Witaj
Gość

Wątek: Phantom Ranger [PR]  (Przeczytany 170833 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Odp: Phantom Ranger
« Odpowiedź #525 dnia: Styczeń 22, 2008, 02:24:52 pm »
Nie śmiej się z PL...
Lineage 2 Classic EU


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Phantom Ranger
« Odpowiedź #526 dnia: Styczeń 22, 2008, 03:13:00 pm »
Nie śmieje się, genialny set, szczególnie dla archerów do 61lvl, no ale nie przesadzajmy :)
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 198

  • Pochwał: 0

  • Inhuman
    • Przełęcz Czarnego Ognia
Odp: Phantom Ranger
« Odpowiedź #527 dnia: Styczeń 22, 2008, 03:58:48 pm »
No dla mnie PR to PL potem Maj i nic więcej.
Jakby nie było stun resist, więcej potek w plecaku, podstawa dla DE, więc nie wiem co to za gadanie o draco. :wink:
Siła i wrogowie albo strach i przyjaciele.


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Phantom Ranger
« Odpowiedź #528 dnia: Styczeń 22, 2008, 04:07:55 pm »
 :oops: A za to draco też ma + weight limit a różnica końcowa w P.atk to ok 1,5% pomiędzy majem, za to mamy +1STR, co oznacza większą szanse na kryta ze skilla/lethala. Smaczny secik, jak się nie pakujemy w archer vs archer pvp :P
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 311

  • Pochwał: -4

Odp: Phantom Ranger
« Odpowiedź #529 dnia: Styczeń 22, 2008, 04:15:19 pm »
draco+zaken >all co nie zmienia faktu że maj styka:P
Swarm Member

Luna- 6x HE


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Phantom Ranger
« Odpowiedź #530 dnia: Styczeń 22, 2008, 06:00:22 pm »
Szkoda(imho), że epici teraz mniej resistują... właśnie dlatego, chyba będę myślałem o Maju+6 ...
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 198

  • Pochwał: 0

  • Inhuman
    • Przełęcz Czarnego Ognia
Odp: Phantom Ranger
« Odpowiedź #531 dnia: Styczeń 22, 2008, 07:39:31 pm »
Mi nie chodzi już nawet o ten weight limit czy p.atk, tutaj za majem przemawia stun resist, który elfom jest zwyczajnie potrzebny. Fakt to zależy od serwera i ilości postaci ze stunem, ale na tych "poważniejszych" przeważnie takich nie brakuje. No jasne, zaken nadrabia tą różnicę i wtedy faktycznie nie ma co się bawić majem, skoro można mieć jeszcze dodatkową szybkość ataku z draco. :wink:
Siła i wrogowie albo strach i przyjaciele.


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Phantom Ranger
« Odpowiedź #532 dnia: Styczeń 22, 2008, 09:14:26 pm »
Szkoda(imho), że epici teraz mniej resistują... właśnie dlatego, chyba będę myślałem o Maju+6 ...
heheh fajny blONd;]


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Phantom Ranger
« Odpowiedź #533 dnia: Styczeń 23, 2008, 12:20:45 am »
Cytuj
Fakt to zależy od serwera i ilości postaci ze stunem

Zazwyczaj jak myśle o Stunn Ressist myśle o tankach którzy poprostu molestują archerów.Hity za 200-400 to moim zdanie nie dmg.


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Phantom Ranger
« Odpowiedź #534 dnia: Styczeń 23, 2008, 12:24:35 am »
Hehe, nie wiem jak ja to napisałem, hehe  :)
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Phantom Ranger
« Odpowiedź #535 dnia: Styczeń 23, 2008, 12:45:58 am »
Zazwyczaj jak myśle o Stunn Ressist myśle o tankach którzy poprostu molestują archerów.Hity za 200-400 to moim zdanie nie dmg.
Aż mi się przypomniała ta rozmowa co Marcin mówił, że spokojnie sobie zaspamuje dmg tanka cp potami, jak pisałeś, że SK mocno bije :P

(aaa i przypomniał mi się jeszcze filmik jakiś z jakiegoś ~9 vs 9, gdzie stoi sobie EE, podbiega SK i tłucze EE... EE sobie tak stoi, patrzy na SK, czeka chwilę i w końcu mówi "take might" i buffuje tego SK, hahaha)

Hehe, nie wiem jak ja to napisałem, hehe  :)
^^


Odp: Phantom Ranger
« Odpowiedź #536 dnia: Styczeń 23, 2008, 02:16:04 am »


(aaa i przypomniał mi się jeszcze filmik jakiś z jakiegoś ~9 vs 9, gdzie stoi sobie EE, podbiega SK i tłucze EE... EE sobie tak stoi, patrzy na SK, czeka chwilę i w końcu mówi "take might" i buffuje tego SK, hahaha)

Prodigy 3 a ten EE to DonnyDarkko :D


  • Wiadomości: 371

  • Pochwał: 0

Odp: Phantom Ranger
« Odpowiedź #537 dnia: Styczeń 23, 2008, 10:38:18 am »
taaa pamiętam miałem walkę ja jako mój main DA vs. TH nie wiem co ten dagger miał w statach (czyt. ile conu-) ale stun zawsze wchodził co się obudził to go stunowałem i nawet panterce niedużo się stało a mi nawet pół cp nie znkinęło albo pvp z sh ten tak się wkurzył jak przegrał że powiedział coś w stylu: "gm to mój znajomy masz przeje...." ale do dziś a minął dobry miesiąc żaden gm do mnie nawet nie napisał :)


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: Phantom Ranger
« Odpowiedź #538 dnia: Styczeń 23, 2008, 12:13:35 pm »
Zazwyczaj jak myśle o Stunn Ressist myśle o tankach którzy poprostu molestują archerów.Hity za 200-400 to moim zdanie nie dmg.
Aż mi się przypomniała ta rozmowa co Marcin mówił, że spokojnie sobie zaspamuje dmg tanka cp potami, jak pisałeś, że SK mocno bije :P

(aaa i przypomniał mi się jeszcze filmik jakiś z jakiegoś ~9 vs 9, gdzie stoi sobie EE, podbiega SK i tłucze EE... EE sobie tak stoi, patrzy na SK, czeka chwilę i w końcu mówi "take might" i buffuje tego SK, hahaha)

Bo tank nie jest od zadawania dmg. Jego dmg nawet robe user potrafi wyspamować cp potami.
Wczorajsze hity od SK 76+



« Ostatnia zmiana: Styczeń 23, 2008, 12:32:01 pm wysłana przez coshoo »
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


Odp: Phantom Ranger
« Odpowiedź #539 dnia: Styczeń 23, 2008, 01:41:27 pm »
Zazwyczaj jak myśle o Stunn Ressist myśle o tankach którzy poprostu molestują archerów.Hity za 200-400 to moim zdanie nie dmg.
Aż mi się przypomniała ta rozmowa co Marcin mówił, że spokojnie sobie zaspamuje dmg tanka cp potami, jak pisałeś, że SK mocno bije :P

(aaa i przypomniał mi się jeszcze filmik jakiś z jakiegoś ~9 vs 9, gdzie stoi sobie EE, podbiega SK i tłucze EE... EE sobie tak stoi, patrzy na SK, czeka chwilę i w końcu mówi "take might" i buffuje tego SK, hahaha)

Bo tank nie jest od zadawania dmg. Jego dmg nawet robe user potrafi wyspamować cp potami.
Wczorajsze hity od SK 76+




jedyne wyjscie w jakim SK moze zrobic dmg to ... tak jak robil/a SilvyDecostam :P (chyba nawet z twojego ally coshoo), czyli hex, luk w lape i jazda :> ale sam tez nikogo na rownym lvl tak nikogo nie zabije ... jako dodatkowy "zadawacz dmg" jednak moze sie przydac ;)


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: Phantom Ranger
« Odpowiedź #540 dnia: Styczeń 23, 2008, 01:54:34 pm »
jedyne wyjscie w jakim SK moze zrobic dmg to ... tak jak robil/a SilvyDecostam :P (chyba nawet z twojego ally coshoo), czyli hex, luk w lape i jazda :> ale sam tez nikogo na rownym lvl tak nikogo nie zabije ... jako dodatkowy "zadawacz dmg" jednak moze sie przydac ;)

SilvyDeBee to BD. Tank to świetna postać (party UD ftw) ale jak tank sie zabiera za zadawanie dmg zamiast ratowania dupy swoim ludziom to jest to jakieś nieporozumienie.
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


Odp: Phantom Ranger
« Odpowiedź #541 dnia: Styczeń 23, 2008, 01:59:58 pm »
Cytuj
SilvyDeBee to BD
wiem ze to BD :D tak btw Turnpoint fajne filmiki, no ale SK przeciez tez tak mozna probowac ^^


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: Phantom Ranger
« Odpowiedź #542 dnia: Luty 21, 2008, 10:30:41 pm »
Nie no macie sposoby na daggerów?  Bo z innymi klasami nie mam problemu nawet z tankami pokombinuje z debuffami itp, a taki dagger przyleci blow blow gf. Jak to zatrzymać? Szczególnie TH na dashu... Zabić zanim doleci się nie da ( mówię o pp buffie ew bd ) stun gówno da przeważnie mj mają, a th to człowiek.. spowalniać też raczej się nie da.. Wiec?
« Ostatnia zmiana: Luty 21, 2008, 11:04:18 pm wysłana przez Hermit »
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • Wiadomości: 176

  • Pochwał: 1

Odp: Phantom Ranger
« Odpowiedź #543 dnia: Luty 22, 2008, 09:29:22 am »
z TH nigdy nie mialem problemu. Gdy widzisz podbiegajacego dagera do Ciebie na dashu musisz wyczuc moment kiedy zacznie uzywa blowa, wtedy sie do niego odwracasz przodem.

Gdy masz 77 polecam od razu hamstring
Ostatnio mialem pvp z TH, ostatecznie dagger dal bsoe bo sie wyplul z many na blowach~~


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Phantom Ranger
« Odpowiedź #544 dnia: Luty 22, 2008, 10:00:39 am »
hamstring lepiej spowalnia niz fs?


  • Wiadomości: 176

  • Pochwał: 1

Odp: Phantom Ranger
« Odpowiedź #545 dnia: Luty 22, 2008, 11:25:33 am »
Hamstring ma range 900
fs - 600 :+)


  • Wiadomości: 354

  • Pochwał: -1

Odp: Phantom Ranger
« Odpowiedź #546 dnia: Luty 22, 2008, 02:45:47 pm »
jeden zagubiony stab z critem i lezysz :-p pr jest na masowki, nie na 1v1..


  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Phantom Ranger
« Odpowiedź #547 dnia: Luty 22, 2008, 02:47:39 pm »
Hamstring shot lepiej cos wchodzi i nie mam pojecia dlaczego, skoro oba maja ten sam modyfikator Oo

Edit: juz wiem dlaczego :D Bo HS to skill z 76+ a fs max lvl to 74. A lvl ma duzy wplyw na landrate ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: Phantom Ranger
« Odpowiedź #548 dnia: Luty 22, 2008, 03:13:19 pm »
No właśnie o to mi chodzi on mnie zabije na 2 staby, a ja przecież jego nie zabije zanim doleci. Nie wypadać mi tu, że Pr na mass, bo mi się postać podoba i chce zrobić pvp pr0
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • Wiadomości: 176

  • Pochwał: 1

Odp: Phantom Ranger
« Odpowiedź #549 dnia: Luty 22, 2008, 03:16:39 pm »
jeden zagubiony stab z critem i lezysz :-p pr jest na masowki, nie na 1v1..

Bylbym skolny sie z Toba zgodzic, ale od 76lvl (z dracobow) PRem w pvp gra sie o niebo lepiej, o mass pvp nie wspominajac ^^