Witaj
Gość

Wątek: Istina - tankowanie  (Przeczytany 3991 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Istina - tankowanie
« dnia: Październik 25, 2013, 07:55:38 am »
Hej, jak toto cholerstwo tankować? Jak do tej pory grzecznie padałem po dostaniu marki, w czasie jak UD był na re-usie. Praktycznie mam tego jedynego skilla potrafiącego przed tym obronić (Shilen Templar). No i ostatnio byłem w jakims random party i tank nie padł ani razu... wtf... szczęście? czy o czyms po prostu nie wiem? Koleś niestety nie habla englese i nic z niego nie wydobyłem.

Macie jakies info jak sobie poradzić z Marką?

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 0

Odp: Istina - tankowanie
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 25, 2013, 08:07:33 am »
Gdy robisz to na 2 tanków zazwyczaj jeden rzuca agro a drugi bije, Gdy ten 1 dostanie marke agruje tank numer 2 a ten 1 ucieka na koniu jak najdalej od istiny. Wymieniając się tak jest mała szansa na deda :) Robiliśmy też tak że tank z marką przechodził na tył istiny i też nie padał. Może jest jakiś inny sposób ale teraz gdy robi się ją w ok 15 min to nie ma to znaczenia przynajmniej dla mojego cp ;)


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Istina - tankowanie
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 25, 2013, 08:45:26 am »
Oj tam, padniesz kilka razy i tyle. Nie wiem czy jest sens starać się i pocić, żeby nie paść skoro i tak Istina pada w te 15-20 min.
Choć w sumie sama, z czystej ciekawości też bym się dowiedziała ;)


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Istina - tankowanie
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 25, 2013, 08:52:20 am »
Uciekać na koniu? Że co?

Na 99 levelu masz włsściwie 3 skille, które Cię ochronią przed 'ciosem śmierci'. Jest to UD, Ignore Death i Party Rescue. Jak jest dwóch ogarniętych tanków, to po prostu jak jeden dostanie marka to drugi aggruje. Czasami zdarza się, że jak drugi dostaje marka, to ten pierwszy ma jeszcze 10s, wtedy przydają się te skille. Jak szybko zabijacie Istine, to powinno to w zupełności wystarczyć. Jednak uciekanie na koniu? Chciałbym zwrócić uwagę, ze cios śmierci to jednak range attack. Wystarczy stać jej na plecach lub z boku jak ma się marka i tyle.


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 0

Odp: Istina - tankowanie
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 25, 2013, 09:05:23 am »
Uciekać na koniu? Że co?

Na 99 levelu masz włsściwie 3 skille, które Cię ochronią przed 'ciosem śmierci'. Jest to UD, Ignore Death i Party Rescue. Jak jest dwóch ogarniętych tanków, to po prostu jak jeden dostanie marka to drugi aggruje. Czasami zdarza się, że jak drugi dostaje marka, to ten pierwszy ma jeszcze 10s, wtedy przydają się te skille. Jak szybko zabijacie Istine, to powinno to w zupełności wystarczyć. Jednak uciekanie na koniu? Chciałbym zwrócić uwagę, ze cios śmierci to jednak range attack. Wystarczy stać jej na plecach lub z boku jak ma się marka i tyle.

Tak, kiedyś uciekało się na koniu ;) dziwne no nie :)? mało kto już tak robi ale tak było i wtedy nikt się nie dziwił ;P i wnioskując po sygnaturce autora tematu daleko on ma jeszcze do 99 ;)


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Istina - tankowanie
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 25, 2013, 09:06:21 am »
tak, ale zabijając Istinę w 1 pt tank nie wymieni się z innym tankiem oraz nie ma możliwości uciec na plecy (skoro wciąż agruje RB)


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Istina - tankowanie
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 25, 2013, 09:11:13 am »
No na jedno party raczej nie da się tego uniknąć, ale uciekanie na koniu będzie tylko opóźniało jej zabicie. Na szczęście robimy to na subach i to nie ja muszę ją tankować!


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Istina - tankowanie
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 25, 2013, 09:46:45 am »
zgadzam się, uciekanie na koniu tylko przeciągnie bicie... więc tak naprawdę nie widzę sensu, żeby na siłę próbować nie ginąć. Dead, szybki ress, agro... i tak w kółko :D


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Istina - tankowanie
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 25, 2013, 05:42:18 pm »
Dzięki za odpowiedzi.
I uścislając -
1. My robimy Istine na 1 party, czyli 1 tankiem. Więc odpada podwójne tankowanie i przełączanie aggro.
2. 96 lvl - troche jeszcze jest do tych 3ch skilli
3. Uciekałem (choć nie na koniu) i kilkukrotnie trafiała mnie w drugim końcu pokoju, więc przestałem bo stwierdziłem, że bezsensu.
4. Próbowałem ganiać dookoła jak wrzuciła markę tak, żeby nie być  od frontu i zawsze mnie trafiała :P Niby skila castuje kilka sekund, ale i tak ucieczka jest trudna. A rangjerów nie używam :P

Haran - na 2ch tanków to na prawde nie problem. I nie musza być "ogarnięci" To żadna sztuka.
Mnie najbardziej wkurza jak padam 2 razy na tej samej marce :P A jak przeciwdziałam temu, to przyklejają łatke nieogarniętego tanka :P Albo jak padam PO filmiku a przed katapultą... też tak juz miałem kilka razy :)

Nic to. Dzieki za wszystkie opinie i potwierdzenie,  że ten koles miał po prostu szcęście :D

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Istina - tankowanie
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 25, 2013, 06:52:05 pm »
żadna filizofia, tank pada i po 2 sec dostaje reza. Istina nie bije tak mocno by kogoś przez te kilka sekund zabić. a czy tank ma 5 lvl death penalty czy niższy nie robi zadnej roznicy. Byle healer miał ogar i nobla nei zapomniał przerzucać...
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Istina - tankowanie
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 26, 2013, 07:56:32 pm »
żadna filizofia, tank pada i po 2 sec dostaje reza.(...)
... wstaje po kolejnych 2 sec i pada po następnych 2 sekundach. Na tej samej marce :P
Miałem tak wielokrotnie.
To, że to  żadna filozofia to wiem, Jedynie mnie zdziwił ten tank o którym pisałem, że nie padł ani razu. I nie wiedziałem, czy jest jakiś trick czy po prostu szczęście.
Z posiadanych informacji wynika na razie, że szczęście :)

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Istina - tankowanie
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 26, 2013, 11:51:18 pm »
naprawdę nieczęsto istina rzuca death blow częściej niż 2, góra 3 x na jednej marce...
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Istina - tankowanie
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 27, 2013, 07:04:39 pm »
pisząc wielokrotnie nie miałem na myśli wiele razy w ciągu jednej marki, a podczas wielu istinii :P

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;