Witaj
Gość

Wątek: Abyss Walker [AW]  (Przeczytany 355668 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #875 dnia: Styczeń 29, 2008, 01:55:53 am »
Block shield zdejmuje wszystkie buffy które zwiększają p.def (poza wyjątkami typy cov itp). Podczas trwania nie można sie zbuffować na p.def. Tak samo działa block ww, imba skille.

LOL :P

Nigdy nie widzialem na "normalnym" serwerze gdzie tank z tarcza dostaje za 1200.

Nikt nie zalapal ale ok kombinujcie dalej...


  • Wiadomości: 354

  • Pochwał: -1

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #876 dnia: Luty 02, 2008, 12:30:24 pm »
hmm..
sens +4con-4str? ;) interlude i crity ze skilli..


  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: -1

  • Nie wiem
Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #877 dnia: Luty 05, 2008, 04:09:47 pm »
Jakie buffy pod pvp dla AW??


  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

  • Shilien Knight
Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #878 dnia: Luty 05, 2008, 04:21:39 pm »
imo wszysttkie bez Bleessa Shielda i Zerka.
Roxy x7 Player :P


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #879 dnia: Luty 05, 2008, 04:21:54 pm »
Sorry, ale normalnie takie pytania mnie rozwalają. Takie jakie bierze fighter, można nie brac Focusa, a brac Agility np, Acumen+Emp czasami sie tez przydaje. Do tego nigdy zerka(no chyba ze idziemy pomscic kumpla na spot dla n00bów lol), Gshield a z end game buffow powi.
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: -1

  • Nie wiem
Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #880 dnia: Luty 05, 2008, 05:44:10 pm »
Sorry, ale normalnie takie pytania mnie rozwalają. Takie jakie bierze fighter, można nie brac Focusa, a brac Agility np, Acumen+Emp czasami sie tez przydaje. Do tego nigdy zerka(no chyba ze idziemy pomscic kumpla na spot dla n00bów lol), Gshield a z end game buffow powi.

Nie wiem dla czego cie takie pytania rozwalaja(uzasadnij...)Pytam sie bo wlasnie zamiast g. shielda moge wziac g. mighta a zamiast agility berka(i juz bd zgorszony tak??)Nie lepiej cov zamiast pof - tylko ze wtedy lipnie ze speedem jest. I jakie dance/songs brac??


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #881 dnia: Luty 05, 2008, 05:49:58 pm »
No bo mnie rozwalają. Raz, że było to wałkowane, 2, że bylo to wałkowane i trzy, że było to wałkowane. Jeżeli wiesz co robi bd i sws, to wiesz jak działają buffy, a jak wiesz jak działają buffy, to wiesz co brac.
Cytuj
(i juz bd zgorszony tak??)
A tego nie zrozumiałem Oo
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #882 dnia: Luty 05, 2008, 06:02:12 pm »
Czemu nie brać zerka? Bo -eva , -def? Ja tak zawsze biorę i tak padam zaraz pod targecie prawie więc przynajmniej coś zrobię.

Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #883 dnia: Luty 05, 2008, 06:21:26 pm »
LOL zerk LOL.
P.Def. -8%, M.Def. -16%, Evasion -4
No niesamowity buff na PvP.
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

  • Shilien Knight
Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #884 dnia: Luty 05, 2008, 06:22:07 pm »
No bo bierzesz zerka to padasz  :P

Zerk tylko dla magów imo. Zjeżdża wiekszość ważnych dla AW statsów, i daje troche spd... Tyle AW zyskuje... wiec jest to nieopłacalne :P

pzdr.

@Edit: Ach Marc1n szybszy byłeś  :D
Roxy x7 Player :P


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #885 dnia: Luty 05, 2008, 06:37:37 pm »
Tak ,bo bez zerka przeżyje zamiast 4 nuków 4,232323232332 nuka. 
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #886 dnia: Luty 05, 2008, 07:07:33 pm »
Tak Ci sie wydaje, ale zerk to samobójstwo... To się liczy w spamie CP, debuffach jakie mogą na Ciebie siąśc itd
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

  • Shilien Knight
Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #887 dnia: Luty 05, 2008, 08:05:34 pm »
Hermit, w m. defie własnie najbardziej sie liczy debuff resist i to co zyskujemy przez spam cp potkami... liczac na nuki  to nie wiem czy +30% m .defa dało by Ci dodatkowego nuka wzapasie... od spsa może tak, ale od SH na m.atck bulidzie raczej nie :)

Pozdrawiam.
Roxy x7 Player :P


  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: -1

  • Nie wiem
Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #888 dnia: Luty 05, 2008, 08:57:22 pm »
No bo mnie rozwalają. Raz, że było to wałkowane, 2, że bylo to wałkowane i trzy, że było to wałkowane. Jeżeli wiesz co robi bd i sws, to wiesz jak działają buffy, a jak wiesz jak działają buffy, to wiesz co brac.

Nie kazdemu chce sie czytac 40 stron nie koniecznie o AW(hi Ryltar) tylko co dwie strony o SK...

Cytuj
(i juz bd zgorszony tak??)
Cytuj
A tego nie zrozumiałem Oo

to juz twoj problem
« Ostatnia zmiana: Luty 05, 2008, 08:59:16 pm wysłana przez Dod »


Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #889 dnia: Luty 05, 2008, 09:00:27 pm »
Cytuj
Nie kazdemu chce sie czytac 40 stron nie koniecznie o AW(hi Ryltar) tylko co dwie strony o SK...
nikt cie tutaj nie trzyma ;*

a ja nie chce czytac 40 stron o AW i co z tego?

btw gratuluje pomyslu zeby zamiast g.shield brac g.might, zamiast PoWi CoVa, zamiast agility zerka ...
« Ostatnia zmiana: Luty 05, 2008, 09:02:44 pm wysłana przez bula »


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #890 dnia: Luty 05, 2008, 09:22:35 pm »
1. trzeba zaznaczyc o czym mowimy, do PvE g. might>> g. shield, zerk>> agility (chyba, ze to my 'tankujemy'), i w sumie tez cov>> PoW
2. czemu pytasz o songi/ tance? to BD i SwS maja sie martwic co zapodawac a jesli nie wiedza co to niech zrobia reroll. Przeciez AW ich nie bedzie tego uczyc...
3. '(i juz bd zgorszony tak??)' - kiedys juz widzialem 'wyraz' 'bd' (nie chodzilo o blade dancera) i z kontekstu moglem (wtedy, nie wiem czy teraz jest tak uzyty) wywnioskowac, ze jest to taki fajny, pr0 ownz0rski skrot od 'bede'


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #891 dnia: Luty 05, 2008, 10:10:13 pm »
kombinacja bufów zależy od bardzo wielu czynników najbardziej potrzebne na pvp to
shield, g. shield, haste, BtB, death whirsip, magic barier, ww, PoWi(w nie których przypadkach CoW)-to są chyba najważniejsze i takie które się bierze zawsze

might, Bts, agility, focus- przydają się też bardzo mocno i raczej się je bierze zawsze jak się wie ze się będzie bić nukerów to agility oczywiście nie potrzebne, z focusa można ewentualnie zrezygnować ale mana się dla dagera kończy a focus przydaje się żeby cos uderzyć bez mp
acumen, empower- ja osobiście biorę prawie zawsze bo używam często hexa ale konieczne nie jest, jak nie ma miejsca to lepiej acumen niż empower

jak idziemy na nukerów to przydane sa tez wszelkie resisty na magie


z song i dance trochę ciężko powiedzieć sporo tu zależy ile takie pvp będzie trwało(jak wiadomo że krótko to można dać więcej tego, ale ja dłuższe bd, sws będą musieli mieć mane na rebuff) sporo też zależy w jakim party jesteśmy

najważniejsze dance to fury i fire absolutnie konieczne
do tego opcjonalnie warior(z racji tego że często też jakieś łucznik/inny dd nie dager jest w party to sie dostaje to często)

concentration- ja lubię to mieć przydaje się i dla aw a i heler lepiej poleczy party
ewentualnie mistic choć moim zdaniem szkoda many i miejsca na to
jak idziemy na nukera i wiemy jakiego to można tez resista wziąć

songi najważniejsze to earth/wearding(w zależności od przeciwnika albo oba), wind

vitality nie wątpliwe przydany daje hp trochę, problem z nim jest taki ze trzeba go mieć na sobie cały czas

water opcjonalnie dobry np na łuczników

hunter dla dagera przydaje się dopiero jak nie ma on mp, ale że w party często są jeszcze łuki a dla nich to konieczne to i dager ma

reneval, chempion, meditation- raczej opcjonalnie dużo jest innych przydatnych chempion chyba najlepszy
na nukerów jak wiadomo jaki to resisty się przydają


przy dance i song jest ograniczenie z ilością(choc może i nie dosłowne ograniczeniem jest mp na bd i sws) jaka można ich rzucić jak wiemy ze pvp sie skończy w 2 minuty to można i 10+ rzucić, ale zazwyczaj bierze się łącznie 6-7 song-dance

do tego kończenie ten nobles buff(nie pamiętam jak się nazywa ten co zachowuje bufy bo rezie)choć na 100% pewny nie jestem czy on buff slota zajmuje ale na 99% tak:D

buff od królowej warlocka tez jest bardzo dobry tez jest bardzo dobry(choć ja osobiście jakoś za często go na sobie nie miałem zawsze do archer party kotki ida a mało ich)

trzeba też pamiętać o swoich self bufach mortal strik i focus death, dwa miejsca wolne są potrzebne na UE i bliding blow

postać może wziąć 20 bufów(24 po ulepszeniu) wiec trzeba często myśleć jakie wziąć choć z drugiej strony rzadko ma się wszystkich buferów pod ręką, i najpierw oczywiście bierze się bufy najmniej ważne ale to juz bufer powinien odpowiednio czarować
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #892 dnia: Luty 05, 2008, 10:23:30 pm »
Cytuj
do tego kończenie ten nobles buff(nie pamiętam jak się nazywa ten co zachowuje bufy bo rezie)choć na 100% pewny nie jestem czy on buff slota zajmuje ale na 99% tak:D
Blessing of Noblesse ;P


  • Wiadomości: 354

  • Pochwał: -1

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #893 dnia: Luty 06, 2008, 12:27:35 pm »
jesli chodzi o songi, to od championa/renewala powinno sie zaczynac, bo
reuse > all


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #894 dnia: Luty 06, 2008, 05:10:29 pm »
tylko ze raczej ciezko w mieszanym pt zeby te songi lecialy czasem..


  • Wiadomości: 354

  • Pochwał: -1

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #895 dnia: Luty 07, 2008, 11:02:27 am »
zabiles mnie tym ;] eot


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #896 dnia: Marzec 06, 2008, 07:40:53 pm »
siemka chcałbym sie zapytac ;] czy AW moze nosic 2 sztylety?? Albo sa jakies dual sztylety;] Jestem swiezy dlatego sie pytam;]


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #897 dnia: Marzec 06, 2008, 07:44:26 pm »
Takie rzeczy tylko na lolDNlol a nie w normalnym L2 :]
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 86

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #898 dnia: Marzec 06, 2008, 07:50:10 pm »
Jak z drugiego sztyleta zrobisz Off-handa to moze byc....tylko ze to dziala jak tarcza
Jeśli nie masz po co żyć‡...to żyj na złość‡ innym


  • *******
  • Wiadomości: 1074

  • Pochwał: 23

  • さいごの武士.
Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #899 dnia: Marzec 06, 2008, 07:51:13 pm »
W normalnym L2 nie ma dual daggerów... niestety :P

Gdzieś na Blahu czytałem kiedyś, że dodatkowy poziom Critical Power(w CT1) u AW daje bardzo małe bonusy do dmg, czy to prawda?
« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2008, 07:57:04 pm wysłana przez Inidriel »