Witaj
Gość

Wątek: SH kilka porad  (Przeczytany 8837 razy)

  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

SH kilka porad
« dnia: Październik 16, 2009, 12:39:31 pm »
Od długiego czasu zastanawiam się nad kilkoma sprawami związanymi z SH. Przeszukując wiele tematów na tym i na innych forach, dowiedziałem się mniej niż tego oczekiwałem, więc postanowiłem założyć wątek :)

Z góry dziękuje za wszystkie sensowne odpowiedzi.

1.Zastanawiam się nad wyborem suby dla tego nieszczęśliwego sh :) i wymyśliłem coś takiego :
a.Warlord 2xM.def + 738 CP
b.Pally 2xM.def + ? (i tu się zastanawiam między HP Boost 6% a Boost M.def /P.def, SH nie ma zbyt dużo życia więc te 6% nie zrobi wielkiego szału, a 20% P.def/M.def To na PvP 1vs1 jest dużo mimo tego że trwa 15 sek(i teraz pytanie jeszcze co ile tego skilla można używać raz na 1/5/10 min ? nie dokopałem się))
c.Warkock 2xM.def + ? (i tu znowu gra daje mi do myślenia +5 Resist Elements, czy Boost C.spd/M.atk, wydaje mi się że te + 7 C.spd%/8 M.atk% lepszy wybór niż passive +5 Resist Elements, i znów wszystko zależy co ile można używać tego skilla. )

2.Czy można po zrobieniu Warlorda +738 Cp zrobić przykładowo Destro i ponownie wziąć +738 CP, bo jeśli tak to naprawdę jest morze możliwości :)

To na razie wszystko chodź mam jeszcze kilka pytań które zadam po zrozumieniu tych :)

Pozdrawiam.  8)
« Ostatnia zmiana: Październik 16, 2009, 12:41:42 pm wysłana przez SounDee »


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: SH kilka porad
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 16, 2009, 12:40:42 pm »
Jeszcze raz dziękuje za wszystkie odpowiedzi  :D
« Ostatnia zmiana: Październik 16, 2009, 12:44:22 pm wysłana przez SounDee »


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: SH kilka porad
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 28, 2009, 09:22:39 pm »
xD

A więc tak. Według mnie dobry wybór subek. Jeżeli chodzi o ostatni certyfikat z 75 (pal, Warlock) to powinieneś zabrać skille na chance, czyli to właśnie o czym napisałeś. Pal: 20% m.def, p.def WK: cast i m.atk.

Dlaczego napisałem że chance? Bo mają Trigger rate, czyli możliwość wejścia skilla równą 3% gdy jesteś atakowany. Mimo, że to tylko 3% wchodzi dosyć często, np gdy zacznie Cie macać jakiś tyrek regularami. ;p Innych skilli imo nie ma sensu brać.


  • Wiadomości: 393

  • Pochwał: -4

  • Ryltar ma - STR i nosi blunta z health.I ciężki NM
Odp: SH kilka porad
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 29, 2009, 11:37:24 am »
Najlepsze combo subów dla SH:

Bladedancer/Warcryer
Summoner
Tank.

masz: chance p.def,chance boost cast,chance celestial
SH-80 lvl.
I wali mnie,że tanki ownują,lubię swoją profę.


  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

Odp: SH kilka porad
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 09, 2010, 11:18:45 pm »
Nie bijcie :)
Czy jak kolega powyzej napisal o Warlordzie  2xM.def + 738 CP to jego main dostaje to na stale tak. Bo jezeli chodzi o te chance skille to sa te brane z 75 lvl  suby tak?
Gdzie mozna dokladnie sprawdzic te certyfikaty co ile daje? Najlepiej z czym to sie je dla kompletnego laika;)
Edit : Poczytalem na oficjalnej stronie l2 ale tam jest ogolnikowo bez zadnych danych.


  • Wiadomości: 604

  • Pochwał: 0

Odp: SH kilka porad
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 10, 2010, 11:22:44 am »
Nie wiem na ile wciaz aktualne.