Witaj
Gość

Wątek: Rękawiczki (?)  (Przeczytany 4165 razy)

  • Wiadomości: 353

  • Pochwał: 2

  • Sh!t happens... So do I XD
Rękawiczki (?)
« dnia: Luty 12, 2007, 06:31:50 pm »
WItam :) Mam pytanko odnosnie rękawiczek. Zauważyłem że oprócz heavy, light i robe są jeszcze jakieś takie nijakie... Mniej więcej tak wyglądają, ale miałem kiedyś tez rękawice dooma w tym stylu. Czym one się różnią (oprócz tego że nie mają specjalnych zdolności zbroi) i w ogóle co to za akcja :P ?? 0_o
« Ostatnia zmiana: Luty 12, 2007, 06:33:28 pm wysłana przez Daab »


  • Wiadomości: 47

  • Pochwał: 0

  • Wszędzie dobrze, ale na DN / NM najlepiej!
Odp: Rękawiczki (?)
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 12, 2007, 07:35:49 pm »
To zwykłe rękawice B które są sealed. Możesz je dopasować na dowolną formę - robe, light, heavy - za darmo, w kuźni. Statystyki tych przedmiotów chyba nie różnią się od przedmiotów unsealed, po za tym że nie ma właśnie bonusów.

Takie rękawice nosisz gdy z jakichś przyczyn nie chcesz dostawać bonusów z setu, możesz też próbować wykorzystać niewiedzę innych:
Kupujesz jakieś tanie, popularne rękawice [np doom heavy] wiedząc że ich inna wersja jest powiedzmy 2 razy droższa. Kupujesz właśnie wersję heavy, za darmo je sealujesz, za darmo unselaujesz na bardziej porządaną wersję - i już jesteś z kasą do przodu ^^

To tyczy się też butów B grade.







  • Wiadomości: 31

  • Pochwał: 1

  • WIDZIAŁEM KOŁPAKA CIEŃ ;p
Odp: Rękawiczki (?)
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 13, 2007, 02:52:35 pm »
nie do końca za darmo, ale sumy które są tak mało, że o nich się nie mówi (tzn. ~10k za unsealowanie), podobna rzecz tyczy się A-grade z tym że już cały set należy unsealować, począwszy od hełmu po buty i koszt tego już jest znacznie wyższy i już potrzeba do tego Ancient Adeny


  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 5

Odp: Rękawiczki (?)
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 13, 2007, 04:51:23 pm »
nie do końca za darmo, ale sumy które są tak mało, że o nich się nie mówi (tzn. ~10k za unsealowanie), podobna rzecz tyczy się A-grade z tym że już cały set należy unsealować, począwszy od hełmu po buty i koszt tego już jest znacznie wyższy i już potrzeba do tego Ancient Adeny
B grade buty i rekawice SA UNSEALOWANE ZA DARMO u kowala np w Giran

placi sie za A grade i wyzej :P

(tak jest na normalnych serverach prywatnych i na retailu)


  • Wiadomości: 31

  • Pochwał: 1

  • WIDZIAŁEM KOŁPAKA CIEŃ ;p
Odp: Rękawiczki (?)
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 14, 2007, 03:21:42 pm »
a my mówimy o pojebanym Dragonie z sieci DNet, ten serwer jest okalecozny, więc cicho


  • Wiadomości: 639

  • Pochwał: 3

  • ;]
Odp: Rękawiczki (?)
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 14, 2007, 05:01:44 pm »
Przeciez ta sprawa niczym sie nie rozni wiec co cicho?
AyGo


  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 5

Odp: Rękawiczki (?)
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 14, 2007, 05:07:32 pm »
a my mówimy o po-_-'ym Dragonie z sieci DNet, ten serwer jest okalecozny, więc cicho
:oops: a... sorry...  :shock:

eghm - wspolczuje


  • Wiadomości: 353

  • Pochwał: 2

  • Sh!t happens... So do I XD
Odp: Rękawiczki (?)
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 14, 2007, 09:27:41 pm »
W sumie odp. już padła i chwała wam za nią  :) temat można cloze :)


  • Wiadomości: 76

  • Pochwał: 0

Odp: Rękawiczki (?)
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 15, 2007, 02:25:42 pm »
nie no sorki ale skoro temat jest w dziale DN to chyba pytanie dotyczy DN Wokuo skoro chcesz sie wypowiadac na tematy wymienione w tym dziale to najpierw sie dowiedz jak to dziala. bezsensu chyba by bylo gdybym sie wypowiadal w temacie zwiazanym z twoim serwerem skoro go nie znam. logiki troche nie zaszkodzi  :shock:
Nigdy nie dyskutój z Debilem, gdyż najpierw sprowadzi Cię do Swojego poziomu a następnie pokona doświadczeniem.


  • Wiadomości: 47

  • Pochwał: 0

  • Wszędzie dobrze, ale na DN / NM najlepiej!
Odp: Rękawiczki (?)
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 15, 2007, 05:47:44 pm »
a my mówimy o po-_-'ym Dragonie z sieci DNet, ten serwer jest okalecozny, więc cicho
:oops: a... sorry...  :shock:

eghm - wspolczuje
JA TEŻ!
Uwielbiam jak ktoś pisze o DN [żeby tylko pisał, ale jeszcze musi krytykować] w rzeczywistości go nie znając... Wokuo nie klnij na serwer o którym nie masz pojęcia - na DN jest tak jak na retailu - unsealowanie B za darmo.







  • Wiadomości: 31

  • Pochwał: 1

  • WIDZIAŁEM KOŁPAKA CIEŃ ;p
Odp: Rękawiczki (?)
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 15, 2007, 06:22:11 pm »
siedzę na tym serwie 8 miechów i nic o nim nie wiem? fajnie masz ^^, idź wejdź na dragona i zrób grabki heavy czy jakies inne, potrzeba jest skromna oplata.

ps. jak chcesz mogę ci pokazać moja postacie na serwie


  • Wiadomości: 353

  • Pochwał: 2

  • Sh!t happens... So do I XD
Odp: Rękawiczki (?)
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 15, 2007, 07:11:52 pm »
siedzę na tym serwie 8 miechów i nic o nim nie wiem? fajnie masz ^^, idź wejdź na dragona i zrób grabki heavy czy jakies inne, potrzeba jest skromna oplata.

ps. jak chcesz mogę ci pokazać moja postacie na serwie
eh... jakie to już nudne.... "chcesz zobaczyć moją postać ?? " "pokazać ci mojego Necro ?? " Dżizas ludzie.... to jest tylko gra a wy do tego podchodzicie jak do niewiadomo czego... n/c :f


  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

  • Ja tu tylko spoiluje...
    • Brothers In Arms Ally
Odp: Rękawiczki (?)
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 16, 2007, 01:50:45 pm »
siedzę na tym serwie 8 miechów i nic o nim nie wiem? fajnie masz ^^, idź wejdź na dragona i zrób grabki heavy czy jakies inne, potrzeba jest skromna oplata.

ps. jak chcesz mogę ci pokazać moja postacie na serwie

Robiłem Doom Heavy, Light butki i ręce, BW heavy ręce i butki, i nie płaciłem... Damn, czity jakieś czy co?


  • Wiadomości: 76

  • Pochwał: 0

Odp: Rękawiczki (?)
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 16, 2007, 07:11:28 pm »
Wokuo skoro sierdzisz na tym serwie 8 miechow to chociaz miej w opisie to a nie ze wczejsniej existensa  bodajrze mieles. co do rekawic to nie wiem skad ci sie ta "skromna oplata" bierze moze cie blacksmyth nie lubi bo odsalowanie jest darmowe!!
Nigdy nie dyskutój z Debilem, gdyż najpierw sprowadzi Cię do Swojego poziomu a następnie pokona doświadczeniem.


  • Wiadomości: 31

  • Pochwał: 1

  • WIDZIAŁEM KOŁPAKA CIEŃ ;p
Odp: Rękawiczki (?)
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 16, 2007, 08:33:08 pm »
zawsze miałem Dragon w profilu, ale ja już się nie bawię w b-gradem więc pamieć zawodzi, sorx jak wprowadziłem w błąd ^^,ale od kąd gram Drake już sporo rzeczy powywalał, pozmieniał, pododawał i tyle, może z tąd ten błąd w mojej pamieci ^^

Critical Error muahaha


  • Wiadomości: 353

  • Pochwał: 2

  • Sh!t happens... So do I XD
Odp: Rękawiczki (?)
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 16, 2007, 10:21:26 pm »
Wokuo skoro sierdzisz na tym serwie 8 miechow to chociaz miej w opisie to a nie ze wczejsniej existensa  bodajrze mieles. co do rekawic to nie wiem skad ci sie ta "skromna oplata" bierze moze cie blacksmyth nie lubi bo odsalowanie jest darmowe!!
robiłem ostatnio unseal avadon glovesow i musze.... cie poprzec :] z reszta.... po co sie kłócić o grosze :P


  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

  • Ja tu tylko spoiluje...
    • Brothers In Arms Ally
Odp: Rękawiczki (?)
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 17, 2007, 01:33:07 am »
robiłem ostatnio unseal avadon glovesow i musze.... cie poprzec :] z reszta.... po co sie kłócić o grosze :P

Aż muszę sprawdzić bo nie wierzę...

EDIT: Doom gloves i boots zasealowane i odsealowane gratisowo... Avadona nie miałem pod ręką... Czyli najwyraźniej za niektóre itemy kasę jednak bierze.
« Ostatnia zmiana: Luty 17, 2007, 01:38:33 am wysłana przez Dehumanizer »


  • Wiadomości: 76

  • Pochwał: 0

Odp: Rękawiczki (?)
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 17, 2007, 05:39:30 am »
heh czytajac dokladnie nie bedzie problemow. powtarzam wszystkie B grady (zubei glowes i boots, avadon glowes i boots, bw glowes i boots, doom glowes i boots) unsealuje sie za free u blacksmytha. placi sie za unsalowanie A i S gradow (armory i birzyteria) u mammona
Nigdy nie dyskutój z Debilem, gdyż najpierw sprowadzi Cię do Swojego poziomu a następnie pokona doświadczeniem.