Witaj
Gość

Wątek: Kim grać? Dylematy.  (Przeczytany 488456 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #1325 dnia: Marzec 02, 2009, 04:11:03 pm »
wydaje mi sie, ze kazdy przed 78 kazdy dagger ma rowne szanse, ame imo
th>aw>pw
po 78/79 aw=th>pw
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Banned
  • Wiadomości: 503

  • Pochwał: 3

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #1326 dnia: Marzec 02, 2009, 04:12:16 pm »
pvp przed 78 to nie pvp :P


klimat AW, pvp aw=pw(no, pw ma trochę łatwiej bo wiecej dexa i Dodge)
Asta, officially teh greatestest fanboi ze Marc1na.


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #1327 dnia: Marzec 02, 2009, 04:14:12 pm »
ee tam pvp jest na kazdym lvlu
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #1328 dnia: Marzec 02, 2009, 04:44:31 pm »
Jeszcze takie pytanie, który z daggerów najlepiej będzie sobie radził w lolpvp przed 70+? Nie bocąc wbicie konkretnego lvlu troche potrwa... ;P
TH jest pod każdym względem najlepszym sztyleciarzem na lvl 40-77, potem to zależy jak kto lubi grać.


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #1329 dnia: Marzec 02, 2009, 10:01:06 pm »
Jeszcze takie pytanie, który z daggerów najlepiej będzie sobie radził w lolpvp przed 70+? Nie bocąc wbicie konkretnego lvlu troche potrwa... ;P
TH jest pod każdym względem najlepszym sztyleciarzem na lvl 40-77, potem to zależy jak kto lubi grać.

Fro zawszie wiedzialem, ze wiesz co dobre :D

Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 32

  • Pochwał: 0

  • ST
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #1330 dnia: Marzec 03, 2009, 08:30:09 am »
Witam. A jaka postac do zbierania aa by zrobic warlod czy desrto  a moze cos innego?


  • *******
  • Wiadomości: 1216

  • Pochwał: 17

  • The Soul of an Angel
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #1331 dnia: Marzec 03, 2009, 04:32:39 pm »
kazdy summoner, jesli nie chcesz sie dzielic aa z bufferami ;P
"The difficulty is not so great to die for a friend, as to find a friend worth dying for"
- Homer

Retarded SuperModerator

Piszę poprawnie po polsku


  • Wiadomości: 32

  • Pochwał: 0

  • ST
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #1332 dnia: Marzec 03, 2009, 08:06:33 pm »
a jaki jest the best ? ;)


  • Banned
  • Wiadomości: 503

  • Pochwał: 3

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #1333 dnia: Marzec 03, 2009, 08:39:07 pm »
es
Asta, officially teh greatestest fanboi ze Marc1na.


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #1334 dnia: Marzec 03, 2009, 10:34:39 pm »
Cytuj
TH jest pod każdym względem najlepszym sztyleciarzem na lvl 40-77, potem to zależy jak kto lubi grać.

Imo lekko odwrotnie. PW jest najlepszy, gdzies tak do 79, gdzie TH dostaje mirage, a ten skill to cholerny czit ><. Mniej więcej po co drugim uderzeniu sciagał mi target, nie działa na niego mental ><
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #1335 dnia: Marzec 03, 2009, 11:53:53 pm »
Niby w czym PW jest najlepszy na 40-77? Imo na tych lvl'ach jest najbardziej gimped w porównaniu do pozostałej dwójki, zarówno w pvp jak i pve. Za to na 79+ jest wg mnie genialny jeśli chodzi o pvp.

Btw ten TH co go bileś, to miał może epici? Bo one poprawiają "landrate", no i dodajmy, że detarget z 79 > 77 char ;p

O, albo może miałeś na sobie Chant of Revenge wtedy?
« Ostatnia zmiana: Marzec 04, 2009, 12:11:09 am wysłana przez Frohike »


  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #1336 dnia: Marzec 04, 2009, 12:59:58 am »
Mam dylemat nad wyborem klasy wacham sie raczej miedzy OL a Nekro, jedno mi mowi za ol co innego za nekro i juz sam nie wiem i prosze nie pisac rzeczy typu rzuc moneta czy cos... Chcialbym konkretnych rad dlaczego ten a nie tamten. Gram na Hellboundzie 4x to raczej jest tez istotne przy wyborze klasy :) Ktorym bedzie sie gralo przyjemniej w pvp w sumie. Wg mnie oboje sie dobrze sprawuja i dlatego nie moge sie zdecydowac ^^

Przeniesione przez Fro.
« Ostatnia zmiana: Marzec 04, 2009, 01:08:26 am wysłana przez Frohike »


http://giera.posadzdrzewo.pl  <<<<<<<< Zapraszam do klikania =) Dziekuje.


  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #1337 dnia: Marzec 04, 2009, 05:57:34 pm »
  Cóż, OL jest bardzo fajny, ale expienie go jest koszmarem - lepiej już jest zrobić WC. :P Powiedzmy, że Twoje buffy z OLa są tylko przydatne dla twego klany/alliance, a to nie jest pewne czy będziesz otrzymywał od nich exp party, a solo exp jest strrraszny. Jednak jeśli jesteś wytrzymały na takie niedogodności i masz nadmiar cierpliwości, to zagraj OLem.
  Osobiście, to polecam necro. Why? Fajnie się nim expi solo i w party. Summony necromancera bardzo pomagają (zwłaszcza cursed man), jak i skill "body to mind". :)
Franz:
Lliira - PW lvl: 5x
Cherilyn - Arbalester lvl: 6x
Loviatar - EE lvl: 5x


  • Wiadomości: 144

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #1338 dnia: Marzec 05, 2009, 09:49:48 pm »
witam mam zamiar isc na Ru offa ale nie wiem kim by zagrac. Jak wiadomo sa tam raty x1 wiec przydalo by sie cos co sie fajnie koxa zeby sie nie meczyc (np. daggera) , chce w pvp odcisnac wyrazny znak mojej obecnosci na nim . No i gdy juz dojde do nooblesa zebym mogl na oly troche poowłnic ;D

Pozdrawiam



TapMadls! - Const pt member.


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #1339 dnia: Marzec 06, 2009, 08:36:51 am »
Cytuj
Niby w czym PW jest najlepszy na 40-77? Imo na tych lvl'ach jest najbardziej gimped w porównaniu do pozostałej dwójki, zarówno w pvp jak i pve. Za to na 79+ jest wg mnie genialny jeśli chodzi o pvp.

Landrate blowów.

Cytuj
Btw ten TH co go bileś, to miał może epici? Bo one poprawiają "landrate", no i dodajmy, że detarget z 79 > 77 char ;p

Obejzyj sobie filmik, w którym Narayan aka Marc1n ma pvp z FiGGiem chyba. Co chwile staje, bo detarget mu przerywa wszystko. Do tego, ten detarget działa " po czasie" a nie zaraz po hicie, przez co przerywa skille. Warto wspomniec, ze teraz (thx to Narayan!) mam perma mental shield ;D

Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #1340 dnia: Marzec 06, 2009, 12:54:27 pm »
witam mam zamiar isc na Ru offa ale nie wiem kim by zagrac. Jak wiadomo sa tam raty x1 wiec przydalo by sie cos co sie fajnie koxa zeby sie nie meczyc (np. daggera) , chce w pvp odcisnac wyrazny znak mojej obecnosci na nim . No i gdy juz dojde do nooblesa zebym mogl na oly troche poowłnic ;D

Pozdrawiam

hehe :D

Zrob sobie jakiegos daggera.
W miare fajnie sie go expi, na pvp radzi sobie b.dobrze, na oli tez bedziesz mogl sie pobawic :) Ale bez b.dobrego sprzetu nie masz co liczyc na ołnowanie oly.
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 52

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #1341 dnia: Marzec 06, 2009, 02:51:34 pm »
Witam dzisiaj otwierają midrate http://l2inc.eu/ ;) i chciałbym zagrać na owym serwerze wraz z 3 przyjaciółmi z klasy
Dwóch już kiedyś grało w to a jeden chce zacząć.
JA- buffer tylko jaki ;)
KOLEGA1 - tyrant
KOLEGA2 - sps
ten który chce zacząć grać ;) przekonałem go do BD :) i spodobał mu się
na 99,99% oni nie zmienią swoich klas a mi to zwisa ;) chcę im po prostu pomóc
i tutaj mam pytanie jaki buffer będzie najlepszy dla takiego pt , chodzi mi o uniwersalność na razie , bo wiadomo serw się rozwija

poczytałem trochę o skillach i wydaje mi się , że SE
a jak wy uważacie ?
« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2009, 02:56:50 pm wysłana przez KageYoshi »
Ghost Hunter


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #1342 dnia: Marzec 06, 2009, 03:07:53 pm »
hm..no jezeli twoje party ma sie skladac z tyranta, spsa, bd i ty nie wiesz jakiego buffera wziąć...to chyba fakt, najlepszy bedzie SE do takiego pt..

aczkolwiek ja bym wam radzil albo zebyscie zrobili 2x nuker bd i ee albo 2x fighter, bd i wc :D
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 144

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #1343 dnia: Marzec 06, 2009, 03:10:11 pm »
witam mam zamiar isc na Ru offa ale nie wiem kim by zagrac. Jak wiadomo sa tam raty x1 wiec przydalo by sie cos co sie fajnie koxa zeby sie nie meczyc (np. daggera) , chce w pvp odcisnac wyrazny znak mojej obecnosci na nim . No i gdy juz dojde do nooblesa zebym mogl na oly troche poowłnic ;D

Pozdrawiam

hehe :D

Zrob sobie jakiegos daggera.
W miare fajnie sie go expi, na pvp radzi sobie b.dobrze, na oli tez bedziesz mogl sie pobawic :) Ale bez b.dobrego sprzetu nie masz co liczyc na ołnowanie oly.

tak wiem mam doswiadczenie w graniu daggerami gralem nimi na low ratach ... ale dagger na oly owni jak ma sie epiki ... a je chce zeby to byla postac bez koniecznosci posiadania epikow ale zeby sie dobrze gralo i zabijalo ;]



TapMadls! - Const pt member.


  • Wiadomości: 52

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #1344 dnia: Marzec 06, 2009, 03:12:24 pm »
hm..no jezeli twoje party ma sie skladac z tyranta, spsa, bd i ty nie wiesz jakiego buffera wziąć...to chyba fakt, najlepszy bedzie SE do takiego pt..

aczkolwiek ja bym wam radzil albo zebyscie zrobili 2x nuker bd i ee albo 2x fighter, bd i wc :D

niestety to bedzie nie wykonywalne : O tylko jeden chce grać supportem (bd)
a ci dwaj , jeden nie cierpi magów drugi fighterow ;p więc troszkę przewalone
a wiem , że potem są problemy :p bo taki bd będzie trochę za dużo tańczył , dla maga i dd
Ghost Hunter


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #1345 dnia: Marzec 06, 2009, 03:35:24 pm »
witam mam zamiar isc na Ru offa ale nie wiem kim by zagrac. Jak wiadomo sa tam raty x1 wiec przydalo by sie cos co sie fajnie koxa zeby sie nie meczyc (np. daggera) , chce w pvp odcisnac wyrazny znak mojej obecnosci na nim . No i gdy juz dojde do nooblesa zebym mogl na oly troche poowłnic ;D

Pozdrawiam

hehe :D

Zrob sobie jakiegos daggera.
W miare fajnie sie go expi, na pvp radzi sobie b.dobrze, na oli tez bedziesz mogl sie pobawic :) Ale bez b.dobrego sprzetu nie masz co liczyc na ołnowanie oly.

tak wiem mam doswiadczenie w graniu daggerami gralem nimi na low ratach ... ale dagger na oly owni jak ma sie epiki ... a je chce zeby to byla postac bez koniecznosci posiadania epikow ale zeby sie dobrze gralo i zabijalo ;]


to wez sobie paladyna :D albo moze gladiatora ^^
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #1346 dnia: Marzec 06, 2009, 03:43:14 pm »
tak wiem mam doswiadczenie w graniu daggerami gralem nimi na low ratach ... ale dagger na oly owni jak ma sie epiki ... a je chce zeby to byla postac bez koniecznosci posiadania epikow ale zeby sie dobrze gralo i zabijalo ;]
na oly bez full epic się nie chodzi, retail/rutail to nie privy ;)

niestety to bedzie nie wykonywalne : O tylko jeden chce grać supportem (bd)
a ci dwaj , jeden nie cierpi magów drugi fighterow ;p więc troszkę przewalone
a wiem , że potem są problemy :p bo taki bd będzie trochę za dużo tańczył , dla maga i dd
uświadom im, że nie będziecie razem koxać, bo to się po prostu nie ogarnia :D

imo graj ee + zróbcie wspólnego wc'ka, na privach wykoxać i wyposażyć jednego buffera więcej to nie problem :d


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #1347 dnia: Marzec 06, 2009, 03:47:26 pm »
dagger z AQ+zaken juz daje rade, najlepiej jeszcze tezza
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #1348 dnia: Marzec 06, 2009, 04:05:15 pm »
Landrate blowów.
Uwierz, że te ~5% więcej landrate'u od TH i ~2% od AW nie robi żadnej różnicy, a już na pewno nie tyle, żeby mówić PW > all na takich lvl'ach. Pod względem pve to jest imo TH (najlepsze bazowe staty + genialne pasywy) >= AW (Hex) > PW (jajo :D). W pvp, to te 2~5% nie mają znaczenia, jak TH/AW (zwłaszcza z Hexem) walą takie bułki (większy p.atk no i pasywy na crit dmg, które dają duużo na takich lvl'ach, no i ofc o wiele większy skill crit rate z racji sporo większego STR), że PW może się schować z płaczem pod Mother Tree. TH/AW walną BS i mag leży. PW walnie, a mag "łyknie" elixir albo dostanie heala i zaczynasz od punktu wyjścia. Poza tym TH ma Switch+Trick (dużo dają na tych lvl'ach, bo... WCHODZĄ, a potem to już z tym gorzej) i będzie na plecach więcej razy niż PW i tu sobie znika Twoje 5% więcej landrate'u. Nie mówiąc już o tym, że TH ma TONY HP, a to robi bardzo dużą różnicę tak naprawdę, choćby dlatego, że przeżyje m.crita, a PW może nie przeżyć, a wiesz jak one teraz wchodzą, bo sam nad tym ubolewałeś :'(

Obejzyj sobie filmik, w którym Narayan aka Marc1n ma pvp z FiGGiem chyba. Co chwile staje, bo detarget mu przerywa wszystko. Do tego, ten detarget działa " po czasie" a nie zaraz po hicie, przez co przerywa skille. Warto wspomniec, ze teraz (thx to Narayan!) mam perma mental shield ;D
Oglądałem, nawet sam Ci go wysyłałem :P Marcin nie miał wtedy Mental Shield, miał "tylko" 78 (to ma wpływ jak detarget jest z 79), no i FiGG miał Zakena wtedy (nie jestem pewien czy Marcin też miał). Anyway Mirage jest uber :D

Jak to masz teraz perma Mental Shield dzięki Marcinowi? :>

tak wiem mam doswiadczenie w graniu daggerami gralem nimi na low ratach ... ale dagger na oly owni jak ma sie epiki ... a je chce zeby to byla postac bez koniecznosci posiadania epikow ale zeby sie dobrze gralo i zabijalo ;]
Na Oly bez epików czy ogólnie bez epików? Na Oly to jakiś summoner imo, ES >= WL > PS. Ogólnie to może, hm, Glad?

niestety to bedzie nie wykonywalne : O tylko jeden chce grać supportem (bd)
a ci dwaj , jeden nie cierpi magów drugi fighterow ;p więc troszkę przewalone
a wiem , że potem są problemy :p bo taki bd będzie trochę za dużo tańczył , dla maga i dd
Nie zgracie się choćby nie wiem co ;( Jeśli już, to faktycznie wybierz SE :p


  • Wiadomości: 52

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #1349 dnia: Marzec 06, 2009, 04:22:14 pm »
niestety to bedzie nie wykonywalne : O tylko jeden chce grać supportem (bd)
a ci dwaj , jeden nie cierpi magów drugi fighterow ;p więc troszkę przewalone
a wiem , że potem są problemy :p bo taki bd będzie trochę za dużo tańczył , dla maga i dd
Nie zgracie się choćby nie wiem co ;( Jeśli już, to faktycznie wybierz SE :p

chociaż myśle nad EE ;) ten chyba zawsze znajdzie pt ???:<
 a jak ci nie zrozumieją to się będzie trzeba pożegnać , bo chciałbym trochę dłużej tam pograć
niestety : O nie wiem jak oni się do tego zabierają ;p dzisiaj słyszałem ze summoner zawsze sux xD to nie wiem co mam myśleć
Ghost Hunter