Witaj
Gość

Wątek: 3 klasa  (Przeczytany 1955 razy)

  • Wiadomości: 0

  • Pochwał: 0

3 klasa
« dnia: Marzec 30, 2007, 02:38:49 pm »
Witam serdecznie! Jestem świeżo upieczonym graczem w L2 i mam problem. Mianowicie nie wiem gdzie mam zacząć 3 profesję. Jako że jestem nowy proszę o nie krytykowanie(zbyt mocne) mojej wypowiedzi. Szukałem na forum i nie znalazłem a jeżeli jest gdzieś to przepraszam.


  • Wiadomości: 639

  • Pochwał: 3

  • ;]
Odp: 3 klasa
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 30, 2007, 02:46:18 pm »
Poszukaj lepiej bo sa setki takich tematow ale lenistwa nie wytepisz jednak. Tak apropo to jestes no-life skoro swierze mieso z ciebie a juz 3 profe robi  :o
AyGo


  • Wiadomości: 0

  • Pochwał: 0

Odp: 3 klasa
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 30, 2007, 03:11:39 pm »
Gram na serwerze 350xp wiec nie dziw sie ze tak ostro expie :P a po drugie dopiero teraz dowiedziałem się że 3 profesja to sub-klasa :P


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: 3 klasa
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 30, 2007, 03:14:53 pm »
nie. 3rd a sub to co innego ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 5

Odp: 3 klasa
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 30, 2007, 03:18:23 pm »
3 profesja to nie subklasa tylko klasa prestizowa to raz
u jakiego grand magistra,czeknij tu-> www.lineage2.com quest nie jest opisany,ale bedziesz wiedzial gdzie zaczac,to dwa
co do opisu questu to proponuje stratics,tam niektore sa opisane,zreszta zawsze masz gogle,to trzy
subka to jest tak jakbys zaczynal od 40 lev nowa postacia ale zachowujesz stary wyglad i mozesz zamieniac te profki u grand magistra (subka po dociagnieciu na 75 bodajze level i zrobieniu questu daje ci tytul noblesse co znowuz umozliwia udzial w olimpiadzie i uzyskanie tytulu hero)
-zastrzezenia:zorientuj sie czy na twoim serwie ne da sie kupic marek na profke czy zmienic klasy u npc-a
-nie wiem tez czy twoj server nie jest zmodyfikowany i czy np jak wezmiesz subke to skille obu klas ci sie nie polacza,za to nie odpowiadam,opisuje tu sytuacje wzieta z offa lub serverow zblizonych mechanika rozgrywki do offa
pozdrawiam


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: 3 klasa
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 30, 2007, 09:07:28 pm »
Cytuj
-zastrzezenia:zorientuj sie czy na twoim serwie ne da sie kupic marek na profke czy zmienic klasy u npc-a

Odznak na 3 profe nie kupisz bo ich nie ma...chyba ze NPC zmienia klase albo mozesz kupic quest itemy.