Witaj
Gość

Wątek: Necromancer vs Overlord  (Przeczytany 12997 razy)

Necromancer vs Overlord
« dnia: Maj 25, 2007, 08:51:38 pm »
Proszę o pisanie konkretnej porady/zestawienia statystyk/opisu stylu gry w pvp dotyczące klas w temacie w którym się wypowiadacie


  • ******
  • Wiadomości: 1251

  • Pochwał: 0

  • Watch your Back
Odp: Necromancer vs Overlord
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 11, 2007, 09:51:21 pm »
Nooo to jest topic :] OWNER VS OWNER (C4 self buff )
Necro to niszczycielska szmata w starciach 1vs 1 poprostu niszczy swoimi debbuffami i nukami. Na szczescie Bóg stworzyl nam Overlorda.
Overlord orczy shaman z masa debuffow i czaderskim drainem
Wiec tak Necro pierwsze co zazwyczaj (bo co kraj to obyczaj) robi to mass gloom sleep i silence albo anchor i czesto wchodza po gloomie. Dlatego jesli uda nam sie zestunowac lub wrzucic sleepa zanim on zrobi nam kuku to wygralismy> Summonem nie ma sie co przejmowac wystarczy fear i transfer pain mamy z glowy. Najlepiej dac seal of suspension i sprobowac silence jak nie wejdzie to stun lub sleep i sprobowac silence jeszcze raz jak znow nie wejdzie to drainowac na przemian ze stunem
Ja stosuje sie do tej taktyki i czasem sie sprawdza no ale musi byc spelniony warunek ze silence nie dostaniemy
l Coke and Pepsi are the same thing. Wake up people !!!

http://slomianywdowiec.mybrute.com


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Necromancer vs Overlord
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 11, 2007, 11:30:06 pm »
To jest niesamowita walka.

Jeden ma potężne klątwy i drugi ma potężne klątwy...
Osobiście wygrywałem z Necrosem jak i przegrywałem, zdarzało się, że wygrywałem mając silent, problem jest jak wejdzie Doom.

Ale cóż jak się pozbędziemy summona to mamy pół drogi za nami. Stun jest świetną odpowiedzią, dajemy stuna, gloom, suspension i despair. Oczywiście nie zdążymy dać wszystkiego, ale gloom to podstawa, później despair. Trzeba bić też ze steela, potionki leczenia, stuny jak tylko można.

Tutaj walka się rozstrzyga między umiejętnościami graczy i doborowi ekwipunku, bo Lineage ma parę niespodzianek...


  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Odp: Necromancer vs Overlord
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 13, 2007, 10:33:20 pm »
Na self buffach... hmm...
Podbiegasz... suspension, slow, może być silence... jak wejdzie ostatnie to jest po walce, jak nie to szybko jedziemy drainami summona(powinien szybko paść), podbiegamy do necrusa... stun, jeszcze raz silence, jak nie wejdzie to suspension, slow, flame i drainy...

To oczywiście dla OLa taktyka... na Necrusach się nie znam ;P
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Necromancer vs Overlord
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 14, 2007, 09:00:49 pm »
A gloom? Szczerze mówiąc gloom to jeden z najsilniejszych debuffów Ola. Po chwili nawet mag nie ma many i po sprawie.
Co do summona to mu madness albo fear, szkoda ryzykować, bo on niezłe dmg ma.



  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Odp: Necromancer vs Overlord
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 14, 2007, 09:49:49 pm »
A gloom? Szczerze mówiąc gloom to jeden z najsilniejszych debuffów Ola. Po chwili nawet mag nie ma many i po sprawie.
Co do summona to mu madness albo fear, szkoda ryzykować, bo on niezłe dmg ma.


Madness jak walka jest 1 vs. 1 to i tak nic nie da. Jak walniesz fear to summon po prostu ucieknie, ale i tak będziesz musiał go dobić... więc tylko czas się traci i mane  8)
Ja na początku sleepuje/ uciszam necro i dobijam summona... tak jest o wiele wygodniej, a summon ginie na tyle szybko, że nawet nie zdąży zbyt dużo mi odebrać ;)


Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Necromancer vs Overlord
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 14, 2007, 10:18:21 pm »
Ale w trakcie bicia summona Necromanta może nas bić i debuffować. Właśnie z fearem o to chodzi, aby na jakiś czas odciągnąć summona. Silence słabo wchodzi...


  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Odp: Necromancer vs Overlord
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 14, 2007, 10:34:30 pm »
Na self buffach silence wchodzi całkiem dobrze... a na takiej walce nie trzeba odciągać summona, a sleepować właściciela... ;)
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Necromancer vs Overlord
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 14, 2007, 11:11:45 pm »
No możesz mieć rację. Ja jak ostatnio walczę z kimkolwiek to przynajmniej ta osoba ma buffki jak Ol... Bezsensu trochę, ale czasami trzeba monotonność expienia z servera low rozładować.

Ale podczas usypiania summona, Necro może nam zapuścić 2 czary, a na summona po chwili użyć waking scroll...
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 14, 2007, 11:16:25 pm wysłana przez TruTherion »


  • Wiadomości: 188

  • Pochwał: 0

Odp: Necromancer vs Overlord
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 16, 2009, 03:11:33 pm »
Od Kamaela po Gracie stawiam w 100% na Ola.Necro nie ma już destraka na 2 CDLe, a i MEN OLa jest wybujały w ... no duży jest ^^ dodajmy tallum robe, a otrzymamy czołg anty magiczny.Też mamy silenca praaawda ^^ sleep, gloom (ten gloom to przesada z tym mp) stunik który w nuka wchodzi jak w masło bo nieczęsto widzi się nuka w mj/major arcana i możemy nukowi pomachać na do widzenia.


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Necromancer vs Overlord
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 16, 2009, 04:25:47 pm »
Tak tylko ... czym go zabić - necro + summon = sporo hp. Dmg z broni da sie jakoś zaspamić potkami. Nukujemy i tak słabo w porównaniu do kości+summona.

sporym + jest sleep, który może uratować tyłek.

a mp brak.


  • Wiadomości: 188

  • Pochwał: 0

Odp: Necromancer vs Overlord
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 16, 2009, 08:13:38 pm »
silence trzyma oj trzyma jak już go OL wbije, summon necro to nie jakiś tank więc zejdzie na kilka drainów, a spam cp potek nawet jeśli jest to myślę, że stun+drainy przebiją i to.Btw jak ktoś umie grać to nie musi używać cp potek ^^ to samo tyczy się dotacji dajmy na to na Gravelandzie.   
Ale jak necro wbije silenc/anchor/CoD mogę śmiało powiedzieć, że leżymy i kwiczymy nawet jak mamy 1000 debuffów zostaje tylko stun.Niestety kto jest bardziej podatny na debuffy tylko o selfach ?? :> Bierzcie też pod uwagę build OLa na +men i m. def.


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Necromancer vs Overlord
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 16, 2009, 09:07:00 pm »
Tylko że to prawie nie realne być na selfach - takie minimum to newb buff / ch buff.

Silence ma ten problem, że necro też może je walnąć, tylko że silence od necra chyba(nie jestem pewien) lepiej wchodzi + gloom(-mdef)

+++ ola to buffy z 3rd, Heal CP w pvp z DD/Nukerami się raczej nie oplaca, chyba że na sleepie.

Btw jak ktoś umie grać to nie musi używać cp potek ^^
Używanie cp potek jest częścią pr0 gry :<

A, btw.
mp 78 ol'a = 3260 (bez buffa/dye, ale w dc robe)
hp+cp 78 necro = 4404 (bez buffa/dye) + 5k+ hp summona.
1 drain = 177 mp

Czyli aby zjechać cp+hp summona+necra (a necro ma drainy/potki, czyli wiecej trzeba) drain = ~1.4k  = prawie 7 drainów = 1.2k many
Z tym że - elixiry +kolejne spoooro mp (jakies 442.2:P)
No i cp potki - myśle że przez nie w najlepszym razie wyjdzie nam dmg z nuka ~500-600. Wejdzie w nas 1 raz jakikolwiek debuff, nawet glupi stun od summona = gg, trza od nowa hp itd zbijac - nie ma mp


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Necromancer vs Overlord
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 16, 2009, 09:07:54 pm »
Cytuj
Bierzcie też pod uwagę build OLa na +men i m. def.
I od czego mu odejmiesz?
...


Odp: Necromancer vs Overlord
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 16, 2009, 10:22:34 pm »
summon necro to nie jakiś tank więc zejdzie na kilka drainów, a spam cp potek nawet jeśli jest to myślę, że stun+drainy przebiją i to.
not enuff mana

Bierzcie też pod uwagę build OLa na +men i m. def.
nie ma czegos takiego jak build OL'a na MEN lub m.def


  • Wiadomości: 390

  • Pochwał: 0

Odp: Necromancer vs Overlord
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 17, 2009, 08:20:18 pm »
nie ma czegos takiego jak build OL'a na MEN lub m.def

Jest, tylko że nazywa sie suicide lub emo build ))))
o czym ty znowu pieprzysz? nie gram na wrath i gral nie bede...jak umiesz czytac to bys wyczytal, ze przenosimy sie na nowego dexbounda /rpg club. jakich nas rushowaliscie? o ile sie nie myle to od miesiaca nie jestem w ph, a dh na epiki nie chodzi. btw. jesli to byly 2 pt to nie mam pytan =]

skoncz juz wreszcie klamac czlowieku, bo jeszcze troche i zaczniesz wlasnej matce wmawiac, ze jestes synem Baracka Obamy i Paris Hilton...
p.s dales mi minusa i mi sie przykro zrobilo raziel :<

Wiemy lol :<


  • Wiadomości: 188

  • Pochwał: 0

Odp: Necromancer vs Overlord
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 18, 2009, 02:18:24 pm »
Wybacz bula...przykro mi, że nie wiesz co to OL, ale jak umiesz nim grać to many Ci starczy na wszystko. 
A jak chcesz mieć ''build na m def'' to miałem na myśli włożenie tallum robe, ale fakt to jest suicide....
Jednym słowem grając OLem na Infinite L2 mass pvp nie przegrałem z ani jednym necro.


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Necromancer vs Overlord
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 18, 2009, 07:55:51 pm »
Cytuj
ale jak umiesz nim grać to many Ci starczy na wszystko.
C4 bylo bardzo dawno temu...
...


Odp: Necromancer vs Overlord
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 18, 2009, 08:24:37 pm »
Haseo, przykro mi ze nie wiesz co to L2 powyzej C4 :<


  • Wiadomości: 188

  • Pochwał: 0

Odp: Necromancer vs Overlord
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 18, 2009, 10:52:13 pm »
Nadal nie rozumiem ;> gram na kilku różnych HR/mid żeby mieć pewność, że OL tam nie jest zbugowany i many mi ledwo bo ledwo, ale nawet na Palka/TK starczy...wystarczy odpowiednio gospodarować się i nie robić nie potrzebnych ruchów typu winter na nuka bo i tacy się zdarzają.


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Necromancer vs Overlord
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 19, 2009, 05:21:46 pm »
Pokaż frapsy.


Jak ktoś umie spamować cp/hp potki - nie ma szans żebyś wyrobił się z mp. (no chyba ze 3*mcrit)


  • Wiadomości: 390

  • Pochwał: 0

Odp: Necromancer vs Overlord
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 20, 2009, 11:29:27 pm »
Nadal nie rozumiem ;> gram na kilku różnych HR/mid żeby mieć pewność, że OL tam nie jest zbugowany i many mi ledwo bo ledwo, ale nawet na Palka/TK starczy...wystarczy odpowiednio gospodarować się i nie robić nie potrzebnych ruchów typu winter na nuka bo i tacy się zdarzają.

Ok to teraz spróbuj na low rate (x5>) i powiedz jak wrażenia.
o czym ty znowu pieprzysz? nie gram na wrath i gral nie bede...jak umiesz czytac to bys wyczytal, ze przenosimy sie na nowego dexbounda /rpg club. jakich nas rushowaliscie? o ile sie nie myle to od miesiaca nie jestem w ph, a dh na epiki nie chodzi. btw. jesli to byly 2 pt to nie mam pytan =]

skoncz juz wreszcie klamac czlowieku, bo jeszcze troche i zaczniesz wlasnej matce wmawiac, ze jestes synem Baracka Obamy i Paris Hilton...
p.s dales mi minusa i mi sie przykro zrobilo raziel :<

Wiemy lol :<


  • Wiadomości: 188

  • Pochwał: 0

Odp: Necromancer vs Overlord
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 21, 2009, 11:04:01 am »
Ja gram na x4 Dex chyba mi nikt nie powie, że tam są bugi ;) I mp mi starczy TYLKO gdy przeciwnik nie używa spamu cp potek jak kolega przypomniał, ale na pvp zwykłym zwykle się umawiam, że bez cp potek tylko self buff i skille więc problemu nie ma.


Odp: Necromancer vs Overlord
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 21, 2009, 11:13:39 am »
Ja gram na x4 Dex chyba mi nikt nie powie, że tam są bugi ;)
oj zebys sie nie zdziwil


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: Necromancer vs Overlord
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 21, 2009, 11:45:05 am »
Haseo Tak w ogóle to OL przebije się przez spam cp potek? (dajmy na to tylko 600 cp/s) Bo wg. mnie Ol nie ma szans przebić się przez coś takiego , necro sobie może stanąć , spamować cp poty i healować summona i czekać aż Olowi skończy się mp i wtedy zabić kalekę bo jak niby Ol ma się przebić, przez spam cp potkow na tp?