Witaj
Gość

Wątek: Screeny, PvP i Flame na Lancer  (Przeczytany 1182580 razy)

  • Wiadomości: 316

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #10800 dnia: Listopad 06, 2011, 08:30:28 pm »
na i5 2500k 4,8GHz chodzi płynnie na full na siege ;]

Sorry, ale bez dowodu to sobie możesz pisać. Już takich kilku było, a jednak żaden do tej pory tego nie udowodnił. Chyba, że 10 fps to płynna gra...
Lancer:
Specnaz team
Naver - Aeore Healer 85+


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #10801 dnia: Listopad 06, 2011, 08:40:04 pm »
"-Ale mi ścina
-Słaby komp, u mnie śmiga.
-No jak to śmiga? przecież to jakaś masakra jest. Ile masz fps?
-A nie wiem. A jak to sprawdzić?
-Ściągnij frapsa.
[5 minut później]
-No już mam, 13 fps mi pokazuje
-..."
Archeage <3


  • Wiadomości: 316

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #10802 dnia: Listopad 06, 2011, 08:42:45 pm »
"-Ale mi ścina
-Słaby komp, u mnie śmiga.
-No jak to śmiga? przecież to jakaś masakra jest. Ile masz fps?
-A nie wiem. A jak to sprawdzić?
-Ściągnij frapsa.
[5 minut później]
-No już mam, 13 fps mi pokazuje
-..."

Haha, dokładnie o to mi chodziło :D Lepiej się tego ująć nie da.
Lancer:
Specnaz team
Naver - Aeore Healer 85+


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #10803 dnia: Listopad 06, 2011, 09:06:26 pm »
Ja mam ~20fpsów, bez cieni i AA na 0 podczas siege/tw. Poza tym wszystko na high, czasami tylko trzeba zasięg widzenia zmniejszyć.
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • Wiadomości: 285

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #10804 dnia: Listopad 06, 2011, 09:41:37 pm »
No na 20 fps to spokojnie można pograć już, mnie nawet by 15 satysfakcjonowało : )) ale spoko, ciekły azot, kręcę na 5 Ghz mojego procka i akurat na godzinkę siega będzie : >


Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #10805 dnia: Listopad 06, 2011, 11:21:50 pm »
Delios made my day. ;D


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #10806 dnia: Listopad 07, 2011, 09:09:28 am »
Gdzie to ktoś pisał, że na EUoffie zdobędą zamki w ciągu pierwszych dwóch tygodni czy tam miesiąca w zależności
od tego kiedy włączą siegi?

Tank 88, Vorpal set 1800 na harmonii straży dostawał po 3k od strażników w Aden
Btw. ci nowi strażnicy na lvlu 87 są dla mnie różowi  :D

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #10807 dnia: Listopad 07, 2011, 09:12:35 am »
dobry rym :D

/ zamki beda nieosiagalne dla klanów przynajmniej przez jakis okres czasu. Chyba ze zrobia atak na mury golemem wtedy jest szansa ze wybija npc w innym wypadku owned pod brama. Ja majac ponad 3k p.def obrywalem po 3k+:) Forty zreszta jesli sie nie myle wygladaja podobnie.


BTW nie spodziewałem sie ze freedomsi na Aden taki wpierdziel dostana od nas :)
« Ostatnia zmiana: Listopad 07, 2011, 09:22:44 am wysłana przez Itherus »


  • Wiadomości: 457

  • Pochwał: 1

  • Me haz no lajf
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #10808 dnia: Listopad 07, 2011, 09:21:59 am »
Forty zreszta jesli sie nie myle wygladaja podobnie.

Strażników jest mniej i mając tanka85 w low-r da radę, ale dps musi być 87+ bo inaczej jest straszna kara do dmg względem kapitanów i przejęcie fortecy jest co najmniej problematyczne...
---
ShiningWill - Me haz shield!


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #10809 dnia: Listopad 07, 2011, 11:36:34 am »
na i5 2500k 4,8GHz chodzi płynnie na full na siege ;]

Sorry, ale bez dowodu to sobie możesz pisać. Już takich kilku było, a jednak żaden do tej pory tego nie udowodnił. Chyba, że 10 fps to płynna gra...

Kwestia wiary i nastawienia. Kaczyńskiemu to byś nie wmówił nawet, "że białe jest białe, a czarne jest czarne" (Taka polityczna kaczuszka, jak nie rozumiesz to nic nie poradzę). Wierz w co chcesz/musisz, nie będę cię na siłę przekonywał i udowadniał swoich racji. Szczerze mówiąc znajomy z dawnego consta sobie sprawił nowy sprzęt i mówił, że tak mu chodzi. Znam dobrze człowieka i nie mam potrzeby kazać mu nic udowadniać. Ja mu uwierzyłem, a ty mi nie musisz. Nie będę teraz do typa biegał i prosił go, żeby zainstalował ponownie l2 i czekał na siege bo jakiś koleś z jakiegoś tam forum musi mieć dowód, że chodzi mu gra tak jak mówi i nie ściemnia. Na swoim też ci nic nie pokażę bo mam jeszcze weterana e8400 co starczał mi podczas siega na płynną grę (tak, płynną - 20+ fps, nie 10) przy low detalach i polu widzenia na 3-4 kreskach jak dobrze pamiętam co na healerze na siege było wystarczające. Ale spoko na wiosnę mam zamiar w ib przycelować to może dam ci ten tak potrzebny ci dowód, chyba, że mój znajomy to taki "parszywy kłamca". Razem z tobą naliczyłem chyba ze trzech niedowiarków jak sobie tak przeglądałem posty i tych osób chciałbym się zapytać czy naprawdę nie znacie nikogo kto ma podobnego procka, czy boicie się zapytać, aby przypadkiem nie okazało się, że jesteście w błędzie.

PS. Co wy w gimnazjum jesteście, żeby tak na ludzi z hatem od razu naskakiwać?
PS2. Trochę się rozpisałem, ale chyba do wall of text niektórych to mi jeszcze daleko.
PS3. Tak, wszystko powyżej dotyczy h5, nie c1 i niestety nie GoD który co jak co, ale bez tych zrąbanych opcji graficznych, które wprowadzili chyba w kamaelu albo hb i cieni powinień ładnie chodzić.

No na 20 fps to spokojnie można pograć już, mnie nawet by 15 satysfakcjonowało : )) ale spoko, ciekły azot, kręcę na 5 Ghz mojego procka i akurat na godzinkę siega będzie : >

5GHz to się robi teraz na powietrzu, tylko nie tym co ci dają razem z prockiem, nie.
« Ostatnia zmiana: Listopad 07, 2011, 11:45:15 am wysłana przez iElth »
Elth - OldBoyz


  • Wiadomości: 285

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #10810 dnia: Listopad 07, 2011, 11:53:14 am »
Oczywiście że masz racje, ale wyobraz sobie że nie każdy ma sandy/ buldożery które się dobrze kręcą, jak i płyte z mocną sekcją zasilania. Chętnie ci dam mojego i5 750 abyś go wykręcił na powietrzu do 4.5 Ghz, stabilnych ofc. Jak widać na moim frapsie, przy dobrze skonfigurowanym systemie/sprzęcie grać teraz na siegach się nie da. Co z tego że na koksie mam 70-80 fps jak przy eng gajmie, czyli większych pvp gra staje się nie grywalna..
« Ostatnia zmiana: Listopad 07, 2011, 11:59:35 am wysłana przez Fatality »


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #10811 dnia: Listopad 07, 2011, 12:08:02 pm »


PS2. Trochę się rozpisałem, ale chyba do wall of text niektórych to mi jeszcze daleko.


Co ty, ja napiszę czasem 4 zdania i już haterzy płaczą, że wall of text, nikt tego nei czyta, blu blu blu : D

Jest frapsik nasz z TW w dziale GoD, zapraszam zainteresowanych ^ ^


Co do siege, trochę się zawiodłem, że freedoms i espada nie mogli większego oporu włożyć. Gdyby im Swords przyszli pomóc, pewnei byśmy failneli, a tak wygląda na to, że swords >> Freedoms i espada obecnie...

Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #10812 dnia: Listopad 07, 2011, 12:23:25 pm »
Będzie fajne pvp : DD
Archeage <3


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #10813 dnia: Listopad 07, 2011, 12:36:17 pm »
Oczywiście że masz racje, ale wyobraz sobie że nie każdy ma sandy/ buldożery które się dobrze kręcą, jak i płyte z mocną sekcją zasilania. Chętnie ci dam mojego i5 750 abyś go wykręcił na powietrzu do 4.5 Ghz, stabilnych ofc. Jak widać na moim frapsie, przy dobrze skonfigurowanym systemie/sprzęcie grać teraz na siegach się nie da. Co z tego że na koksie mam 70-80 fps jak przy eng gajmie, czyli większych pvp gra staje się nie grywalna..

Teraz czyli od GoDa? Te nowe animacje są faktycznie przekombinowane, ale żeby tak masakrycznie było? Co do i5 750 na 4,5GHz to już trzeba by było z napięciem zaszaleć trochę i nawet gdyby mieć farta i trafić sztukę, która się do tylu wykręca to ja bym to zostawił na 4GHz ewentualnie z małym hakiem bo tyle gdzieś to maksymalnie śmiga na znośnych napięciach. Trochę nie do końca rozumiem co miałeś na myśli, ale jeżeli chodziło ci o to, że masz takowego na takim taktowaniu to szacun, jesteś hardcorem :)
Elth - OldBoyz


  • Wiadomości: 198

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #10814 dnia: Listopad 07, 2011, 12:59:27 pm »
Skoro już jest offtop "na sprzętowo" to pytanie mam dla tych zorientowanych i mających już doświadczenie z animacjami. Planuje kupno nowego sprzętu i kombinowałam w stronę laptopa
procek-Intel® Core™ i7 2670QM 2.2GHz (3.1GHz w/Turbo Boost, 6MB Cache)
ram-4GB Dual Channel DDR3 at 1600MHz (2DIMMS)
karta graficzna 1GB GDDR5 AMD Radeon™ HD 6870M ]

Niby gaming lapek no ale czy faktycznie się sprawdzi? Głownie pod L2 właśnie. Głupio byłoby wydać tyle kasy i nie grać na full detalach.
« Ostatnia zmiana: Listopad 07, 2011, 01:23:22 pm wysłana przez Fabienne »


  • Wiadomości: 285

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #10815 dnia: Listopad 07, 2011, 01:03:15 pm »
Ja nie wiem co jest przekombinowane w Godzie, na takich siegach u mnie przez chwilę mam ~20 fps po czym zaczyna się jazda do 1-2 fps, wczoraj nawet jak mi zaczęło się dławić L2, patrząc jedynie na ziemie miałem spadki fps z 15 do 1.. co widać w pierwszych sekundach frapsa.. :) Mój i5 jest ocnięty na jedyne 3.57, żaden wyczyn. Nie mam pojęcia w czym tkwi u mnie problem, skoro inni nie narzekają i świetnie się na siegach bawią.. ;p


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #10816 dnia: Listopad 07, 2011, 01:18:24 pm »
 Wcale miodu nie ma. Mam 955BE OC 4Ghz/4GB Ram/XFX5770 i powiem tak CS Aden ok 300 osob i jest bardzo kiepsko patrzac przed siebie na pole walki mam ok 5 FPS na  alt+p z kamera lekko do dołu jest juz wiecej ale w miare jak przemieszczasz sie po mapie sa czkawki i to spore.  GoD zostal nieco zoptymalizowany ale z drugiej strony na garden lub dluzszym koxie na soa doznaje drastycznego spadku FPS, po relogu lub alt+p gra dostaje kopa. Tym spoosobem ostatnio czesciej gram na alt+p niz full detalach. Z tego co wiem Acid ma ten sam problem, to samo Defro który ma raczej mocny sprzet (i5 2500k).


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #10817 dnia: Listopad 07, 2011, 01:40:32 pm »
Bo teraz jest problem z pamięcią nie wiem czy to wina samego GODa czy inovy 

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #10818 dnia: Listopad 07, 2011, 01:42:01 pm »
Skoro już jest offtop "na sprzętowo" to pytanie mam dla tych zorientowanych i mających już doświadczenie z animacjami. Planuje kupno nowego sprzętu i kombinowałam w stronę laptopa
Intel® Core™ i7 2670QM 2.2GHz (3.1GHz w/Turbo Boost, 6MB Cache)
4GB Dual Channel DDR3 at 1600MHz (2DIMMS)
1GB GDDR5 AMD Radeon™ HD 6870M
500GB 7200RPM SATA 3Gb/s

Niby gaming lapek no ale czy faktycznie się sprawdzi? Głownie pod L2 właśnie. Głupio byłoby wydać tyle kasy i nie grać na full detalach.

Jeśli l2 rusza 4cores to spoko, ale jak nie to lepiej by było brać coś z 2cores i5, które mają wyższe taktowania na rdzeniach no i mniej wybulisz :). ht masz w jednych i drugich.
« Ostatnia zmiana: Listopad 07, 2011, 01:44:28 pm wysłana przez iElth »
Elth - OldBoyz


  • Wiadomości: 64

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #10819 dnia: Listopad 07, 2011, 02:35:37 pm »
Ktoś wie o co biega z tą pamięcią? Ja dostaję krasze niby, że za mało pamięci mam, choć ramu mam 8GB.
Core:
FigoFago - ISS 99/98/80/80
SmutnaJola - ISS 86 - buff box
EmmaDax - Othel 87/ Wyn 86
B52 - ISS 86 - prywatny buff box
PZL37 - AORE 86 - prywatny res


Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #10820 dnia: Listopad 07, 2011, 02:58:42 pm »
na i5 2500k 4,8GHz chodzi płynnie na full na siege ;]

Sorry, ale bez dowodu to sobie możesz pisać. Już takich kilku było, a jednak żaden do tej pory tego nie udowodnił. Chyba, że 10 fps to płynna gra...

Kwestia wiary i nastawienia. Kaczyńskiemu to byś nie wmówił nawet, "że białe jest białe, a czarne jest czarne" (Taka polityczna kaczuszka, jak nie rozumiesz to nic nie poradzę). Wierz w co chcesz/musisz, nie będę cię na siłę przekonywał i udowadniał swoich racji. Szczerze mówiąc znajomy z dawnego consta sobie sprawił nowy sprzęt i mówił, że tak mu chodzi. Znam dobrze człowieka i nie mam potrzeby kazać mu nic udowadniać. Ja mu uwierzyłem, a ty mi nie musisz. Nie będę teraz do typa biegał i prosił go, żeby zainstalował ponownie l2 i czekał na siege bo jakiś koleś z jakiegoś tam forum musi mieć dowód, że chodzi mu gra tak jak mówi i nie ściemnia. Na swoim też ci nic nie pokażę bo mam jeszcze weterana e8400 co starczał mi podczas siega na płynną grę (tak, płynną - 20+ fps, nie 10) przy low detalach i polu widzenia na 3-4 kreskach jak dobrze pamiętam co na healerze na siege było wystarczające. Ale spoko na wiosnę mam zamiar w ib przycelować to może dam ci ten tak potrzebny ci dowód, chyba, że mój znajomy to taki "parszywy kłamca". Razem z tobą naliczyłem chyba ze trzech niedowiarków jak sobie tak przeglądałem posty i tych osób chciałbym się zapytać czy naprawdę nie znacie nikogo kto ma podobnego procka, czy boicie się zapytać, aby przypadkiem nie okazało się, że jesteście w błędzie.

PS. Co wy w gimnazjum jesteście, żeby tak na ludzi z hatem od razu naskakiwać?
PS2. Trochę się rozpisałem, ale chyba do wall of text niektórych to mi jeszcze daleko.
PS3. Tak, wszystko powyżej dotyczy h5, nie c1 i niestety nie GoD który co jak co, ale bez tych zrąbanych opcji graficznych, które wprowadzili chyba w kamaelu albo hb i cieni powinień ładnie chodzić.

No na 20 fps to spokojnie można pograć już, mnie nawet by 15 satysfakcjonowało : )) ale spoko, ciekły azot, kręcę na 5 Ghz mojego procka i akurat na godzinkę siega będzie : >

5GHz to się robi teraz na powietrzu, tylko nie tym co ci dają razem z prockiem, nie.

Sam zaczynasz hate "bo tata Marcina powiedział". Wielu już było takich, którzy pisali na forum jak to im gra płynnie nie chodzi, tyle, że żaden tego nie chciał pokazać. Takich historyjek pełno jest w dziale komputery, na dole forum. Co lepsze jeden ma 10 fps na siege, a drugi na tym samym konfigu twierdzi, że poniżej 25 mu nie spada.  :oops:
Mam nadzieje, że wiesz o co mi chodzi. Wczorajsza dyskusja dotyczyła GOD, Ty wyjechałeś ze swoim postem o H5, gdzie jako tako na siege dało się grać stąd masa krytyki.

@Ither
Chyba każdy ma ten sam problem. Czy sady czy soa przy dłuższej grze na tych lokacjach fpsy drastycznie spadają co u mnie prowadzi w konsekwencji do criticala... Co do alt+p to niestety od GODa takie ustawienia na większych akcjach stają się niestety obowiązkowe... ;/

@marnow
7kę masz?


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #10821 dnia: Listopad 07, 2011, 04:20:22 pm »
mam teraz dobry sprzęt, ale dowolna lokacja i po jakimś czasie (2-3 h) muszę zrobić chociaż relog, albo będzie crash przy jakimś PR lub coś.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 316

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #10822 dnia: Listopad 07, 2011, 04:44:51 pm »
Kwestia wiary i nastawienia. Kaczyńskiemu to byś nie wmówił nawet, "że białe jest białe, a czarne jest czarne" (Taka polityczna kaczuszka, jak nie rozumiesz to nic nie poradzę). Wierz w co chcesz/musisz, nie będę cię na siłę przekonywał i udowadniał swoich racji. Szczerze mówiąc znajomy z dawnego consta sobie sprawił nowy sprzęt i mówił, że tak mu chodzi. Znam dobrze człowieka i nie mam potrzeby kazać mu nic udowadniać. Ja mu uwierzyłem, a ty mi nie musisz. Nie będę teraz do typa biegał i prosił go, żeby zainstalował ponownie l2 i czekał na siege bo jakiś koleś z jakiegoś tam forum musi mieć dowód, że chodzi mu gra tak jak mówi i nie ściemnia. Na swoim też ci nic nie pokażę bo mam jeszcze weterana e8400 co starczał mi podczas siega na płynną grę (tak, płynną - 20+ fps, nie 10) przy low detalach i polu widzenia na 3-4 kreskach jak dobrze pamiętam co na healerze na siege było wystarczające. Ale spoko na wiosnę mam zamiar w ib przycelować to może dam ci ten tak potrzebny ci dowód, chyba, że mój znajomy to taki "parszywy kłamca". Razem z tobą naliczyłem chyba ze trzech niedowiarków jak sobie tak przeglądałem posty i tych osób chciałbym się zapytać czy naprawdę nie znacie nikogo kto ma podobnego procka, czy boicie się zapytać, aby przypadkiem nie okazało się, że jesteście w błędzie.

PS. Co wy w gimnazjum jesteście, żeby tak na ludzi z hatem od razu naskakiwać?
PS2. Trochę się rozpisałem, ale chyba do wall of text niektórych to mi jeszcze daleko.
PS3. Tak, wszystko powyżej dotyczy h5, nie c1 i niestety nie GoD który co jak co, ale bez tych zrąbanych opcji graficznych, które wprowadzili chyba w kamaelu albo hb i cieni powinień ładnie chodzić.
5GHz to się robi teraz na powietrzu, tylko nie tym co ci dają razem z prockiem, nie.

Nie hate, tylko normalnie zadane pytanie o dowód. Każdy sobie może napisać, że ma 100 fps, a dowodów żadnych nie widać (jak zresztą Acid potwierdził). Nawet screena z fpsami z frapsa...
« Ostatnia zmiana: Listopad 07, 2011, 05:14:51 pm wysłana przez ractail »
Lancer:
Specnaz team
Naver - Aeore Healer 85+


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #10823 dnia: Listopad 07, 2011, 05:07:36 pm »
Sam zaczynasz hate "bo tata Marcina powiedział". Wielu już było takich, którzy pisali na forum jak to im gra płynnie nie chodzi, tyle, że żaden tego nie chciał pokazać. Takich historyjek pełno jest w dziale komputery, na dole forum. Co lepsze jeden ma 10 fps na siege, a drugi na tym samym konfigu twierdzi, że poniżej 25 mu nie spada.  :oops:
Mam nadzieje, że wiesz o co mi chodzi. Wczorajsza dyskusja dotyczyła GOD, Ty wyjechałeś ze swoim postem o H5, gdzie jako tako na siege dało się grać stąd masa krytyki.

tak, tak, tak peace, eot.
Elth - OldBoyz


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #10824 dnia: Listopad 07, 2011, 05:20:06 pm »
Sam zaczynasz hate "bo tata Marcina powiedział". Wielu już było takich, którzy pisali na forum jak to im gra płynnie nie chodzi, tyle, że żaden tego nie chciał pokazać. Takich historyjek pełno jest w dziale komputery, na dole forum. Co lepsze jeden ma 10 fps na siege, a drugi na tym samym konfigu twierdzi, że poniżej 25 mu nie spada.  :oops:
Mam nadzieje, że wiesz o co mi chodzi. Wczorajsza dyskusja dotyczyła GOD, Ty wyjechałeś ze swoim postem o H5, gdzie jako tako na siege dało się grać stąd masa krytyki.

tak, tak, tak peace, eot.
Mam perma 50 FPS czy to na siege czy w aden na schodach, do you belive me?  :)

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.