Witaj
Gość

Ankieta

Ktora postac bardziej Ci sie podoba?

Abbys Walker
28 (54.9%)
Plains Walker
23 (45.1%)

Głosów w sumie: 51

Głosowanie skończone: Kwiecień 24, 2006, 08:18:29 pm

Wątek: AW vs PW  (Przeczytany 8771 razy)

  • Wiadomości: 192

  • Pochwał: 0

AW vs PW
« dnia: Kwiecień 24, 2006, 08:18:29 pm »
Mam taki dylemat - nie wiem ktorym sztyleciarzem grac. Waham sie miedzy AW, a PW. Glosujcie na swoje typy i uzasadnijcie swoj wybor. Piszcie tu wszystko! W czym jest lepszy w czym gorszy, ktora postacia sie latwiej gra, ktora lepiej wyglada (babka jak i chopek), ktora lepsza do pvp jak i do pve, czy sprawdzi sie jak podczas walki wyciagne luk, ktora ma KLIMAT i takie tam, poprostu WSZYSTKO.
Przekonajcie mnie do tej postac, ktora jest waszym zdaniem lepsza.


  • Wiadomości: 309

  • Pochwał: 9

AW vs PW
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 24, 2006, 08:43:00 pm »
Klimat i wygląd napewno AW>PW
Abyssal walker ma zdecydowanie więcej  czarów (hex, power brake, freezing strike) dlatego gra nim jest strasznie ciekawa i nie ma mowy o monotonii, jego największym zmartwieniem w porównaniu do PW jest brak fake death'a.
PW jest napewno szybszy, zwinniejszy od AW, posiada więcej HP, jednak ten odrażający wygląd...  :shock:
Kryty AW sa napewno duzo silniejsze od PW, jednak nie mamy pasywynych skillów do krytyk zsansy, przez co raczej się wyrównuje.
Gdybym miał wybierać na 100% wybór padłby na AW
Server: Teon
KrejziBicz -Shilen Saint 77/Blade Dancer 52+
Kathia -Warsmith 40+


  • Wiadomości: 710

  • Pochwał: 2

  • Sorry I'm Newbie ;( /// FameN'Glory
AW vs PW
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 24, 2006, 08:55:58 pm »
Cytat: UrShak
ktora lepiej wyglada (babka jak i chopek)

 He no DE np. lepiej wyglądają, a już napewno babki  :roll:  bo faceci to jak pedały..

Cytat: UrShak
ktora lepsza do pvp

Zależy.. PW jest dobry na nukerów i łuczników.

Cytat: UrShak
czy sprawdzi sie jak podczas walki wyciagne luk,

PW prędzej bo ma te tam skille ale nie pamiętam jak to tam leciało :P
Cytat: UrShak
ktora ma KLIMAT i takie tam

No bardziej klimatyczna(jak już to babka) jest AW.


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
AW vs PW
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 24, 2006, 09:04:34 pm »
Moim zdaniem (a grałem wszystkimi daggerami) AW jest super shit w PvE... Brak Fake Death i Critical chance bardzo utrudnia granie nim... Ma bardzo ładne krytyki (zhexowany mob dostaje blisko 1/2 HP jednym krytykiem - full buffy i Soul Separator Critical Dmg.) szkoda tylko, że krytykiem trafia raz na 1,5h (nawet na full buffach z tatoo do krytyka) W PvP 1vs1 wymiatacz. Daje UE, wszystkie klątwy i zabija...

PW. O tym jest co pisać... Postać zajebista:
Najlepsze evasion w grze (ponad 140 na 70)
największy speed w grze (ponad 260 z blinding i tatoo of resolve)
najwięcej power attacków (dzięki czemu jest w stanie pokonać nawet TH)

Bierz PW. Postać która przy nawet średnich umiejętnościach gracza potrafi pokonać KAŻDEGO fightera i z odrobiną szczęścia nukera. Bierz babke. LE Male = gej


  • ******
  • Wiadomości: 1139

  • Pochwał: 16

AW vs PW
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 24, 2006, 09:56:12 pm »
Po co AW fake death ? W expieniu nie jest to do niczego potrzebne (jesli potrafimy expic..), a do trainow ta postac sie raczej nie nadaje... jeden stun i lezysz :) PW jest ciezko bo ma malo con, nic nie mowie juz o AW :)

AW moze i jest ciekawy, ale te wszystkie czary, debuffy, trucizny etc raczej nie odnajduja sie w realiach serwerow prywatnych... no chyba ze walczysz na arenie :P W mass mozesz rzucic hexa a potem tylko zabijac :P Ale wszystko jest mozliwe.. :S

Klimat ? Jaki klimat ? W tej grze nie ma miejsca na klimat... :P Dyskusje na ten temat koncza sie zazwyczaj zwyzywaniem od n00bow, lamek i ogolnie rotflmao wtf..... Imo ta gra to pvp, party i siege.

Co do wygladu to bierz te ktora Ci sie bardziej podoba, to chyba jasne... jesli chcesz znac opinie innych... mi sie najbardziej podoba light elfka. DE nie gram i nie bede gral wiec sie nie wypowiadam :P


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
AW vs PW
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 24, 2006, 11:27:13 pm »
Cytuj
He no DE np. lepiej wyglądają, a już napewno babki Rolling Eyes bo faceci to jak pedały..


Facet DE to pedal to czyli babka to dziwka bo tak wyglada.

Cytuj
No bardziej klimatyczna(jak już to babka) jest AW.


Niby czemu babka jest bardziej klimatyczna od faceta?

Wracajac do tematu to moim zdaniem AW jest ciekawszy.Doszedlem nim na Kainie do 61 lvl a kumpel co gral PW mowil ze mus sie nudzi bo praktycznie tylko sie buffuje  i jak ma bleeda lub poisona to uzywa leczen.


  • ******
  • Wiadomości: 1559

  • Pochwał: 12

  • Ten pode mną to laps
AW vs PW
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 24, 2006, 11:31:19 pm »
Wybrałes dwie kontrastowe postacie, AW to postac ktora ma najsilniejsze krytyki ze wszystkich daggerow (kolosalna przewaga!) ale za to ma najmniejsza szanse na ich zadanie, PW to calkowite przeciwienstwo - bardzo slabe krytyki, ale bardzo duza szansa na ich zadania..

AW to postac glownie na 1v1, jak wiekszosc dark elfow. By wykorzstac full swoich mozliwosci, musi najpeirw zdeebuffowac przeciwnika, zanim zacznie swoj taniec ze sztyletem. AW moze wygrac z kazdym i z kazdym przegrac. Duzo zalezy od szczescia - albo ci wejda krytyki i wygrywasz, albo ci nie wejda i przegrywasz. Przed AW nie mozna uciekac, w ogóle nie mozna mu pozwolic zaladowac Backstaba bo wtedy to jest praktycznie koniec... Na masowkach i na siegach malo przydatna. Przewaznie wychodzi zza szeregu tylko po to zeby z debbufowac przeciwnika i ponownie sie schowac zostawiajac pole do popisu lucznikom i nukerom. Na masowkach nie przydaje sie takze z powodu malego CON. AW ma sredni evasion, srednio szybko biega. Nie wiem czemu brak fake death oznacza ze jest slaby w PvE, wrecz przeciwnie, AW jest bardzo dobry w laniu mobow - laduje Beckstaba w plecy i mobowi zostaje tylko resztka zycia.... Nawet nie ma sensu ladowac Deadly Blowa bo albo nie wejdzie, albo mob ma juz tak malo zycia po Beckstabie ze nie ma sensu dopierdaalac go krytykiem... Moim zdaniem zdecydowanie bardziej klimaciarski, wkoncu cichy zabojca bardziej pasuje do DE...

PW to calkowite przeciwienstwo, krytyki ma slabe ale prawie zawsze wchodza. Kiedys bardzo lubiałem tą postac i duzo nia grałem, teraz sie sobie dziwie. Slaby w PvP. Greater Heling Potiony szybciej regeneruja zycie niz PW zadaje dmg... W efekcie walka wyglada tak: lejesz sie z kims, zadajesz mu przykladowo po 100hp, krytykiem 400hp, nie jestes w stanie go niczym zaskoczyc, kolesiowi zostaje 500hp, zaczyna uciekac, wlacza pota, zycie mu sie regeneruje, wraca i znowu walczy... Bardzo wkurviajace, zwłaszcza gdy chcesz cos popekowac a nie mozesz zabic nawet ludzi o pare leveli nizej bo ciagle uciekaja... PW jest dobry chyba tylko na Bladedancera (slaby def, slaba ofensywa, malo hp) i magów (slaby def, malo hp, spirit barrier)... W expieniu także cienka woda - Backstab (1/4hp moba), Deadly Blowa (1/4hp moba) w efekcie po dwoch krytykach, czyli po znacznej stracie many, mobowi zostaje jeszcze polowa zycia, gdzie jeszcze nie mamy pewnosci czy Deadly Blow wejdzie, owszem wchodzi czesto, ale nie 100%... W porownaniu do AW, AW samym Backstabem zabiera mobowi 2/3 zycia przy mniejszej utracie many. Staram sie wymyslac i szukac zalet PW ale jakos nic nie przychodzi mi do glowy... Moze tylko to ze jest szybki i ciezko go zabic (evasion), ale to i tak za malo. W dodatku LE slabo pasuje do klimatu zabojcy. Male LE wyglada jak gej, a Female LE ma male cycki.

Podsumowując, AW jest lepszy od PW conajmniej o tyle, o ile Skrzat jest lepszy od Saladina, czyli przewaga AW kolosalna, ja wybralbym AW :P
Skrzat to faja....

Ustaw w swójej sygnaturce i pomóż Skrzatowi zdobyć dominacje nad światem


  • Wiadomości: 192

  • Pochwał: 0

AW vs PW
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 24, 2006, 11:51:13 pm »
Kurna juz myslalem, ze PW,a tu skrzat znow zmienil moje zdanie. Nie umiem sie zdecydowa, ktorym daggerem grac;/ Ale wiem jedno, ze TH odpada , bo to lamerska postac :D
Kruca fax co tu robic :|
Nie chce byc cipka w pvp i dawac dupy pierwszemu lepszemu. Czasem chce komus przygrzmocic, ale jak skrzat mowi ze PW nie da rady... :(
A poza tym LE male nie jest az taki pedalek, gdzies tu na forum ktos dal linki do filmikow z lineagea 1(?) Tam byl taki elfik w pompke co wyskoczyl i przeciol daggerem reke jakiemus trolowi czy innemu monsterowi co trzymal w rece innego kolesia.Heh chyba skumaliscie o co mi chodzi i kojarzycie o jaki mi filmik chodzi ;] Mojego PW o ile bym  go zrobil wyobrazam sobie mniej wiecej tak jak na tym filmiku i tak jak na tej fotce
http://imageshack.us">http://img264.imageshack.us/img264/8207/p4fa8mf.jpg" border="0" width="83" alt="Image Hosted by ImageShack.us" />
Uhh, ale sie rozpisalem, podsumowujac dalej nie wiem ktorym sztyleciarzem grac. Przekonajcie mnie do ktoregos :D


  • ******
  • Wiadomości: 1139

  • Pochwał: 16

AW vs PW
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 25, 2006, 12:22:40 am »
Cytat: Skrzat
W efekcie walka wyglada tak: lejesz sie z kims, zadajesz mu przykladowo po 100hp, krytykiem 400hp, nie jestes w stanie go niczym zaskoczyc, kolesiowi zostaje 500hp, zaczyna uciekac, wlacza pota, zycie mu sie regeneruje, wraca i znowu walczy...


Ciekawe ile klas jest w stanie uciec PW......

Cytat: Skrzat
Podsumowując, AW jest lepszy od PW conajmniej o tyle, o ile Skrzat jest lepszy od Saladina, czyli przewaga AW kolosalna, ja wybralbym AW Razz


To tez guzik prawda :P


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
AW vs PW
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 25, 2006, 12:24:32 am »
Hmm obie te postacie sa fajne i obiema sie inaczej gra
Na mobach AW moze byc glownym zrodlem dmg'u
PW jest supportem w party

W PvP Imho lepszy jest PW, gdyz moze i slabiej bije ale jego blowy wchodza prawie zawsze, AW nie tak czesto, za to sa silniejsze... ja tam nie wiem ale wole pewnie zadac 400dmg niz na 60% wrzucic 600 :wink:

Dalej co do profek ktore podal skrzat.. Podałeś BD (support) i Magow (mozna bufferow podciagnac)... a sorry co ty chcesz innego daggerem zabijac ? Moze knightow :mrgreen: (swoja droga jak piszesz ze PW moze BD zabic tylko to zauwaz jeszcze ze PW latwiej zabije takiego SwSa niz AW ;) )
Dagger raczej nie nadaje sie do zabijania niczego innego jak magow/bufferow/łucznikow... a sorry moze ja sie nieznam ale hmm
magowie - ktory dagger ma najwizszy m. def ? (PW)
lucznicy - ktory dagger ma najwyzsze evasion ? (PW)
A przy tym speed jest koszmarny...

Do tego PW ma jedna super bron... trainik ^^

Dlatego imho PW>AW

Co do reszty sie zgodze, PW wyglada gorzej niz AW
I AW gra sie pewnie ciekawiej bo ma wiecej skilli i mozna sie bawic czarami... i tyle ;D Ale PW i tak jest imho lepszy ^^

I taki bonus (wiem ze jedna walka niczego nie rozstrzyga ale filmik mi sie podoba >_> i wygrywa jasna strona mocy xD)
http://rapidshare.de/files/10197069/PW67_vs_AW66.avi.html

Pozdrawiam.


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
AW vs PW
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 25, 2006, 08:42:26 am »
Przesadziłeś Skrzat na maxa... Faktycznie, kto ucieknie PW?? W PvE najlepsza postać jaką grałem... A grałem wieloma... W expieniu chyba tylko SpS jest łatwiejszy i ciekawszy... Co do zasadzania backstaba przez AW - pamiętaj, że bs zre dużo MP i wchodzi tylko w plecy... Co za tym idzie?? Nie zasadzisz agro mobowi (owszem ma silent move, ale to kolejne MP...), brak FD jest bardzo dokuczający, wyobraź sobie że nagle leci w Twoją stronę 10mobów (btw. PW BEZ UE na full buffach z Doom +5, DS+16 focus 67lvl potrafi pokonać nawet ~9mobów z LoA z C4 (każdy ma ponad 10k HP...) i traci przy tym ok. 1,5k HP) i co wtedy?? Gnijesz?? Chyba, że masz bsoe. A jak na serwie nie ma?? Giniesz i może gubisz equip...

Bardzo dobry filmik Elvin. Ja też coś dorzuce. Proszę zwrócić uwagę, że nie miałem jeszcze agility. Tylko song of water i Dyes +4DEX

I chyba nie ma więcej pytań... Białe moby... Jak chcecie zainstaluje na nowo C3 (tam mam PW 70) i pokaże Wam jak rozwalam AW czy TH na tym samym lvl.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
AW vs PW
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 25, 2006, 12:47:19 pm »
Cytuj
magowie - ktory dagger ma najwizszy m. def ? (PW)
lucznicy - ktory dagger ma najwyzsze evasion ? (PW)


M.def moze troche cos da.
Co do lucznika co ci da speed skoro ty i SR macie takiego samego.Evasion kupe ci da w walce z lucznikiem chyba ze odpalisz UE ale on zawsze moze sobie wlaczyc accuary wiec i tak bedzie ciagle dobrze trafial.Evasion praktycznie malo daje w walce z lucznikami wasza roznica w accuary jest zerowa(bow i dagger maja takie same minusy do acc),Evasion roznica 8(w sumie spora) ale roznica w dmg jest tez powalajaca a lucznik moze stuntnac.


  • ******
  • Wiadomości: 1139

  • Pochwał: 16

AW vs PW
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 25, 2006, 02:44:23 pm »
Ale SR nie moze biegac i strzelac :) A kazdy stab to pewna czesc jego hp... Co do evasion troche sie nie zgodze, az tak zle nie jest :P Po za tym trzeba wziąć pod uwage roznice lv, o ile lucznik na tym samym lv nie bedzie mial problemow z trafianiem, to troche nizszy juz tak. +UE lv2... i dagger tez moze stuntnac (kiepsko, ale szansa jest).


  • Wiadomości: 710

  • Pochwał: 2

  • Sorry I'm Newbie ;( /// FameN'Glory
AW vs PW
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 25, 2006, 03:17:28 pm »
Cytat: Ryltar
czyli babka to -_-' bo tak wyglada.

co? wcale nie ;] poprostu ubolewasz, że nie możesz mieć takiej ;P

Cytat: Skrzat
Male LE wyglada jak gej

nie tak jak AW ;)

Cytat: Skrzat
a Female LE ma male cycki.

No cóż.. Nie można mieć wszystkiego ^^' mi akurat to troche przeszkadza, ale nie aż tak..

Cytat: eSkel
i dagger tez moze stuntnac (kiepsko, ale szansa jest).

Wyciągasz z łuk z kieszeni i stun shot walisz ;] .

Chcesz napieprzać żadkie krytyki, a mocne i do tego mieć sporo skilli do kombinacji bierz AW.
Chcesz częste i słabe crity do tego być szybki jak speedy gonzalez? bierzesz PW..


  • ******
  • Wiadomości: 1559

  • Pochwał: 12

  • Ten pode mną to laps
AW vs PW
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 25, 2006, 06:42:56 pm »
Masz racje York, bardzo dorby filmik, poniewaz pokazuje jak PW w A gratach (Tallum, Soul Separator 203p. atk) zadaje mniejszy dmg krytykiem niz AW w B gratach (Doom, Demon Sword 170p.atk).. gdyby AW mial rownie dobry equip jak PW, to napewno zadalby te 636 zycia wiecej i zabilby PW dwoma krytykami... ponadto, ta walka jest z c1 lub c2. W c3 AW i PW dostaja Blinding Blowa, czyli kolejna przewaga nad AW, ktory robi z tego krytyka lepszy uzytek bo ma go silniejszego..

Eskel: Ciekawe ile klas jest w stanie uciec PW......

kazda... nawet pierbolony Ork czy Krasnal... wydaje sie to glupie, ale w rzeczywistosci tak wlasnie jest... PW goni przeciwnika, PW dogania przeciwnika, PW zadaje mu smieszny dmg, PW zostaje w tyle, PW znow musi gonic przeciwnika, przeciwnik juz sie zregenerowal, PW dogania przeciwnika, PW zadaje mu smieszny dmg i tak wkolko.. ogolnie daggerzy sa slabi w terenie, i ani AW ani PW nie sa w stanie pokonac lucznika w terenie, jedynie TH moze cos powalczyc (dash)

AW>PW
Skrzat to faja....

Ustaw w swójej sygnaturce i pomóż Skrzatowi zdobyć dominacje nad światem


  • Wiadomości: 192

  • Pochwał: 0

AW vs PW
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 25, 2006, 06:56:19 pm »
Ja juz nie wiem :(


  • ******
  • Wiadomości: 1139

  • Pochwał: 16

AW vs PW
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 25, 2006, 07:08:28 pm »
Skrzat dawno nie grales chyba postacia na wiekszym lv, PW nie wali po 50dmg... Elf=190 speed, Dwarf=150 speed, i powiedz mi kiedy on ma zregenerowac te hp ? Jeszcze jak entangle wejdzie...

btw kto jak kto ale orki nie musza uciekac przed daggerem (chyba ze OL/WC w ciezkiej sytuacji..).


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
AW vs PW
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 25, 2006, 07:14:26 pm »
Cytat: Skrzat
Masz racje York, bardzo dorby filmik, poniewaz pokazuje jak PW w A gratach (Tallum, Soul Separator 203p. atk) zadaje mniejszy dmg krytykiem niz AW w B gratach (Doom, Demon Sword 170p.atk).. gdyby AW mial rownie dobry equip jak PW, to napewno zadalby te 636 zycia wiecej i zabilby PW dwoma krytykami...

Haha ^^
Qrde to ten PW w tallumie z soul separatorem powinien sysnac i AW i tego PW ktory walczyl z AW (mowie o tym PW ktory ma dooma lighta na sobie i kisa ( mniejszy p. atak niz demon sword )... qrde ze tez ja tego PW w Agradach nie zauwazylem wczesniej...

Cytat: Skrzat
ponadto, ta walka jest z c1 lub c2. W c3 AW i PW dostaja Blinding Blowa, czyli kolejna przewaga nad AW, ktory robi z tego krytyka lepszy uzytek bo ma go silniejszego..

Tiaaa jak mu wejdzie xDD

Cytat: skrzat
Eskel: Ciekawe ile klas jest w stanie uciec PW......

kazda... nawet pierbolony Ork czy Krasnal... wydaje sie to glupie, ale w rzeczywistosci tak wlasnie jest... PW goni przeciwnika, PW dogania przeciwnika, PW zadaje mu smieszny dmg, PW zostaje w tyle, PW znow musi gonic przeciwnika, przeciwnik juz sie zregenerowal, PW dogania przeciwnika, PW zadaje mu smieszny dmg i tak wkolko.. ogolnie daggerzy sa slabi w terenie, i ani AW ani PW nie sa w stanie pokonac lucznika w terenie, jedynie TH moze cos powalczyc (dash)


LoL, ladujesz blindinga obojetnie komu i wio za lucznikiem, on sie zesra za przeproszeniem a nie Ci ucieknie xD

Z reszta... PW zostaje w tyle ? O_O omg tak samo szybko moze biegac TH, Tyrant i SR tylko (ale patrz wyzej o blinding blowie) i watpie by ktos wolniejszy zostawil PW w tyle... nawet jesli PW zadaje dmg ciagle... x_X

Pozdrawiam.

P.s: PW ftw ^^\m/


  • ******
  • Wiadomości: 1139

  • Pochwał: 16

AW vs PW
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 25, 2006, 07:17:50 pm »
Cytat: Skrzat
Masz racje York, bardzo dorby filmik, poniewaz pokazuje jak PW w A gratach (Tallum, Soul Separator 203p. atk) zadaje mniejszy dmg krytykiem niz AW w B gratach (Doom, Demon Sword 170p.atk).. gdyby AW mial rownie dobry equip jak PW, to napewno zadalby te 636 zycia wiecej i zabilby PW dwoma krytykami... ponadto, ta walka jest z c1 lub c2.


Na tym filmie PW ma ten sam armor i troche gorszy sztylet.. pod wzgledem p atk.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
AW vs PW
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 25, 2006, 07:42:28 pm »
Cytuj
co? wcale nie ;] poprostu ubolewasz, że nie możesz mieć takiej ;P


Ja juz widze ze ty z taka przychodzisz...

Ta zreszta kazdy sie spiera Aw lepszy nie bo Pw bla bla ten OWNED tego ten tamtego a i tak gowno prawda.Daggerzy maja o tyle przesrane ze wszystko zalezy od krytyka.Nie chrzancie ze PW wygra zawsze bo czesciej wali ile razy mieliscie tak ze PW nie wszedl wam 6 razy pod rzad krytyk albo AW wam wszedl 6 razy pod rzad.To wszystko fart a zycie jest takie wredne ze jak potrzebujesz tego krytyka to ci nie wejdzie a jak nie jest potrzebny to wchodzi jak glupi.To jak z autobusem ktory wiecznie sie spoznia i wyjezdza o 9:00 a jak przyjdziesz o 8:55 to sie okaze ze przyjechal predzej...


  • *******
  • Wiadomości: 2218

  • Pochwał: 20

  • JUŻ 18 LAT z lineage2.com.pl !!
    • Age Of Splendor
AW vs PW
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 25, 2006, 09:05:00 pm »
AW > PW

nie będe tłumaczyc dlaczego ale to moja skromna opinia i mysle ze dobra..
Lineage SINCE 2005 !

Classic club - Dion x3
NightBird -  [lvl.x]


  • ******
  • Wiadomości: 1139

  • Pochwał: 16

AW vs PW
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 25, 2006, 09:29:25 pm »
Tak czy fuck jest 7:9 dla PW... jak nadal nie wiesz kogo wybrac to graj TH :P


  • ******
  • Wiadomości: 1559

  • Pochwał: 12

  • Ten pode mną to laps
AW vs PW
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 25, 2006, 11:05:03 pm »
kurwa mac, faktycznie to jest kris, ale i tak AW jest lepszy ;p
Skrzat to faja....

Ustaw w swójej sygnaturce i pomóż Skrzatowi zdobyć dominacje nad światem


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
AW vs PW
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 25, 2006, 11:08:35 pm »
hmm ja ostatnio rozwaliłęm moim AW i TH i PW i to nei raz bo kilka razy. Wg mnie daggerzy mają wyrównane szanse, to wszytsk ozależy od blowów czy wejdą czy nie, no i od krytyków. Jak obaj włączą UE to już tylko można jechać na blowach. I tutaj przewage ma AW bo ma czasy ofensywne, może zarzucić posion itd, hex ...

Niemniej najbardziej z wyglądu podoba mi sie TH, aw jakis taki .. dziwny jest ^^ szczególnei w DC :]
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 192

  • Pochwał: 0

AW vs PW
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 25, 2006, 11:25:13 pm »
Nie liczac mojego glosu na pw ( tak zaglosowalem, nie pytajcie dlaczego) to jest 8:8. Wiecj serio nie wiem :D polowa twierdzi ze aw a druga polowa ze pw.No i co ja mam zrobic? :D
A i th nie bede gral bo to zabardzo oklepana postac, wszedzie th jest zawsze, a ja chce byc ORYGINALNY ^^( ale i dobry*)

*dobry - zlac czasem komus dupsko, ustawic kolesia i pokazac mu gdzie jest jego miejsce w szeregu :P