Witaj
Gość

Wątek: Rift Online  (Przeczytany 6602 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Rift Online
« dnia: Styczeń 26, 2011, 12:41:48 am »
Ktoś grał? Open beta już jest, ściągam klienta i mam zamiar pograć. :P


http://www.youtube.com/watch?v=tom-cLfmyLQ
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 367

  • Pochwał: 4

  • dtsug
Odp: Rift Online
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 26, 2011, 01:04:48 am »
Ktoś grał? Open beta już jest, ściągam klienta i mam zamiar pograć. :P


http://www.youtube.com/watch?v=tom-cLfmyLQ

"no gin szmato kurwa, o sorry, nie słuchajcie moich takich wypowiedzi" "widzieliście?" "widzieliście?" "widzieliście?" "widzieliście?" "widzieliście?"
L II status - retired
- 85/79/79/78 EE - l2ex - retired
- 85/80/79/75 Titan - l2ex - retired
- 80/80/78 BD/Bish/SH - Abyss x7 - retired
- 79/80/79 Sorc/WL/TH - Abyss x7 - retired




  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Rift Online
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 26, 2011, 01:36:51 am »
Oj tam, coś tam wytłumaczył. :) Wolałbym komenty co do gierki.
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Rift Online
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 30, 2011, 01:38:21 pm »
Ujdzie, ale powiem Ci tyle z nadchodzących gier godne uwagi są tylko t.e.r.a (niby blade and soul, ale t.e.r.a go zmiata) oraz KOTOR/Guildwars 2
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • *******
  • Wiadomości: 2218

  • Pochwał: 20

  • JUŻ 18 LAT z lineage2.com.pl !!
    • Age Of Splendor
Odp: Rift Online
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 08, 2011, 02:35:58 pm »
jak poczytalem o klasach i poogladalem filmiki to padlem... gral ktos w to ? gra istnieje 4dni w sumie ale moze ktos wyprobowal ? zastanawiam sie czy kupic kluczyk 110zl (30dni gratis)
Lineage SINCE 2005 !

Classic club - Dion x3
NightBird -  [lvl.x]


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Rift Online
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 08, 2011, 04:12:37 pm »
Gra jedyne co oferuje na EG to super fajne PvE wiec jak komus sie podoba farmienie instancji to gra jest fajna ) no nie licze WF no ale to nie to samo pvp jak w L2. Pomijam juz to z czesto dedianci z guardianami se nie bija )


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Rift Online
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 08, 2011, 04:28:29 pm »
Biedna jest ta gra, nawet gdyby byla za darmo to bym sie za nia nie wzial. Pogralem chwile w bete i odpadlem.


  • *******
  • Wiadomości: 2218

  • Pochwał: 20

  • JUŻ 18 LAT z lineage2.com.pl !!
    • Age Of Splendor
Odp: Rift Online
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 08, 2011, 05:10:32 pm »
wlasnie jak wyglada system pvp ? BG + ARENY jak w wowie ?

a co do shena - no na 1 rzut oka nie wydaje sie uboga, roznorodnosc klas grafika na poziomie, i czuc taka "swiezosc" wiadomo ze l2 wygasa wow wygasnie w przeciagu kilku najblizszych lat ;p

moze jednak fajna alternatywa "na czasie " ?

jest ktos kto jest cos wiecej w stanie powiedziec o tej grze?
Lineage SINCE 2005 !

Classic club - Dion x3
NightBird -  [lvl.x]


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Rift Online
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 08, 2011, 05:23:43 pm »
Biedna jest ta gra, nawet gdyby byla za darmo to bym sie za nia nie wzial. Pogralem chwile w bete i odpadlem.
Biedna biedna jak by wyszła przed Aionem to by było coś. Ta gra to jedna wielka zżynak z innych gier i nic więcej

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • *******
  • Wiadomości: 2218

  • Pochwał: 20

  • JUŻ 18 LAT z lineage2.com.pl !!
    • Age Of Splendor
Odp: Rift Online
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 08, 2011, 06:17:01 pm »
Biedna jest ta gra, nawet gdyby byla za darmo to bym sie za nia nie wzial. Pogralem chwile w bete i odpadlem.
Biedna biedna jak by wyszła przed Aionem to by było coś. Ta gra to jedna wielka zżynak z innych gier i nic więcej

ja tam slyszalem wypowiedzi tworcow ze chcieli zrobic gre ktora byla by wreszcie polaczeniem roznych systemow gier jakie sa dostepne.. ogladajac filmiki i wlgebiajac sie w lekture dochodze do wniosku ze chyba to prawda...

co do aiona - jak tylko go zobaczylem i poczytalem to wiedzialem z gory ze syf. a tu mam inne odczucia ;p a zżynka to moze i bo mechanika typowo wowowa ale lepsze to niz jakies lipne podrobki f2p ktore nigdy nie beda takie mocne jak l2 czy wow , gw, etc.
Lineage SINCE 2005 !

Classic club - Dion x3
NightBird -  [lvl.x]


  • Wiadomości: 114

  • Pochwał: 0

Odp: Rift Online
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 07, 2011, 10:09:02 am »
No i co nikt już w to nie gra ?
Słyszałem że tak od 2 miesięcy są juz prywatne serwery.

Na pierwszy rzut oka bardzo fajnie wygląda system class, jest może ktos kto już gra w to troszke więcej niż 5 dni na  becie i mógłby bardziej wprowadzić nas w ten świat ?
L2Classic RU: Assassin lv 22


  • *******
  • Wiadomości: 2218

  • Pochwał: 20

  • JUŻ 18 LAT z lineage2.com.pl !!
    • Age Of Splendor
Odp: Rift Online
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 07, 2011, 10:29:28 pm »
No i co nikt już w to nie gra ?
Słyszałem że tak od 2 miesięcy są juz prywatne serwery.

Na pierwszy rzut oka bardzo fajnie wygląda system class, jest może ktos kto już gra w to troszke więcej niż 5 dni na  becie i mógłby bardziej wprowadzić nas w ten świat ?

nie ma jeszcze prywatnych serwerow - sa w fazie konstrukcji.
Emulator juz jest ale nad nim pracuja, jak dopracuja - pojawia sie privy..

Gra wg mnie 10/10 IMO lepsze niz przejedzony wow, gralem ale nie gram z braku czasu i goraco polecam - jak wyjda privy to z pewnoscia bede grac.
Lineage SINCE 2005 !

Classic club - Dion x3
NightBird -  [lvl.x]


  • Wiadomości: 770

  • Pochwał: 0

  • SERIAL KILLAH!
Odp: Rift Online
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 10, 2011, 01:31:26 am »
Śmieszne takie gadanie o privach, to tak jakby grać w jakieś niedorobione demko właściwej gry. Przecież tam 80% > rzeczy nie będzie działać jak trzeba.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Rift Online
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 10, 2011, 09:11:40 am »
Śmieszne takie gadanie o privach, to tak jakby grać w jakieś niedorobione demko właściwej gry. Przecież tam 80% > rzeczy nie będzie działać jak trzeba.

+1

Poza tym, jeżeli to prawda, że system PvP sprowadza się jedynei do aren i jakiś BG, to fail jak mało co. L2 dalej będzie przyciągać ze względu na swój system PvP.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 158

  • Pochwał: 0

Odp: Rift Online
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 10, 2011, 04:22:55 pm »
Cóż, przegrałem jakieś 3-4 tygodnie w bete, więc o end game się nie wypowiem.
Jako "el dwa plejerzy" pytacie o pvp, niestety nie ma tu żadnej rewolucji i poza wspomnianymi już wyżej BG + areny są "tylko" raidy na miasta, z tą różnicą do wowa że miasto/osade/wieś/inne gówno przeciwnej frakcji można przejąć, ba, nawet umocnić. Strefy są dużo bardziej "contest" aniżeli te w wowie, więc już po 20lvlu mamy strefy w których jest dość sporo open pvp. Niestety system pvp jest dość podobny do wowa, więc dla typowych casuali gdzie po śmierci w zasadzie nic nie tracimy  :beksa: (nie ma to jak odebrać całą radochę z ownienia).

Jeżeli chodzi o sam gameplay poza pvp, to jest on jednym z ciekawszych z uwagi na właśnie Rifty i całe inwazje riftów, całkiem sporo funu to daje. Do tego system mixowania class który jest naprawdę miodzio, dużo by o nim pisać, polecam dłuższą lekturę.

Na becie leżał balans poszczególnych prof, no ale to była beta i raczej low lvle, gdzie mainem "warriorem nukerem" robiłem 2x większy dps bez obaw o mane aniżeli magiem full dps spec.

Generalnie gierka rewolucji nie zrobiła, ale gra się naprawdę przyjemnie pomimo iż to nie l2.
Ogólnie to polecam, tylko przestańcie marzyć o privach, chyba że chcecie obczaić grafikę.
Wasting time since 2004
Ru off.


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Rift Online
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 12, 2011, 01:10:54 pm »
7 dniowe triale rozsylaja na maile


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Rift Online
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 13, 2011, 12:31:49 pm »
Jak ktoś jeszcze interesuje się tą grą to mogę trochę powiedzieć, bo grałem w to jakieś 2 miesiące.
Gra bardzo podobna do WoWa, chociaż nie tak rozbudowana. End game PvE polega na chodzeniu z gildią na instancje (w dobrej gildii w 2 dni wszystko jest wyczyszczone). DPSowanie niektórych klas ogranicza się do wciskania tylko 1 przycisku, a wyciągają największy dps. PvP to tylko warfronty, które są cholernie nudne, szczególnie jak trafisz na team nieogarów. Brakuje systemu PK. Jedyne co wyróżnia tą grę spośród innych to tytułowe rifty, które po jakimś czasie też się nudzą. Jeżeli grałeś w L2 i szukasz nowej gry, to nie polecam rifta, gdyż bardzo szybko ci się znudzi.


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • Wiadomości: 69

  • Pochwał: 0

Odp: Rift Online
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 19, 2012, 10:03:37 pm »
Swego czasu sporo gralem w l2 od tej pawdzej do tych wszystkich kolorowych badziewi i jedyna gra, a zajrzalem do wszystkich online prawie ktora mnie przyciagnela to wlasnie RIFT.
Gra ma spora grywalnosc, dobicie do 50 lev to poczatek, naprawde.
Co do wypowiedzi wyzej, ze dobry klan obskoczy wszystkie instancje w 2 dni to chyba jakis zart^^
Gram w ta gre okolo 8 miesiecy i zaliczylem prawie caly jeden raid^^
W grze zaczynasz od standart dungeonow, po 50 lev przechodzisz na expert dungeony, gdzie zdobywasz sprzet dobry na experty ale kiepski na rajdy. Raidy sa nastepne, chociaz cholernie dlugo zasuwamy experty zeby uzbierac dobre itemy na raidy. Za jeden expert dostajemy 2 marki, a na jedna czesc do seta trzeba ich od 80 do 150, zeby set mial sens i bonusy musisz miec przynajmniej 4 czesci.  Mozesz tylko jeden expert z bonusem zrobic na dzien w postaci marek zrobic. Wiec policzcie ile trwa to wszystko. Oczywiscie mozesz zbierac na sety z innych eventow, ale nigdy nie pozwola ci one skonczy raidu.
Raid w jednej instancji trwa prawie tydzien dobrej guild. Malo ktora dobra guild go skonczyla.
Najlepszy item w grze z najtrudniejszego juz raidu widzialem RAZ w ciagu calego roku.

Ta gra jest swietna.

Ps: Terra ^^ bez jaj prosze :)

Wgrze nie spotkamy spamu, nie ma farmerow, kazdy item jest przypisany do postaci, cos pieknego.

Pvp jest niesamowicie rozwiniete, praktycznie mozesz caly dzien lac sie na roznego rodzaju arenach i ci sie nie znudzi.
« Ostatnia zmiana: Październik 21, 2012, 02:53:41 pm wysłana przez WidzialemUFO »
W poszukiwaniu fajnego serwera :)


  • *******
  • Wiadomości: 2218

  • Pochwał: 20

  • JUŻ 18 LAT z lineage2.com.pl !!
    • Age Of Splendor
Odp: Rift Online
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 21, 2012, 09:43:52 pm »
Ktoś grał? Open beta już jest, ściągam klienta i mam zamiar pograć. :P


http://www.youtube.com/watch?v=tom-cLfmyLQ

kupilem bodajze w dniu premiery. na poczatku bylo fajnie mysle ze to rift poniekad zapoczatkowal dynamic eventy (choc moge sie mylic) ale pozniej wszystko jakos stracilo na wartosci...

w skrocie: na poczatku gra dawala mi nieziemska frajde i byla ciekawa - pozniej po prostu nie chcialo mi sie grac;p
Lineage SINCE 2005 !

Classic club - Dion x3
NightBird -  [lvl.x]


  • Wiadomości: 69

  • Pochwał: 0

Odp: Rift Online
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 22, 2012, 09:06:58 am »
to wpadnij teraz, to nie jest rift z poczatku, to nowa gra;)
W poszukiwaniu fajnego serwera :)


  • Wiadomości: 95

  • Pochwał: 0

Odp: Rift Online
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 13, 2013, 02:04:54 am »
Od wczoraj free2play.
Polecam
Guild Wars 2 Aurora Glade- Yvety 80lvl Ranger
DOTA 2 Steam ID: Winford
Diablo 3: Yvette#2536