Witaj
Gość

Wątek: Spotrzeżenia  (Przeczytany 8222 razy)

  • Banned
  • Wiadomości: 503

  • Pochwał: 3

Spotrzeżenia
« dnia: Styczeń 04, 2009, 05:15:13 pm »
woo?
Tyr, NightBird, sebeq, System, Hermit, bula, primabolan, Cubu$, Dev, Maślan, SknerusKK, Frohike, Thorns, Koszałek Opałek, Sci, Meyko, Soulern, Nicolas, Onegar, Szewa, Phoenix, Iskierka, Soul, Polgara - lista zarządu forum - ni cholery nie przypominam sobie, żeby którykolwiek był aktualnie adminem/gm'em jakiegokolwiek serwera


a to, że płaczesz bo ktoś zamknął prezentację twojego loll2jota(angelos?) to naprawdę nie powód do wylewania swoich łez dla ogółu forum.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2009, 05:19:52 pm wysłana przez Asta Entreri »
Asta, officially teh greatestest fanboi ze Marc1na.


  • Wiadomości: 102

  • Pochwał: 10

Spotrzeżenia
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 04, 2009, 05:19:19 pm »
O tak właśnie o tym mówiłem. Jeśli nie masz synku nic innego sensownego do powiedzenia nie nabijaj sobie postów. Tak poza tym przepraszam bardzo , pewnie przez stałe IP nie mogą sobie wymyślić innych nazw...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2009, 05:21:07 pm wysłana przez @ve »
Serdecznie pozdrawiam.


  • Banned
  • Wiadomości: 503

  • Pochwał: 3

Spotrzeżenia
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 04, 2009, 05:20:50 pm »
geez...drugi Cralin na forum pojawił się szybciej niż to było sądzone w najśmielszych snach...

postów nie nabijam, bo ten topic tak czy siak wyląduje w koszu...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2009, 05:22:39 pm wysłana przez Asta Entreri »
Asta, officially teh greatestest fanboi ze Marc1na.


  • Wiadomości: 102

  • Pochwał: 10

Spotrzeżenia
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 04, 2009, 05:30:58 pm »
Jeśli wyląduje w koszu, to tylko wasza sprawa. Tak zawsze było najlepiej, zamknąć bądź usunąć. Dlaczego jednak przemawiasz w imieniu zarządu? Nie masz prawa do tego. Możesz o mnie mówić co chcesz, za wiele widziałem. Tak czy inaczej, nie chodzi tu teraz o mnie tylko o forum. Nie pisz postów niezwiązanych z tematem.
Serdecznie pozdrawiam.


  • ******
  • Wiadomości: 1390

  • Pochwał: 15

  • Urażona dzidzia, urażona dzidzia!
Spotrzeżenia
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 04, 2009, 05:37:43 pm »
Co może ja ?

Iskierka - nie ma zadnego serwera, nie jest GM.
Onegar - jak wyżej - gra na relo
Szewa - taki z niego GM jak ze mnie moderator ;p

No i ja prowadze własny serwer - tzn robie go z nudów - dla siebie a nie na razie dla graczy zatem nie wiem o co komon


  • Wiadomości: 102

  • Pochwał: 10

Spotrzeżenia
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 04, 2009, 05:42:34 pm »
Wystarczy, że urazisz jednego w jakiś sposób i traktuje ciebie jak śmiecia, bez względu na to co zrobisz. Takie osoby nie powinny znajdować się na tego typu stanowiskach. Jako doświadczeni użytkownicy powinniście to zaobserwować i zwalczać.
Serdecznie pozdrawiam.


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Spotrzeżenia
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 04, 2009, 05:45:00 pm »
Jeśli wyląduje w koszu, to tylko wasza sprawa. Tak zawsze było najlepiej, zamknąć bądź usunąć. Dlaczego jednak przemawiasz w imieniu zarządu? Nie masz prawa do tego. Możesz o mnie mówić co chcesz, za wiele widziałem. Tak czy inaczej, nie chodzi tu teraz o mnie tylko o forum. Nie pisz postów niezwiązanych z tematem.

A po co zaśmiecać forum temat z bezpodstawnymi oskarżeniami? Nie ma prawa? Nie jest zwykłym użytkownikiem.


Cytuj
Prawdopodobnie w zarządzie forum znajdują się osoby z administracji innych serwerów. Jak to bywa wiele z nich ze sobą rywalizuje o miano najlepszego. Dlaczego więc tak wiele osób znajduje się na nieodpowiednich stanowiskach? Promujecie forum jako imperium wiedzy i wsparcia. Gdy jednak ktoś chcę przykładowo zareklamować serwer i zrobić to czytelnie dla odbiorcy. Dlaczego wówczas osoba taka zostaje traktowana jako wróg? Ludzie z zarządów innych serwerów nie pozwolą rozwijać się innym, zamykając tematy, czepiając się szczegółów i tym samym tylko prowokując do niepotrzebnych kłótni.

"Prawdopodobnie" - No właśnie. Widzę, że mówisz o całym zarządzie, ale kierujesz się w stronę moderatorów serwerów i administratorów. Więc bądź tak miły i powiedz nam o co chodzi.


Cytuj
Do wielu działów zostały wprowadzone liczne zasady postowania. Jednak nie wszyscy są na tyle zwariowani na punkcie estetyki co inni. Są osoby, które się starają ale zwyczajnie im nie wychodzi i nie postrzegają wszystkiego tak jak być może niektórzy chcieliby to widzieć. Moim zdaniem zbyt utrudniono sprawy związane z zakładaniem tematów, większość z nich jest naprawdę zbędna i niepotrzebna. radziłbym to zmienić bo tracicie wielu użytkowników.
Masz na myśli poprawne nazwy i używanie zasad ortografii? Nie powiedziałbym żeby to forum posiadało jakieś udziwnienia. Są pewne wymogi, ale dotyczą one przede wszystkim sposobu pisania w taki sposób, aby posty i tematy były po prostu "czytelne" - Dotyczy to szczególnie i właśnie publikacji serwerów.
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • Wiadomości: 102

  • Pochwał: 10

Spotrzeżenia
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 04, 2009, 05:53:08 pm »
Bezpodstawne oskarżenia? Przecież widać co się dzieje! Czy naprawdę tego nie widzicie? Nie będę wypisywać po nickach bo to nie jest mój cel. Pisze co widzę więc i wy lepiej otwórzcie oczy zamiast ślepo podlizywać się i bronić użytkowników z większymi możliwościami. Jeśli sami nie chcecie sobie pomóc, ja tego nie zrobię. Widzę również, że tego typu posty oraz spostrzeżenia nie są mile widziane. Nie jestem pusty i pisze wprost co myślę. Chciałem pomóc, no ale jak zwykle zapewne zostanę obrażony. Przez takie coś forum traci zbyt wiele.
Serdecznie pozdrawiam.


  • *******
  • Wiadomości: 1822

  • Pochwał: 20

  • Siła!
Spotrzeżenia
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 04, 2009, 06:14:24 pm »
Bezpodstawne oskarżenia? Przecież widać co się dzieje! Czy naprawdę tego nie widzicie?
Z przykrością muszę powiedzieć ze nie widzę tego. Podaj przykład, śmiało.
"Czekaj...Czy ja k***a lubię poziomki?"


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Spotrzeżenia
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 04, 2009, 06:21:05 pm »
Łooo... Mars is amaizin` !!!

Proszę o przykład, bo w sumie nic nie przychodzi mi namyśl.

Chyba po prostu nie można się na tym forum przyjaźnić, bo od razu jest to spisek o.O


  • Wiadomości: 490

  • Pochwał: 7

  • True Asian Girls Lover
Spotrzeżenia
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 04, 2009, 06:21:10 pm »
Cytat: @ve
Witam wszystkich serdecznie.


Cześć :**

Cytuj

Jestem skromnym użytkownikiem tego forum, może nie udzielam się wiele ale czytam sporo. Obserwuje to forum już od dłuższego czasu, jak i wiele innych. Chciałbym podyskutować o zapewne bardzo istotnych sprawach dla Was jak i samych użytkowników.

  • Prawdopodobnie w zarządzie forum znajdują się osoby z administracji innych serwerów. Jak to bywa wiele z nich ze sobą rywalizuje o miano najlepszego. Dlaczego więc tak wiele osób znajduje się na nieodpowiednich stanowiskach? Promujecie forum jako imperium wiedzy i wsparcia. Gdy jednak ktoś chcę przykładowo zareklamować serwer i zrobić to czytelnie dla odbiorcy. Dlaczego wówczas osoba taka zostaje traktowana jako wróg? Ludzie z zarządów innych serwerów nie pozwolą rozwijać się innym, zamykając tematy, czepiając się szczegółów i tym samym tylko prowokując do niepotrzebnych kłótni.

W Moim dziale pozwalam na Flame,  bo ciekawe rzeczy wychodzą, ale innym się to nie Podoba :P
Nie jestem, i nie zostanę GM'em żadnego serwera :P

Cytuj
  • Do wielu działów zostały wprowadzone liczne zasady postowania. Jednak nie wszyscy są na tyle zwariowani na punkcie estetyki co inni. Są osoby, które się starają ale zwyczajnie im nie wychodzi i nie postrzegają wszystkiego tak jak być może niektórzy chcieliby to widzieć. Moim zdaniem zbyt utrudniono sprawy związane z zakładaniem tematów, większość z nich jest naprawdę zbędna i niepotrzebna. radziłbym to zmienić bo tracicie wielu użytkowników.


Chciałem, aby w moich działach ludzie przestrzegali Poprawnej Polszczyzny. Ale Gdybym miał poprawiać każdego, to boże :<



Cytat: Maślan

Szewa - taki z niego GM jak ze mnie moderator ;p

Omg xD Przeczytaj to jeszcze raz :>




  • Wiadomości: 102

  • Pochwał: 10

Spotrzeżenia
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 04, 2009, 06:27:47 pm »
Ehh, nie mam na myśli całej administracji. Pisałem 'niektórzy' i nie obrażajcie się bo większości to nie dotyczy. Jak wspomniałem wyżej to nie jest mój cel. Nie mam zamiaru wskazywać, tylko uprzejmie napominam bo to leży w mojej naturze. Z resztą nie ja tutaj odpowiadam za to co się dzieje. Jest was tylu, więc nie powinno być pytań tylko należałoby podjąć działania. Jeśli mi nie wierzycie i uważacie za osobę, która rozpisuje się na jakiś temat bezpodstawnie i tylko po to aby uprzykrzyć wam życie, to wiedzcie, że taki nie jestem. Równie dobrze mógłbym pozwolić temu tak funkcjonować dalej. Polacy wszystko odbierają jako atak...
Serdecznie pozdrawiam.


  • ********
  • Wiadomości: 3324

  • Pochwał: 14

  • Spam Slayer
Spotrzeżenia
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 04, 2009, 06:28:41 pm »
Ehh, nie mam na myśli całej administracji. Pisałem 'niektórzy' i nie obrażajcie się bo większości to nie dotyczy. Jak wspomniałem wyżej to nie jest mój cel. Nie mam zamiaru wskazywać, tylko napominam uprzejmie. Z resztą nie ja tutaj odpowiadam za to co się dzieje. Jest was tylu, więc nie powinno być pytań tylko należałoby podjąć działania. Jeśli mi nie wierzycie i uważacie za osobę, która rozpisuje się na jakiś temat bezpodstawnie i tylko po to aby uprzykrzyć wam życie, to wiedzcie, że taki nie jestem. Równie dobrze mógłbym pozwolić temu tak funkcjonować dalej. Polacy wszystko odbierają jako atak...

Hm, albo mam coś ze wzrokiem, albo wciąż nie podałeś żadnego przykładu, o co prosił cię System :(

And the odd crowd packed all around
Is listening still
Nobly
Subtly

http://dragcave.net/user/Nathel


  • Wiadomości: 102

  • Pochwał: 10

Spotrzeżenia
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 04, 2009, 06:29:46 pm »
Dlaczego nie czytacie ze zrozumieniem moich postów?
Serdecznie pozdrawiam.


  • ********
  • Wiadomości: 3324

  • Pochwał: 14

  • Spam Slayer
Spotrzeżenia
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 04, 2009, 06:34:04 pm »
Jeśli mi nie wierzycie i uważacie za osobę, która rozpisuje się na jakiś temat bezpodstawnie i tylko po to aby uprzykrzyć wam życie, to wiedzcie, że taki nie jestem.

No cóż, to jako udowodnienie wiarygodności tego, co napisałeś, jakoś mi nie wystarcza. Wciąż czekam więc na przykład z forum, zrobiony funkcją "cytuj" wraz z podaną datą i linkiem. Dopiero wtedy będziemy mogli stwierdzić, że nie jesteś gołosłowny i zobaczymy to "zło" na forum, które widzisz ty. I dopiero wtedy też będziemy mogli cokolwiek w sprawie poprawy nas samych zrobić.

And the odd crowd packed all around
Is listening still
Nobly
Subtly

http://dragcave.net/user/Nathel


  • Wiadomości: 490

  • Pochwał: 7

  • True Asian Girls Lover
Spotrzeżenia
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 04, 2009, 06:36:33 pm »
Ehh, nie mam na myśli całej administracji. Pisałem 'niektórzy' i nie obrażajcie się bo większości to nie dotyczy. Jak wspomniałem wyżej to nie jest mój cel. Nie mam zamiaru wskazywać, tylko uprzejmie napominam bo to leży w mojej naturze.
Sorki, myślałem :<


Polacy wszystko odbierają jako atak...
Ja nie odbieram tego jak atak :> A jako troskę :*




  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Spotrzeżenia
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 04, 2009, 06:37:49 pm »
Czytamy, napisaliśmy, że nikt nie nie jest powiązany z prywatnymi serwerami, a nawet jeżeli jest, to się ukrywa, a serwer ten nie jest specjalnie traktowany. Jeżeli uważasz, że jest inaczej, to podaj proszę jakiś przykład lub postąp wbrew swojej naturze i wskaż kogoś. Nie odbieramy tego jako atak, prosimy tylko o bardziej szczegółowe wyjaśnienia.
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • Wiadomości: 102

  • Pochwał: 10

Spotrzeżenia
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 04, 2009, 06:39:58 pm »
Oj nie, to nie ja jestem za to odpowiedzialny. Dlaczego mam tracić czas na naprawie tego forum, jeśli osoby z administracji serwera z którym współpracuje są traktowane jako osoby gorsze? Wybaczcie, ja nie muszę sobie nic udowadniać. Nigdy na żadnym forum nie napisałem kłamstwa.
Serdecznie pozdrawiam.


  • ********
  • Wiadomości: 3324

  • Pochwał: 14

  • Spam Slayer
Spotrzeżenia
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 04, 2009, 06:41:54 pm »
Oj nie, to nie ja jestem za to odpowiedzialny. Dlaczego mam tracić czas na naprawie tego forum, jeśli osoby z administracji serwera z którym współpracuje są traktowane jako osoby gorsze? Wybaczcie, ja nie muszę sobie nic udowadniać. Nigdy na żadnym forum nie napisałem kłamstwa.

Więc dla nas pozostaniesz gołosłowny. Nie pokazałeś żadnego dowodu na potwierdzenie swoich słów. Sorry, ale w tym świecie "Ja nie kłamię, musicie mi wierzyć na słowo" nie starczy. Nie powiedziałeś nawet, co my niby mamy tu naprawiać i nie wskazałeś, co jest złe w naszym rozumowaniu. Po co pisać, skoro nie chcesz dokończyć? :|
 
« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2009, 06:45:35 pm wysłana przez Soulern »

And the odd crowd packed all around
Is listening still
Nobly
Subtly

http://dragcave.net/user/Nathel


  • Wiadomości: 102

  • Pochwał: 10

Spotrzeżenia
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 04, 2009, 06:46:53 pm »
Niech będzie, podam problemy, które dotknęły mojej osoby. Nie będę przemawiać w imieniu innych.

  • Wiadomość, którą otrzymałem po tym jak opublikowałem poradnik dla początkujących adminów. Miał być pomocny, a został zwyczajnie usunięty.
Zanim napiszesz kolejny temat w dziale własny serwer polecam zapoznac sie z regulaminem.

  • Pan/Pani Iskierka pozbyła się tematu zapostowanego przez Throk'a, w którym to reklamował serwer. Temat zawierał wszystkie niezbędne informacje. Został wywalony bo miał za mało grafiki? Śmieszne...
Serdecznie pozdrawiam.


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Spotrzeżenia
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 04, 2009, 06:48:43 pm »
Oj nie, to nie ja jestem za to odpowiedzialny. Dlaczego mam tracić czas na naprawie tego forum, jeśli osoby z administracji serwera z którym współpracuje są traktowane jako osoby gorsze? Wybaczcie, ja nie muszę sobie nic udowadniać. Nigdy na żadnym forum nie napisałem kłamstwa.

Tak? Mam wrażenie, że jesteś GMem na jakimś tam serwie, inny GM zrobił nieregulaminowy projekt serwera po czym został on wyrzucony. A twój kolega GM kłócąc się lub nie postanowił wam o tym powiedzieć. Po czym ty wchodzisz i mówisz, że forum jest zue i w ogóle.
Tylko zobacz, cały czas zmierzasz to tematu prezentacji, wiesz ile tutaj jest robionych tematów bez pełnych informacji? Do tego serwerów 10~ online? Teraz jest lepiej, bo są działy L2off itp, ale kiedyś to był koszmar.

Z tego co widzę cały czas chcesz nam powiedzieć o tym, że reguły zakładania tematów w dziale serwery są złe, a moderatorzy tam są związani z konkurencją twojego serwera.
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • Wiadomości: 490

  • Pochwał: 7

  • True Asian Girls Lover
Spotrzeżenia
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 04, 2009, 06:49:55 pm »
Oj nie, to nie ja jestem za to odpowiedzialny. Dlaczego mam tracić czas na naprawie tego forum, jeśli osoby z administracji serwera z którym współpracuje są traktowane jako osoby gorsze?
Dostali minusa? Ban? Dlatego, że złamali regulamin.




  • Wiadomości: 102

  • Pochwał: 10

Spotrzeżenia
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 04, 2009, 06:50:12 pm »
Tak? Mam wrażenie, że jesteś GMem na jakimś tam serwie, inny GM zrobił nieregulaminowy projekt serwera po czym został on wyrzucony. A twój kolega GM kłócąc się lub nie postanowił wam o tym powiedzieć. Po czym ty wchodzisz i mówisz, że forum jest zue i w ogóle.
Tylko zobacz, cały czas zmierzasz to tematu prezentacji, wiesz ile tutaj jest robionych tematów bez pełnych informacji? Do tego serwerów 10~ online? Teraz jest lepiej, bo są działy L2off itp, ale kiedyś to był koszmar.

Z tego co widzę cały czas chcesz nam powiedzieć o tym, że reguły zakładania tematów w dziale serwery są złe, a moderatorzy tam są związani z konkurencją twojego serwera.

To właśnie chce powiedzieć.
Serdecznie pozdrawiam.


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Spotrzeżenia
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 04, 2009, 06:55:32 pm »
Niech będzie, podam problemy, które dotknęły mojej osoby. Nie będę przemawiać w imieniu innych.

  • Wiadomość, którą otrzymałem po tym jak opublikowałem poradnik dla początkujących adminów. Miał być pomocny, a został zwyczajnie usunięty.
Zanim napiszesz kolejny temat w dziale własny serwer polecam zapoznac sie z regulaminem.
zabiłeś mnie tym xD


  • Wiadomości: 102

  • Pochwał: 10

Spotrzeżenia
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 04, 2009, 06:57:05 pm »
No rzeczywiście, takie to zabawne...
Serdecznie pozdrawiam.