Witaj
Gość

Wątek: Screeny, PvP i Flame na Lancer  (Przeczytany 1182585 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #2650 dnia: Czerwiec 01, 2010, 08:09:51 pm »
Hummm ... Sardo - kolejny lol dager po power lvlingu co jak nie zlozy mnie na staba to zjara hida ?

znamy sie ?
Slyszalem, ze zrobiles emo i poszedles do assassins i wszyscy sie z Ciebie smieja. LF confirm

Tak poszedlem do assassinsow i wszyscy sie zemnie smieja... ale przynajmniej nie jestem w polskim polaczkowie gdzie wszyscy maja wszystkich w dupie, wiekszosc jest tepa i nie widzi oczywistych rzeczy ... no i uwazaja sie za -_-'istych.

wiesz..nie znam Cie, nie gralem z Toba, nie wiem dlaczego wyszedles i mnie to malo obchodzi. Ale skoro poszedles do assassins to sam
Cytuj
uwazam sie za -_-'istego.
. Zreszta nvm.

Nie wiem jak bylo wczesniej ale teraz nie narzekam. Jak potrzebuje w czyms pomocy to zawsze znajdzie sie ktos kto mi pomocy udzieli, ludzie sa mili i staraja sie jak moga, zeby ten "polaczkowy klan" sie nie rozpadl i prezentowal jakis poziom. Imo zdanie ludzi, ktorzy wala emo i ida ownowac do jednego z najlepszych klanow mnie i pewnie reszty klanu malo obchodzi.
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #2651 dnia: Czerwiec 01, 2010, 08:46:28 pm »
Nie wiem jak bylo wczesniej ale teraz nie narzekam. Jak potrzebuje w czyms pomocy to zawsze znajdzie sie ktos kto mi pomocy udzieli, ludzie sa mili i staraja sie jak moga, zeby ten "polaczkowy klan" sie nie rozpadl i prezentowal jakis poziom.

A "party Benka" jak to ich nazywacie, pomaga wam w tym ofc, codziennie pekujac tu i ówdzie abyście nie wyszli z wprawy lecz wyszli na ludzi :)  :afro:


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #2652 dnia: Czerwiec 01, 2010, 08:55:44 pm »
z tego co wiem to z tym pekowaniem to tez wam to roznie wychodzi.

Bylbym zapomnial...Wszystkie najlepszego z okazji Waszego dnia :)
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #2653 dnia: Czerwiec 01, 2010, 09:04:34 pm »
Dziekujemy bardzo :*. Rozumiem, ze w ramach prezentu czekają na nas kolejne fragi i pvp pointsy na waszych spotach  :D , dywanem na powitanko sie nie martwcie, juz go sobie zrobimy z was sami :).


  • Banned
  • Wiadomości: 114

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #2654 dnia: Czerwiec 01, 2010, 09:21:03 pm »
Nie wiem jak bylo wczesniej ale teraz nie narzekam. Jak potrzebuje w czyms pomocy to zawsze znajdzie sie ktos kto mi pomocy udzieli, ludzie sa mili i staraja sie jak moga, zeby ten "polaczkowy klan" sie nie rozpadl i prezentowal jakis poziom. Imo zdanie ludzi, ktorzy wala emo i ida ownowac do jednego z najlepszych klanow mnie i pewnie reszty klanu malo obchodzi.

Hyba raczysz zartowac z tym poziomem ... bo uwazam za marny, skoro nawet nie potraficie wytrzymac wojny z DeusExMachina xD to mowi samo o sobie.

w sumie poziom zerowy to tez jakis poziom ^^

Jesli chodzi o sytuacje w conscie to mialem dobra, i nie narzekam na ludzi z consta.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 01, 2010, 09:22:58 pm wysłana przez Chiniol »


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #2655 dnia: Czerwiec 01, 2010, 09:31:11 pm »
Nie wiem jak bylo wczesniej ale teraz nie narzekam. Jak potrzebuje w czyms pomocy to zawsze znajdzie sie ktos kto mi pomocy udzieli, ludzie sa mili i staraja sie jak moga, zeby ten "polaczkowy klan" sie nie rozpadl i prezentowal jakis poziom. Imo zdanie ludzi, ktorzy wala emo i ida ownowac do jednego z najlepszych klanow mnie i pewnie reszty klanu malo obchodzi.

Hyba raczysz zartowac z tym poziomem ... bo uwazam za marny, skoro nawet nie potraficie wytrzymac wojny z DeusExMachina xD to mowi samo o sobie.

w sumie poziom zerowy to tez jakis poziom ^^

Jesli chodzi o sytuacje w conscie to mialem dobra, i nie narzekam na ludzi z consta.


Ty zamiast dyskutowac o poziomach, poczytaj slownik QQ

Co jak cos ale wojna z deuxami jest, z fame jest, z moonspellem jest i jakos ludzie sie trzymaja wiec nie wiem o co ci chodzi z tym niewytrzymywaniem wojny. Jakies stare info masz albo mnie cos ominelo przez jeden dzien mojej nieobecnosci w grze.

Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #2656 dnia: Czerwiec 01, 2010, 09:34:16 pm »
Nie wiem jak bylo wczesniej ale teraz nie narzekam. Jak potrzebuje w czyms pomocy to zawsze znajdzie sie ktos kto mi pomocy udzieli, ludzie sa mili i staraja sie jak moga, zeby ten "polaczkowy klan" sie nie rozpadl i prezentowal jakis poziom.

A "party Benka" jak to ich nazywacie, pomaga wam w tym ofc, codziennie pekujac tu i ówdzie abyście nie wyszli z wprawy lecz wyszli na ludzi :)  :afro:
hmm skoro tak pro to mozemy umowimy sie a ja zrobie screena jak "party Benka" nam znowu cp nie zbija? :) to tak zeby na ziemie sprowadzic.
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • Wiadomości: 98

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #2657 dnia: Czerwiec 01, 2010, 09:50:58 pm »
Dziekujemy bardzo :*. Rozumiem, ze w ramach prezentu czekają na nas kolejne fragi i pvp pointsy na waszych spotach  :D , dywanem na powitanko sie nie martwcie, juz go sobie zrobimy z was sami :).

znowu przyjdziecie w s80 na b-grade spoty?  :oops:
L2 Paradise  Zayl- glad
L2 DEX Zayl- PP
Lancer Gorst- WC
Skelth Gorst- WC


  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #2658 dnia: Czerwiec 01, 2010, 09:52:27 pm »
hmm skoro tak pro to mozemy umowimy sie a ja zrobie screena jak "party Benka" nam znowu cp nie zbija? :) to tak zeby na ziemie sprowadzic.
Trudno jest robic cokolwiek z boxami na plecach (no chyba , ze wpadną OC), ale spoko, podniecaj sie dalej :), umawiac sie nie trzeba, okazji bedzie jeszcze wiele na dywanik z Acc :), to tak aby na ziemie sprowadzic.


  • Banned
  • Wiadomości: 289

  • Pochwał: -2

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #2659 dnia: Czerwiec 01, 2010, 09:54:45 pm »
hmm skoro tak pro to mozemy umowimy sie a ja zrobie screena jak "party Benka" nam znowu cp nie zbija? :) to tak zeby na ziemie sprowadzic.
Trudno jest robic cokolwiek z boxami na plecach (no chyba , ze wpadną OC), ale spoko, podniecaj sie dalej :), umawiac sie nie trzeba, okazji bedzie jeszcze wiele na dywanik z Acc :), to tak aby na ziemie sprowadzic.
he ? :o


  • Wiadomości: 82

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #2660 dnia: Czerwiec 01, 2010, 10:08:50 pm »
Ale wy to się tak smyracie na tym forum, wszyscy wszystkich ownią, jak już się pozabijacie to dajcie jakieś screeny/frapsy a nie tylko pitu pitu co ja zrobie jak cie złapie.
Gorthall - EE 80+
Last Resort Clan
Lancer @ RU OFF


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #2661 dnia: Czerwiec 01, 2010, 10:12:32 pm »
hmm skoro tak pro to mozemy umowimy sie a ja zrobie screena jak "party Benka" nam znowu cp nie zbija? :) to tak zeby na ziemie sprowadzic.
Trudno jest robic cokolwiek z boxami na plecach (no chyba , ze wpadną OC), ale spoko, podniecaj sie dalej :), umawiac sie nie trzeba, okazji bedzie jeszcze wiele na dywanik z Acc :), to tak aby na ziemie sprowadzic.

A ty wcześniej to niby co robiłeś?
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #2662 dnia: Czerwiec 01, 2010, 10:24:40 pm »
he? :o


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #2663 dnia: Czerwiec 01, 2010, 10:28:46 pm »


Hyba raczysz zartowac z tym poziomem ... bo uwazam za marny, skoro nawet nie potraficie wytrzymac wojny z DeusExMachina xD to mowi samo o sobie.


eee ale orientuj się jak żyjesz stary, bo od 2 tyg mamy wojnę z fame, mooncwelami i deuxami i jak na razie to w 70% oni padają w party na party a fragują nas jak wpadną w 4 party na 2 party obowiązkowo z full bobo team.  w FoG ile x nie ma tam party Lempa lub tytusa zgarniają wpierdol, a w GC jak koksam ze swoim party to dostali kilkakrotnie party na party i musieli przyprowadzić w końcu 3 party...

Troszkę się zmieniło jak poszedłeś, więc nie opowiadaj bzdur ; )



A słowniczek to wskazany, albo chociaż Mozilla ^^
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #2664 dnia: Czerwiec 01, 2010, 10:47:42 pm »
hmm skoro tak pro to mozemy umowimy sie a ja zrobie screena jak "party Benka" nam znowu cp nie zbija? :) to tak zeby na ziemie sprowadzic.
Trudno jest robic cokolwiek z boxami na plecach (no chyba , ze wpadną OC), ale spoko, podniecaj sie dalej :), umawiac sie nie trzeba, okazji bedzie jeszcze wiele na dywanik z Acc :), to tak aby na ziemie sprowadzic.
wlasnie zeby ci udowodnic ile warci jestescie proponuje ustawic sie, skonczy sie zwalanie na boxy i zla pogode :) duzo gadac cale polaczkowo potrafi.
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • Banned
  • Wiadomości: 114

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #2665 dnia: Czerwiec 01, 2010, 10:55:11 pm »


Hyba raczysz zartowac z tym poziomem ... bo uwazam za marny, skoro nawet nie potraficie wytrzymac wojny z DeusExMachina xD to mowi samo o sobie.


eee ale orientuj się jak żyjesz stary, bo od 2 tyg mamy wojnę z fame, mooncwelami i deuxami i jak na razie to w 70% oni padają w party na party a fragują nas jak wpadną w 4 party na 2 party obowiązkowo z full bobo team.  w FoG ile x nie ma tam party Lempa lub tytusa zgarniają w-_-', a w GC jak koksam ze swoim party to dostali kilkakrotnie party na party i musieli przyprowadzić w końcu 3 party...

Troszkę się zmieniło jak poszedłeś, więc nie opowiadaj bzdur ; )



A słowniczek to wskazany, albo chociaż Mozilla ^^

Wiec w końcu OC ma jakieś wojny, omg wtf !@#$%^&, hummm ale Aegis i tak was pewnie za 1% w tyłek jedzie:D.


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #2666 dnia: Czerwiec 01, 2010, 10:59:30 pm »
z ust Tau member to prawie jak obelga :) 1.5roku bez wojen, gz :)
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • Wiadomości: 82

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #2667 dnia: Czerwiec 01, 2010, 11:03:33 pm »
Wiec w końcu OC ma jakieś wojny, omg wtf !@#$%^&, hummm ale Aegis i tak was pewnie za 1% w tyłek jedzie:D.
Chiniol a co ty się taki agro zabijaka zrobiłeś? :) Dawno temu, raz tylko z tobą poszedłem na pvp pod GC, glebe zaliczyłeś to z party wyszedłeś, bo to 1h farmienia z wilkiem na varce i nie możesz sobie pozwalać na takie szaleństwa :) To ten 80 lvl czy to, że jesteś w 1 tak na twoje ego zadziałało? :P
Gorthall - EE 80+
Last Resort Clan
Lancer @ RU OFF


  • Wiadomości: 98

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #2668 dnia: Czerwiec 01, 2010, 11:04:36 pm »
Wiec w końcu OC ma jakieś wojny, omg wtf !@#$%^&, hummm ale Aegis i tak was pewnie za 1% w tyłek jedzie:D.

Co do polityki wojen, to mamy tylko takie, na ktore mozemy sobie pozwolic , moonspele i ich lol ally.
Dalszych planow niemamy, czas pokaze jak sie sytuacja rozwinie
Jesli piszesz o tym polaczkowo swords pt , to pozostawie to bez komentarza, reszta aegis neutral
L2 Paradise  Zayl- glad
L2 DEX Zayl- PP
Lancer Gorst- WC
Skelth Gorst- WC


  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #2669 dnia: Czerwiec 01, 2010, 11:11:07 pm »
Co do polityki wojen, to mamy tylko takie, na ktore mozemy sobie pozwolic , moonspele i ich lol ally.
Dalszych planow niemamy, czas pokaze jak sie sytuacja rozwinie
Jesli piszesz o tym polaczkowo swords pt , to pozostawie to bez komentarza, reszta aegis neutral

oj, oj, gdzie to waleczne OC które na Dexie miało wojenke z całym serwerem jak jeszcze w B gratkach latało? A swords pt PL sie nie przejmuj, nie traktują was jak wrogów tylko jak klocki lego którymi czasem się pobawią. :D


Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #2670 dnia: Czerwiec 01, 2010, 11:12:38 pm »
Hyba raczysz zartowac z tym poziomem ...
a nauczylie cie twoi nowi koledzy z assassins powiedzenia "owned v gavno" ?


  • Wiadomości: 56

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #2671 dnia: Czerwiec 01, 2010, 11:14:52 pm »
Hmm lol polaczkowo pt hmm jakos ludzie z OC nawet flagowac sie niechca chociaz sa s80 w fogu :). Tylko pytanie czemu bo maja 80 lvl my 80-82 lvl  wiec pytanie kiedy zaczniecie sie flagowac jak bedziecie miec 82 ( my juz 84 )  to zapewne tez nie :)


Donk cos pod temat Azex'a :D o PvP za miliony lat ( bez urazy Azex :) ).

A podniecanie sie jak wpadam po fame na forte w 3 osoby  i wypadaja  3 pt OC hehe :D to no comment :)  chociaz byscie sie flagowali  jak macie nikle szanse ale zawsze je macie :) my tez sie bilismy z hight lvlami ( czasy LR i Tau ) wojny wcale nie majac , ale jak wy boicie sie oddac jak EE ze mna przychodzi to tez dobra sprawa :)
Benek - BD 85 lvl {Lancer}


  • Wiadomości: 138

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #2672 dnia: Czerwiec 01, 2010, 11:15:29 pm »
z ust Tau member to prawie jak obelga :) 1.5roku bez wojen, gz :)


hmm skad ty te 1,5 roku zes wzial ? buahahachyba 
Hiawatha (Swords) Lancer


  • Wiadomości: 56

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #2673 dnia: Czerwiec 01, 2010, 11:18:04 pm »
z ust Tau member to prawie jak obelga :) 1.5roku bez wojen, gz :)


hmm skad ty te 1,5 roku zes wzial ? buahahachyba

Dodal 8 miesiecy i wyszlo poltora roku :D  ( zwlaszcza ze ja nie gram  jeszcze rok :) na Lancerze wiec QQ hehehe)
Benek - BD 85 lvl {Lancer}


  • Wiadomości: 82

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #2674 dnia: Czerwiec 01, 2010, 11:22:34 pm »
Co do polityki wojen, to mamy tylko takie, na ktore mozemy sobie pozwolic , moonspele i ich lol ally.
Dalszych planow niemamy, czas pokaze jak sie sytuacja rozwinie
Jesli piszesz o tym polaczkowo swords pt , to pozostawie to bez komentarza, reszta aegis neutral

oj, oj, gdzie to waleczne OC które na Dexie miało wojenke z całym serwerem jak jeszcze w B gratkach latało? A swords pt PL sie nie przejmuj, nie traktują was jak wrogów tylko jak klocki lego którymi czasem się pobawią. :D
Wam po ponad roku farmy w lol klanie też widzę te przejście do Swords nieźle psyche zryło i wasze ego połechtało. Chłopaki z OC grają 4-6 miechów i mają wojny z kilkoma klanami w tym 2 które posiadają zamki (fakt aegis to nie jest, ale jest tam trochę wyfarmionych graczy).
Terror Team poza DonK się tak nie wozi :P , a stawiam, że by was zjedli. Szanujmy się :)
Gorthall - EE 80+
Last Resort Clan
Lancer @ RU OFF