Witaj
Gość

Wątek: Star Wars: The Old Republic w tym roku!!!  (Przeczytany 15603 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Star Wars: The Old Republic w tym roku!!!
« dnia: Lipiec 22, 2011, 08:47:56 am »
Producent: BioWare | dystrybutor: Electronic Arts Polska


Wczoraj, po uruchomieniu zamówień przedpremierowych na Star Wars: The Old Republic wielu graczy narzekało na to, że nieznana jest data premiery gry. Teraz wiemy już, kiedy nowa gra Bioware trafi na sklepowe półki.

- Naszym celem jest to, by premiera Star Wars: The Old Republic było jedną z największych w tegorocznym okresie świątecznym - powiedział Ray Muzyka z firmy BioWare.
Tym samym z pewnością uspokoił fanów Gwiezdnych Wojen, którzy obawiali się, że wspomniana masówka może zadebiutować dopiero w przyszłym roku.

BioWare ujawniło również, że od września będą organizowane weekendowe sesje z wersją beta Star Wars: The Old Republic. W testach weźmie udział wyselekcjonowana grupa graczy z całego świata. Szczegółów na temat jej zawartości na razie nie znamy.

Mozna tez juz zamawiac "klucze do preorderu" ktore dzialaja na zasadzie: kupujesz teraz i dostajesz znizke o tej wartosci na zakup gry przed premiera.
Cytuj
Pre-order pack Star Wars: The Old Republic zawiera:
 zniżkę na grę o wartości pre-order packa, czyli 19,90 zł w przypadku edycji zwykłej i 79,90 zł w przypadku edycji kolekcjonerskiej,
 gwarancję otrzymania określonego wydania - nakład gry będzie ograniczony,
 wcześniejszy dostęp do gry,
 dodatkowy przedmiot w grze - Kamień Koloru, umożliwiający zmianę koloru miecza świetlnego lub pocisków broni.

Znany jest takze wyglad edycji kolekcjonerskiej. W jej sklad wchodzi:
Cytuj
Limitowana Edycja Kolekcjonerska gry Star Wars: The Old Republic zawiera:
Figurkę Dartha Malgusa wykonaną przez firmę Gentle Giant
Płyty z grą Star Wars: The Old Republic w specjalnym metalowym opakowaniu
Pamiętnik mistrza Ghost-Dural z przypisami Satele Shan
Mapę galaktyki
Specjalny token do logowania się do gry
Płytę CD z muzyką z gry
Wysokiej jakości pudełko na wszystkie elementy

 Dodatkowo 7 przedmiotów dostępnych w grze:
Pistolet Sygnałowy - strzela flarami w powietrze
Droid Treningowy - lewituje obok postaci wspomagając ją w walce
Holo-tancerz - twój własny, rozrywkowy Holo-tancerz
Holokamera - rejestruje twoje przygody w grze
STAP - unikalny pojazd osobisty
Ekskluzywny Myszo-Droid - niezastąpiony towarzysz Twoich przygód
Ekskluzywny sklep w grze - kupisz w nim unikalne przedmioty


Cytuj
Pełna wersja gry Star Wars: The Old Republic w wersji standardowej będzie kosztować w sklepie gram.pl 179,90 zł, a edycja kolekcjonerska 449,90 zł.

Jedynym minusem jest to ze wszyscy mysleli ze bedzie to gra na zasadzie guild wars, czyli kupujesz gre i grasz, a nie na zasadzie wow'a (kupujesz gre + prepaid'y). Mimo to ja juz swoje zamowienie zlozylem, nawet jak bedzie to niewypal to ja i tak bede sie jaral moim kochanym swiatem SW:)


/dane z www.gram.pl

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: Star Wars: The Old Republic w tym roku!!!
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 22, 2011, 09:26:55 am »
Hm fajna ta edycja kolekcjonerska, figurkę bym sobie postawił przy pcie :P Już nie mogę się doczekać kiedy pogram trochę, na pewno będzie duża radość nawet jeśli gra nie zachwyci to świat sw to wynagrodzi. Pytanko: wiadomo coś o cenach abonamentu ?


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Star Wars: The Old Republic w tym roku!!!
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 22, 2011, 09:32:29 am »
Hm fajna ta edycja kolekcjonerska, figurkę bym sobie postawił przy pcie :P Już nie mogę się doczekać kiedy pogram trochę, na pewno będzie duża radość nawet jeśli gra nie zachwyci to świat sw to wynagrodzi. Pytanko: wiadomo coś o cenach abonamentu ?
na razie nic nie wiadomo, ale pewnie tak jak wszedzie, okolo 40-50zl za miesiac.

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Star Wars: The Old Republic w tym roku!!!
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 23, 2011, 12:20:14 am »
wow gra za 500zl + miesięczny abonament, nieźle zdzierają,
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Star Wars: The Old Republic w tym roku!!!
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 23, 2011, 02:28:04 am »
Świat ma być otwarty? Instancjówka ala GW1?
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: Star Wars: The Old Republic w tym roku!!!
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 23, 2011, 03:27:18 pm »
<333 SW!
Oby byl otwarty swiat :>
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Star Wars: The Old Republic w tym roku!!!
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 23, 2011, 09:43:22 pm »
Jak sie jeszcze ta gra interesowałem to chodziły opinie od ludzi grajacych na becie ze to bedzie straszny gniot i ze nie ma sie czym jarac :)


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Star Wars: The Old Republic w tym roku!!!
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 23, 2011, 10:46:23 pm »
wow gra za 500zl + miesięczny abonament, nieźle zdzierają,
;o a gdzie ty widzisz 500zl?

A po drugie jak mozna oceniac gre ktora byla w fazie early beta
« Ostatnia zmiana: Lipiec 23, 2011, 11:11:44 pm wysłana przez EsTeCzteryRkA »

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • Wiadomości: 207

  • Pochwał: 1

Odp: Star Wars: The Old Republic w tym roku!!!
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 24, 2011, 02:03:26 am »
Cytuj
Pełna wersja gry Star Wars: The Old Republic w wersji standardowej będzie kosztować w sklepie gram.pl 179,90 zł, a edycja kolekcjonerska 449,90 zł.

tutaj, ale jest to cena edycji kolekcjonerskiej... ja dostalem reklame z origin.com gdzie proponują mi za 58 Euro... troche średniaffoo mi się widzi wydawac 220zl dla "testu"...
Franc/TooHotForYou


  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 1

Odp: Star Wars: The Old Republic w tym roku!!!
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 24, 2011, 12:21:56 pm »
rzeczy ktore wydaje Lucas Arts i jego podobni sa beznadziejne aktualnie, nie maja nic wspolnego z prawdziwym 6 filmowym SW
Mam nadzieje ze z ta gra "syfem podroba star warsa" bedzie tak jak z APB i straca miliony bo Lucas sprzedaje prawa do SW na lewo i prawo i calosc nie trzyma sie dupy


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 4

Odp: Star Wars: The Old Republic w tym roku!!!
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 24, 2011, 08:10:34 pm »
rzeczy ktore wydaje Lucas Arts i jego podobni sa beznadziejne aktualnie, nie maja nic wspolnego z prawdziwym 6 filmowym SW
Mam nadzieje ze z ta gra "syfem podroba star warsa" bedzie tak jak z APB i straca miliony bo Lucas sprzedaje prawa do SW na lewo i prawo i calosc nie trzyma sie dupy
a według Ciebie SW zaczyna się i kończy na tych 6 filmach?
filmy dla Ciebie są niczym biblia? i nic poza tym, nic przed tym ani po tym się nie liczy?
niiiceee
jak jakiś walnięty ekstremista, lol'ed  :shock:


  • Wiadomości: 207

  • Pochwał: 1

Odp: Star Wars: The Old Republic w tym roku!!!
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 24, 2011, 08:25:23 pm »
imo ciężko zrobic grę typu MMO która trzymala by się ostro filmu... z RPG to inna sprawa...

mi się gra i tak podoba bo mogę wkroczyć chociaż w namiastkę Star Wars i do tego grać z masą ludzi, a mam już trochę dość mistyczno-magicznych gier...
Franc/TooHotForYou


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Star Wars: The Old Republic w tym roku!!!
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 24, 2011, 08:45:49 pm »
Wystarczy wspomniec ze gre tworzy bioware, czyli firma ktora stowrzyla takie gry  jak mass effect, dragon age.
Wg mnie gra bedzie stala na wysokim poziomie, a jakies tam super hiper alpha beta testerzy ktorzy zobaczyli 10% swiata, nie maja za duzo do powiedzenia;]
ja w ciemno zamowilem kolekcjonerke nawet  dla samego pudelka i figurki;d
« Ostatnia zmiana: Lipiec 24, 2011, 08:49:37 pm wysłana przez EsTeCzteryRkA »

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Star Wars: The Old Republic w tym roku!!!
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 24, 2011, 10:58:53 pm »
Wystarczy wspomniec ze gre tworzy bioware, czyli firma ktora stowrzyla takie gry  jak mass effect, dragon age.
Wg mnie gra bedzie stala na wysokim poziomie, a jakies tam super hiper alpha beta testerzy ktorzy zobaczyli 10% swiata, nie maja za duzo do powiedzenia;]
ja w ciemno zamowilem kolekcjonerke nawet  dla samego pudelka i figurki;d
Ostatnio to co robi bioware to dno np DA 2. Kiedyś to była firma robiąca legendy teraz to tylko odział EA

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: Star Wars: The Old Republic w tym roku!!!
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 24, 2011, 11:06:47 pm »
Nie dla wszystkich DA 2 jest "dnem"  :)
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Star Wars: The Old Republic w tym roku!!!
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 25, 2011, 01:36:13 am »
Nie dla wszystkich DA 2 jest "dnem"  :)
taaa Dla dla nieobiektywnychh dziennikarzy;p

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Star Wars: The Old Republic w tym roku!!!
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 25, 2011, 07:57:38 am »
Wystarczy wspomniec ze gre tworzy bioware, czyli firma ktora stowrzyla takie gry  jak mass effect, dragon age.
Wg mnie gra bedzie stala na wysokim poziomie, a jakies tam super hiper alpha beta testerzy ktorzy zobaczyli 10% swiata, nie maja za duzo do powiedzenia;]
ja w ciemno zamowilem kolekcjonerke nawet  dla samego pudelka i figurki;d
Ostatnio to co robi bioware to dno np DA 2. Kiedyś to była firma robiąca legendy teraz to tylko odział EA
mmm, a czy bioware wydal cos ostatnio procz masseffect i dragon age?;o Z tego co mi sie wydaje tylko te dwie gry. Czyli pisanie ze "to co ostatnio wydaje" to jakas pomylka :)

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 1

Odp: Star Wars: The Old Republic w tym roku!!!
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 25, 2011, 09:39:20 am »
Dla mnie SW TOR to bedzie dno nie bedzie mialo nic wspolnego z swiatem sw jaki zostal napisany przez wlasciciela, kolejne 90 ksiazek czy tam czego napisali calkowicie inni ludzie i maja takie powiazanie ze soba ze glowa boli. W czesci A jest to ale w czesci B ze tego nie bylo w czesci A.
SW TOR bedzie mialo tylko planety i klasy postaci nic po za tym, a i tak wszyscy beda grali jedi albo sithami.
Pamietam swojego czasu gralem w SW KOTOR I i II i Jedi adacemy, calkowicie sie wszystkie 3 czesci roznily od siebie bo je kto inny pisal.
Ale co do kotora I zrobionego przez bioware nie ma mocnych dobra gra byla, a do tylu to jeszcze baldurs gate ofc cale przeszedlem. Wymieniacie tu Dragon age origins i II co do czesci 1 byla spoko czesc 2 to zjebali bo zrobil sie klon mass efecta 2 bo czesc 1 byla zajebista.


  • Wiadomości: 201

  • Pochwał: 0

Odp: Star Wars: The Old Republic w tym roku!!!
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 25, 2011, 09:56:25 am »
Mnie SWTOR też nie przekonuje, ale mam kumpla, który się jara SW i mi wytłumaczył, że SW to nie tylko te 6 filmów. Jest masa książek, które trzymają się kupy i opowiadają o tym co było przed. Na pewno nie będzie to gniot. Otwartego świata ma podobno nie być na początku. Producenci powiedzieli, że wraz z kolejnymi updatami będzie więcej i więcej.


  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 1

Odp: Star Wars: The Old Republic w tym roku!!!
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 25, 2011, 01:42:39 pm »
Bede sie cieszyl jesli okaze sie to nie wypalem, ale co poradzic rynek mmo jest teraz bardzo chwiejny. Samo L2 schodzi na psy coraz bardziej.
Wow taki jaki jest nadal czyli zebany ale da sie grac, no i tytuly typu tera i GW2 wiec SW TOR bedzie mialo ciezko w 2011/12 z jakim kolwiek startem, fani sw owszem przyjda, ale cale sw nie trzyma sie kupy.


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Star Wars: The Old Republic w tym roku!!!
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 25, 2011, 02:24:02 pm »
Bede sie cieszyl jesli okaze sie to nie wypalem, ale co poradzic rynek mmo jest teraz bardzo chwiejny. Samo L2 schodzi na psy coraz bardziej.
Wow taki jaki jest nadal czyli zebany ale da sie grac, no i tytuly typu tera i GW2 wiec SW TOR bedzie mialo ciezko w 2011/12 z jakim kolwiek startem, fani sw owszem przyjda, ale cale sw nie trzyma sie kupy.
no z tera to nawet mythic nie ma problemow, bo 2 razy mergeowali servery, ludzie odchodza szybciej niz przychodzili, brak end game swiata niszczy ta gre;]

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Star Wars: The Old Republic w tym roku!!!
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 25, 2011, 04:34:12 pm »
Ujmę to tak Bioware - twórca Baldur's Gate, Diablo, Mass Effect zawsze robiło dobre gry.. Dlaczego?

Bo zamiast robić 5 gier w 2 lata robią 1 na raz na pięć lat.



Ja oczekuję :

- Raidów
- PvP/Mass PvP
- gra bazowana 80% na światach, 20% w kosmosie
- OTWARTY ŚWIAT
- End game, update i sporo ludzi :) system guild warsów tak samo.
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: Star Wars: The Old Republic w tym roku!!!
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 25, 2011, 06:57:04 pm »
Gry, oraz filmy bazujace na swiecie ksiazek, wedlug mnie maja jak najwieksze prawo do kreowania wlasnych przygod, z tym ze jest to bardzo, bardzo, bardzo trudne by zachowac wszystko w klimacie, oraz w granicach smaku. Na co dowodem jest ekranizacja DragonBalla'a  hahaha.
Osobiscie nie musze przechodzic taka sama droga jaka mial do wyboru Luke Skywalker. Zarabistym rozwiazaniem bylaby aktywna mozliwosc zmiany swojej "strony mocy".
Zobaczymy czym nas uracza ^^ TERA dla mnie juz dawno sie spalila, wiec zostal mi tylko GW2 i wlasnie SW :>

co do DA 2 jestem obiektywny, nie czytam zadnych recenzji, no chyba ze o MMORPG ^^

Osobiscie marzy mi sie SW MMORPG  jako przerobka seri JediAcademy - mowie o sterowaniu postacia, walki na miecze, uzywanie MOCY etc :)
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 1

Odp: Star Wars: The Old Republic w tym roku!!!
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 25, 2011, 10:22:06 pm »
tja ale z tego bys mial 50% klas to same jedi i sithowie, wiadomo moze cos o abonamencie lub czyms takim

Wracajac do BIOWARE:
Odkupila je inna firma czyli chyba EA nie wiem dokladnie. Ale nie jest to juz to stare Bio... Z wikipedii:
Cytuj
11 października 2007 roku grupa VG Holding Group została wykupiona przez firmę Electronic Arts Inc. za ok. 810 milionów.
Odnoszac sie do ciebie hell co piszesz ze wydaje gre raz na 5 lat to nie prawda.
Firma stworzyla serie Neverwinter Nights, Baldursa, Kotor I, Jade empire z bardziej znanych. Wszystkie przeszedlem *(DZIALALNOSC FIRMY DO 2007 ROKU)* Po czym zostala sprzedana.
W ciagu 4 lat po 2007 firma wydala 2 dobre gry typu Mass effect czesc 1 i Dragon age origins, cos w stylu Baldurs gate sagi ale nic nowego
No i wydala 2 glupie czyli zrabali Mass effect 2, zepsuli ta gre i dragon age 2 tez zepsuli troszke brak w niej klimatu.
Kiedys pamietam takie gry typu SW KOTOR, Baldurs gate saga ktora mam. I te nowe...  Kotora II juz twozyl kto inny.
Btw DIABLO nie tworzylo Bioware tylko BLIZZARD!
Widze ze cos slabo w twoim temacie gier bo wszystkie te co tu wymienilem to przeszedlem oprocz gier Bliza.
To na tyle jesli chodzi o Bioware...
« Ostatnia zmiana: Lipiec 25, 2011, 10:29:40 pm wysłana przez Thombstone »


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Star Wars: The Old Republic w tym roku!!!
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 25, 2011, 11:56:26 pm »
Naprawdę czy to takie zrozumieć, że to została wykupiona nic nie zmienia?


Prawa rynku są proste - żadna mała średnia firma się teraz nie utrzyma, są tworzone tzw. "Molochy".
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON