Witaj
Gość

Wątek: AOBA +health vs Damaskus + focus dla DA  (Przeczytany 6492 razy)

  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

AOBA +health vs Damaskus + focus dla DA
« dnia: Styczeń 17, 2007, 11:32:07 pm »
Ktora lepsza bron ? Mam na mysli do tankowania i do pvp.I dlaczego :)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 17, 2007, 11:53:42 pm wysłana przez Toffik »


  • Banned
  • Wiadomości: 227

  • Pochwał: 2

Odp: AOBA +health vs Damaskus + focus dla DA
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 18, 2007, 12:05:26 am »
zdania sa podzielone, poszukaj topicu o nazwie "ofensywny DA", tam masz sporo o DA, rowniez poczytaj przyklejony topic o DA.




  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: AOBA +health vs Damaskus + focus dla DA
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 18, 2007, 11:10:01 am »
Health FTW !! U sk podwyzszylo mi hp o około 1200. U DA będzie to duzo więcej !
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Odp: AOBA +health vs Damaskus + focus dla DA
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 18, 2007, 09:59:14 pm »
Jak najbardziej aoba+hp.
Ale tutaj nie tyle chodzi o broń tylko o dwie teorie, które tyczą się tej postaci.

Z jednej strony ludzie mówią, że DA to tank, nie musi zadawać obrażeń, więc nikogo nie interesuje to, że dajmy na to trafia raz na ruski rok, dla nich ważne jest to, że trzymając w łapie takiego damaszczaka z focusem możemy rąbnąć raz na rok, ale porządnie.
Niektórzy dokładają jeszcze dziary, które zwiększają dex'a byleby tylko trafiać częściej i mocniej, robienie z tanka DD, to jak robić ze Sps'a, SH. Dla zwolenników tej opcji, cóż jedyne co mogę zrobić to polecić SK, który ma znacznie większe zdolności ofensywne.

To jednak strasznie głupi pomysł, w końcu DA to tank i to jeszcze uprzywilejowany, bo posiada swojego własnego DD pod postacią małego czarnego kocura. Więc nie ma co w ogóle myśleć o zadawaniu obrażeń. Niektórzy pomagają sobie tym, że blunt to większa celność, jak dla mnie mogłoby być nawet mniejsza, ale po prostu jesteśmy tankiem, +25% HP pozwala nam być jeszcze lepszym tankiem i o to w tym chodzi. Tank bije tylko dlatego, że 'wypada', więc nie ma co się zastanawiać.

Bierz blunta + HP. :wink:


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

Odp: AOBA +health vs Damaskus + focus dla DA
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 18, 2007, 11:45:32 pm »
Tank ... ładnie opisane jest na stronie

Dmg? Jaki Dmg!? Ja mam przyjąć wszystko na klatę, żeby inny mieli jeszcze siłę stać na nogach! W końcu jestem najtwardszy!"

można przerobic na

Dmg? Jak kur** iDmg!? Ja mam przyjąć wszystko na klatę, żeby inny mieli spokój, a ja jeszcze siłę stać na nogach! W końcu jestem zajebi**** twardy

da ma dd w postaci pantery .. koniec na tym sie konczy jego dmg reszta to allll w life


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: AOBA +health vs Damaskus + focus dla DA
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 18, 2007, 11:46:45 pm »
Żebyś sie nie zdziwił - DA jako DD ma jedynie szanse z SK ... Już nie mówiąc o ST, ten wjebie mu basha jak bedzie przyzywał pantere i gg - radz sobie sam ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 494

  • Pochwał: 13

Odp: AOBA +health vs Damaskus + focus dla DA
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 19, 2007, 02:43:21 am »
a co do c5 gdy tanki przejmuja targety np.lucznika,maga potrzebuja mase HP


Użytkownik zbanowany


  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 1

Odp: AOBA +health vs Damaskus + focus dla DA
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 19, 2007, 01:34:52 pm »
To forum wydaje sie uposledzone.

Oczywiscie ze damascus /focus jest lepszym wyborem, ile mozna tlumaczyc ludziom ze tank jest tankiem nie ze wzgledu na hp tylko def i m def + ud2 ??? Skoro nastawiasz sie na pvp mowiac ze musisz przyjac obrazenia na klate to napewno masz porzadny klan ktory ustawi sie w odpowiednim party z healerem przy ktorym to czy bedziesz mial 7k hp czy 6k nie bedzie mialo zadnego znaczenia.
Blunt ze wzgledu na crit rate jest najbardziej uposledzona bronia ever. nie wspominajac o tym ze z tym 40+ czy iles crit rate podczas zwyklego mahania meiczykiem mozesz ostro wkurzyc healera lub maga przerywajac im zaklecia.

good luck z uzywaniem hate na pvp w c5 myslac ze to cos da, i ktos kto zostanie zmuszony do ztargetowania ciebie automatycznie kliknie assist na ktoregos z party members i po problemie.

Got Rice Niguuh?!

Cytat: Goo-Get-Teaaa
NEXT time dont say ur clan rolled VC because u only rolled us with a 6vs6

but you guys had noblesse

VC status.


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: AOBA +health vs Damaskus + focus dla DA
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 19, 2007, 02:19:48 pm »
ja imo wole AOBE jeśli biłbym się na SK/ST. DD set + health nie jest głupim wyborem. Do tego my mamy tankować a pantere trzymać na self żeby taki ST nam jej nie ubił bo juz jej nie przyzwiemy ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 644

  • Pochwał: 11

  • Allways follow my dreams.
Odp: AOBA +health vs Damaskus + focus dla DA
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 19, 2007, 02:45:35 pm »
To forum wydaje sie uposledzone.

Oczywiscie ze damascus /focus jest lepszym wyborem, ile mozna tlumaczyc ludziom ze tank jest tankiem nie ze wzgledu na hp tylko def i m def + ud2 ??? Skoro nastawiasz sie na pvp mowiac ze musisz przyjac obrazenia na klate to napewno masz porzadny klan ktory ustawi sie w odpowiednim party z healerem przy ktorym to czy bedziesz mial 7k hp czy 6k nie bedzie mialo zadnego znaczenia.
Blunt ze wzgledu na crit rate jest najbardziej uposledzona bronia ever. nie wspominajac o tym ze z tym 40+ czy iles crit rate podczas zwyklego mahania meiczykiem mozesz ostro wkurzyc healera lub maga przerywajac im zaklecia.

good luck z uzywaniem hate na pvp w c5 myslac ze to cos da, i ktos kto zostanie zmuszony do ztargetowania ciebie automatycznie kliknie assist na ktoregos z party members i po problemie.

Kto tu jest upośledzony.
Co ty myślisz, że grając DA z Dama+ focus bedziesz biegał sobie dookoła i wyrzynał biedaków, którzy lekeceważą sobie DA z mieczem ? Na pvp 1 na 1 w dodatku ustawionym to miecz z focuse się przyda, ale nigdzie indziej. Na raidzie i tak nie poagrujesz tym damasem, na pvp i tak będziesz zadawał najmniejszy dmg ze wszystkich (pomijając ET). I jak myślisz, że podbiegniesz sobie do takiego necro walniesz mu stuna i zabijasz to powodzenia. Koleś cię zignoruje, dostaniesz slowa, pantera spieprzy, itd. Jedynie czym można się bawić to root. A zaufaj że te 1k (u DA to jest ze 3k na 75 z AoBA + health) uratuje ci dupe nie raz.
Co do hate to za dużo nie zdziałasz, ale rozpraszasz wroga i to może przechylić szalę zwycięstaw na korzyść swojego party. Na co komu używanie assist jak po hate aura wszyscy mają jeden target ? Co innego makro z targetem :] Ale nie ma to jak wbiec w pt użyć ud + spam z hate aura. A noż jakiś lamiasty bishop wrogiego party heala ci wrzuci.
Your journey's never end

<--= They see me rollin They hatin Patrolling they tryin to catch me ridin dirty =-->



  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 1

Odp: AOBA +health vs Damaskus + focus dla DA
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 19, 2007, 04:00:30 pm »
tak na raidach bardzo sie przydaje health wep bo w ogóle nie amsz healrow w party a rb bija cie po 4k, nice. get a grip lol

aha jesli jeszcze o tym niewiesz to critical hit ma wieksza szanse przerwania czaru, wole biegac naokolo i troche poprzeszkadzac niz zdac sie na swoja panterke ktora zlapie sleepa/root lub zginie po 3 nukach a sam stac jak pajac z 10k hp w czym wiekszosc jest niepotrzebna bo nikt mnie nie bije, rofl


L2P
« Ostatnia zmiana: Styczeń 19, 2007, 04:05:53 pm wysłana przez xs1nx »

Got Rice Niguuh?!

Cytat: Goo-Get-Teaaa
NEXT time dont say ur clan rolled VC because u only rolled us with a 6vs6

but you guys had noblesse

VC status.


  • Wiadomości: 644

  • Pochwał: 11

  • Allways follow my dreams.
Odp: AOBA +health vs Damaskus + focus dla DA
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 19, 2007, 04:21:18 pm »
A ty myślisz że co ci da przerwanie czaru o ile w ogóle do maga dojdziesz (przerwać czar jak już tak chcesz to stun...). Nic mu nie zrobisz - czekoladowe oczko mu posmerasz. Necro - nie musi uciekać i tak cie zabije, sorc - slow gg, sh - slow gg, sps hit run gg. OL/WC nie mówie. Druga sprawa - z mieczem jaki masz accuracy ? Trafisz SR'a ?

Wygląda na to że chodzisz na raid bosy z 10 healerami którym mana się nie kończy, a raida w minute rozwalasz. Myślisz że kogo bardziej ludzie cenią DA co biega z mieczem i udaje koksa co każdemu nastuka czy DA który weźmie na klate wszystko i jest w stanie zrobić do co do niego należy.
Your journey's never end

<--= They see me rollin They hatin Patrolling they tryin to catch me ridin dirty =-->



  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: AOBA +health vs Damaskus + focus dla DA
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 19, 2007, 08:16:19 pm »
Tego pierwszego w pvp zdecydowanie, w duelach. Reszta fejmu sie nie liczy ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 608

  • Pochwał: 4

  • .i.
Odp: AOBA +health vs Damaskus + focus dla DA
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 20, 2007, 02:50:00 am »
A ty myślisz że co ci da przerwanie czaru o ile w ogóle do maga dojdziesz (przerwać czar jak już tak chcesz to stun...). Nic mu nie zrobisz - czekoladowe oczko mu posmerasz. Necro - nie musi uciekać i tak cie zabije, sorc - slow gg, sh - slow gg, sps hit run gg. OL/WC nie mówie. Druga sprawa - z mieczem jaki masz accuracy ? Trafisz SR'a ?

Koni, tank to przede wszystkim p/m.def,skille zwiększajace p/m.def i hate aura, a nie ilosc hp. W kazdym pvp postacie pokroju DA zginą ostatnie, bo nikt ich nie bedzie atakował. Blunt dodaje tylko 4 acc. i nawet uzywajac go nie bedziesz trafiał SR'a ani innych postaci z wysokim evasion. Dlatego na pvp DA powinien nosic Damaskusa z Fokusem, i starac sie targetowac magów. A jezeli uwazasz ze nuker zabije z latwoscia postac z 1k+ m.def, rootem, stunem, hate aura ( która zmusza maga do zaatakowania nas fizycznie ) i panterą to 'gg'.

Wygląda na to że chodzisz na raid bosy z 10 healerami którym mana się nie kończy, a raida w minute rozwalasz. Myślisz że kogo bardziej ludzie cenią DA co biega z mieczem i udaje koksa co każdemu nastuka czy DA który weźmie na klate wszystko i jest w stanie zrobić do co do niego należy.

Na każdego Rb potrzeba 2 healerów i jednego tanka z jakąkolwiek bronią. I jak dla mnie bardziej ceniony jest DA z mieczem.

A jezeli az tak potrzebne wam te 2k hp+, to kupcie sobie low C grade Blunt i załóżcie health. Bo po co wam dmg?


  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 5

Odp: AOBA +health vs Damaskus + focus dla DA
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 20, 2007, 11:14:03 am »
imo dla SK to  sov/som+acu  8)
kto nie wie "why" niech poszuka  8)

ale tez zalezy to jaka role ma pelnic - dobrze jest miec 2 bronie :)


a to demat o DA :D
jak masz buffa to focus,
jak nie masz buffa to health
« Ostatnia zmiana: Styczeń 20, 2007, 11:16:11 am wysłana przez izo »


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Odp: AOBA +health vs Damaskus + focus dla DA
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 20, 2007, 01:31:33 pm »
Focus do tego jakos tam pomaga w trzymaniu mobow na sobie (zadamy napewno wiekszy dmg niz z blunta).


  • Wiadomości: 644

  • Pochwał: 11

  • Allways follow my dreams.
Odp: AOBA +health vs Damaskus + focus dla DA
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 21, 2007, 12:14:22 am »
Trudno jest utrzymać aggro damasem z focusem, jak w party masz kilku łuczników/daggera/nukera etc.

Ehh co ja będe się rozpisywał... Tank niech będzie tankiem dmg dealer niech będzie dmg dealerem...
Your journey's never end

<--= They see me rollin They hatin Patrolling they tryin to catch me ridin dirty =-->



  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 1

Odp: AOBA +health vs Damaskus + focus dla DA
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 21, 2007, 09:25:48 am »
Racja, przestan pisac o rzeczach o ktorych nie masz pojecia.

Got Rice Niguuh?!

Cytat: Goo-Get-Teaaa
NEXT time dont say ur clan rolled VC because u only rolled us with a 6vs6

but you guys had noblesse

VC status.


  • Wiadomości: 644

  • Pochwał: 11

  • Allways follow my dreams.
Odp: AOBA +health vs Damaskus + focus dla DA
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 21, 2007, 09:50:13 am »
Co ty wiesz o czym mam pojęcie a o czym nie. Grałem w l2 jak jeszcze robiłeś kupe w spodnie i moczyłeś prześcieradło. Więc powstrzymaj się od swoich komentarzy...  :bored:
Your journey's never end

<--= They see me rollin They hatin Patrolling they tryin to catch me ridin dirty =-->



  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: AOBA +health vs Damaskus + focus dla DA
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 21, 2007, 10:18:38 am »
ten sie czubi, kto sie lubi. Każdy sposób gry jest na swój sposób dobry, a w tankowaniu i jeden i drugi sprawdza sie rownie dobrze.
Odnośnie DA z mieczem. Skoro jest tak wielu przeciwnikow DA z mieczem, mowiac ze tankowac sie nieda, to powiedzcie mi dlaczego latacie SK z mieczem? a nie z bluntem i helth?
A tak w ogóle każdy gra jak chce i nic innym osobom do tego. Ja raz miałem DA w BW Damascus+focus dey -con +dex +str i gralo sie zajebiscie a tankowac z powodzniem jakos dalej mogłem.
tired...


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Odp: AOBA +health vs Damaskus + focus dla DA
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 21, 2007, 10:58:55 am »
Biegaja SK z mieczem dlatego, ze SK ma wiecej wspolczynnika dex oraz skille do takowej broni.


  • Banned
  • Wiadomości: 227

  • Pochwał: 2

Odp: AOBA +health vs Damaskus + focus dla DA
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 21, 2007, 01:02:44 pm »
imo dla SK to  sov/som+acu  8)
kto nie wie "why" niech poszuka  8)

ale tez zalezy to jaka role ma pelnic - dobrze jest miec 2 bronie :)


a to demat o DA :D
jak masz buffa to focus,
jak nie masz buffa to health

som/sov + acu to jeden z gorszych pomyslow, znacznie lepiej sprawdza sie magic power. Jesli chodzi o mnie, to zgadzam sie z sinem, health moze sie jedynie przydac jako druga bron ( a wlasciwie pierwsza, pozniej zmienia sie na cos z focusem) podczas olimpiady/ 1v1.




  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 1

Odp: AOBA +health vs Damaskus + focus dla DA
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 21, 2007, 02:25:36 pm »
Cytat: Koni
Co ty wiesz o czym mam pojęcie a o czym nie. Grałem w l2 jak jeszcze robiłeś kupe w spodnie i moczyłeś prześcieradło. Więc powstrzymaj się od swoich komentarzy...  Znudzony

wątpie.

Got Rice Niguuh?!

Cytat: Goo-Get-Teaaa
NEXT time dont say ur clan rolled VC because u only rolled us with a 6vs6

but you guys had noblesse

VC status.


  • Wiadomości: 494

  • Pochwał: 13

Odp: AOBA +health vs Damaskus + focus dla DA
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 21, 2007, 02:44:49 pm »
koni nie napinaj sie 





 :?


Użytkownik zbanowany


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: AOBA +health vs Damaskus + focus dla DA
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 21, 2007, 04:24:27 pm »
Skoro jest tak wielu przeciwnikow DA z mieczem, mowiac ze tankowac sie nieda, to powiedzcie mi dlaczego latacie SK z mieczem? a nie z bluntem i helth?
Ponieważ SK ma sting którego z bluntem nie odpalisz. Dziękuje :P...


Cytat: MonT
Biegaja SK z mieczem dlatego, ze SK ma wiecej wspolczynnika dex oraz skille do takowej broni.
aj, przegapiłem ten post...cóż nieważne można usunąć >.>...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 21, 2007, 04:27:54 pm wysłana przez OhNoes! »
EPI :
Valeth - AW 6x