Witaj
Gość

Wątek: Shillien Knight [SK]  (Przeczytany 621783 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #4000 dnia: Luty 05, 2010, 03:07:33 am »
jak archerzy maja w party soulhounda i archer assystuje wlasnie slh przez wiekszosc akcji to jest w stanie robic bardzo dobry dmg tylko tu trza zgrania miedzy tymi 2 osobami

Jak w wiekszosci MMO.W sumie dlatego przeskoczylem do wow bo lubie grac jako support i gry gdzie duze znaczenie ma team play.

Bo jedynie co z L2 doswiadczylem to makro na assist i hex na cel :P

Pograj bishem, rutyny nie uświadczysz xD

W L2 nie mialo byc olly 2v2 czy tam 3v3?

niby jest 3 vs 3, ale nawet nie wiem, czy to jakieś korzyści przynosi. Na pewno ludzie z tego nie korzystają. Dlaczego? Dobre pytanie, ja myślę, że to byłaby fajna zabawa...
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Banned
  • Wiadomości: 114

  • Pochwał: 0

  • Apricoted ^^
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #4001 dnia: Luty 05, 2010, 03:52:46 am »
niby jest 3 vs 3, ale nawet nie wiem, czy to jakieś korzyści przynosi. Na pewno ludzie z tego nie korzystają. Dlaczego? Dobre pytanie, ja myślę, że to byłaby fajna zabawa...
mejbi dlatego, że łatwiej jest wyfeedować hero na 1vs1?
We Are Linux. Will Assimilate You. Resistance Is Futile.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #4002 dnia: Luty 05, 2010, 12:41:37 pm »
Cytuj
niby jest 3 vs 3, ale nawet nie wiem, czy to jakieś korzyści przynosi. Na pewno ludzie z tego nie korzystają. Dlaczego? Dobre pytanie, ja myślę, że to byłaby fajna zabawa...

W sumie fajne by to bylo.Bierzesz sobie human tanka ktory bedzie CCowal kazdego i lockowal kazda mozliwosc burstu,Dagger ktory bedzie gwalcil tych co sa na stun(bez problemu zajdzie za plecy) + utrzymywal presje na przeciwnikach i jakis healer.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #4003 dnia: Luty 06, 2010, 09:52:12 pm »
Jak tak kiedyś z kumplami przy bro zastanawialiśmy się nad jakimś dobrym trio do tego, to inne setupy (dość niezłe) nam do głowy przychodziły. Ale już nie pamiętam, muszę nawalić znów porządnie, tylko ta sesja... >.<
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Banned
  • Wiadomości: 467

  • Pochwał: -2

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #4004 dnia: Luty 06, 2010, 10:09:37 pm »
o ile sie nie mylę to na oly 3vs3 nie jest dostepny npc buffer... :) imho zgadzam sie z panami, i dziwie sie dlaczego ludzie z tego nie korzystaja, zabawa na takim "evencie" musi byc przednia :)


  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #4005 dnia: Luty 06, 2010, 10:37:03 pm »
Jak tak kiedyś z kumplami przy bro zastanawialiśmy się nad jakimś dobrym trio do tego, to inne setupy (dość niezłe) nam do głowy przychodziły. Ale już nie pamiętam, muszę nawalić znów porządnie, tylko ta sesja... >.<

OL/EE lub SE/ Necro


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #4006 dnia: Luty 12, 2010, 01:35:08 am »
na pewno bylo to juz poruszane kilkakrotnie ale wsrod tych 160 stron ciezko cos wychwycic. A mianowcice chodzi mi o to czy powstal poradnik o SK gdzie byloby opisane jak enchantowac dany skill i co w pierwszej kolejnosci. <Kronika Gracia Final>


  • Wiadomości: 382

  • Pochwał: 0

  • Kizia
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #4007 dnia: Luty 13, 2010, 02:43:09 pm »
Nie wiem, czy to już było, czy nie, ale mam pytanie.
Jak się sprawuje Sk na gracia epilogue?
Chodzi mi o PvP, co się zmieniło.
Nie grałem nigdy Sk, ale mogę się uważać za pro Tk, więc pytanie się nasuwa, czy będę jak idiota grał, jak newembie, czy jak już wprawiony (chodzi o PvP, nie kox).


  • Wiadomości: 432

  • Pochwał: 0

  • Forza Inter
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #4008 dnia: Luty 14, 2010, 10:54:13 pm »
obie postacie sa podobne, sk ma wiecej skilli offensywnych ktorych i tak sie prawie nie uzywa no i pomietaj ze nie masz ToLa


  • Wiadomości: 92

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #4009 dnia: Luty 21, 2010, 03:00:35 pm »
Witam. SK urzekł mnie niedawno swoją -_-'istością (nie chodzi mi o to, że wszystkich ownuje, tylko o klimat i ogólny całokształt tej postaci wśród tanków). Czytam różne poradniki, gracze wyróżniają jakby dwie metody rozwijania tej postaci - coś pokroju DD lub Nukera. Chciałbym wiedzieć jak można połączyć jakoś to do kupy, aby SK nie był wyłącznie od zadawania melee ataków (poza tankowaniem oczywiście), ale także potrafił skutecznie zdebuffować, zdrainować, czy przywalić LS jak trzeba. Chciałbym wiedzieć jakie Dye, ekwipunek od A-Grade wzwyż, enchant skilli na wyższym levelu zastosować do takiego hybrydowego SK. Dopiero zaczynam przygodę z SK i bardzo bym chciał poznać tą postać dogłębniej, a przebijanie się przez całe 160~ stron trochę mnie odciąga. Proszę o odpowiedź.


  • Banned
  • Wiadomości: 467

  • Pochwał: -2

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #4010 dnia: Luty 21, 2010, 03:38:55 pm »
dye : +5 str - con/ +int -wit lub +wit - int
a grade:
mj hvy set + dle +hp< zalezy jakie masz zalozenia...rownie dobrze do s gradów mozesz latac w commonach>
s grade:
ic+atrybut
fb+focus atrybut dark/wind ... dark pod judge...wind pod pain z 83.
am+acu atr. dark pod draina.
db+focus atrybut
-------------
co do enchantu to napewno
debuffy - chance <ls,hex itp.>
judge - modify critical
ud/vg na decrease penatly/ sof na time
guard stance na cost
sting - chance?
forti - power
drain+ power
bash - chance
tod - chance
cubici- power
reszta w dalszej kolejnosci.
« Ostatnia zmiana: Luty 21, 2010, 03:47:24 pm wysłana przez KaeriN »


  • Wiadomości: 92

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #4011 dnia: Luty 21, 2010, 04:37:13 pm »
Dzięki za informacje, będę na pewno się tym kierował w przyszłości. Chciałbym jeszcze jakoś to zoptymalizować do minimum. Chodzi mi o to co w pierwszej kolejności tj. jaką z tych broni składać w pierwszej kolejności oraz jakie skille enchantować w pierwszej kolejności. Nastawiając się głównie na PvP oczywiście.


  • Banned
  • Wiadomości: 467

  • Pochwał: -2

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #4012 dnia: Luty 21, 2010, 04:40:40 pm »
bez s gradów sie nie obejdzie, Ic set +atrybut , fb+focus dark atrybut ,wieksze zastosowanie.
co do kolejnosci enchantowania skill to szczerze zalezy do czego... czy masz const pt,oly  etc.


  • Wiadomości: 92

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #4013 dnia: Luty 21, 2010, 04:47:00 pm »
Z Pt to zawsze mam dostępnego WC, BD, SwS, choć ci dwaj trochę rzadziej. W każdym bądź razie WC jest pewniak. Co do reszty to czasami jacyś DD, czasami Nukerzy, a czasami mieszanie. Natomiast do enchantu skilli to te, które są pierwszorzędznie używane podczas PvP. Czyli do FB to jednak Dark pod Judgment, a nie Wind pod Pain?


  • Banned
  • Wiadomości: 467

  • Pochwał: -2

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #4014 dnia: Luty 21, 2010, 04:51:59 pm »
no ja zawsze preferowalem dark.... pod judgment i drain<ekonomiczniej>... pozniej jak jestes kasiasty to tez zalezy co kto woli.

w pierwszej kolejnosci bym dal ud/vg na decrease penatly<oly> ... bash na chance... hex chociaz na 1 chance... ls moze? jak jestes high level to sof na time jest bardzo przydatny.

Jak juz pisalem wyzej trudno jest bynajmniej Mi okreslic co jest wazniejsze.... imho wypadaloby miec te wszystkie skille na +++ :P


  • Wiadomości: 92

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #4015 dnia: Luty 21, 2010, 05:27:14 pm »
Ok, czyli wszystko jest elegancko. Rozumiem, że po złożeniu FB + Focus + Dark i całego IC z attri mam się brać za składanie AM + Acu + Dark?


  • Banned
  • Wiadomości: 467

  • Pochwał: -2

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #4016 dnia: Luty 21, 2010, 05:35:11 pm »
wypadaloby. ale jesli juz ogarniesz dark do fb to kolejnosc bym przestawil. po FB skrafcilbym DB a potem dopiero AM. z fb+dark drain rowniez dziala calkiem przyzwoicie. Albo jak zalezy Ci juz na tak dokladnej kolejnosci w broniach to. 1.kraft fb 2. kraft db 3.atri do fb. 4.atri do db 5. am. i miedzyczasie oczywiscie sa do tychze broni
« Ostatnia zmiana: Luty 21, 2010, 05:38:58 pm wysłana przez KaeriN »


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #4017 dnia: Luty 22, 2010, 06:32:01 pm »
Pamietaj ze Seed daje +20 do wind jak procnie wiec moze wind sie oplacac.W sumie nie wiem o jaka kronike chodzi bo nie czytalem :P

Ogolnie bym dal do AM dark bo zazwyczaj swtchowalem bronie przy castowaniu DH czy czegos innego.


  • Banned
  • Wiadomości: 467

  • Pochwał: -2

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #4018 dnia: Luty 22, 2010, 06:41:02 pm »
Pamietaj ze Seed daje +20 do wind jak procnie wiec moze wind sie oplacac.W sumie nie wiem o jaka kronike chodzi bo nie czytalem :P

Ogolnie bym dal do AM dark bo zazwyczaj swtchowalem bronie przy castowaniu DH czy czegos innego.


przeciwko daggerom wole miec dark w fb zeby mocniej walic z judge...chociaz w sumie mozna walic judge z am dark .. ale wtedy bez stinga.


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #4019 dnia: Luty 22, 2010, 08:56:25 pm »
tta najlepiej to miec 5 fb z innym atri na kazdy skill ;]


  • Banned
  • Wiadomości: 467

  • Pochwał: -2

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #4020 dnia: Luty 22, 2010, 09:09:00 pm »
true :P decydujac sie na wind rezygnujemy z boosta do judge. pakujac dark rezygnujemy z boosta z 2 stage z pos. imho dla mnie dark jest  lepsze.


  • Wiadomości: 54

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #4021 dnia: Luty 22, 2010, 09:59:35 pm »
wydaje mi się czy judgement zależy od m atk ?
Inflicts darkness damage on the enemy with 1754 Power added to magic power and greatly stimulates attacking desire. For 30 seconds, decreases the power of critical attack by 35% and resistance to every type of close range weapon by 20. Requires a sword, blunt weapon, or dualsword. Over-hit and critical hit are possible.

http://lineage2.rochand.com/Knowledge/race_darkelf.php?my_class=dark_elf_shillien_knight

ST85/Destro75/BD75/STS79 lolpriv (Raid Fightx4)


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #4022 dnia: Luty 22, 2010, 10:43:07 pm »
Judgement/Tribunal korzystaja z dosc nietypowej mechaniki jak na melee ataki.

Z PoV gry sa to melee debuffy ktore zadaja Holy/Dark dmg i nie da sie ich zablokowac/uniknac.Mozliwe ze cos zmieniali w tym ale bynajmniej jak ja przegladalem mechanike to tak wygldalo(jakis karmel).


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #4023 dnia: Luty 23, 2010, 09:19:09 am »
nic się nie zmieniło. Nie można tego nawet na wind riding uniknąć nie mówiąc o ue/dogu.
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #4024 dnia: Luty 23, 2010, 10:52:17 am »
Taka wredna mechanika troche bo i nie odbijesz tego i nie unikniesz bo gra traktuje to jako debuff.

Troche mi to z wow przypomina:
Cytuj
Instantly strike the enemy, causing 60% weapon damage plus 137.5 as Frost damage.Frost Strike cannot be blocked, dodged or parried.