Witaj
Gość

Wątek: Emi PvP - Chcecie?  (Przeczytany 1122 razy)

  • Asgota
  • L2Emi- serwer partnerski
  • *****
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Emi PvP - Chcecie?
« dnia: Wrzesień 18, 2023, 11:29:25 am »
Cześć.

Ostatnio otrzymałem trochę wiadomości z zapytaniem czy planuje otworzyć jakiś serwer typowo PvP, oczywiście odnośnie LOW też dostaje zapytania, ale z uwagi na ogrom pracy i innych zajęć nie wystarcza mi aktualnie czasu na prace nad serwerem LOW, a tym bardziej by siedzieć i pilnować wszystkiego, dlatego nie chce odpalać czegoś na siłę...

Ale skupmy się na tym czego tyczy się ten Post, czyli PVP.

A więc na server typowo PvP jestem w stanie wygospodarować trochę czasu, a to czy on powstanie czy nie zależy tylko od was.
Wizja jest mniej więcej taka:

Server na max 100 osób online i to myślę że 100 to już będzie straszny tłok...

Po zalogowaniu i utworzeniu Postaci:
-Mamy 80lvl i wszystkie skille
-Darmowe A/S Grade i ogólnie sklep z większością podstaw za Free.
reasumując bez wysiłku składamy sobie postać tak jak nam się podoba i możemy ruszać do boju.

Farma:
Na danej lokacji możemy Farmić sobie Adenę którą wymienimy na np. Enchanty, LSy, Giant's Codex itp.
Lokacja farmy była by podzielona na 2 strefy, Safe i PvP:
-Safe drop x1, ale nie mamy odgórnie flagi nad głową.
-PvP drop x2, ale ciągle biegamy z flagą.
Moby na farmie będą łatwe do ubicia dla każdej klasy, w każdej salce będzie znajdował się mob typu "champion" z dłuższym respawnem i lepszym dropem, ale po jego uderzeniu automatycznie pojawia nam się nad głową flaga.

Enchant:
Safe dla Broni +4
Safe dla Armorów +3 dla części, +4 dla fullbody (retail)
Safe dla biżuterii +3
Szansa Normalnych scrolli powiedzmy 50%, szansa blessed 60%
Max Enchant dla wszystkiego ~+10

Siege, Oly itp. Wszystkie eventy tego typu będą wyłączone.
W zamian za to będą uruchomione eventy typu TVT, CTF itd. - za wygrane eventy i zdobyte przedmioty każdy gracz będzie mógł sobie zakupić coś wartościowego.
Za wygrany event DM Gracz otrzyma Hero na 24h. (Po uzbieraniu x przedmiotów z wygranych TvT i CTF, będzie można sobie zakupić hero, także każdy ma szanse się świecić :) )

Clany:
Ilość graczy w klanach będzie ograniczona powiedzmy do 20 osób, Clan skille do zdobycia bez CRP i jajek.

Raid Boss:
Jeden RB na całą lokacje, raczej szybki respawn max do 2h, całkiem fajny drop, i PvP o niego  8) Do ubicia dla każdej klasy.

Dotacja:
Jakieś symboliczne rzeczy, typu czapki, Koszulka z efektem jak na x7 itp.

Temat ustawień jest ciągle rozwijany z graczami, także troszkę jeszcze może się tu pozmieniać, ale ogólny zarys tego jak to będzie wyglądać widzicie, wszelkie propozycje są do rozważenia, jak temat przejdzie na 100% zostanie uruchomiona krótka Beta.


Tak jak pisałem na początku, od was zależy czy projekt ruszy czy nie, na naszym dioscordzie uruchamiam kanał odnośnie servera PVP, zapraszam :)
https://discord.gg/HqamUKsbM



  • Wiadomości: 86

  • Pochwał: 0

  • I'm an allstar
Odp: Emi PvP - Chcecie?
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 18, 2023, 01:16:18 pm »
u nazisty nie będę grał