Witaj
Gość

Wątek: Flame, dyskusje itp.  (Przeczytany 571944 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1046

  • Pochwał: 7

  • Life4Speed
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #250 dnia: Sierpień 24, 2010, 07:56:17 am »
Eco ty chcesz przeciez tf, mundo i xin zaliczyli -_-'isty mecz. Gdyby nie oni to by moze ich team cos zdzialal :D

UPDATE:D  Yay juz dzis nowy patch ^^ Go go Kennen :P
Ten Urgot to bedzie wrzod na ***** grajac na midzie lub solo. Trzeba bedzie jakas taktyke obmyslic na niego ;(
« Ostatnia zmiana: Sierpień 24, 2010, 10:03:06 am wysłana przez Bacar »


LoL EU/US : Hayame

FFXIV: ARR
Server: Moogle
IGN: Hayame Kisumi
Job: Bard
FC: SeeD


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #251 dnia: Sierpień 24, 2010, 10:25:48 am »
UPDATE:D  Yay juz dzis nowy patch ^^ Go go Kennen :P
Kurwa i nie pokaze Ci jak karam Kennenem przed patchem  :P
Co do TF to wiecie, ze AP wymiata  :D?



  • ******
  • Wiadomości: 1046

  • Pochwał: 7

  • Life4Speed
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #252 dnia: Sierpień 24, 2010, 12:00:40 pm »
Ja tam preferuje AD/AS TFa :P Wrzucasz  stun/slow z kart i auto attack :D Zawsze tak nim gram xD Kilka razzy gralem Ap ale jakos mi nie podszedl :D Fajny dmg z Q ma trzeba przyznac szczegolnie wkurzajacy jak sie gra pzeciwko niemu :D

Ten weeken to bedzie duet Galio-Urgot xD Trzeba bedzie merce co mecz kupowac, czego nie lubie bo sa drogie :P


EDIT. Powiedzcie mi jak to bedzie z tym stunem Kennena?

    * Mark of the Storm (passive) stun duration reduced to 1 second from 1.25. Mark of the Storm has a diminished stun effect if applied more than once within seven seconds.

Wiadomo o ile krotszy?
« Ostatnia zmiana: Sierpień 24, 2010, 04:13:23 pm wysłana przez Bacar »


LoL EU/US : Hayame

FFXIV: ARR
Server: Moogle
IGN: Hayame Kisumi
Job: Bard
FC: SeeD


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #253 dnia: Sierpień 24, 2010, 07:13:20 pm »
zamiast 1,25 sekund stuna bedzie 1 sekunda stuna.Dodatkowo jak zastunowales kogos to przez kolejne 7 sekund nieda rady tej osoby zastunowac znowu.
Btw. Urogot za 3,1k IP czyli teraz zamiast Xinow beda Urgoty...



  • ******
  • Wiadomości: 1046

  • Pochwał: 7

  • Life4Speed
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #254 dnia: Sierpień 24, 2010, 07:46:34 pm »
Da sie zestunowac tylko stun trwa krocej :) Sprawdzalem z kumplami ^^ Kennen teraz niezle mieszac bedzie. Wreszcie jest wartosciowy w Endgame :D


LoL EU/US : Hayame

FFXIV: ARR
Server: Moogle
IGN: Hayame Kisumi
Job: Bard
FC: SeeD


  • Wiadomości: 176

  • Pochwał: 1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #255 dnia: Sierpień 25, 2010, 04:24:26 pm »
Kupilem urgota. na razie wrazenia pozytywne


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #256 dnia: Sierpień 25, 2010, 05:08:02 pm »
Kupilem urgota. na razie wrazenia pozytywne
Postac do dupy, skille podzielone na AD/AP/Tanka ogolnie beznadziejne, ulti ma bardzo maly zasieg, trzeba naprawde podbiec do enemy, a to przy inicjacji team fightu sie nie sprawdzi.Ogolnie 4fun mozna pograc, ale tak na powazniejsze mecze cos mi sie nim nie widzi grac. (Mowie tutaj wrazenia z ostatnich gier z Urgotami, sam nim nie gralem).



  • ******
  • Wiadomości: 1046

  • Pochwał: 7

  • Life4Speed
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #257 dnia: Sierpień 25, 2010, 05:23:14 pm »
+1

Wszyscy tak placza a to bardzo srednia postac. Troche wkurzajace uli, a reszte skilli da sie ominac spokojnie ^^. Kennenem grajac na midzie na razie klade kazdego Urgota :D


LoL EU/US : Hayame

FFXIV: ARR
Server: Moogle
IGN: Hayame Kisumi
Job: Bard
FC: SeeD


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #258 dnia: Sierpień 25, 2010, 05:54:37 pm »
Mi sie juz plakac chce przez tych idiotow, te ogar anivie i Urgoty.Elo z 1103 spadlo na 1012...

@edit:


Bacar pewnie nie uwierzysz, ale gra byla bardzo wyrownana do 30 minuty, potem yi walnal emo focha zaczal feedowac i leavnal.

Teraz Kennen owni kazdego, to epickie ulti, ktore juz samo stunuje enemy <3.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 25, 2010, 07:21:35 pm wysłana przez seken »



  • ******
  • Wiadomości: 1046

  • Pochwał: 7

  • Life4Speed
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #259 dnia: Sierpień 28, 2010, 09:36:33 am »
Powiedzcie mi czy oplaca sie kupowac runy na energie dla Kennena? Jak tak to ktore?
« Ostatnia zmiana: Sierpień 28, 2010, 09:40:30 am wysłana przez Bacar »


LoL EU/US : Hayame

FFXIV: ARR
Server: Moogle
IGN: Hayame Kisumi
Job: Bard
FC: SeeD


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #260 dnia: Sierpień 28, 2010, 10:54:16 am »
Wedlug mnie najlepszy zestaw run dla kennena to:
-marki na m pen.
-quinty na hp (zawsze jakis kop w early)
-glyphy tutaj zastanawiam sie nad energy regen.
-seala, a tutaj energy...
Wedlug mnie najlepszy zestaw dla samego Kennena, ale ja takiego nie bede robic, bo wole zlozyc od razu runy pod Kennena/Malzahara/Vladka.



  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #261 dnia: Sierpień 28, 2010, 11:17:25 am »
Powiedzcie mi czy oplaca sie kupowac runy na energie dla Kennena? Jak tak to ktore?
Ja mam na Shenie quinty na energie i glyphy co zwieksza im sie bonus co lvl, na 18lvl mam 236 czy 237 energii, spory buff. Tych na regen nie kupuje, malo daja i sa drogie.


  • ******
  • Wiadomości: 1046

  • Pochwał: 7

  • Life4Speed
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #262 dnia: Sierpień 28, 2010, 12:25:35 pm »
Hmm a wlasnie mi sie wydawalo ze sie nie oplaca na +energii kupowac juz bardziej na regen :P Bo mamy prawie 2en na sek. Czy sie nie oplaca?

PS. Kennen po buffie(tak tak wcale mi nie przeszkadza DF na stuna, bo i tak jak chce to moge trzymac ziomka na stunlocku przez wiekszosc walki)  to teraz istny potwor :D
« Ostatnia zmiana: Sierpień 28, 2010, 12:27:25 pm wysłana przez Bacar »


LoL EU/US : Hayame

FFXIV: ARR
Server: Moogle
IGN: Hayame Kisumi
Job: Bard
FC: SeeD


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #263 dnia: Sierpień 28, 2010, 01:11:58 pm »
Mozna caly enemy team na 2 stunach trzymac.E+W+ulti+W.W czasie ulti zalecam uzyc zhonie, bo zanim te wszystkie pioruny poleca to mozemy juz lezec.Po zhoni od razu W i gg 2 stuny na enemy.



  • ******
  • Wiadomości: 1046

  • Pochwał: 7

  • Life4Speed
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #264 dnia: Sierpień 29, 2010, 09:25:16 pm »
Co sadzicie o nowych patch notes? Kolejny nefr Eza :/ Ile jeszcze chca go nefrowac? Nie lepiej jak zrobia na nim rework :P? Ciekawy buff Corkiego i Mundo.


LoL EU/US : Hayame

FFXIV: ARR
Server: Moogle
IGN: Hayame Kisumi
Job: Bard
FC: SeeD


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #265 dnia: Sierpień 29, 2010, 10:35:21 pm »
Ez juz dawno nie jest op, kiedys to w kazdej grze go widzialem. Przesadzaja z tymi nerfami.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #266 dnia: Sierpień 30, 2010, 01:49:00 am »
Sam jestem ciekaw, po co ten nerf? To była postać zbalansowan w sam raz, a teraz nerfią mi skrajnie ulubioną jedyną postać którą skillowałem. Będę musiał nauczyć grać się czymś innym, a nie lubię tego, tak samo jak w L2 robić rerolów...
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1046

  • Pochwał: 7

  • Life4Speed
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #267 dnia: Sierpień 30, 2010, 09:00:08 am »
Dokladnie, tym bardziej ze jego wszystkie skille to skillshoty :/ A jak sie podoba miss fortuna :P? Troche OP jak dla mnie, jezeli to prawda z tym charem. Mam nadzieje ze nie znefruja mi Kennena, bo ludzie juz sie zaczynaja wku*** na ta postac :P Chociaz jeszcze wiele osob placze ze jest up...


LoL EU/US : Hayame

FFXIV: ARR
Server: Moogle
IGN: Hayame Kisumi
Job: Bard
FC: SeeD


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #268 dnia: Sierpień 30, 2010, 10:15:31 am »
Dokladnie, tym bardziej ze jego wszystkie skille to skillshoty :/ A jak sie podoba miss fortuna :P? Troche OP jak dla mnie, jezeli to prawda z tym charem. Mam nadzieje ze nie znefruja mi Kennena, bo ludzie juz sie zaczynaja wku*** na ta postac :P Chociaz jeszcze wiele osob placze ze jest up...
Miss Fortuna to dla mnie nic ciekawego...Skill E to mini ulti gangplanka, skill Q to cos podobnego do parrleya, ale uderza 2 osoby.

Ez moze OP nie byl, ale uwierzcie mi to byl najlepszy ranged DD w tej grze.dmg ze skilla Q byl ostry no i jedynie to bym zmienil i atk speed nic wiecej.Bo z tym pasywem naprawde sporo atk speed mozna bylo miec.

Alarion musisz sie przywyknac, ze tutaj gra sie 3/4 championami, a nie tylko 1  :P.Zagrasz ranked game ktos picknie Ezreala i co wtedy?
W sumie to rework by byl bardziej oplacalny niz te ciagle nerfy.

Skillshoty Eza to chyba byly najlatwiejsze skillshoty do ogarniecia, pograjcie Anivia gdzie skill Q troche czasu leci, a jak przeciwnik ma mozg to spokojnie uniknie.Tak samo z ulti Kog'mawa, moze i szybko lecialo, ale bylo widac gdzie zaraz spadnie.
Z reszta skillshoty to bardziej + niz -, bo:
+Masz wiekszy zasieg skilli
+Jest mozliwosc zabicia inivisble enemy jak go sie nie widzi, a juz mial malo hp tylko skurczybyk sie schowal (Sam tak raz twicha ubilem Ezrealem).
+Mozna spokojnie strzelac w krzaki, jesli jestes pewien, ze tam jest enemy to strzelasz do niego.
+Jeszcze dodatkowo flux moze uderzyc spora ilosc osob, bo nie znika po 1szym hicie.

-Jedyny minus to jest to, ze nie masz lopatologicznego komba jak Ryze i trzeba miec troche mozgu, zeby trafic skill shotem.



  • Banned
  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #269 dnia: Sierpień 30, 2010, 06:53:06 pm »
Będę musiał nauczyć grać się czymś innym, a nie lubię tego, tak samo jak w L2 robić rerolów...
jezeli w l2/lolu/docie nie znasz wszystkich postaci na decent poziomie to jestes lowkiem z battleneta i polaczkiem do bicia
83     Doombringer     Aria       (Official Reteil)  BANNED
80     Insektor            RPG x5  (GF)              ACTIVE


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #270 dnia: Sierpień 30, 2010, 07:43:05 pm »
Będę musiał nauczyć grać się czymś innym, a nie lubię tego, tak samo jak w L2 robić rerolów...
jezeli w l2/lolu/docie nie znasz wszystkich postaci na decent poziomie to jestes lowkiem z battleneta i polaczkiem do bicia
Co innego grac robic reroll, a co innego grac ta postacia na innym servie.Z reszta w LoLu/Docie po 4/5 grach juz zna sie skille postaci.



  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #271 dnia: Sierpień 30, 2010, 09:51:25 pm »
dzis ezem 2 fejsrole i ladnie ounilismy mida z ekipa -_-

swoja droga juz mam ip aby odblokowac ryze  8)


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #272 dnia: Sierpień 30, 2010, 10:29:05 pm »
Będę musiał nauczyć grać się czymś innym, a nie lubię tego, tak samo jak w L2 robić rerolów...
jezeli w l2/lolu/docie nie znasz wszystkich postaci na decent poziomie to jestes lowkiem z battleneta i polaczkiem do bicia

Sorry mistrzu, ale nie muszę grać każdą postacią by wiedzieć na co ją stać i co może mi zrobić. Wystarczy mi poszerzanie wiedzy w czasie rozmów/czytania i podczas PRZECIWKO tym postaciom.

To samo w L2, to że gram tylko bishem, nei znaczy, że nie wiem na co stać inne profki i moich enemy.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 341

  • Pochwał: -2

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #273 dnia: Sierpień 30, 2010, 11:45:53 pm »
Będę musiał nauczyć grać się czymś innym, a nie lubię tego, tak samo jak w L2 robić rerolów...
jezeli w l2/lolu/docie nie znasz wszystkich postaci na decent poziomie to jestes lowkiem z battleneta i polaczkiem do bicia
podczas PRZECIWKO tym postaciom.
przez wola stroza bog?


Nie wiem jak teraz, ale kiedy startowałem pół roku temu na Lancerze
Myślę, że po ponad roku gry, śmiało jesteśmy gdzieś w top 10 constów
ze startujac na Lancerze na przelomie lutego/marca w 2010


  • ******
  • Wiadomości: 1046

  • Pochwał: 7

  • Life4Speed
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #274 dnia: Sierpień 31, 2010, 08:09:55 am »
Nie chodzi o to zeby grac wszystkimi postaciami, bo bez tego nie bedzie wiedziec na co je stac. Przeciez jak rozegrasz tam 1xx meczy to juz znasz skille kazdej z postaci na pamiec i wiesz na co uwazac.

Natomiast chodzi o to ze na ranked trzeba miec kilka charow opanowanych. Powod? Zbanuja twoj char i co zrobisz? Lub co bedzie jezeli bedziesz musial zmienic chara, gdy ktos ci go wezmie lub gdy bedzie trzeba dostosowac sie do przeciwnikow? Wiadome Ez to jeden z lepszych ranged carry ale nie w kazdej sytuacji sie sprawdzi :)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 31, 2010, 08:12:10 am wysłana przez Bacar »


LoL EU/US : Hayame

FFXIV: ARR
Server: Moogle
IGN: Hayame Kisumi
Job: Bard
FC: SeeD