Witaj
Gość

Wątek: Epic Octavius  (Przeczytany 3683 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Epic Octavius
« dnia: Listopad 14, 2012, 12:34:58 am »
Jak?
:)

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Epic Octavius
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 14, 2012, 06:56:14 am »
ale pytasz o Glory Days, czy o Tauti kronikę?


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Epic Octavius
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 14, 2012, 08:15:10 am »
Jak?
:)

Pozdrawiam

tz? Napisz mi z czym macie problem na epic octavis.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Epic Octavius
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 14, 2012, 07:33:54 pm »
ale pytasz o Glory Days, czy o Tauti kronikę?
O to co jest na serwie (w stopce) :)

Montezuma
1 stage bułka z masłem. Ale na 2gim padamy jak muchy... Głównie przez te transformacje. Trochę zaczęło działać, jak zostawialiśmy 1 padniętego w środku i portowaliśmy się jak port był czysty - mówił nam kiedy. Wówczas 2 tanków agrowało moby w jednym końcu salki a my w 2gim laliśmy Octavisa. Problem jak tanki padali :) PR i powrót :) Zaczęliśmy próbę w 4 party, Wczoraj byliśmy w 5. mniej więcej połowa 99, kilka czerwonych broni. Ja w Seraphie full element +600 i padałem na 3 hity... Transformacja, ściągam i w 2 sec późnij kolejna. A reus skila 20 sec... Mass root na mobach nie wszedł mi ani razu. Enchantowany +5 na chance.

Może jest jakiś sposób na drania? Na przykład nie używać skilli (jak np. boss w FoGu)? Używać tylko broni NG+12 ;P ?

Pozdrawiam
PS. Jeszcze raz - pytam o Epic Octavisa, nie normalnego. Normalnego robimy 35-40 minut w 2 party.
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Epic Octavius
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 14, 2012, 07:53:33 pm »
pytałam, bo nie wiem, jakbym wiedziała, to bym nie pytała... na jednych offach jest już Glory na innych (np moim) jeszcze tauti... w ogóle to sorry, że zapytałam :<


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Epic Octavius
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 14, 2012, 08:15:26 pm »
1 stage bułka z masłem. Ale na 2gim padamy jak muchy... Głównie przez te transformacje. Trochę zaczęło działać, jak zostawialiśmy 1 padniętego w środku i portowaliśmy się jak port był czysty - mówił nam kiedy. Wówczas 2 tanków agrowało moby w jednym końcu salki a my w 2gim laliśmy Octavisa. Problem jak tanki padali :) PR i powrót :) Zaczęliśmy próbę w 4 party, Wczoraj byliśmy w 5. mniej więcej połowa 99, kilka czerwonych broni. Ja w Seraphie full element +600 i padałem na 3 hity... Transformacja, ściągam i w 2 sec późnij kolejna. A reus skila 20 sec... Mass root na mobach nie wszedł mi ani razu. Enchantowany +5 na chance.

Może jest jakiś sposób na drania? Na przykład nie używać skilli (jak np. boss w FoGu)? Używać tylko broni NG+12 ;P ?

Taktyka prawie dobra :)

Octavis w 2 fazie ściągacie do rogu jednym tankiem i on trzyma na nim agro. Natomiast 2-3 tankow zbiera wszystkie cursed moby i z nimi biega w takiej odległości żeby się nie zagrowaly na resztę. Tankowie nie powinni trzymać ich w rogu a biegać po całej sali, wtedy nie ma problemu ze śmiercą tankow. Okazjonalnie parę cursed zagruje sie na resztę ludzi, wtedy je szybko zabijacie.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Epic Octavius
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 14, 2012, 10:53:00 pm »
pytałam, bo nie wiem, jakbym wiedziała, to bym nie pytała... na jednych offach jest już Glory na innych (np moim) jeszcze tauti... w ogóle to sorry, że zapytałam :<
Nie szczelaj focha :)

Odpowiedziałem tak, bo nie mam zielonego pojęcia na jakiej kronice gram :) Ja gram w Lineage2, a nie w kronikę :D

Dzięki montezuma. Zobaczymy 2gie podejście :)

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Epic Octavius
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 19, 2012, 01:54:12 pm »
i jak wam poszło? Ciekawi mnie, czy sposób kolegi zadziałał.


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Epic Octavius
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 19, 2012, 07:31:01 pm »
W tym tygodniu mamy robić - zdam relację  jak poszło :)

Ale może być różnie - Tauti nas pojechał. Tak to jest jak ma się w rajdzie 2 party nie wchodzące  na VT...

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;