Witaj
Gość

Wątek: Powrót do L2 - kilka pytań odnośnie oficjalnych serwerów  (Przeczytany 2657 razy)

  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Powrót do L2 - kilka pytań odnośnie oficjalnych serwerów
« dnia: Listopad 16, 2020, 08:55:29 pm »
Witam, chcę wrócić do L2 po dłuższej przerwie. Doszedłem jednak do wniosku, że nie chce mi się męczyć na prywatnych serverach postawionych na l2j, pełnych donatorów, humorzastych gmów, albo po prostu takich, które mogą zostać zamknięte z dnia na dzień tak po prostu. W związku z tym mam kilka pytań: na którym serwerze jest najwięcej Polaków i aktywnych polskich klanów w których można pograć? Co wybrać, classic czy standardowy serwer? Szczerze to nigdy nie grałem na offach, ale skoro teraz są za darmo to można spróbować ;) Z góry dzięki za wszelkie sugestie ;)


  • Wiadomości: 709

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: Powrót do L2 - kilka pytań odnośnie oficjalnych serwerów
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 17, 2020, 06:03:48 am »
Musiałbyś najpierw uaktualnić swoje poglądy na temat serwerów no i samej gry, bo te co masz pochodzą raczej z lat 2005-2010.
Obawiasz się donatorów, a nie zastanowiłeś się dlaczego retail jest teraz "free"?
Raz, że l2j w większości wydoroślał i są pliki, które naprawdę trudno odróżnić od l2off, dwa, są prywatne serwery na plikach l2off, jak zresztą zawsze było.
Kolejna sprawa - jeśli nie śledziłeś rozwoju gry , a takie odnoszę wrażenie, to grając na retailu możesz się rozczarować i to mocno.
Od GoD gra skręciła w bardzo złym kierunku, kończy się teraz na wbudowanym auto-farm (rodzaj bota wbudowanego w grę, włączasz, idziesz spać i postać sama farmi) oraz kolejnymi rasami tym razem zupełnie wyrwanymi z klimatu gry( Ertheia, Sylph), a sama gra to już raczej porypana koreańska platformówka, ma mało wspólnego z dawnym L2.
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.