Witaj
Gość

Wątek: Flame o botowaniu  (Przeczytany 47261 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Flame o botowaniu
« Odpowiedź #75 dnia: Czerwiec 20, 2007, 07:29:27 pm »
O jakie kozaki same n/c. Ale jestem ciekawy jak bedziesz spiewal gdy Cie dopadne w tedy schowasz sie pod sukienke do mamy tak jak lgniesz do RM. Myslisz ze oni Cie obronia, bedzie tak jak na hinde juz niedlugo sie skonczy sielanka i spokojny exp bo nadejdzie czas Fusion na Franz'u. I znowu caly server bedzie podporzadkowany 40 osobowej grupie. A tak btw z hinde nie ucieklismy tylko tam nuddo juz bylo nikt sie niechcial bic a offensiv juz w ogóle najwieksze kozaki na forum a w grze nic nie robili (cry more noobs)

W 40 osob nie podporzadkujecie sobie serwera, za duzo osob gra i was po prostu zzerkuja i to mowie o zerku Sgrade 78lvl+. Natomiast te 40osob moze przewazyc zwyciestow na jedna ze stron konfliktu, 40osob 76+ z bufami 78 to spora sila ognia.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 294

  • Pochwał: 0

  • Natchniony moca wiatru
Flame o botowaniu
« Odpowiedź #76 dnia: Czerwiec 20, 2007, 09:33:20 pm »
Tylko ze jak ta grupa bedzie chciala walczyc ze wszystkimi naraz, to skonczy sie na tym ze beda znaczyc bardzo malo na servie, a po zachowaniu haladira widac ze tak bedzie

L2 retail Chaotic Throne I
server : Bartz
klan : AmberEye forever
Fenrirus - spellhowler - lvl 70+
Zdzisiek - artisan lvl 22
Pyqq - tyrant lvl 42
http://livepvp.com/index.php?p=viewfiles&fileid=930
Wczoraj wieczorem rozpocząłem swoja przygodą z L2 Retail :) Serwer Teon.
Naprawde pozytywne wrażenia. Jak ktos ma mozliwość przejścia na retail to  nie powinien się zastanawiać :D.


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Flame o botowaniu
« Odpowiedź #77 dnia: Czerwiec 20, 2007, 09:50:58 pm »
Dodajmy, że wybotowana grupa 40 osób bez skilla do gry. Sorry, ale to nic nie znaczy. Czy wrogów jest jak teraz 700 osób ponad na siege, czy będzie 740...
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Flame o botowaniu
« Odpowiedź #78 dnia: Czerwiec 20, 2007, 10:38:33 pm »
Spaluja ich w stylu Bartz xD


  • Wiadomości: 84

  • Pochwał: 0

Flame o botowaniu
« Odpowiedź #79 dnia: Czerwiec 21, 2007, 08:18:29 am »
To tak na Hinde osiagnelismy zamek (odebralismy go w 40 osob w full S gr z buffami 78 calemu ally). W 20 minut odebralismy zamek offensiva (no przykro mi ze sobie potem nie poradzili z jego obrona bo przyszedl zerg ale to jest mniejszy problem). Mieliśmy na servie 4 CH i osiagnelismy owiele wiecej niz wy osiagniecie przez cala gre w swoim zyciu.

A propo braku skilla gram w L2 juz 2.5 roku wiec jakos nie sadze ze mi brak skila. Do tego co do skilla gra RM to mam duze watpliwości bo oni graja sprzetem teraz dam przykład taki kaszey powiedzcie mi czy na pvp jak jest EE to powinnien leczyc czy transować ludzi i krzyczeć assyste. Albo bacstab od przodu czy to jest normalne? A co do polakow na servie oczywiscie chodzi o polskie klany mam nadzieje ze nie bedziecie alla Ofensive.

Cry More => zazdrość ponad wszystko hahahahahahahaha.
Global:
Franz:
DoomCryer 78 / Sword Muse 78 => niedługo Hero na Franz gl n00bs

Bot przez 4 miesiace, Drac Bow 160$, DC Robe + Tateo set 80$ => Zabicie Marc1na Bezcenne :D


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Flame o botowaniu
« Odpowiedź #80 dnia: Czerwiec 21, 2007, 09:10:00 am »
Ale przecież Kashej na EE i Trancuje i leczy jak są w zasięgu i daje assyste jak trzeba, więc ja nie czaje ... :?:
Cytuj
Albo bacstab od przodu czy to jest normalne?
- Każdemu mogą zdarzyć się błedy, nie róbmy z ludzi niewiadomo kogo, teraz kwestia ile razy coś takiego. Bo jak raz zrobił, to raczej nic nie znaczy.
Cytuj
A propo braku skilla gram w L2 juz 2.5 roku
- Gra twój walker stary, Ty nie grasz. 95%+ czasu ingame miałeś wypełnione walkerem i to wszystko.
Chciałbym Ciebie poinformować, że enemy mają więcej S-grade w sumie, niż nasze RM, więc nie wiem o co cho...
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 84

  • Pochwał: 0

Flame o botowaniu
« Odpowiedź #81 dnia: Czerwiec 21, 2007, 09:33:45 am »
Ale udowodnij mi to ze uzywam bota czlowieku nigdy na zadnym filmiku nie bylem. Nigdy na hinde mnie nikt od botow nie wyzywal (oczywiscie tylko zazdrośni klanowicze offensiv). I nie wiem o co wam chodz tak btw przeciez zastanowcie sie czy jak ktos gra duzo to od razu botuje. Np taki exploit SwS z RM tez mozna powiedziec ze tez botuje bo normalny czlowiek nie expil by do 79. Więc powiec mi czemu mnie nazywasz botem bo tego nie rozumiem. Bylem w klanie o zniszczonej reputacji, ale dla mi to wisi czy ktos botuje czy nie. Jego sprawa on chce dostac bana. Bo co jak expie do nobla bez klanu to od razu bot jestem. Hinde nas duzo nauczylo ze lepiej nabic nobla przed zaczeciem walk bo potem jest ciezko z expem.
Global:
Franz:
DoomCryer 78 / Sword Muse 78 => niedługo Hero na Franz gl n00bs

Bot przez 4 miesiace, Drac Bow 160$, DC Robe + Tateo set 80$ => Zabicie Marc1na Bezcenne :D


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Flame o botowaniu
« Odpowiedź #82 dnia: Czerwiec 21, 2007, 09:52:35 am »
Udowdnić, hmm, poczytaj posty kolegi Daimosa jak sie chwalił, że szybko sobie wybotujecie i bedzie "ok".
Nie mam pytań stary...
Co do eXploita, to tak się składa, że to mój kolega i dobrze wiem jak gra, więc zbytnio nie mam jak i o co go podejrzewać.
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 84

  • Pochwał: 0

Flame o botowaniu
« Odpowiedź #83 dnia: Czerwiec 21, 2007, 11:24:30 am »
Kłania sie czytanie ze zrozumieniem. Ja nie botuje wiec nie wiem o co tobie chodzi ale wiem jedno twoj klan bedzie mial niezle dymy. Cry More
Global:
Franz:
DoomCryer 78 / Sword Muse 78 => niedługo Hero na Franz gl n00bs

Bot przez 4 miesiace, Drac Bow 160$, DC Robe + Tateo set 80$ => Zabicie Marc1na Bezcenne :D


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Flame o botowaniu
« Odpowiedź #84 dnia: Czerwiec 21, 2007, 11:30:46 am »
Cytuj
- Gra twój walker stary, Ty nie grasz. 95%+ czasu ingame miałeś wypełnione walkerem i to wszystko.

OWNED :D

Cytuj
Cry More => zazdrość ponad wszystko hahahahahahahaha.

Ta wysmiewaja ale to jest zazdrosc no ok...


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Flame o botowaniu
« Odpowiedź #85 dnia: Czerwiec 21, 2007, 12:16:56 pm »
ooo tak zazdroszcze ze masz wybotowaną postać na 78. Tylko czego mam ci zazdrościc - wstydu ? ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 84

  • Pochwał: 0

Flame o botowaniu
« Odpowiedź #86 dnia: Czerwiec 21, 2007, 12:32:33 pm »
Wstyd to ja mam zakryty. Ale nie mam wybotowanej postaci na 78 bo ja nie botuje. Wiem ze wy macie te wasze małe szare komurki i nie potraficie przyjac ze mozna samemu wyexpic postac do 78. Cry More
Global:
Franz:
DoomCryer 78 / Sword Muse 78 => niedługo Hero na Franz gl n00bs

Bot przez 4 miesiace, Drac Bow 160$, DC Robe + Tateo set 80$ => Zabicie Marc1na Bezcenne :D


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Flame o botowaniu
« Odpowiedź #87 dnia: Czerwiec 21, 2007, 12:49:29 pm »
Dodajmy, że wybotowana grupa 40 osób bez skilla do gry. Sorry, ale to nic nie znaczy. Czy wrogów jest jak teraz 700 osób ponad na siege, czy będzie 740...

to straszne 700osob przeciwko samej RM na 1 sige. Nie rob z nas glupcow, po perwsze ta liczba jest znacznie zawyzona, po drogie nie wszyscy na sige biegaja majac 7x+ z bufami 78 a tylko takie party moga cos zrobic.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Flame o botowaniu
« Odpowiedź #88 dnia: Czerwiec 21, 2007, 01:02:03 pm »
Liczba zawyżona :?: Sądzisz :?: A widziałeś siege na Franz czy tylko tak gadasz :?: Fakt, że na siege po naszej stronie na Aden było 112 osób, po ich stronie ponad 500, w tym część(tutaj lol)po dwóch rushach postanowiła iść na różne RB, co można zobaczyć na Blahu. To jest lol, ale co poradzić, LOLenemy.
Siege są śmieszne i będą dopóki oni sie nie nauczą grać, bo sprzętu im nie brakuje i buffów, dla przykładu Ally CoV mają, którego my nie mamy. A to powinna być niezła przewaga...powinna.
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 2218

  • Pochwał: 20

  • JUŻ 18 LAT z lineage2.com.pl !!
    • Age Of Splendor
Flame o botowaniu
« Odpowiedź #89 dnia: Czerwiec 21, 2007, 01:06:02 pm »
kurwa haladir i reszta.. jak ktos botuje to niech ma chociaz odwage sie przyznac o powiedziec to oficjalnie a nie bawicie sie w podchody..
Lineage SINCE 2005 !

Classic club - Dion x3
NightBird -  [lvl.x]


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Flame o botowaniu
« Odpowiedź #90 dnia: Czerwiec 21, 2007, 01:21:11 pm »
Liczba zawyżona :?: Sądzisz :?: A widziałeś siege na Franz czy tylko tak gadasz :?: Fakt, że na siege po naszej stronie na Aden było 112 osób, po ich stronie ponad 500,

a chwile temu bylo

Czy wrogów jest jak teraz 700 osób ponad na siege, czy będzie 740...


Siege są śmieszne i będą dopóki oni sie nie nauczą grać, bo sprzętu im nie brakuje i buffów, dla przykładu Ally CoV mają, którego my nie mamy. A to powinna być niezła przewaga...powinna.

Po pierwsze, realnym przeciwniekiem na sige jest jedynie dla RM jest INV i tylko oni maja cov ally, czyli raptem ok 200osob, reszta to tlo. Na sige po stronie wroga byo raczej ok 300osob a nie 700 jak wypisujesz. Co do lvl i sprzentu to im sporo brakuje lvl jak i boss jew ktorej nie posiadaja w przeciwienstwie do RM, nie nalezy tez zapominac o Hero, RM ma wiekszosc hero na serwerze.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Flame o botowaniu
« Odpowiedź #91 dnia: Czerwiec 21, 2007, 01:29:51 pm »
Ja mówie o wrogach ogólnie, a napisałem, że jest 500 wrogów na siege Aden ostatnim, ale co to jeden Siege był :?: Jak 3 zamki się broniło/atakowało to było w sumie tyle wrogów i to naprawde nic nie zmieniało.
Wróg, hmm, Invi, fajnie, 200 osób na Ally CoV, ale byliby inni, żeby porobili duże sojusze(mam na myśle wrogów), bo jest jeszcze Immortal Alliance czy coś takiego i nastepny Ally CoV w drodze. Fajnie, niech coś sobie kombinują, będzie ciekawie, ale naprawdę, 40boterów może sobie...a będę kulturalny.
HATE ME MOAR!


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Flame o botowaniu
« Odpowiedź #92 dnia: Czerwiec 21, 2007, 01:56:17 pm »
Ja mówie o wrogach ogólnie, a napisałem, że jest 500 wrogów na siege Aden ostatnim, ale co to jeden Siege był :?: Jak 3 zamki się broniło/atakowało to było w sumie tyle wrogów i to naprawde nic nie zmieniało.

Czyli "niewielkie" niedomowienie. Mam wrazenie ze te liczby sa mocno wyolbrzymione zeby uwydatnic jak "ciezko" ma RM, oczywisce posiadanie wiekszosc hero na serwerze nie pomaga...
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Flame o botowaniu
« Odpowiedź #93 dnia: Czerwiec 21, 2007, 02:13:06 pm »
Różnica w ilości Hero nie jest taka duża, kwestia tego, że my mamy bardziej użytecznych. 3 daggerów, 2 archerów, support, nukerów, a oni tanków, kraski i melee. Sry... A skill potężny, nasz SwS zjeżdża jak chce ich DA na Oli. Poprostu l2walker odmóżdża i są efekty, hehehe
HATE ME MOAR!


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Flame o botowaniu
« Odpowiedź #94 dnia: Czerwiec 21, 2007, 02:42:19 pm »
Różnica w ilości Hero nie jest taka duża, kwestia tego, że my mamy bardziej użytecznych. 3 daggerów, 2 archerów, support, nukerów, a oni tanków, kraski i melee. Sry... A skill potężny, nasz SwS zjeżdża jak chce ich DA na Oli. Poprostu l2walker odmóżdża i są efekty, hehehe

Piszesz tak jakbys nigdy nie gral w L2, albo jestes glupi. Posiadanie hero magow/suport a tych posiada RM daje mozliwosc ciaglego aoe fear/silence na mass pvp, jedne dobrze odpalony fear potrafi unieszkodliwoc polowe wrogow

Co do olimpiady to sws bez wiekszych problemow zabija DA, a tym bardziej sws full S z epicka bizuteria.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Flame o botowaniu
« Odpowiedź #95 dnia: Czerwiec 21, 2007, 03:04:37 pm »
Ale przecież oni też mają Hero, tylko ich problemem jest to, że nie umieją używać więcej skilli, niż Hero UD(i to też nie zawsze, bo ostatnio się dziwnie szybko poskładali).
Chyba DA musi byc upośledzony za przeproszeniem, jak sprzęt jest taki sam, a jest...
Zresztą, czemu żeśmy na temat Franz zeszli :?:
HATE ME MOAR!


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Flame o botowaniu
« Odpowiedź #96 dnia: Czerwiec 21, 2007, 03:26:24 pm »
Ale przecież oni też mają Hero, tylko ich problemem jest to, że nie umieją używać więcej skilli, niż Hero UD(i to też nie zawsze, bo ostatnio się dziwnie szybko poskładali).

LOL, wejsce hero fear i hero silence zalezy od M att i INT, czyli tylko nyker/suport ee/bp/se/wc/ol maja szanse na to ze skill wejdzie

Chyba DA musi byc upośledzony za przeproszeniem, jak sprzęt jest taki sam, a jest...
Zresztą, czemu żeśmy na temat Franz zeszli :?:

ponownie LOL, sprzent nie jest ten sam bo na olimpiadze liczy sie klasa i epicka bizuteria a ta posiada jedynie RM. SWS bez problemow zabija DA na olimpiadze, poniewaz ma bufy w przeciwienstwie do DA i moze go kitowac.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Flame o botowaniu
« Odpowiedź #97 dnia: Czerwiec 21, 2007, 05:12:35 pm »
W jakim stopniu :?: Jak dużym :?: Max z 50% to jest różnica w INT. Ale czemu ani razu nie został użyty, albo nikt go nie odczuł, kurde, nawet ich Archmage nie mógł go użyć :?: No bieda bieda... To, że jest różnica w INT, to nie znaczy, że to ma od razu nie działać.
Co do SwS vs. DA. Powiem tak. Wbrew pozorom, my mamy dostęp do Baiuma i Frintezzy, a oni do Ant Queen, Zakena, Core i Orfena, więc nie tutaj leży cały problem.
A sama walka :?: Powiem tak. Chyba nie znasz możliwości DA na 3rd class, jeżeli twierdzisz, że on przegrywa z SwS.
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Flame o botowaniu
« Odpowiedź #98 dnia: Czerwiec 21, 2007, 05:22:00 pm »
oh tak, pokituje sobie jak dostanie slama i hamstringa. Strasznie pokituje ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Flame o botowaniu
« Odpowiedź #99 dnia: Czerwiec 21, 2007, 05:49:45 pm »
W jakim stopniu :?: Jak dużym :?: Max z 50% to jest różnica w INT. Ale czemu ani razu nie został użyty, albo nikt go nie odczuł, kurde, nawet ich Archmage nie mógł go użyć :?: No bieda bieda... To, że jest różnica w INT, to nie znaczy, że to ma od razu nie działać.

A skad mam niby wiedzec dlaczego hero fear nie zostal uzyty w jednej walce, moze byc wiele tego przyczyn.


Co do SwS vs. DA. Powiem tak. Wbrew pozorom, my mamy dostęp do Baiuma i Frintezzy, a oni do Ant Queen, Zakena, Core i Orfena, więc nie tutaj leży cały problem.
A sama walka :?: Powiem tak. Chyba nie znasz możliwości DA na 3rd class, jeżeli twierdzisz, że on przegrywa z SwS.

RM na dostep do calej epic bizuteri, i znam mozliwosc DA na 3 profesji, sws bez wiekszych problemow moze DA zabic majac na sobie cala epic bizuterie.

oh tak, pokituje sobie jak dostanie slama i hamstringa. Strasznie pokituje ...

Nie wypowiadaj sie na tematy o ktorych nie masz wiekszego pojecia.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami.