Witaj
Gość

Wątek: Kim grać? Dylematy.  (Przeczytany 488405 razy)

  • Wiadomości: 628

  • Pochwał: -2

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2575 dnia: Lipiec 10, 2010, 01:28:49 pm »
a co gustd expisz daggerem z normalnych hitów, które szybkie dają niezłe obrażenia? haha.
Obrażenia sztyleciarzy opierają się na tzw.blow'ach jakbyś nie wiedział...
Obrażenia berserkera najczęściej są dzięki jego mocnym skillom zaułważalne, uwierz mi że zerkiem z normalnych hitów nie będziesz bił ani dużo ani szybko.

buhahah, a ty expisz dagerem bijac skilami? :D


Regulamin "zmieniono" po tym jak okazało się że admin chciał kupić ode mnie adene za złotówki :)
Teraz zgodnie z regulaminem offów  hahaha hahaha hahaha można sprzedawać/kupować.


  • Wiadomości: 375

  • Pochwał: -2

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2576 dnia: Lipiec 10, 2010, 01:33:30 pm »
a co gustd expisz daggerem z normalnych hitów, które szybkie dają niezłe obrażenia? haha.
Obrażenia sztyleciarzy opierają się na tzw.blow'ach jakbyś nie wiedział...
Obrażenia berserkera najczęściej są dzięki jego mocnym skillom zaułważalne, uwierz mi że zerkiem z normalnych hitów nie będziesz bił ani dużo ani szybko.

buhahah, a ty expisz dagerem bijac skilami? :D
nie gram daggerem QQ


  • Wiadomości: 341

  • Pochwał: -2

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2577 dnia: Lipiec 10, 2010, 01:34:17 pm »
on chcial postac ktora szybko bija, a dagger bijacy z blowow bije szybko. zerk juz niestety wolniej, ale spelnia reszte wymagan


Nie wiem jak teraz, ale kiedy startowałem pół roku temu na Lancerze
Myślę, że po ponad roku gry, śmiało jesteśmy gdzieś w top 10 constów
ze startujac na Lancerze na przelomie lutego/marca w 2010


  • Wiadomości: 628

  • Pochwał: -2

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2578 dnia: Lipiec 10, 2010, 01:36:03 pm »
a co gustd expisz daggerem z normalnych hitów, które szybkie dają niezłe obrażenia? haha.
Obrażenia sztyleciarzy opierają się na tzw.blow'ach jakbyś nie wiedział...
Obrażenia berserkera najczęściej są dzięki jego mocnym skillom zaułważalne, uwierz mi że zerkiem z normalnych hitów nie będziesz bił ani dużo ani szybko.

buhahah, a ty expisz dagerem bijac skilami? :D
nie gram daggerem QQ

no to po co sie wypowiadasz o dagerach? :X

@swan: na highrace to sobie mozesz stabowac, na low rate exp stabami jest zarezerwowany dla pelnego pt z ee, albo dla lol dagerow grających solo i lubiących gryźć glebe ;x


Regulamin "zmieniono" po tym jak okazało się że admin chciał kupić ode mnie adene za złotówki :)
Teraz zgodnie z regulaminem offów  hahaha hahaha hahaha można sprzedawać/kupować.


  • Wiadomości: 341

  • Pochwał: -2

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2579 dnia: Lipiec 10, 2010, 01:41:31 pm »
ale ja mowie o pvp ofc.


Nie wiem jak teraz, ale kiedy startowałem pół roku temu na Lancerze
Myślę, że po ponad roku gry, śmiało jesteśmy gdzieś w top 10 constów
ze startujac na Lancerze na przelomie lutego/marca w 2010


  • Wiadomości: 628

  • Pochwał: -2

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2580 dnia: Lipiec 10, 2010, 01:44:41 pm »
ale ja mowie o pvp ofc.

jezeli pvp to co innego qq


Regulamin "zmieniono" po tym jak okazało się że admin chciał kupić ode mnie adene za złotówki :)
Teraz zgodnie z regulaminem offów  hahaha hahaha hahaha można sprzedawać/kupować.


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2581 dnia: Lipiec 10, 2010, 02:57:59 pm »
No to teraz narobiliście mi dylematu..  :D
W takim razie, która postać bardziej spełni moje wymagania:
Tyrant or Dagger?

BTW. Dagger nie opiera się na szybkości ataku?

/ScovY
BTW Witam na forum nowego użytkownika i odsyłam do regulaminu  :D

http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,35720.0.html

A swoją drogą to powinieneś sam wybrać postać która bardziej by Ci odpowiadała.
Zostałeś nakierowany na 2  opcje i wydaje mi się, że wybór należy do Ciebie. Znajdą się zwolennicy tyranów i daggerow którzy poprą swoją ulubioną klasę.


Przepraszam za kłopot ^^
« Ostatnia zmiana: Lipiec 10, 2010, 03:16:33 pm wysłana przez Riyan »


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2582 dnia: Lipiec 10, 2010, 03:12:35 pm »
W przypadku daggera bardziej operujesz skillami.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2583 dnia: Lipiec 11, 2010, 09:26:36 pm »
bzdura. Tak było, ale przed GF. Teraz Tyrek leci prawie tak samo na skillach jak dagger.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2584 dnia: Lipiec 11, 2010, 10:44:39 pm »
bzdura. Tak było, ale przed GF. Teraz Tyrek leci prawie tak samo na skillach jak dagger.
lul skillujacy tyrek na pvp to fail. Moze w hf sie to zmieni(ladowanie przy f1)
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2585 dnia: Lipiec 11, 2010, 11:04:13 pm »
jak tyrek nei umie się szybko zbic na zealota to moze bije ze skilli :)
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2586 dnia: Lipiec 11, 2010, 11:07:22 pm »
jak tyrek jest retardem i nie wie, ze z obszarowek zrobi 3x wiekszy dmg niz z regularow, to niech bedzie  :)


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2587 dnia: Lipiec 11, 2010, 11:27:54 pm »
Nie chcę nic mówić, ale polecam zorientować się jakie skille zależą stricte od P atacku (nie ma ich wiele, ale obszarówki glada/tyrka to właśnie kilka z nich) i zobaczyć co robi(ło do GE) party z gladem i tyrkiem, gdy np. Campiło się port spota i enemy portowali się jednocześnie, czekając te 2-4 sekundy na doczyt. 1 nasze party już pokazało, że party S/s80 może siędo tego czasu poskładać w połowie ponad.

Fakt faktem natomiast, że od tej kroniki więcej trzeba będzie bazować na regularach, bo damage został obcięty (= wydłużenie PvP), a na dodatek nasz tyrek skarży się, że kilka sekund mu re use skilli wydłużyli.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2588 dnia: Lipiec 12, 2010, 12:55:37 am »
jak tyrek jest retardem i nie wie, ze z obszarowek zrobi 3x wiekszy dmg niz z regularow, to niech bedzie  :)

raziel mode czy doświadczenia z pts? tak się nieszczęśliwie składa że mam tyrka w conscie i kurczaczek jakoś bije z rególarów i zazwyczaj szybciej miśki padały/padają niż od naszego pw :( cryty po2-3k w s80 z jednej reki ale co tam skile są cool jak nie umiesz się zbić na zealota w 10s...

Alarion jak ktoś się klepie tylko w fogu gdzie nie ma miejsca na bieganie to może i skilel się sprawdzają. Polecam wyjść poza tą lokację to zobaczysz co te obszarówki robią. Zresztą cool pvp: camp warpa to rozumiem jakieś szczególne osiągnięcie ubić portujące się party?
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2589 dnia: Lipiec 12, 2010, 12:58:15 am »
Polecam frapsy bwh z ruoffa, fajnie pokazuje jak grac EFEKTYWNIE tyrantem.
new future.


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2590 dnia: Lipiec 12, 2010, 01:00:30 am »
a kto to? bo to nie mój serwer.

btw spamowanie masówek w lokacjach gdzie można biegać bez agrowania hordy mobów jest tak rozsądne jak skubanie włosów z d4 lwa...
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2591 dnia: Lipiec 12, 2010, 01:08:03 am »
Cytuj
cryty po2-3k w s80 z jednej reki ale co tam skile są cool jak nie umiesz się zbić na zealota w 10s...
Kryty po 4-5k z obszarowek i to w kilku enemy naraz, ale co tam jak wolisz ganiac za jednym targetem to ok ;)
A tak bardziej serio- tyr na skille i czysto pod regulary i tak jest robiony na max p attack, wiec dmg bedzie taki sam, co najwyzej przezywalnosc mniejsza. Wiec jak enemy sie pakuje na spota to nie wiem co takiemu tyrkowi szkodzi pospamowac z aoe.
...


  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2592 dnia: Lipiec 12, 2010, 01:09:40 am »
BarchWarHead - tyrant z bodajrze Ramsharta (czy jakos tak), naprawde gosc ladnie laczy bicie z lapy ze spamem skili na final secrecie kiedy jest potrzeba. No i do tego pokazuje build calkiem fajnego dps pt opartego na 2tyrantach
new future.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2593 dnia: Lipiec 12, 2010, 02:45:09 am »
Azex, logicznym jest, że w otwartym terenie to się tak nie sprawdza. Jednak z racji tego, że moje pt głównie koksa w Fog aoe, to dobrze rzucone obszarówki zabolą.

A co do campienia port spota, ok, tylko co innego, gdy portuje 2 party a nie jedno, prawda? ; p Jak to zwykle Fame ma w zwyczaju gdy dostaną wpierdol.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2594 dnia: Lipiec 12, 2010, 09:03:48 am »
Cytuj
cryty po2-3k w s80 z jednej reki ale co tam skile są cool jak nie umiesz się zbić na zealota w 10s...
Kryty po 4-5k z obszarowek i to w kilku enemy naraz, ale co tam jak wolisz ganiac za jednym targetem to ok ;)
A tak bardziej serio- tyr na skille i czysto pod regulary i tak jest robiony na max p attack, wiec dmg bedzie taki sam, co najwyzej przezywalnosc mniejsza. Wiec jak enemy sie pakuje na spota to nie wiem co takiemu tyrkowi szkodzi pospamowac z aoe.

nic nie szkodzi ale jak idziesz się z kimś klepać ewentualnei ktoś ganguje ciebie to gl ze spamowaniem masówek np w gc gdzie 2 mobki szybciej cie poskładają niż nóż z 300 atri.. Zresztą przy zerkach w enemy party bez zealota nic nie zrobisz...
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2595 dnia: Lipiec 12, 2010, 09:31:04 am »
BarchWarHead - tyrant z bodajrze Ramsharta (czy jakos tak), naprawde gosc ladnie laczy bicie z lapy ze spamem skili na final secrecie kiedy jest potrzeba. No i do tego pokazuje build calkiem fajnego dps pt opartego na 2tyrantach

Prosiłbym o linki :P
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • Wiadomości: 73

  • Pochwał: 0



  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2597 dnia: Lipiec 12, 2010, 10:04:17 am »
raziel mode czy doświadczenia z pts? tak się nieszczęśliwie składa że mam tyrka w conscie i kurczaczek jakoś bije z rególarów i zazwyczaj szybciej miśki padały/padają niż od naszego pw :( cryty po2-3k w s80 z jednej reki ale co tam skile są cool jak nie umiesz się zbić na zealota w 10s...
jak ktos bez cop/cc biega to pewnie i tyle wyjdzie
po drugie chodzilo mi bardziej o mass pvp/siege, gdzie mozna bic obszarowkami conajmniej pare osob


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2598 dnia: Lipiec 12, 2010, 10:30:57 am »
pograj tyrantem to pogadamy
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2599 dnia: Lipiec 12, 2010, 11:06:18 am »
powiedzial ktos, kto mowi ze ee > pal na oli
moze jednak nie rozmawiajmy o twojej wiedzy na temat l2, a w szczegolnosci o ogarnianiu

co do tematu
jesli wg Ciebie bicie ~5-10 osob z obszarowek po 1.5-3k < bicie z regularow po 1-1.5k w ludzi na full buffie, to o czym my rozmawiamy? moze jednak najpierw Ty pograj tyrantem, bo ja gralem nim wystarczajaco dlugo