Witaj
Gość

Wątek: Alchemik  (Przeczytany 1561 razy)

  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Alchemik
« dnia: Kwiecień 10, 2006, 12:44:19 pm »
Czemu nigdzie nie ma nic o tej klasie :?: Gram na serwerze Eckholon i tam od razu wybiera sie ostateczna klase, wybralem tego Alchemista czy jak mu tam, ale przy logowaniu mam Human Wizard i juz sam nie wiem jak nazywac ta postac.
Chodzi mi oczywiscie o postac tworzaca glownie potiony :)
Prosze o wskazowki


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Alchemik
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 10, 2006, 12:50:04 pm »
:o Poza tym mam inne skille niz ma 1klasa czyli HumanWizard czy Cleric  :o
Mam juz 28lvl i mam takie skille jak AlchemistPoison, Explosion czy podpalanie oraz tworzenie Antidote, Lesser Healing Potion i Holly Water Potion.
Nigdzie na stronie nie ma takich skilli :roll:


  • Wiadomości: 268

  • Pochwał: 6

Alchemik
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 10, 2006, 01:23:21 pm »
nie pisz 2 postow pod rzad :P
pierwsze slusze o takim czyms :)
a sproboj pobawic sie krasnoludkiem ;) on napewno bedzie robile potiony itp ;)
em powrócił na forum ;D


  • Wiadomości: 65

  • Pochwał: 0

    • http://lineage2.forall.pl/news.php
Alchemik
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 10, 2006, 01:29:26 pm »
Gratuluje servera, cleric robi poty, wizard to jest czarownik jak sama nazwa mowi i nie sluzy do tego.
Moja rada zmien server.


POZDRO


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Alchemik
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 12, 2006, 12:20:17 am »
A gdzie tam, patrze na skille Clerica i nie ma ani jednego potiona do produkcji, a wyzej Bishop i Prophet to juz wiadomo, ze to nie producenci Potionow.
Nigdzie nie moge na zadnej stronie znalezc skilli dla "Alchemika" :(


  • Wiadomości: 650

  • Pochwał: 3

Alchemik
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 12, 2006, 07:14:34 am »
Nie ma tego na żadnej stronie, bo to nie jest normalna klasa. Oni to sami wprowadzili na Eckholonie. Tu masz listę skilli http://script.dyndns.org/eckholon/modules.php?name=FAQ&myfaq=yes&id_cat=11&categories=Class%3A+Alchemist



  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 31

Alchemik
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 12, 2006, 09:10:24 pm »
fajny pomysł - tworzenie własnych skilli/klas które zapełnią luki w niepełnym c4/c3/c2 na c1 wg mnie tak można by było zrobić na każdym serwerze żeby najsłabsze postacie dostały jakieś specjalne żeczy dzięki czemu by sie nimi fajnie grało :)


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Alchemik
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 09, 2006, 02:39:34 pm »
digital sonix ja gram na tym serverze xantor zle to opisal nie poczytal na stronie servera :] admini zrobili niespodzianke i stworzyli taka postac robi sie nia potiony i esencje :) p.s jesli nie grales na tym serve to nie oceniaj i sie pochwal gdzie ty grasz ?


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Alchemik
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 10, 2006, 10:07:15 pm »
Omg xantor a szukales na naszym forum ?? , Alchemik jest tylko na eckholonie  i dlatego masz napisane human wizard, a do skili ktos ci juz podal linka,
IMO alchemik jest bardzo udany , magowie u nas nie moga uzywac czarow obszarowych tak jak innych skili, alby ich uzyac musza miec essencje ( Sps essece of whater, Sh essence of darkness , Sorc essece of fire), . Owe esencje wyrabia wlasnie ten alchemik z pewnych kamieni ktore zdobywa sie z dropa,
poza tym paladyn ma u nas bardzo ciekawego summona , dzieki ktorermu nie jest juz tak biedna postacia , jest jeszcze pare modyfikacji ale nie chce mi sie jzu pisac  :wink: , ogólnie serv fajny , tylko malo lokacji troche jest