Witaj
Gość

Wątek: Pytanie o tanka  (Przeczytany 5413 razy)

  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Pytanie o tanka
« dnia: Listopad 17, 2011, 09:19:59 pm »
Hi
Jak wypadaja tanki (sk / pall) na GoD, ogolnie w najnowszych kronikach. Przymiezam sie do gry na tym EU off'ie i nie moge sie zdecydowac.
Kiedys tanki byly niepotrzebne, wszyscy plakali ze zerowy dmg, w pvp nie przydatni, ze tylko slota w pt zajmuje i kradnie expa, nawet na rb'kach nie byl potrzebny, bo taknkowac to mogl sws/destro... Jak to wszystko aktualnie wyglada?
Ahh ostatnio gralem na HB*


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: Pytanie o tanka
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 18, 2011, 01:18:26 am »
Powiem tak... z tego co się orientowałem, to nie ma to większego sensu zastanawiać się który tank lepszy przed 85. Musisz zobaczyć które skille rasowe Ci bardziej odpowiadają. A co do tego, że kiedyś tank nie był potrzebny to już od HB dobrze sobie tanki dawały radę, ale teraz po przebudzeni każde party musi mieć tanka, więc o to się mój drogi martwić nie musisz :)
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Pytanie o tanka
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 18, 2011, 02:19:53 am »
W GoD wszystkie tanki po przebudzeniu są takie same, jedyna różnica to bazowe statystyk i skille rasowe.
I tak ogar liczy się najbardziej

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: Pytanie o tanka
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 18, 2011, 12:44:35 pm »
Tak więc, jak mówiłem wszystko opiera się tylko na tym co Ty preferujesz, a przed 85 i przebudzeniu, tank którego bardziej ogarniasz :)
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: Pytanie o tanka
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 18, 2011, 04:03:08 pm »
Dziekuje bardzo.


  • Wiadomości: 104

  • Pochwał: 0

Odp: Pytanie o tanka
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 04, 2011, 01:26:33 pm »
z tego co piszecie to chyba najlepiej DA bo najszybciej wyleweluje do przebudzenia(panterka).  A po przebudzeniu inne skile znikają jak to jest? Przyznam się że grałem tylko jednym tankiem na h5 (pal) i było fajnie jak już weszły sklie takie jak FI czy IS, teraz zastanawiam się czy nie spróbować innego tanka na innovie o polecacie.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Pytanie o tanka
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 04, 2011, 02:55:00 pm »
Powiem tak... z tego co się orientowałem, to nie ma to większego sensu zastanawiać się który tank lepszy przed 85. Musisz zobaczyć które skille rasowe Ci bardziej odpowiadają. A co do tego, że kiedyś tank nie był potrzebny to już od HB dobrze sobie tanki dawały radę, ale teraz po przebudzeni każde party musi mieć tanka, więc o to się mój drogi martwić nie musisz :)

Po raz pierwszy od długiego czasu ta gra mnie zaciekawiła.

Cytuj
z tego co piszecie to chyba najlepiej DA bo najszybciej wyleweluje do przebudzenia(panterka).

Powiem ci szczerze ze z tego co ostatnio grałem tankiem (GF) to nie widze takiej różnicy.I tak brałem końcem końców dzide i robiliśmy AoE (z jakims WL) albo poprostu robiłem sobie solo kox z dualami.DA pewnie też by dawał rade a pantera by mu expa żarła (chyba że to zmienili).

Swoją drogą skoro tanki są potrzebne w grze to może bym się skusił żeby pograć w tą gre.L2 (i Aion) miały fajnych tanków (dużo debuffów,CC i mogli żreć dmg twardo) tylko problem polegał na tym że nie byli potrzebni bo byle jaki dps z VR mógł tankować co było troche debilne jak dla mnie.W sumie przyda mi się mała odmiana od LoL/WoW (gdzie tankowanie jest debilizmem dla mnie) więc co tam ciekawego pozmieniali u nich?


Odp: Pytanie o tanka
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 04, 2011, 06:49:00 pm »
Do dyskusji o tankach po przebudzeniu zapraszam do działu GOD > Klasy.


  • Wiadomości: 104

  • Pochwał: 0

Odp: Pytanie o tanka
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 04, 2011, 07:01:54 pm »
Ale ja sie własnie pytam jak to wygląda przed przebudzeniem, co warto robić jakie zmiany w stosunku do h5 poniweaz 85 lvl wydaje mi się że tak szybko sam nie przyjdzie  :P


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: Pytanie o tanka
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 05, 2011, 10:53:42 pm »
misiek440, przyjdzie dość szybko, bo chyba do ~ 61 poziomu expisz questami  ; )
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬