Witaj
Gość

Wątek: Mam problem, pomozcie internetowi przyjaciele  (Przeczytany 23269 razy)

  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: Mam problem, pomozcie internetowi przyjaciele
« Odpowiedź #175 dnia: Grudzień 03, 2009, 10:45:57 pm »
A co powiesz na mój post count, albo Hermita ? :) 80% naszych postów to spam, tak na oko :P
Ja za rurkami jakoś nie przepadam :) , nie lubie znowu też jakichś szerokich porów, takie ni to szerokie, ni to obcisłe :P .
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


Odp: Mam problem, pomozcie internetowi przyjaciele
« Odpowiedź #176 dnia: Grudzień 03, 2009, 11:23:36 pm »
A co powiesz na mój post count, albo Hermita ? :)
fail :<


  • Wiadomości: 210

  • Pochwał: 0

  • TroubleMaker
Odp: Mam problem, pomozcie internetowi przyjaciele
« Odpowiedź #177 dnia: Grudzień 03, 2009, 11:53:58 pm »
"jakie zdarza sie widziec na ulicach, zwlaszcza w okolicach Nowej Huty w Krakowie Razz" No raczej nie potruchtamy razem^^
Jako dziewczyna się może wypowiem. Nie znoszę zniewieściale wyglądających facetów! Ale nie mówię tutaj np. o szkotach, u których noszenie szkockich spódnic ma znaczenie kulturowe. Gusta są różne, to fakt. Ale w niektórych kwestiach raczej wszystkie się zgadzamy. Mięśnie nam się podobają (oprócz piwnego:P) ale też bez przesadyzmu. Przylizane włosy-nie i makijaż-nie. Lepsze spodnie rurki niż dzwony:P Skarpetki do sandałów-NIE!!!!!!!!! :P
A tutaj może dodam moje osobiste upodobania:D Dłuższe włosy sa fajne, byleby były zadbane. Bo jeśli koleś ma długie włosy ale ich nie myje zbyt często lub po prostu szybko mu się przetłuszczają to nie wygląda to zbyt estetycznie;/ Oczywiście dobrze i proporcjonalnie zbudowany- tutaj się odzywa naturalny instynkt. Biżuteria mnie odrzuca, chyba że jakieś rzemyki, koraliki drewniane lub tego typu ozdoby. Krok w kolanach-bleee. Ubrania dopasowane ale nie obcisłe. Nie wiem czemu ale mam słabość do dołeczków w brodzie:P 
W życiu nie ma nic niemożliwego. Są jedynie wydarzenia w najwyższym stopniu nieprawdopodobne.


  • Banned
  • Wiadomości: 201

  • Pochwał: 1

  • bad motherfucker
Odp: Mam problem, pomozcie internetowi przyjaciele
« Odpowiedź #178 dnia: Grudzień 04, 2009, 07:26:10 am »
Cytuj
Skarpetki do sandałów-NIE!!!!!!!!! Razz
no co ty sa super :D

ja tam nigdy nie mialem jakis upodoban co do strojow, nigdy tyko nie lubilem jakichs jaskarawych/blyszczacych kolorow.

Cytuj
BTW. Ostatnio byłem we Włoszech Razz .No to trzeba przyznać, że kozaków żadnych nie spotkałem, ogólnie Włosi są mili, fajni itp. ale trochę mnie zdziwiło, gdy zobaczyłem jak sobie brwi idealnie skubią (to jeszcze przeboleje!), malują się (o taaa, puder itp.) i jak często chodzą pod rękę z chłopakami, chociaż są normalnie hetero.
Dziewczyny (przynajmniej w większości takie widziałem) są grube, niewymalowane (I nie mówię to o braku tapety na twarzy, tylko o takich podstawach).
Ogólnie fajnie było, tylko że nam dziewczyny z Polski podrywali, bo mówili, że są bardzo szczuplutkie Neutral (chociaż należały do tych średnio-szczupłych Razz )

jakbys przyjechal do mnei do madrytu to bys stwierdzil ze wiekszosc to pedaly a tak nei jest. tu jest taka moda poprostu 0- kolczyki, obcisle ubrania, i moje ulubuione ( zawsze sie z tego smialem ;) ) spodnie zapiete ponizej dupy tak ze widac majty :D

Cytuj
Dłuższe włosy sa fajne, byleby były zadbane. Bo jeśli koleś ma długie włosy ale ich nie myje zbyt często lub po prostu szybko mu się przetłuszczają to nie wygląda to zbyt estetycznie;/ Oczywiście dobrze i proporcjonalnie zbudowany- tutaj się odzywa naturalny instynkt. Biżuteria mnie odrzuca, chyba że jakieś rzemyki, koraliki drewniane lub tego typu ozdoby. Krok w kolanach-bleee. Ubrania dopasowane ale nie obcisłe. Nie wiem czemu ale mam słabość do dołeczków w brodzie:P

ja zawsze chcialem miec dluzsze wlosy tylko ze za nim one beda dlugie to beda takie "poldlugie" i to mnie troche odstrasza.
poza tym u nas mozna zrobic dredy tanio i jest to dosyc ogolnodostepne a to jest moje marzenie i sie zaczalem porzadnie zastanawiac czy se nie zapuscic wlosow.
and you will know my name is the lord when i lay my vengeance upon you


  • Wiadomości: 210

  • Pochwał: 0

  • TroubleMaker
Odp: Mam problem, pomozcie internetowi przyjaciele
« Odpowiedź #179 dnia: Grudzień 04, 2009, 10:36:36 am »
Shevra życzę powodzenia w zapuszczaniu^^ Aż się prosi aby zacytować tutaj panów z elektrycznych gitar: "Bo najlepszy sposób na dziewczynę
Zrobić sobie z włosów pelerynę (...) Bo najlepszy sposób na kobietę
Zrobić sobie z włosów bransoletę" A wiec panowie zapuszczać włosy!;)
PS. Mój kolega ma 3 dredy z tyłu. Nawet nadał im imiona 0.o
W życiu nie ma nic niemożliwego. Są jedynie wydarzenia w najwyższym stopniu nieprawdopodobne.


  • Wiadomości: 382

  • Pochwał: 0

  • Kizia
Odp: Mam problem, pomozcie internetowi przyjaciele
« Odpowiedź #180 dnia: Grudzień 04, 2009, 02:55:01 pm »
Alice, to masz mało kolegów z takiego stylu xD
U mnie z ludźmi z którymi się wychowywałem jest tak:
Lubią marychę. Lubią Boba Marleja. Bob Marlej lubi marychę, a więc jest fajny. No to fajnie wygląda, bo jest fajny. Bob Marlej miał dredy. Więc koledzy też muszą je mieć, by być fajnymi.
Mam kumpla co włosami zamiatał podłogę, a jak mu dredy zrobili tak po ramiona to estetycznie wyglądał. I takich ludzi widuje.
Dredy są spoko dosyć :P

A co do skarpetek do sandałów to czemu? xD JA by nie wyglądać głupio to kupiłem sobie adidasy sandałowe...i do tego skarpetki noszę i jest git ^^

Sinic, rurki?! Toś pięknie wychudzony...nie jesz czy co? xD Prawie jak ja :D Ja wyglądam jak wieszak, czasem więc w marynarce, albo czymś w tym stylu to normalnie wyglądam ^^
Aha, a co do dresów, to mam za długie i za chude nóżki (śmieją się kumple, że jak dziewczynka xD) na luźne spodnie xD
Ja tylko raz rurki założyłem...czułem się jak by mi ktoś lateks na nogi założył, a nie na małego xD
Jak Ty w tym wytrzymujesz?! :O

Edit:
Alice, dziewczyny na prawdę lubią tak kaloryfer jak się mówi? xD


  • Banned
  • Wiadomości: 201

  • Pochwał: 1

  • bad motherfucker
Odp: Mam problem, pomozcie internetowi przyjaciele
« Odpowiedź #181 dnia: Grudzień 04, 2009, 06:11:36 pm »
o bobie marley'u wime tyle ze to byl "chyba" kompozytor/piosenkarz czy cos w tym stylu. staffu nie biore ;) a dredy poprostu zawsze mi sie podobaly, zawsze tez chcialem byc murzynem :D chociaz juz mi tak bardzo do szczescia nei potrzebne.
u mnie to raz w roku jest taki festiwal ze ci moga "sztuczne dredy" doczepic i mozesz je sobie trzeymac ile chcesz.
alice 3 dredy to troszke malo :P
and you will know my name is the lord when i lay my vengeance upon you


  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 0

  • Meh
Odp: Mam problem, pomozcie internetowi przyjaciele
« Odpowiedź #182 dnia: Grudzień 04, 2009, 06:32:20 pm »
@Winiek

Miejsce na małego jest wiec jest ok :D do tego dziwnego przylegania do nog da sie przyzwyczaic ;P poza tym, czego sie nie robi dla pieknych kobiet ;D i pieknych, duzych... oczu ;p

Co do przydlugich wlosow :d Alice, ja mam obsesje na punkcie moich wlosow, wiec zawsze sa zadbane, czyste i pachnace xd no i takie wlosy sa najlepsze :d ale nie takie dlugieeeee, w nich wyglada sie jak jakies 100% szatana(kiedys takei mialem jak bylem dzieckiem szatana, wiec wiem co mowie xD)


  • Wiadomości: 382

  • Pochwał: 0

  • Kizia
Odp: Mam problem, pomozcie internetowi przyjaciele
« Odpowiedź #183 dnia: Grudzień 04, 2009, 07:10:39 pm »
Miejsce na małego jest wiec jest ok :D do tego dziwnego przylegania do nog da sie przyzwyczaic ;P poza tym, czego sie nie robi dla pieknych kobiet ;D i pieknych, duzych... oczu ;p

Miałem się pytać, jak Ci tam z jąderkami, ale się powstrzymałem. Wiedziałem, że o tym napiszesz ^^
Pięknych kobiet...pięknych chłopców chyba xD
Bez urazy ^^
Ale po co tekst dla pięknych kobiet, skoro masz własną?
Jak się to twojej podoba to wszystko ok. :P
Ale jak to robisz dla lansu to masakra... xD


  • Wiadomości: 210

  • Pochwał: 0

  • TroubleMaker
Odp: Mam problem, pomozcie internetowi przyjaciele
« Odpowiedź #184 dnia: Grudzień 04, 2009, 08:48:25 pm »
No 3 ma, ale fajnie to wygląda. Resztę ma krócej przycięte. No mi się osobiście kaloryfer podoba ale taki subtelny. Macie małego?:P
W życiu nie ma nic niemożliwego. Są jedynie wydarzenia w najwyższym stopniu nieprawdopodobne.


  • Wiadomości: 382

  • Pochwał: 0

  • Kizia
Odp: Mam problem, pomozcie internetowi przyjaciele
« Odpowiedź #185 dnia: Grudzień 04, 2009, 08:59:25 pm »
Macie małego?:P
Mam!
Codziennie w spodniach! :D
Prawa autorskie zastrzeżone! xD

A co do kaloryferka to mam taki kaloryfer boksera. Dolna partia mało umięśniona, boki i góra dość tak. Boki najkonkretniej.
A budowę bebechów mam coś taką, że mi wystają mięśnie górne brzucha bardziej niż klata jak stoję. Podobną budowę miał w 300 Leonidas, ale bardziej umięśniony :D

Ja pięknisiem nie jestem, a więc nie dążę do kaloryfera.
No chyba, by mojej zrobić jakąś przyjemność, by się pochwalić mną mogła... xD :P


  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 0

  • Meh
Odp: Mam problem, pomozcie internetowi przyjaciele
« Odpowiedź #186 dnia: Grudzień 04, 2009, 10:15:09 pm »
Macie małego?:P
Mam!
Codziennie w spodniach! :D
Prawa autorskie zastrzeżone! xD

A co do kaloryferka to mam taki kaloryfer boksera. Dolna partia mało umięśniona, boki i góra dość tak. Boki najkonkretniej.
A budowę bebechów mam coś taką, że mi wystają mięśnie górne brzucha bardziej niż klata jak stoję. Podobną budowę miał w 300 Leonidas, ale bardziej umięśniony :D

Ja pięknisiem nie jestem, a więc nie dążę do kaloryfera.
No chyba, by mojej zrobić jakąś przyjemność, by się pochwalić mną mogła... xD :P

Twoj caly czas na miejscu? moj czasami odlatuje zeby zaszalec :D na zime zwlaszcza xD

masz tzw. miśka :D na gorze miesnie a na dole takie wybrzuszenie :D

mysle przyszlosciowo ;p poza tym niech czasami troche pozazdrosci, a co xD

ja nie mam miesni na brzuchu  :(  mam taka deche xD


  • Banned
  • Wiadomości: 201

  • Pochwał: 1

  • bad motherfucker
Odp: Mam problem, pomozcie internetowi przyjaciele
« Odpowiedź #187 dnia: Grudzień 04, 2009, 11:54:36 pm »
osobiscie uznalbym miesien piwny za najwazniejszy a przede wszystkim najbardziej przydatny miesien ciala ;d
and you will know my name is the lord when i lay my vengeance upon you


  • ********
  • Wiadomości: 3324

  • Pochwał: 14

  • Spam Slayer
Odp: Mam problem, pomozcie internetowi przyjaciele
« Odpowiedź #188 dnia: Grudzień 04, 2009, 11:57:21 pm »
A tutaj może dodam moje osobiste upodobania:D Dłuższe włosy sa fajne, byleby były zadbane. Bo jeśli koleś ma długie włosy ale ich nie myje zbyt często lub po prostu szybko mu się przetłuszczają to nie wygląda to zbyt estetycznie;/ Oczywiście dobrze i proporcjonalnie zbudowany- tutaj się odzywa naturalny instynkt. Biżuteria mnie odrzuca, chyba że jakieś rzemyki, koraliki drewniane lub tego typu ozdoby. Krok w kolanach-bleee. Ubrania dopasowane ale nie obcisłe. Nie wiem czemu ale mam słabość do dołeczków w brodzie:P 

Oh, hello... ;>

And the odd crowd packed all around
Is listening still
Nobly
Subtly

http://dragcave.net/user/Nathel


  • Wiadomości: 210

  • Pochwał: 0

  • TroubleMaker
Odp: Mam problem, pomozcie internetowi przyjaciele
« Odpowiedź #189 dnia: Grudzień 05, 2009, 12:06:45 am »
Soul czyżbyś miał dołeczek w brodzie?:D
W życiu nie ma nic niemożliwego. Są jedynie wydarzenia w najwyższym stopniu nieprawdopodobne.


  • ******
  • Wiadomości: 1390

  • Pochwał: 15

  • Urażona dzidzia, urażona dzidzia!
Odp: Mam problem, pomozcie internetowi przyjaciele
« Odpowiedź #190 dnia: Grudzień 05, 2009, 01:19:59 am »
Soul czyżbyś miał dołeczek w brodzie?:D

ja mam i przy goleniu strasznie denerwoje


  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: Mam problem, pomozcie internetowi przyjaciele
« Odpowiedź #191 dnia: Grudzień 05, 2009, 10:26:43 am »
Soul czyżbyś miał dołeczek w brodzie?:D

ja mam i przy goleniu strasznie denerwoje
:O
Ja tez mam dołeczek w brodzie, ale się jeszcze nie golę to mi to nie przeszkadza :D .
Alice, masz na myśli dłuższe włosy w sensie, że takie trochę dłuższe i odstające od głowy, czy bardziej do ramion ? :P
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


  • Wiadomości: 210

  • Pochwał: 0

  • TroubleMaker
Odp: Mam problem, pomozcie internetowi przyjaciele
« Odpowiedź #192 dnia: Grudzień 05, 2009, 10:31:22 am »
Bardziej do pasa;P No takie do ramion a nawet dłuższe mi się podobają;> "dłuższe i odstające od głowy" to zależy co masz na myśli;> Wyślij jakiś obrazem to ci powiem czy takie mogą być:P Co to jakaś inwazja dołeczków w brodzie? Chcecie należeć do mojego haremu?:P Ja mam dołeczek w policzku, ale tylko w jednym jak się uśmiecham;>
W życiu nie ma nic niemożliwego. Są jedynie wydarzenia w najwyższym stopniu nieprawdopodobne.


  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: Mam problem, pomozcie internetowi przyjaciele
« Odpowiedź #193 dnia: Grudzień 05, 2009, 10:35:28 am »
Heh ja też :P (mam taki dołek w policzku jak się uśmiecham), a to takich długich to ja nie mam, ja raczej krótszy włosy preferuje :P .
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


  • Wiadomości: 382

  • Pochwał: 0

  • Kizia
Odp: Mam problem, pomozcie internetowi przyjaciele
« Odpowiedź #194 dnia: Grudzień 05, 2009, 10:50:21 am »
Twoj caly czas na miejscu? moj czasami odlatuje zeby zaszalec :D na zime zwlaszcza xD

masz tzw. miśka :D na gorze miesnie a na dole takie wybrzuszenie :D


Mój szaleje, jak ma kiedy ^^
Nie mam miśka, bo dolna partia brzucha to deska :P
A góra to wywalona, bo mam dziwne umięśnienie xD
Miśka to ma mój tata, a dokładnie niedźwiedzia :D
Prawdziwy mięsień piwny z prawdziwego zdarzenia :D


  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 0

  • Meh
Odp: Mam problem, pomozcie internetowi przyjaciele
« Odpowiedź #195 dnia: Grudzień 05, 2009, 12:21:31 pm »
Twoj caly czas na miejscu? moj czasami odlatuje zeby zaszalec :D na zime zwlaszcza xD

masz tzw. miśka :D na gorze miesnie a na dole takie wybrzuszenie :D


Mój szaleje, jak ma kiedy ^^
Nie mam miśka, bo dolna partia brzucha to deska :P
A góra to wywalona, bo mam dziwne umięśnienie xD
Miśka to ma mój tata, a dokładnie niedźwiedzia :D
Prawdziwy mięsień piwny z prawdziwego zdarzenia :D

No moj ojciec to ma taki beben ze bez problemu moglby w orkiestrze robic xD btw. znasz powiedzenie "Kto nie ma brzucha ten kiepsko rucha" :D?


  • ********
  • Wiadomości: 3324

  • Pochwał: 14

  • Spam Slayer
Odp: Mam problem, pomozcie internetowi przyjaciele
« Odpowiedź #196 dnia: Grudzień 05, 2009, 01:25:40 pm »
Soul czyżbyś miał dołeczek w brodzie?:D

Tia, jednakże w moich planach jest zrobienie sobie koziej bródki, więc nie ma to chyba większego znaczenia...

And the odd crowd packed all around
Is listening still
Nobly
Subtly

http://dragcave.net/user/Nathel


  • Wiadomości: 382

  • Pochwał: 0

  • Kizia
Odp: Mam problem, pomozcie internetowi przyjaciele
« Odpowiedź #197 dnia: Grudzień 05, 2009, 01:38:18 pm »
znasz powiedzenie "Kto nie ma brzucha ten kiepsko rucha" :D?

Nie. Ale warto zapamiętać ^^


  • Wiadomości: 210

  • Pochwał: 0

  • TroubleMaker
W życiu nie ma nic niemożliwego. Są jedynie wydarzenia w najwyższym stopniu nieprawdopodobne.