Witaj
Gość

Wątek: Shaiya  (Przeczytany 3891 razy)

  • Wiadomości: 52

  • Pochwał: 0

Shaiya
« dnia: Lipiec 11, 2011, 04:57:47 pm »
Świetne MMORPG - do tej pory grałem tylko w L2, ale to wciągło mnie totalnie. Ściągnąłem full PL wersje clienta z polskim serwerem (do wyboru jest tez ENG client z angielskimi serwerami). Ludzi jest masa na każdym jednym spocie i levelu. Gra jest bardzo podobna do L2 z tym, że jest darmowa i mnóstwo ludzi gra na oficialnym polskim serwerze (z czego 30% to lol-polaczki, ale reszta jest ok). Punkty PvP można wymienić na wzmocnienie statystyk postaci więc każdy ma powód by walczyć. Gra mega kozacka i w wielu aspektach podobna do L2 co jest dodatkowym plusem. W dodatku w całości po Polsku. Czy ktoś ma już doświadczenia z tą grą? To najlepsze MMORPG obok L2 (może nawet lepsze, bo darmowe) i szczerze polecam :D http://www.youtube.com/watch?v=WOCXpZoxed0
Wystarczy w googlach wpisać Shaiya PL i macie odnośnik do polskiej strony gry, clienta, forum itd. :D
« Ostatnia zmiana: Lipiec 11, 2011, 05:00:00 pm wysłana przez WlodzimierzSzaranowicz »


  • *******
  • Wiadomości: 1630

  • Pochwał: 20

  • Ja jestem King Bruce Lee karate mistrz
Odp: Shaiya
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 11, 2011, 06:31:00 pm »
Gralem, nudy. Nieudana kopia L2 jak sam okresliles podobienstwa nie da sie nie zauwazyc :)

Z darmowych gierek wartych uwagi w tym momencie są:
-Guild Wars
-BattleForge
-Champions Online
-DDO
-Perfect World
-LOTRO
-Runes of Magic
-Atlantica
-Cabal
-Allods
-Continenth of Ninth
« Ostatnia zmiana: Lipiec 11, 2011, 06:35:51 pm wysłana przez Materid »
Materid - Naia (Off) - Phantom Ranger - 40 lvl (Imperlot)
Salianka - Naia (Off) - DE Warrior - 10 lvl (Imperlot Academy)
http://www.dogorybrzuchem.pl - autorski blog o kulturze i spoleczeństwie.


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Shaiya
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 12, 2011, 09:13:04 am »
Tak po obejrzeniu filmiku z linka - ni to L2, ni to Metin2. Ale czegóż oczekiwać po kolejnym MMORPG :D Wszystkie sa do siebie podobne. I tka na prawdę to jedynym wyróżniającym się jest jednak L2, w którym stworzyli rasę, której nikt inny nie ma i nie miał - Kamaele. A reszta gier standard - ludzie, elfy, orki, gnomy, krasie i wszystkie inne stworzenia które już gdzieś kiedyś były. Czy to w  innej grze, czy to w jakiejś książce/legendzie/bajce.
Ale przynajmniej jak zamkną (kiedyś, może) oficjala to będzie gdzie zajrzeć. O ile jeszcze będą stały :D

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Shaiya
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 12, 2011, 11:04:05 pm »
W Requiem:Bloodymare były stworzenia identyczne niemal jak Kamaela, którymi można było grać oczywiście.
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Shaiya
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 17, 2011, 07:12:20 pm »
Jakoś nie widzę, aby był to temat o L2... Dyskusja zmierzająca do donikąd znajduję się tutaj