Witaj
Gość

Wątek: Jaka klasa?? w ktora strone isc??  (Przeczytany 13516 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Jaka klasa?? w ktora strone isc??
« Odpowiedź #50 dnia: Sierpień 23, 2009, 10:42:21 am »
Prawdopodobnie mu chodzi o to, że z bw ma +3 str i z dye +3 str.
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


Odp: Jaka klasa?? w ktora strone isc??
« Odpowiedź #51 dnia: Sierpień 23, 2009, 11:28:10 pm »
sk wymiata a bd sie chowa , ja sk z 40 do 60 w 2 dni :P ( dye -4 con - 2 dex +6 str dotego bw i pet  "krowa" + 70 ps mialem 2 k hp na 52 bez bufów :oops:  
jestes bezdennie glupi

w jakim sensie ?
a w takim ze piszesz posty na forum w stanie silnego emocjonalnego wzburzenia, albo przynajmniej tak to wyglada i do tego piszesz bzdury typu +6str ...


  • Wiadomości: 240

  • Pochwał: -3

Odp: Jaka klasa?? w ktora strone isc??
« Odpowiedź #52 dnia: Grudzień 03, 2009, 04:27:39 pm »
ok wszystko ładnie fajnie i przyjemnie ale z tego co tu wyczytałem nadal nie mogę się zdecydować SK czy BD oto jest pytanie?? Może przedstawię czego oczekuje a Wy spróbujecie mi podpowiedzieć co wybrać. Lubie grę w zwarciu, zadawać naprawdę kolosalne dmg, być dumny po walce że sie dobrze pogłówkowało i się ją dobrze rozegrało, fajny wygląd obowiązkowo (bronie, armory :D ), lubię grać zarówno zespołowo jak i w pojedynkę, za pvp nie przepadam (złe doświadczenia po tyrantach ;p). Gram orkiem (destroyer na 52) ale nudny jest i nie ma takiego dużego dmg jak mi to kolega powiedział oraz gram sorcererem (50lvl) i jest całkiem, całkiem fajny ale mam taką wewnętrzną potrzebę zaspokojenia rządzy dmg i wreszcie zachwycenia sie jakąś klasą, żebym mógł sobie powiedzieć chłopie nareszcie trafiłeś w to co lubisz. Chcę trafić na klasę postaci taką żeby mi się nie znudziła nawet po 2,3 latach gry i żebym ją ciągle odkrywał oraz ciągle mógł opracowywać nowe techniki. Proszę doradźcie mi coś bo zwariuję przeskakuję z klasy na klasę z rasy na rasę i nie mogę bić wysokich lvl (choć bym chciał) bo nie znalazłem jeszcze takiej postaci która by mnie zafascynowała, urzekł itp. Oscyluje wokół SK i BD i myślę że może jedna z nich mnie zachwyci. Bardzo proszę napiszcie mi dużo odp. żebym się ucieszył i dawajcie uzasadnienia  :D z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam Maciek

Moim zdaniem , do twojego opisu najbardziej pasuje AW , a jeżeli może być inna rasa , to berserk też dobry


  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: Jaka klasa?? w ktora strone isc??
« Odpowiedź #53 dnia: Grudzień 03, 2009, 04:29:53 pm »
ok wszystko ładnie fajnie i przyjemnie ale z tego co tu wyczytałem nadal nie mogę się zdecydować SK czy BD oto jest pytanie?? Może przedstawię czego oczekuje a Wy spróbujecie mi podpowiedzieć co wybrać. Lubie grę w zwarciu, zadawać naprawdę kolosalne dmg, być dumny po walce że sie dobrze pogłówkowało i się ją dobrze rozegrało, fajny wygląd obowiązkowo (bronie, armory :D ), lubię grać zarówno zespołowo jak i w pojedynkę, za pvp nie przepadam (złe doświadczenia po tyrantach ;p). Gram orkiem (destroyer na 52) ale nudny jest i nie ma takiego dużego dmg jak mi to kolega powiedział oraz gram sorcererem (50lvl) i jest całkiem, całkiem fajny ale mam taką wewnętrzną potrzebę zaspokojenia rządzy dmg i wreszcie zachwycenia sie jakąś klasą, żebym mógł sobie powiedzieć chłopie nareszcie trafiłeś w to co lubisz. Chcę trafić na klasę postaci taką żeby mi się nie znudziła nawet po 2,3 latach gry i żebym ją ciągle odkrywał oraz ciągle mógł opracowywać nowe techniki. Proszę doradźcie mi coś bo zwariuję przeskakuję z klasy na klasę z rasy na rasę i nie mogę bić wysokich lvl (choć bym chciał) bo nie znalazłem jeszcze takiej postaci która by mnie zafascynowała, urzekł itp. Oscyluje wokół SK i BD i myślę że może jedna z nich mnie zachwyci. Bardzo proszę napiszcie mi dużo odp. żebym się ucieszył i dawajcie uzasadnienia  :D z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam Maciek

CZERWIEC 2007, THE BEST GORNIK IN THE WORLD

Moim zdaniem , do twojego opisu najbardziej pasuje AW , a jeżeli może być inna rasa , to berserk też dobry
new future.


  • Wiadomości: 240

  • Pochwał: -3

Odp: Jaka klasa?? w ktora strone isc??
« Odpowiedź #54 dnia: Grudzień 04, 2009, 09:47:48 pm »
ok wszystko ładnie fajnie i przyjemnie ale z tego co tu wyczytałem nadal nie mogę się zdecydować SK czy BD oto jest pytanie?? Może przedstawię czego oczekuje a Wy spróbujecie mi podpowiedzieć co wybrać. Lubie grę w zwarciu, zadawać naprawdę kolosalne dmg, być dumny po walce że sie dobrze pogłówkowało i się ją dobrze rozegrało, fajny wygląd obowiązkowo (bronie, armory :D ), lubię grać zarówno zespołowo jak i w pojedynkę, za pvp nie przepadam (złe doświadczenia po tyrantach ;p). Gram orkiem (destroyer na 52) ale nudny jest i nie ma takiego dużego dmg jak mi to kolega powiedział oraz gram sorcererem (50lvl) i jest całkiem, całkiem fajny ale mam taką wewnętrzną potrzebę zaspokojenia rządzy dmg i wreszcie zachwycenia sie jakąś klasą, żebym mógł sobie powiedzieć chłopie nareszcie trafiłeś w to co lubisz. Chcę trafić na klasę postaci taką żeby mi się nie znudziła nawet po 2,3 latach gry i żebym ją ciągle odkrywał oraz ciągle mógł opracowywać nowe techniki. Proszę doradźcie mi coś bo zwariuję przeskakuję z klasy na klasę z rasy na rasę i nie mogę bić wysokich lvl (choć bym chciał) bo nie znalazłem jeszcze takiej postaci która by mnie zafascynowała, urzekł itp. Oscyluje wokół SK i BD i myślę że może jedna z nich mnie zachwyci. Bardzo proszę napiszcie mi dużo odp. żebym się ucieszył i dawajcie uzasadnienia  :D z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam Maciek

CZERWIEC 2007, THE BEST GORNIK IN THE WORLD

Moim zdaniem , do twojego opisu najbardziej pasuje AW , a jeżeli może być inna rasa , to berserk też dobry

I po co spamujesz ??


  • Banned
  • Wiadomości: 201

  • Pochwał: 1

  • bad motherfucker
Odp: Jaka klasa?? w ktora strone isc??
« Odpowiedź #55 dnia: Grudzień 04, 2009, 09:56:46 pm »
zeby pokazac jakim jestes idiota? btw moze nie widziales:
http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,32389.0.html
and you will know my name is the lord when i lay my vengeance upon you