Witaj
Gość

Wątek: Phantom Ranger [PR]  (Przeczytany 170827 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 1074

  • Pochwał: 23

  • さいごの武士.
Odp: Phantom Ranger
« Odpowiedź #175 dnia: Grudzień 26, 2006, 05:49:16 pm »
Osobiście Hexa używałem tylko na mobach x2HP+ , ponieważ szkoda many na takie co padają dość szybko i nie ma się z nimi problemów. Ponadto tego debuffa ładuj w poczwary z właściwościa Resist Archery oraz Resist Physical Attack. Freezing strike w sumie na szybkie monstra z którymi masz problem. Oba skille przydatne w pvp.


  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: Phantom Ranger
« Odpowiedź #176 dnia: Grudzień 26, 2006, 09:41:16 pm »
A PR ma rozwijanego Stiga. Czy warto inwestowac w tego skilla SP`ki ?


  • Wiadomości: 57

  • Pochwał: 0

  • Gram bo lubie :P
Odp: Phantom Ranger
« Odpowiedź #177 dnia: Grudzień 26, 2006, 10:13:56 pm »
zalezy od ciebie
ja zwykle brakuje ci sp albo masz na stku to nie
jak masz zawsze sp pod dostatkiem to mozesz
walisz wtedy poisona i stinga i sie bawisz z takim th np :)


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: Phantom Ranger
« Odpowiedź #178 dnia: Grudzień 29, 2006, 03:06:06 pm »
Moze mi ktos powiedziec jaki dmg powinien zadawac fatal counter przy danym hp lub jak ktos moze to niech sprawdzi na retailu lub serwie z plikami z offka ile zadaje na ktorym lvl i jakiej postac sprzet tez wazny


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Phantom Ranger
« Odpowiedź #179 dnia: Styczeń 11, 2007, 08:38:34 pm »
czytalem to tysiac razy, wiec czemu mi zamknieto temat... tu sa same glupoty. chce swieza, nowa dyskusje na temat tej swietnej profesji...


  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Phantom Ranger
« Odpowiedź #180 dnia: Styczeń 11, 2007, 11:28:00 pm »
fatal counter to shit... nieduzo wiekszy dmg niz DS ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 1822

  • Pochwał: 20

  • Siła!
Odp: Phantom Ranger
« Odpowiedź #181 dnia: Styczeń 12, 2007, 08:26:23 pm »
fatal counter to shit... nieduzo wiekszy dmg niz DS ...

Co ty bredzisz?? Przy 50% w doł HP Fatal Counter taki dmg ma że to jest nieporozumienie,mając powiedzmy 25-30% hp mag na 1 fatal pójdzie.

Oczywiscie jęzeli jeszcze masz mało HP Fatal counter ma wieksza szanse na to że wejdzie. Przy max HP jest pwoiedzmy, nieuzyteczny., ale jest rowniez uzywany.
"Czekaj...Czy ja k***a lubię poziomki?"


  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Phantom Ranger
« Odpowiedź #182 dnia: Styczeń 13, 2007, 04:26:18 am »
Wszystkoi bylo testowane i smiem twierdzic ze FC to shit. Nei to co CDL od necro - tam widać różnice - tu nie ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 258

  • Pochwał: -2

  • Uda'h Uda'h!!!
Odp: Phantom Ranger
« Odpowiedź #183 dnia: Styczeń 18, 2007, 05:15:14 pm »
a jak wyglada PR w C5??chodzi mi o [PvP,PK] zyskal czy stracil??


Odp: Phantom Ranger
« Odpowiedź #184 dnia: Styczeń 18, 2007, 05:46:15 pm »
PR w C5 dostaje:
-Dead Eye(zwieksza accuracy, p.atk i critical power, a zmniejsza atk.speed),
-Pain of Saggitarius(cos w stylu btm? Nie testowalem bo nie gram na C5),
-Spirit of Saggitarius(zmniejsza zuzycie many przy uzywaniu skilli)
Nie wiem co stracil(czy w ogóle cos stracil), jak ktos wie to niech napisze  :)



  • Wiadomości: 551

  • Pochwał: 9

  • Showtime!
Odp: Phantom Ranger
« Odpowiedź #185 dnia: Styczeń 18, 2007, 06:52:37 pm »
fajny wydaje sie motyw z pain of saggitarius i fatal counter cos na styl Body to mind i Curse Death Link. Testowal to ktos? Bo jak gralem PRem na C4 to ciezko bylo wyczuc momemt, w ktorym odpalic PR i przewaznie sie juz lezalo na ziemi. A przy malym Hp FC zadawal naprawde potezny dmg.


Piszę poprawnie po polsku

Nothing lasts forever...
...even cold November Rain


  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: 0

  • Black Rose
    • Strona Serwera EPI
Odp: Phantom Ranger
« Odpowiedź #186 dnia: Styczeń 18, 2007, 10:34:08 pm »
W mass pvp ciezko urzyć FC ale da sie... trzeba wyczuc i wyliczyc za ile dostajesz i przy jakiej ilosci HP go urzyc aby przy wystrzeleniu strzaly byl jak najwiekszy dmg... w pvp jest prosciej tzn latwiej obliczyc moim zdaniem :)
Najfajniejszą akcje gdzie FC pokazał  na co go stać,mialem jak dostalem flame skin(?) nie pamietam jaks ie ten skill nazywal... zjehcalo mi hp do 1 i mnie zostawiono hehe walka wygrana ( +2 pvp, +2 pk ) 4 razy FC urzylem... ( oczywiscie nie bylem tam sam )
Ale naprawde... FC potrafi uratować pupsko :) i ten skill zadaje wielkie dmg :)

A co do PR to swietnie w pvp zgrywa sie z SR, we dwoch potrafia narobić.
Ogólnie o PR mozna powiedziec ze to postac wymagajaca myslenia, nie mozna stac i tylko bić, chodzi mi o urzywanie Hex, Power Break, Freezing Strike, Stinga i Fatal Countera.
Dobrze sprawdza sie w walce z wojami, szczegolnie tymi biegający w light jak np. Sztyleciarze, Gladiatorzy, Tyranci. Z magami jsest troche gorzej ale tez da sie wygrac.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 18, 2007, 10:39:07 pm wysłana przez nemezis_1989 »

AraneRiders - Ghost Sentinel 78 ^Glass Cannon^ - SoulTaker - 78 - BladeDancer xx
BloodyRose http://img399.imageshack.us/my.php?image=bloodyrosedl1.jpg


  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Phantom Ranger
« Odpowiedź #187 dnia: Styczeń 18, 2007, 11:48:08 pm »
Ja zjezdzam HP soul of sagittariusem ;p
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: 0

  • Black Rose
    • Strona Serwera EPI
Odp: Phantom Ranger
« Odpowiedź #188 dnia: Styczeń 21, 2007, 01:36:14 pm »
hehe no ja tak samo w nie ktorych sytuacjach :P

AraneRiders - Ghost Sentinel 78 ^Glass Cannon^ - SoulTaker - 78 - BladeDancer xx
BloodyRose http://img399.imageshack.us/my.php?image=bloodyrosedl1.jpg


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: Phantom Ranger
« Odpowiedź #189 dnia: Luty 06, 2007, 04:01:10 am »
Osobiscie uwazam ze PR nie stracil w C5. Jednak inni lucznicy zyskali wiecej. Pomijajac ze SR dostal skilla zwiekszajacego P.Atk, Atk.Spd. kosztem zasiegu (to sie da jakos przezyc), to nie rozumiem dlaczego i SR i HE dostali Blessing of Sagittarius (zmniejsza re-use skilli) a Phantom nie :( Wedlug mnie troche niesprawiedliwie no ale coz....

Dead Eye z moich doswiadczen spradza sie w mass pvp (stojac w grupie trudno nas stargetowac a co za tym idzie nie zalezy nam az tak bardzo na predkosci a skutecznosci pojedynczego ataku). W 1vs1 moim zdaniem malo przydatne (te -20% Atk.Spd. to jednak sporo).

FC to potezny skill ale trzeba uzyc go w odpowiednim momencie, wiele razy wygralem dzieki temu skillowi.

Dye:
Nosilem Doom Lighta i mialem wtedy dye -2STR+2DEX - bylem bardzo zadowolony :)
Teraz mam Majestic Light i mam dye -4STR+4DEX - dye tj zabiera te 8% do p.atk (co przy 2k p.atk to 120 p.atk) ale krytiki czesciej wchodza. Gra mi sie jeszcze lepiej niz wczesniej :)

Odejmuje z STR bo uwazam ze PR i tak ma go wystarczajaco duzo i te -4% (w przypadku dooma) i brak bonusu do p.atk +8% (w przypadku Majestica) jest warte poswiecenia na rzecz czestrzych krytykow.


  • Wiadomości: 97

  • Pochwał: 0

    • Strona klanowa
Odp: Phantom Ranger
« Odpowiedź #190 dnia: Luty 06, 2007, 09:02:25 am »
Osobiscie uwazam ze PR nie stracil w C5. Jednak inni lucznicy zyskali wiecej. Pomijajac ze SR dostal skilla zwiekszajacego P.Atk, Atk.Spd. kosztem zasiegu (to sie da jakos przezyc), to nie rozumiem dlaczego i SR i HE dostali Blessing of Sagittarius (zmniejsza re-use skilli) a Phantom nie :( Wedlug mnie troche niesprawiedliwie no ale coz....

Dead Eye z moich doswiadczen spradza sie w mass pvp (stojac w grupie trudno nas stargetowac a co za tym idzie nie zalezy nam az tak bardzo na predkosci a skutecznosci pojedynczego ataku). W 1vs1 moim zdaniem malo przydatne (te -20% Atk.Spd. to jednak sporo).

FC to potezny skill ale trzeba uzyc go w odpowiednim momencie, wiele razy wygralem dzieki temu skillowi.

Dye:
Nosilem Doom Lighta i mialem wtedy dye -2STR+2DEX - bylem bardzo zadowolony :)
Teraz mam Majestic Light i mam dye -4STR+4DEX - dye tj zabiera te 8% do p.atk (co przy 2k p.atk to 120 p.atk) ale krytiki czesciej wchodza. Gra mi sie jeszcze lepiej niz wczesniej :)

Odejmuje z STR bo uwazam ze PR i tak ma go wystarczajaco duzo i te -4% (w przypadku dooma) i brak bonusu do p.atk +8% (w przypadku Majestica) jest warte poswiecenia na rzecz czestrzych krytykow.
Największą siła PRa jest właśnie jego siła i jeśli już lubisz biegać w grupie i się "maskować" to dużo lepiej zrobić z niego tzw glass canon, czyli włożyć symbole +4 STR/+4 DEX kosztem CON (z tym, że DEX ma mniejszy priorytet i nie musisz aż tak obniżać CON). Co do częstszych krytyków to +4 DEX zwiększa szansa zaledwie o kilka %... Według mnie dużo lepiej jest mieć potężne krytyki ;-)


  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: 0

Odp: Phantom Ranger
« Odpowiedź #191 dnia: Luty 06, 2007, 12:56:40 pm »
Mam takie pytanko ile % powinien dodawać skil rapid shot na drugim lvl do atak speed


  • Wiadomości: 581

  • Pochwał: 4

  • We live for the One. We die for the One.
Odp: Phantom Ranger
« Odpowiedź #192 dnia: Luty 06, 2007, 01:00:30 pm »
+/- 12%


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: Phantom Ranger
« Odpowiedź #193 dnia: Luty 06, 2007, 02:23:06 pm »
Biegajac w Majesticu sila krytykow sie nie zmniejsza ani nie zwieksza. A te +4DEX daje Ci po 4% do Speed, Critical, Atk.Spd. oraz +2 do evasion i +2 do accucary. Niby to niewiele ale czuc roznice. Ja nie jestem zwolennikiem robienia z postaci glass cannon. Im wiecej wytrzyma tym wiecej zada DMG i jest wieksza szansa przezycia ataku. A jak mam malo HP i CP to mi nawet OL i Healer nie pomoze.
« Ostatnia zmiana: Luty 06, 2007, 02:29:10 pm wysłana przez QlimaxManiac »


  • Wiadomości: 97

  • Pochwał: 0

    • Strona klanowa
Odp: Phantom Ranger
« Odpowiedź #194 dnia: Luty 06, 2007, 02:35:30 pm »
Biegajac w Majesticu sila krytykow sie nie zmniejsza ani nie zwieksza. A te +4DEX daje Ci po 4% do Speed, Critical, Atk.Spd. oraz +2 do evasion i +2 do accucary. Niby to niewiele ale czuc roznice. Ja nie jestem zwolennikiem robienia z postaci glass cannon. Im wiecej wytrzyma tym wiecej zada DMG i jest wieksza szansa przezycia ataku. A jak mam malo HP i CP to mi nawet OL i Healer nie pomoze.
Kązdy ma swoją wizję rozwoju postaci. Ja grałem PRem jako moją pierwszą poważna postacią - na ratach x5 dociągnąłem go do 72 lv, ale wtedy nie było jeszcze symboli na privach i nie narzekałem z tego powodu ;-)



Odp: Phantom Ranger
« Odpowiedź #195 dnia: Luty 20, 2007, 05:44:19 pm »
Temat oczyszczony z oftopa i postów nic nie wnoszących do tematu
Następnym razem będą leciec OSTRZEŻENIA aż mił będzie patrzeć
Potraktować serio to o co prosze


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Phantom Ranger
« Odpowiedź #196 dnia: Luty 24, 2007, 12:12:07 pm »
Gram PR jakis miesiac moim zdaniem jest on kozakiem. Biegam w majestic set z carnage lub soul bow. Jego dmg jest potezny poprostu piekny macie linkaze zdjeciem:
http://img12.picsplace.to/img.php?file=img12/1/Oops.JPG
Na pvp z magami nie mam zadnych problemow, SR i HE to bobki przy mnie jednym slowem PR jest zajebicystyczny.


  • ******
  • Wiadomości: 1390

  • Pochwał: 15

  • Urażona dzidzia, urażona dzidzia!
Odp: Phantom Ranger
« Odpowiedź #197 dnia: Luty 24, 2007, 02:12:57 pm »
Powiedz na jakim serwerze tyle wyciągnołeś.... Jakie rate?..... Subklasy? (łączone?)


  • Wiadomości: 870

  • Pochwał: -1

Odp: Phantom Ranger
« Odpowiedź #198 dnia: Luty 24, 2007, 04:07:19 pm »
crit ze skilla, normalna sprawa :]
League of Legends


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Phantom Ranger
« Odpowiedź #199 dnia: Luty 24, 2007, 04:41:53 pm »
Powiedz na jakim serwerze tyle wyciągnołeś.... Jakie rate?..... Subklasy? (łączone?)

rate x10 subclassy nie mam ale nie mozna laczyc na tym serwerze z clasa glowna