Witaj
Gość

Wątek: Sps or Glad or Hawkeye  (Przeczytany 2734 razy)

  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

Sps or Glad or Hawkeye
« dnia: Wrzesień 25, 2005, 01:27:10 am »
No wiec mam cholerny dylemat :) Chce zaczac gre na IDragonie(mam dosc Extrema) i nie wiem za cholere co jest najlepsze w c3 :? HE mi sie podoba bo jak zapierdoli to z kapci wypadniesz :) SpS bo nawet nie podejdziesz a zalapiesz 3 sleepy i lezysz a Glad w c3 ma w cholere cp duzy atk.speed i duzy dmg i ogromne szanse w pvp z kazdym :) Wiec teraz nie wiem :? Pamietajcie ze crity HE nie mijaja pancerza wiec nie wiem co robic :?


  • ******
  • Wiadomości: 1139

  • Pochwał: 16

Sps or Glad or Hawkeye
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 25, 2005, 01:31:44 am »
Ja osobiscie radze HE albo glada, od HE dosc regularnie dostaje po upie w pvp, a glad na 50+ lv wymiata i ladnie wyglada :> Jeszcze jak kupisz set blue wolf i dwie katany.. no to juz NiMa mocnych :D. SpS... mozesz go zrobic i grac, ale prawie kazdy lucznik Cie rozwali :p


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

Sps or Glad or Hawkeye
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 25, 2005, 01:38:48 am »
Nie wiem jak bedzie wygladala walka HE vs Glad w c3 :) Bo w c1 i c2 na 100% wygra HE ale jak bedzie w c3 nie wiem :? Crity nie mijaja pancerza i to boli :? (glownie HE)Glad ma w ciula cp wiec moze wytrzymac salwe HE i jeszcze mu dowalic wiec teraz nie wiem :?


  • ******
  • Wiadomości: 1139

  • Pochwał: 16

Sps or Glad or Hawkeye
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 25, 2005, 02:27:46 am »
Ale na zenith cp nie dzialaja :) HE moze przegrac z Gladem ze wzgledu na szybkosc, gdyby byl szybszy to troche biegania i po sprawie :)


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

Sps or Glad or Hawkeye
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 25, 2005, 02:36:54 am »
Co do tego ze lucznik rozwali SpSa to troche sie nie zgodze bo SpS rzuci 4 sleepy w tym czasie jak lucznik bedzie castowal skilla :)


  • ******
  • Wiadomości: 1139

  • Pochwał: 16

Sps or Glad or Hawkeye
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 25, 2005, 02:43:26 am »
Wiesz, ja gram eserem, SpS etz moze nie zdazyc :P szczegolnie kiedy mam tatoo, rapid shota i swift attack potion :D To wszystko zalezy od lv, ale ponizej 50lv SpS ma male szanse z innymi lucznikami...


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

Sps or Glad or Hawkeye
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 25, 2005, 02:46:15 am »
Na zenicie sa tatoo i swift attack potiony? :? Myslalem ze nie ma takiego gowna :(


  • Wiadomości: 573

  • Pochwał: 19

  • Insane
Sps or Glad or Hawkeye
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 25, 2005, 03:20:05 am »
Jest nawet wiecej "takiego gowna" kazdy rasowy healer zaleznie od lvla ma dostep do labolatorium i moze craftowac wszelakie potiony z materialow ktore dropia moby....
Kazdy summoner moze craftowac w labolatoriac summon scrolle i przyzwac sobie np Karika (o ile wczesniej zaibije duuuzo Karikow i bedzie miec matsy na niego) scrolle jakie mozna robic zalezne od lvla...


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 0

Sps or Glad or Hawkeye
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 25, 2005, 04:26:29 am »
wlasnie dlatego znudzil mi sie eXtreme i na dragonie zaczolem grac^^ :D


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

Sps or Glad or Hawkeye
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 25, 2005, 04:26:58 am »
Aaa... To jest ciekawe... Calkiem pomyslowe... Dzieki temu nie ma dwoc takich samych summonow... No no to mi sie podoba.. Na Extremie bylo tak ze takie mikstury kupowalo sie w gm shopie wiec zostalo mi takie skrzywienie :P

PS.Moze mi ktos wyjasnic co to sa subclasy?


  • Wiadomości: 322

  • Pochwał: 4

Sps or Glad or Hawkeye
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 25, 2005, 04:36:24 pm »
wybierasz rase/klase:

- ktora daje ci najwiecej przyjemnosci w L2
- ktora znasz i lubisz nia grac
- masz pomysl na postac

Generalnie nie warto wybierac wg kategorii "ktora klasa najbardziej kara" bo kazda postac kara i kazda moze zostac skarcona. Mowiac "kara" nie mam na mysli dmg, bo np bishop na open pvp miazdzy heal'ami ;).
Nemo est casu bonus.
offensive|Fenomen +20 Rogue
Hindemith Full C5


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

Sps or Glad or Hawkeye
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 26, 2005, 08:27:04 pm »
I tak nie wiem o co ci biega :? Masz skille od 2 klas czy jak? Bo juz nie rozumiem :?


  • Wiadomości: 54

  • Pochwał: 0

Sps or Glad or Hawkeye
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 26, 2005, 08:49:46 pm »
Zychu! Chcialbym cie uchronic od wielkeigo bledu jakim jest gra HE - jezeli chcesz grac lucznikiem to tylko SR. Gralem HE (lvl 63, full B) i na prawde żaluje. Najpierw myslalem, że początki są trudne, i tak bylo, na 36 dostalem stuna - pomyslalem "no, to teraz zacznie sie zabawa", i faktycznie bylo troceh lepiej, ale nie aż tak jak mi sie wydawalo, kryty wcale nie takie mocne jak wszyscy mowia - majac emi+10(p.atk na poziomie perila) i zubei set (o b gr na tym servie to naprawde ciezko [bylo]), nie wchodzilem do Fg bez buffow (!!!) po prostu to byla meczarnia, przy tej postaci trzymala mnie jedynie nadzieja, że bedzie lepiej, ale okazalo sie, że "Nadzieja matką głupich". Wiem, że Zubei nie pasuje do lucznika, ale tylko to mozna bylo zdobyc, bo drop byl zalosny mimo, że rate dosc wysoki. HE byl pierwszym i ostatnim lucznikiem jakiego zdecydowalem sie zrobic, i mimo, że SR jest dobry to na pewno nie bede robil tej postaci.

Co do wypowiedzi eSkela to mimo calej sympatii i wielkeigo sentymentu dla Gladiatora muszę przyznac, że dopoki na servach nie bedzie CP, Duelist spirit nie bedzie lepszy od haste potionow to Glad bedzie zbiedzony i nie bedzie wymiatal :cry:, przynajmniej na officialach Glad jak wpada na arene to wszyscy uciekaja  :D  :D (przynajmniej to Yahzon pisal - to trzyma mnie przy zyciu  :lol:  )
Wracajac do sprawy sprzetu, to nie chwalac sie gralem sporo gladem i zrobilem wiele takich postaci i wiem, że majac set BW jestes lepszy tylko na magow i tylko na nich, bo lucznicy tez maja stuna i jak wejdzie to wyzszy mov.spd. nic nie pomoze -  najbardziej uniwersalna zbroja dla Glada jest doom, co nie zmienia faktu, ze  BW rownież jest przydatny. Tak więc nie mozna okreslic najlepszego seta B gr dla glada. Dlatego prosze nie pisz, że Glad 50+ z BW to absolutny wymiatacz, bo mimo tego, że zawsze staram sie bronic tej postaci, bo byla moja pierwsza postacia, bo ja najbardziej lubie nie uwierze w taka brednie!!! (o dualach nawet nie wspominam). Glad nie jest latwa posatcia szczegolnie kiedy jest tak pokrzywdzobny przez brak dobrze dzialajacych skilli i CP np na eXtremie Final Frenzy, ktore bylo zbugowane i nie dzialalo teraz mimo tego ze jest skillem pasywnym musi byc kazdorazowo wlaczane przez gracza - to jest noz wbity gladom w plecy - jakmozna ladowac sonica i grzebac jeszcze na pasku - totalna dyskryminacja na recz TH :cry:

PS. Zychu nie odpowiadam bo nie moge pmow slac przez forum (jakis bug pewnie :(
serwer:   L2eXtreme
postacie: Człowiek> Gladiator> lvl 67
              Człowiek> Treasure Hunter> lvl 64
              Mroczny Elf> Shillen Knight> lvl 7x


  • Wiadomości: 573

  • Pochwał: 19

  • Insane
Sps or Glad or Hawkeye
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 26, 2005, 09:24:32 pm »
Akurat FF na serverach typu C1-C3 inaczej sie nie da zrobic... moze byc albo constance albo wlaczane przez gracza...
A jezeli o CP - unimplementable...

Servery l2j sa duuuuuuzo lepsze pod tym wzgledem niestety...


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

Sps or Glad or Hawkeye
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 27, 2005, 08:05:19 am »
Ale moze wyjasni mi ktos na prosty chlopski rozum o co biega z subclasami?
Gloom wejdz tu: http://www.l2.gaa.pl/forum/viewtopic.php?t=2060&start=120 i udziel mi odpowiedzi :P


  • Wiadomości: 54

  • Pochwał: 0

Sps or Glad or Hawkeye
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 28, 2005, 03:45:43 pm »
Subclassy to nic innego jak mozliwosz dalszego rozwoju swojej postaci w momencie gdy na lvl 75 koncza jej sie skille. Mianowicei musisz wykonac questa i jakiejs tam wrozki (wszystkie nazwy i pewnie opis questa znajdziesz na oficjalnej stronce). Gdy juz wykonasz questa konczysz rozwijac klase ktora osiagnela 75 lvl i od 40 jedziesz nastepna klase nie tracac przy tym zadnych skilli i zdolnosci starej klasy - jest tylko jedno ale, mianowicie nie mozesz korzystac ze z obu klas jednoczesnie :(, mozna jedynie przelaczac miedzy 1 a 2 klasa u jakiegos NPC w kazdej wiosce (problem polega na tym, ze napisali u jakiego ). Niestety nie mozna byc jednoczesnie np. Gladiatorem i BD
serwer:   L2eXtreme
postacie: Człowiek> Gladiator> lvl 67
              Człowiek> Treasure Hunter> lvl 64
              Mroczny Elf> Shillen Knight> lvl 7x