Witaj
Gość

Wątek: [L2J] L2Expanse.com - IL x 7 - (OPEN BETA 21.06.2019 21:00)  (Przeczytany 1142 razy)

  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

[L2J] L2Expanse.com - IL x 7 - (OPEN BETA 21.06.2019 21:00)
« dnia: Czerwiec 21, 2019, 09:05:36 pm »
Witam,

Ruszam z małym niekomercyjnym projektem Interlude.

L2Expanse 5x Interlude - Free to Play

Witam, tu nie znajdziesz super reklamy z gifami, filmikiem ani nic z tych rzeczy, mam dla Was coś innego.
L2Expanse to mój nowy projekt (wcześniej robiłem serwery GTA RP), L2 zawsze zajmował sporo miejsca w moim sercu ale nie mogłem znaleźć serwera na którym mógłbym się bawić i przy tym wiedzieć, że mam szansę mierzyć się z każdym na serwerze, jak? O tym niżej!

Nasz discord służy jako forum i strona: www.l2expanse.com

EXP: 7
DROP: 7
ADENA: 7
QUEST: 2
SPOIL: 7


Serwer jest skierowany do osób chcących powspominać sobie czasu Interlude, posiedzieć online dłużej oraz nie spoglądać na doterów. Dla zwykłego gracza jest dostępne premium (darmowy okres na start). Premium można pozyskać głosując na serwer (wystarczy głosować codziennie aby utrzymać status premium!) lub wygrywając eventy PVP.

PVP:
- Deathmatch
- Capture The Flag
- Team vs Team

PVE:
- Champion system


GM Shop z szotami, sprzętem (do B grade), quest itemami na Grand Bossy
GM Buff
Market

Maszyna: i7-8700K + 64 GB DDR4 RAM + NVME SSD (Niemcy)

Online: Minimalny, zapraszam CP i klany! Jest co ugrać podczas open bety:

Z okazji Open Bety przygotowalem dla Was maly event w ktorym jest do wygrania waluta premium (przyznana do tygodnia od otwarcia serwera po becie)

Do wykonania otrzymacie kilka zadań, każde z nich będzie punktowane (na podstawie rekordu z bazy danych)
Wbicie 76 levelu na postaci: 10 pkt
25 Medali z czempiona: 1 pkt
Over-enchant broni A-Grade lub lepszej (5 pkt za +4 i 2 pkt za kazdy kolejny OE)
Te radze udokumentowac screenshotem
Ubicie RB - 2 pkt
Zabicie Grand RB (mrówka, zaken, itd.) - 10 pkt
Skompletowanie CP (constant party) dogadując się w grze lub zapraszając znajomych - 5 pkt dla każdego uczestnika

Każdy punkt jest równy benefitowi za vote lub donete (do wykorzystania na serwerze po zakończeniu):

TitleColor = 25
Namecolor = 5
Umiejętności klanowe = 500
Poziom klanu = 250
Reputacja klanu = 100
Zmiana płci = 100
7 dni premium = 5
30 dni premium= 15
NoKarma = 50