Witaj
Gość

Wątek: Gracia Epilogue  (Przeczytany 24875 razy)

  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Gracia Epilogue
« dnia: Październik 30, 2009, 11:24:03 am »
To prawda że w Gracia epilogue zbroje A na Kamaelach będą wyglądać inaczej?
znalazłem takie coś w e-mailu (na mój gust to nm light ale nm wygląda jak majestic więc sie pytam xD)


No i była kiedyś jeszcze plotka że jest noblesse teleport do isle of prayer. To prawda?


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Gracia Epilogue
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 30, 2009, 05:42:58 pm »
Odpowiem jak w końcu mi się zassa PTS. Jak zostawiam, to mi po jakimś czasie przerywa :/ na razie zassane 50%.....
A z tym, Noblesem na IoP - przydałby się. Już mam dość suszenia ciuchów po każdej wycieczce.
Na Dinoo przydałby się również :)

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 70

  • Pochwał: 0

Odp: Gracia Epilogue
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 30, 2009, 07:21:30 pm »
coś mi nie pasuje ta Gracja z tymi "petami" co można będzie wykupić u Dimensional Marchent. to chyba trochę przegięcie. i jakoś nie mogę znaleźć opcji przekazania inwentarza innemu charowi w warehouse.dziwne.tp na IOP nie znalazłam na noblesie póki co.ale może byc w nobless tp ale tych za wymianę, za tokeny z oli. nowe mobki fajne:)


  • ******
  • Wiadomości: 1317

  • Pochwał: -1

  • spoko
Odp: Gracia Epilogue
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 30, 2009, 09:06:10 pm »
Coś będzie nowego w ge oprócz spotów do expa?
rpg x5 [gh85]


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Gracia Epilogue
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 31, 2009, 01:47:08 am »
Tak, kolejne udogodnienia dla botów, w postaci extra bufków ; )

W końcu NCsh1t musi dbać o swoich jedynych klientów, prawda?
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: Gracia Epilogue
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 31, 2009, 08:37:50 am »
No a tak czekałem na ten nobles tp na iop (jak to kiedyś gdzieś wyczytałem to tylko na to czekałem)

Na dino masz statki :P
coś mi nie pasuje ta Gracja z tymi "petami" co można będzie wykupić u Dimensional Marchent. to chyba trochę przegięcie. i jakoś nie mogę znaleźć opcji przekazania inwentarza innemu charowi w warehouse.dziwne.tp na IOP nie znalazłam na noblesie póki co.ale może byc w nobless tp ale tych za wymianę, za tokeny z oli. nowe mobki fajne:)

Bo jest Mail system który zastąpił Freight


  • Wiadomości: 70

  • Pochwał: 0

Odp: Gracia Epilogue
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 31, 2009, 10:42:34 am »
Bo jest Mail system który zastąpił Freight

no już wiem :) ale co następne mi się nie podoba to podniesienie free bufków do 75 lvl. hmmmm.


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Gracia Epilogue
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 31, 2009, 12:41:10 pm »
no już wiem :) ale co następne mi się nie podoba to podniesienie free bufków do 75 lvl. hmmmm.
Nie gram w L2 ale to mi sie akurat podoba. Jak zaczynalem grac na offie to do 67lvl nikogo prawie nie spotkalem zywego (Franz pol roku temu). Nie bylo z kim kamy robic i w ogole bieda, nie mowiac wlasnie o buffach. Pewnie na Teaonie i Penixie to troche inaczej by wygladalo.


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: Gracia Epilogue
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 31, 2009, 05:00:25 pm »
Tzn tak najbardziej czekam w tym dodatku na:
-hunting grounds (exp na varce,fog i IT na samymdole mi sie znudził mocno :D)
-nowe stroje kamaeli (jak patrze na faceta kamaela w nightmarze który wygląda jak równie pedalski majestic to nie wyrabiam)
-no i oczekuje tp na iop xD
-mail system ułatwi komunikacje między graczami
-Nowy pet z Dino island :D (screeny na necie już są)

No i ciekaw jestem jak wygląda ten guardian strider

Edit:
Orientuje się ktoś jak będzie to działać że np. w crypt of disgrace tylko warlordzi będą mogli bić? a na przyklad w fog tylko nukerzy? co by sie stało jakby np. taki warrior wlazł do fog i zaczał expić?
« Ostatnia zmiana: Październik 31, 2009, 05:13:32 pm wysłana przez mokuszin »


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Gracia Epilogue
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 01, 2009, 12:02:09 am »
Nic się nie stanie, tylko te spoty są najoptymalniejsze dla poszczególnych profek. Nukerowi będzie łatwiej na spotach zaprojektowanych dla nich, niże melee. To wszystko.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: Gracia Epilogue
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 01, 2009, 03:10:12 am »
Dziwne... Jak ma być łatwiej łucznikowi (kamaelowi kuszniku tym bardziej) w mithril mines (obszar zamknięty) jak o wiele lepiej idzie mu na otwartym terenie?


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Gracia Epilogue
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 01, 2009, 05:00:16 am »
NCsh1t nie przestanei zadziwiać ^^
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Gracia Epilogue
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 01, 2009, 10:28:11 am »
Zrobiłem saggi 83 (+DC 83 na plecach), Icarus +3 focus 300 fire + skille OE na fire +10, dynasty set all+3 full element, jewele +3. Przetestowałem parę lokacji i tak:
- Moby w mithrill mines na 2-3 hity, idzie jak z płatka
- Dino - może być - ale tylko na początku. Moby na 5-8 strzałów. Ale jak się zagruje trochę więcej to może być klops. Ale już tak nie zlatuje się pół wyspy, jak jednego uderzycie :) (spot dla nukerów)
- Okolice Heine i pola pod Schuttgart, - da się, ale moby na 10-15 hitów, strong resist na łuk, więc nie ma większego sensu tam expić łucznikiem (spoty dla melee i pole)
- FoG nadal agruje się pół sali, jak uderzycie jednego moba, więc solo z łukiem odpada. Padłem po 20 sekundach :D (spot dla nukerów 76+) Choć podejrzewam, że destro nadal będzie tam mógł chodzić.
- Crypt of Disgrace - podobne wejście jak do Dimensonal Rift tylko npc Pathfinder ten obok strażnika wpuszczającego do Kamaloki, ale za cholerę nie wiem jak tam jest, bo wszedłem do 1szej komnaty i leżałem po 2ch hitach :D

8 nowych summonów. Różne bufy, choć nie tak dużo jak od kurczaka, kotka, czy byczka. Blessy na 20 min, Emp na 2 min, VR na 2 min i duży power :) Takie summony dla nie summonerów :)

Na HB się nie dostałem - pisze, ze jeszcze nie otwarte :) A przeciez nikt nie będzie na PTSie robił questów :D
IoP zapomniałem sprawdzić

Z ciekawszych rzeczy
- autorez w miejscu gdzie się padło. Ma się specjalny item konsumowany w czasie tego reza. Jeśli jest w inventory, to po padnięciu, poza opcjami Village, CH, Castle i co tam mamy na dole jest opcja Use .... (zapomniałem jak się ten item nazywa). I rezuje normalnie w miejscu padnięcia.
- system teleportów - nie sprawdziłem do końca. Mamy możliwość zapamiętania miejsc i teleportowania się do nich, używając specjalnego przedmiotu. W sam raz dla zergów. Port na tył wroga i nikt nie wie gdzie :D Ewentualnie do raidbosów :)


- w menu mapa pojawiło się połączenie questów z mapą. klikając na zadanie pokazuje się mapa z pineską, gdzie ten quest się znajduje. IMO bardzo przydatne.


- na spocie dla pole-userów jets quest, gdize za 500 itemów można dostać reckę na S80 broń. Nie mam pojęcia - losowo, czy wybór


- itemy z Crypt of Disgrace wymienia się na części seta Dynasty - wszystkie :D:D Pytanie tylko o drop rate tych itemów :P


- ZAJE..fajny system enchantu skilli :) Już nie trzeba latac i szukać NPCa.
Na dole okna ze skilamii jest po prostu przycisk:



po naciśnięciu którego pojawia się nowe okienko. Po lewej stronie widać które skille możemy enchantować, a które nie:



Skill, który chcemy enchantowac przeciągamy na lewą część okienka i na pojawiają nam się możliwości, w jakich kierunkach możemy enchantować:



Po kliknięciu na wybrany rodzje enchantu pojawia nam się info, jak będize wyglądał nasz skill po udanym enchancie



Po udanym enchancie możemy podwyższyć enchant, lub go OBNIŻYĆ, odzyskując (chyba) część SP



Skille Saggitariusa można enchantować już na 4 żywioły, a nie tylko na fire :)



A jak chcemy zmienić nasz żywioł w skillu nic prostszego - tylko książka, kasa, SP i jedno kliknięcie




Dziwne... Jak ma być łatwiej łucznikowi (kamaelowi kuszniku tym bardziej) w mithril mines (obszar zamknięty) jak o wiele lepiej idzie mu na otwartym terenie?
Nic prostszego. Stajesz na szczycie rampy, odpalasz snipe'a i walisz. Wrażenia jak z duo w Pagan PP z Grand Khavatari - chwilami czekasz na moby, a czasami musisz użyć HP poty :P

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 184

  • Pochwał: 1

  • PATOLOGICZNIE GRZECZNY CHŁOPAK
Odp: Gracia Epilogue
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 01, 2009, 02:14:18 pm »
- Crypt of Disgrace - podobne wejście jak do Dimensonal Rift tylko npc Pathfinder ten obok strażnika wpuszczającego do Kamaloki, ale za cholerę nie wiem jak tam jest, bo wszedłem do 1szej komnaty i leżałem po 2ch hitach :D

Byłem w 6 osobowym party. 4 Archerów, EE i PP. Padliśmy w mgnieniu oka ;P Jakaś hardkorowa lokacja :D Podobno też zależy do którego pokoju sie wchodzi.

Z ciekawszych rzeczy
- autorez w miejscu gdzie się padło. Ma się specjalny item konsumowany w czasie tego reza. Jeśli jest w inventory, to po padnięciu, poza opcjami Village, CH, Castle i co tam mamy na dole jest opcja Use .... (zapomniałem jak się ten item nazywa). I rezuje normalnie w miejscu padnięcia.

Father of cośtam. :P
Teon
Sagittarius 80, Eva's Saint 77, Grand Khavatari 79 - Banned

Sagittarius 83+ Retired.

Lancer
SwS 5X - Active.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Gracia Epilogue
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 01, 2009, 04:34:03 pm »



Z ciekawszych rzeczy
- autorez w miejscu gdzie się padło. Ma się specjalny item konsumowany w czasie tego reza. Jeśli jest w inventory, to po padnięciu, poza opcjami Village, CH, Castle i co tam mamy na dole jest opcja Use .... (zapomniałem jak się ten item nazywa). I rezuje normalnie w miejscu padnięcia.

zapożyczyli sobie sami od swojego dzieła - Aiona. Fajny wynalazek bardzo ; )
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Gracia Epilogue
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 01, 2009, 06:02:12 pm »



Z ciekawszych rzeczy
- autorez w miejscu gdzie się padło. Ma się specjalny item konsumowany w czasie tego reza. Jeśli jest w inventory, to po padnięciu, poza opcjami Village, CH, Castle i co tam mamy na dole jest opcja Use .... (zapomniałem jak się ten item nazywa). I rezuje normalnie w miejscu padnięcia.

zapożyczyli sobie sami od swojego dzieła - Aiona. Fajny wynalazek bardzo ; )
Rozwaliles mnie teraz :>

Myslisz to to co jest w danych kronichach oni wymaslalja 2 mc przed jej wprowadzeniem?



  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Gracia Epilogue
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 01, 2009, 08:51:49 pm »
A myślisz, że Aion został stworzony 2 miesiące temu? ; >
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Gracia Epilogue
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 01, 2009, 09:41:35 pm »
Panie Pozdrawiam moglbys napisac wiecej o tych summonach i buffach od nich. Bylbym wdzieczny.

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • Banned
  • Wiadomości: 467

  • Pochwał: -2

Odp: Gracia Epilogue
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 01, 2009, 10:10:52 pm »
Będzie jakiś nerf dla kurczakow? bo cos bangkok placze na blahu :)


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Gracia Epilogue
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 01, 2009, 10:21:31 pm »
Będzie jakiś nerf dla kurczakow? bo cos bangkok placze na blahu :)
Nie mam pojęcia. I nie wiem czemu płacze, skoro nie można dostać kurczaków w sklepie :) przynajmniej nie znalazłem) a wątpię, żeby przez tak krótki czas sobie zdążył coś wylewelować do rozsądnego poziomu.
A te pety, jak będę miał chwilę czasu i będę się nudził, to może porobię parę screenów. Na razie spadam do pracy :)

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Banned
  • Wiadomości: 467

  • Pochwał: -2

Odp: Gracia Epilogue
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 01, 2009, 10:31:20 pm »
hiehie, chodzilo mi o kamaele :) w szczególnosci SB :)


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: Gracia Epilogue
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 02, 2009, 04:28:45 pm »
Wy przypadkiem nie myliscie crypt of disgrace z Delusion chamber? Crypt of disgrace to ten spocik z duchami orków który był do graci final dla 20 lvli :P (fajne miejsce dla kleryków)


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Gracia Epilogue
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 02, 2009, 06:10:59 pm »
A myślisz, że Aion został stworzony 2 miesiące temu? ; >
AION odgapil od WoWa bieganie wsadem... qq i tak mona w nieskonczonosc.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Gracia Epilogue
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 02, 2009, 09:35:46 pm »
zgadza się ; ) Ciężko jest coś naprawdę nowatorskiego w tej chwili w kwestii MMO. Najbliższa będzie pewnie TERA.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: Gracia Epilogue
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 14, 2009, 02:05:21 pm »
Ma ktoś już te fotki kamaeli w nm i dc secie z gracia epilogue? ;]