Witaj
Gość

Wątek: Flame o botowaniu  (Przeczytany 47219 razy)

  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: 0

Flame o botowaniu
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 15, 2007, 08:06:56 pm »
Daimos, no widzisz, a skąd są Draconici to Ci powiedzieć nie powiem, bo to sprawa klanowa. Ale jak widać zazdrościsz. Chodź w sumie nie musisz, bo tam na Varce/Katrze bot trainy kolegów latają więc powienieneś być happy.
Ruscy są "legit" a wiesz czemu :?: Bo nikt nigdy nie nagrał żadnego ruskiego na bocie. Zawsze się odgrażali, nigdy nie było dowodów. Filmiki na guru już chyba pół roku zamieszczają, wow. A przypadek botowania :?: Pewnie był, ale nie znam historii klanu, ale wszyscy wydaleni w tempie natychmiastowym.
Cytuj
Jak ty pociskałeś na jakimś smiesznym prywatku ja już posuwałem offensivów na Hinde, więc czym jape.
Ty nic nie posuwałeś, a twój l2walker mistrzu, ahahaha.
Cytuj
Tak wybotuje 78/78 wskocze w S i cie zabije jednym pierdem.
Pooooozdro.


O widze, że zmieniasz front, jeśli argumentujesz to jako ojej nie złapali ich na bocie? to powiedz mi kolego gdzie są ze mną filmy i czemu filmik o botowaniu fusion ukazał się przed moim wstąpieniem do fusion bo coś mi tu śmierdzi.
Zrozum człowieku mam w dupie czy botują czy nie i czy mają S czy nie, cokolwiek, nie po to gram żeby zazdrościc, w odróżnieniu od Ciebie zawsze wybieram mocniejszych do bicia i mało interesują mnie liczby, czy to 400 B gratów wali 50 S czy na odwrót bo w tym porównianiu to ta sama siła bitewna. Wybrałem strone anty RM bo nie jestem kurfą i dzifką, która przychodzi grzecznie do klanu i czeka na jej kolejkę do S grejdów. Powodzenia misiaczku i ty wkrótce dostaniesz jak będziesz grzecznie siedział przy kompie, nie zaśliń tylko klawy jak będziesz klikał do 76.


  • ********
  • Wiadomości: 1968

  • Pochwał: 1

Flame o botowaniu
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 15, 2007, 08:23:07 pm »
Panowie, panowie, bez flame'ów, bo polecą warny.
Nie udzielam pomocy przez PM...


  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: 0

Flame o botowaniu
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 15, 2007, 08:55:43 pm »
co można innego robić  :o bez flemu tu nikt nie zaglądnie ;/


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Flame o botowaniu
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 15, 2007, 09:59:54 pm »
Cytuj
1. 3 i 1/3 pvp oraz pół pk, nie widze związku ?

Jest zwiazek.Jezeli ktos uzywa botow to na tym 78 bedziesz gowno umial ta postacia i mi nie mow ze to nie prawda bo tak jest.PRzez te 78 lvl przyzwyczajasz sie do postaci,wojen i innych rzeczy.

Cytuj
2. Filmiki w B i A już nie są rozrywkowe, i nie istotne jest jak wbijesz to 78, ważne żebyś był aktywny i pvp jak szalony,
Spójrz na komentarze do filmów w których ludzie biegają w A, to była era c3-c4, teraz tego nawet nikt nie ruszy, ludzie leją na takie filmy, takie pvp trwa pół minuty.
Skup się lepiej na high endowym pvp, to jest coś, takie coś trwa od 2minut w górę.
masz link dla przykładu: hosted.filefront.com/peeweepee

Taa zwlaszcza jak wejdzie osoba co 78 wbila "bo tak sie gra" a taka co sama robila te levele to taka walka bedzie trwac 30 sekund...

Cytuj
3. Co ma Cienight dlm i Frankee ze sobą wspólnego? Cienight z Frankeem rozumiem bo to IG userzy ale dlm nie sądze.

Ty czytasz to co ja mowie? Patrz:
Cytuj
Tak wybotuje 78/78 wskocze w S i cie zabije jednym pierdem.

Czyli to bedzie S vs A grade i ty nagrasz film ze "zoownowales typa".Fakt wojna to wojna ale zacznijmy od tego ze wlasnie dlm,cienight i frankiee robia takie filmy.Jakos nie pamietam zeby bili sie za czesto z typami w S.No chyba ze mag na 7x pada od Aoe Blastera...O to mi chodzi a nie tam czy ktos jest IG czy cos innego fakt ze zabija typow na low lvl.Zreszta skoro cienight dostal blowa za 3k od TH to za ile dostalby od GH?

Cytuj
Jak ty pociskałeś na jakimś smiesznym prywatku ja już posuwałem offensivów na Hinde, więc czym jape.
Cytuj
HE gram 2 lata od low po high ratowe servery

Selfowned?


  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Flame o botowaniu
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 15, 2007, 11:31:19 pm »
Daimos... w twoim przypadku zaczynam się zastanawiać, czy gry komputerowe jednak nie wpływają źle na ludzi :/
Poczytaj sam siebie. Same przekleństwa itp.
BTW. skoro już kilka osób mówiło, że ten clan(z tematu) jest zbotowany, to coś w tym musi być...

Ogólnie to jak słucham wypowiedzi członków klanu Fusion, to jestem pewien, że w tego typu grupie nigdy nie chciałbym się znaleźć :/ Wy jesteście klanem złożonym z samych chorych umysłowo fanatycznych przeciwników Offensive? Żałosne...
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 15, 2007, 11:39:06 pm wysłana przez Siena »
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Flame o botowaniu
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 16, 2007, 07:41:03 am »
Cytuj
O widze, że zmieniasz front, jeśli argumentujesz to jako ojej nie złapali ich na bocie?
Front zmieniam :?: No poprostu mówie, że jak masz takie śmiałe wnioski to mogłyby być czymś poparte. Jakieś dowody, których nikt do tej pory pokazać nie mógł, bo że nasi niektórzy enemy mają niesamowitą radochę spamując na L2guru to ja nic nie poradze. I tak ich postać leveluje w tle, to mają czas czytac forum i pisać głupoty.
Człowieku, nie znasz żadnych zasad, czy przywileji bycia memberem RM/OGD w wysnuwasz teorie, że przyszedł się nachapać, lol.
Ryltar pójdzie pewnie na Outlaw forest i będzie szpanował, że ma ludzi na Vortex'a będą STSem. Woooow.
A 2, gdzie Ty widziałeś, że DLM rozwala same B i A :?: Popatrz więcej filmów albo dokładniej :P
Cytuj
Wybrałem strone anty RM bo nie jestem kurfą i dzifką
Wybrałeś stronę taką, bo innej opcji nie było. Nie lubimy afk expiących kolegów ;(
Cytuj
Powodzenia misiaczku i ty wkrótce dostaniesz jak będziesz grzecznie siedział przy kompie, nie zaśliń tylko klawy jak będziesz klikał do 76.
Już mi kapie...
Cytuj
Wbijam w to co ty możesz człowieku wiedzieć o naszym klanie? Bajeczki płaczących offensiv są na każdym polskim forum.
3 czy tam 4ty post w tym topicu i masz afk exp :D Tyle mi wystarczy wiedzieć. Wybotowane lamy, no-skill, a potem chodzące po spotach dla ludzi 20leveli niżej i rozwalający na hita wszystko co się rusza, co wg. twojej opinie, jest supa powah, bo jest fajna akcja....
No tak, zawsze kochałem dostać Vortex'a na FP i zobaczyć te przeładowanie BSPSS.
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 460

  • Pochwał: 0

    • Moja strona
Flame o botowaniu
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 16, 2007, 11:02:47 am »
Daimos - żal i wyrazy współczucia. Jednak cieszę się, że nie zacząłem grac na Franz, bo przynajmniej jak spotkam na spocie iksów czy twilight to mogę z nimi pogadac - czyli da się inaczej.


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Flame o botowaniu
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 16, 2007, 11:04:32 am »
To jest jego teoria, że na Franz inaczej się nie da. On inaczej nie umie, to musi się tłumaczyć, no cóż, życie.
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Flame o botowaniu
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 16, 2007, 01:12:38 pm »
Marcin idioty nie przegadasz... wiec lepiej sobie darowac...


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Flame o botowaniu
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 16, 2007, 01:29:04 pm »
Racja...
HATE ME MOAR!


  • ********
  • Wiadomości: 1968

  • Pochwał: 1

Flame o botowaniu
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 16, 2007, 02:35:42 pm »
co można innego robić  :o bez flemu tu nikt nie zaglądnie ;/
Można prowadzić inteligentną dyskusję nie używając przekleństw i bez obrażania osoby po drugiej stronie kabla. Jeśli tego szybko nie zrozumiesz - szybko się pożegnamy.

I to tyczy się wszystkich starających się pokazać w ten sposób, że jego wirtualny fallus jest większy od innych.
Nie udzielam pomocy przez PM...


  • Wiadomości: 294

  • Pochwał: 0

  • Natchniony moca wiatru
Flame o botowaniu
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 16, 2007, 03:50:00 pm »
Haha ja gram w L2 dla zabawy przedewszystkim nie wiedzialem, ze dla niektorych miec lvl 78/78 jest tak wazne. Uzywanie botow = to ze jestes jakims dzieciakiem ktory nie umie korzystac z urokow tej gry. Wez moze zajmij sie czyms innym, idz pozbieraj do lasu grzyby na handel czy cos w tym stylu to od razu kupisz sobie postac i nie bedziesz musial expic w ogóle

Btw jak wchodzisz do gry to masz sie do kogo odezwac, czy piszesz na klanowym hi, nikt ci nie odpisal, patrzysz a tu online x osob, ups niespodzianka to nie ludzie to program komputerowy.
Jak ja wchodze do gry to spotykam ludzi (chyba wiesz o czym mowie) z ktorymi marnuje moj czas i z ktorym warto to robic, niedlugo mamy zlot klanowy, a ty masz to wszystko, sorki zapomnialem ze ty grasz z programem komuterowym.

Tak bierzmy sterydy, zeby nam szybciej miesnie urosly, narkotyki zeby sie lepiej bawic na imrezie.
Ja to -_-'e, wole zyc po swojemu, jesli ktos lubi isc na latwizne to jego wybor :D

L2 retail Chaotic Throne I
server : Bartz
klan : AmberEye forever
Fenrirus - spellhowler - lvl 70+
Zdzisiek - artisan lvl 22
Pyqq - tyrant lvl 42
http://livepvp.com/index.php?p=viewfiles&fileid=930
Wczoraj wieczorem rozpocząłem swoja przygodą z L2 Retail :) Serwer Teon.
Naprawde pozytywne wrażenia. Jak ktos ma mozliwość przejścia na retail to  nie powinien się zastanawiać :D.


  • Wiadomości: 774

  • Pochwał: 15

  • Ban nie śpi
Flame o botowaniu
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 16, 2007, 04:24:43 pm »
Dużo na retailu grałem i nigdy nie nachodziła mnie ochota besztać ludzi z privów... ale po raz kolejny na to forum przybywają ludzie o odmiennych poglądach [ave pixel, major inc]. Do mnie też zawsze retailowcy skaczą, że coś mówię a nie grałem. Na czole mam sobie napisać? [to tyle dygresji]. Ludzie, to tylko gra. Nie pochwalam i nigdy nie używam botów, wolę grać tak jak gra została wymyślona. Ktoś jest boterem? - Jego sprawa, może kiedyś spotka go za to ban, jeśli nie to jego szczęście i niech sobie gra. Nie trzeba się o to żreć.


  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: 0

Flame o botowaniu
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 16, 2007, 05:26:06 pm »
Dużo na retailu grałem i nigdy nie nachodziła mnie ochota besztać ludzi z privów... ale po raz kolejny na to forum przybywają ludzie o odmiennych poglądach [ave pixel, major inc]. Do mnie też zawsze retailowcy skaczą, że coś mówię a nie grałem. Na czole mam sobie napisać? [to tyle dygresji]. Ludzie, to tylko gra. Nie pochwalam i nigdy nie używam botów, wolę grać tak jak gra została wymyślona. Ktoś jest boterem? - Jego sprawa, może kiedyś spotka go za to ban, jeśli nie to jego szczęście i niech sobie gra. Nie trzeba się o to żreć.

Hmm, nie najezdzam na ludzi z privów, nie lubie jak ktos z przychodzi z priva i mówi jaki to on nie jest i że retail to to samo i ma o tym pojecie - no bez jaj. Sam tam grałem i ja widze różnice, Ci co grali tydzien  - wg mnie nie wiedzą jaka to róznica - myślą jedynie, że wiedzą. Dlatego gra mi to na nerwach.  :P


  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: 0

Flame o botowaniu
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 16, 2007, 05:28:32 pm »
co można innego robić  :o bez flemu tu nikt nie zaglądnie ;/
Można prowadzić inteligentną dyskusję nie używając przekleństw i bez obrażania osoby po drugiej stronie kabla. Jeśli tego szybko nie zrozumiesz - szybko się pożegnamy.

I to tyczy się wszystkich starających się pokazać w ten sposób, że jego wirtualny fallus jest większy od innych.

Hmm z tym, że ja mam fallusa :P


ps: przecież nie przeklinam i jestem grzeczny


  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: 0

Flame o botowaniu
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 16, 2007, 05:34:30 pm »
A tak z innej beki -

Szczerze mówiąc zależało mi na tym aby rozruchać to forum, siedzą tu Ci sami ludzie co siedzieli 3 miesiące temu, walą nudne bajeczki o tym jak to zrobić questa X i zabić mobka Y, nie ma w ogóle emocji nic się nie dzieje, frekwencja ssie, forum nie jest podobne do żadnego innego obleganego forum typu l2guru czy orphus, ludzie boją się napisać, że ktoś to lamka i nie umie grać bo zaraz go oskarżą że to flejm i dostanie bana. Flejm to nie to samo co przezywanie czyjejś mamy. A to jeśli ktoś sie produkuje i mowi mi tu, że jestem żałosny nie argumentując tego jest hipokrytą.

Kocham was myszki possajcie mi wacława. :oops:


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

  • Loli Addict xD
Flame o botowaniu
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 16, 2007, 05:38:03 pm »
Naucz się edytować posty i kup słownik :kiss:

Kocham was myszki possajcie mi wacława. :oops:
tak mów mamusi zanim cie utuli do spanka



  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: 0

Flame o botowaniu
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 16, 2007, 05:39:34 pm »
Marcin idioty nie przegadasz... wiec lepiej sobie darowac...

ojej tylko się nie rozpłacz.


  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: 0

Flame o botowaniu
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 16, 2007, 05:40:25 pm »
Naucz się edytować posty i kup słownik :kiss:

Kocham was myszki possajcie mi wacława. :oops:
tak mów mamusi zanim cie utuli do spanka
twoją mamusię chętnie poznam. :D


  • Wiadomości: 294

  • Pochwał: 0

  • Natchniony moca wiatru
Flame o botowaniu
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 16, 2007, 05:49:40 pm »
Naucz się edytować posty i kup słownik :kiss:

Kocham was myszki possajcie mi wacława. :oops:
tak mów mamusi zanim cie utuli do spanka
twoją mamusię chętnie poznam. :D

a ja twoja pewnie juz znam, ale nie pamietam imienia

L2 retail Chaotic Throne I
server : Bartz
klan : AmberEye forever
Fenrirus - spellhowler - lvl 70+
Zdzisiek - artisan lvl 22
Pyqq - tyrant lvl 42
http://livepvp.com/index.php?p=viewfiles&fileid=930
Wczoraj wieczorem rozpocząłem swoja przygodą z L2 Retail :) Serwer Teon.
Naprawde pozytywne wrażenia. Jak ktos ma mozliwość przejścia na retail to  nie powinien się zastanawiać :D.


  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: 0

Flame o botowaniu
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwiec 16, 2007, 05:53:33 pm »
Naucz się edytować posty i kup słownik :kiss:

Kocham was myszki possajcie mi wacława. :oops:
tak mów mamusi zanim cie utuli do spanka
twoją mamusię chętnie poznam. :D

a ja twoja pewnie juz znam, ale nie pamietam imienia

tata?


  • Wiadomości: 294

  • Pochwał: 0

  • Natchniony moca wiatru
Flame o botowaniu
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwiec 16, 2007, 06:02:14 pm »
Listonosz ale mozesz mowic mi tato, jesli chcesz

L2 retail Chaotic Throne I
server : Bartz
klan : AmberEye forever
Fenrirus - spellhowler - lvl 70+
Zdzisiek - artisan lvl 22
Pyqq - tyrant lvl 42
http://livepvp.com/index.php?p=viewfiles&fileid=930
Wczoraj wieczorem rozpocząłem swoja przygodą z L2 Retail :) Serwer Teon.
Naprawde pozytywne wrażenia. Jak ktos ma mozliwość przejścia na retail to  nie powinien się zastanawiać :D.


  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: 0

Flame o botowaniu
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwiec 16, 2007, 06:05:58 pm »
Listonosz ale mozesz mowic mi tato, jesli chcesz

Większośc listonoszy których widuje to geje, chyba że u Ciebie mama to też pan.  :oops: to wielkie sorry z mojej strony w takim razie.


  • Wiadomości: 294

  • Pochwał: 0

  • Natchniony moca wiatru
Flame o botowaniu
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwiec 16, 2007, 06:47:05 pm »
Listonosz ale mozesz mowic mi tato, jesli chcesz

Większośc listonoszy których widuje to geje, chyba że u Ciebie mama to też pan.  :oops: to wielkie sorry z mojej strony w takim razie.

skad wiesz ze to geje, czyzbys mial jakis uraz, a moze sam jestes listonoszem

L2 retail Chaotic Throne I
server : Bartz
klan : AmberEye forever
Fenrirus - spellhowler - lvl 70+
Zdzisiek - artisan lvl 22
Pyqq - tyrant lvl 42
http://livepvp.com/index.php?p=viewfiles&fileid=930
Wczoraj wieczorem rozpocząłem swoja przygodą z L2 Retail :) Serwer Teon.
Naprawde pozytywne wrażenia. Jak ktos ma mozliwość przejścia na retail to  nie powinien się zastanawiać :D.


  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Flame o botowaniu
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwiec 16, 2007, 07:01:07 pm »
Weźcie się zamknijcie xD
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...