Witaj
Gość

Wątek: Th w C5  (Przeczytany 7912 razy)

  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

Th w C5
« dnia: Styczeń 22, 2007, 08:45:54 pm »
Właśnie zaczynam na nowo przygodę z l2 i interesuje mnie czy w c5 Th został wzmocniony.. Patrze na postacie pod kątem c5 gdyż na mój server mają zamiar to wprowadzić. Zastanawiałem się też nad wyborem łucznika: SR ale chyba jest ona dla mnie zbyt przywidywalny.. Od postaci wymagam tego aby wymiatała w pvp 1vs1 i aby nie była ociężała...Jeżeli ma ktoś inną propozycję co to dobrej postaci w pvp to proszę.....Grałem jeszcze PW ale zdecydowanie za mały dmg- w c5 chyba to się nie zmieniło? Aha i nie mówcie mi o żadnych magach.....przejadły się po prostu.. :D
Abyss 7x=> Necromancer 72+


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: Th w C5
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 22, 2007, 08:51:25 pm »
Daggerzy dostali najprawdopodobniej największego kopa w C5. Backstab omijający CP itd. Dobra postać na pvp.
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Th w C5
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 22, 2007, 10:50:53 pm »
już w c4 sztyleciarze mietli, bo wystarczył bluffek od ADV i już masz gg praktycznie ... stun czasem trwa tyle co u DA. Fajnei combo do uciekania - bluff + dash ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Th w C5
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 23, 2007, 09:42:44 am »
hmm skoro bluff to po co uciekac?:P


  • Wiadomości: 644

  • Pochwał: 11

  • Allways follow my dreams.
Odp: Th w C5
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 23, 2007, 08:07:01 pm »
Co do TH - w c5 najsłabiej z daggerów wbija blowy, co się zmienia dopiero bo otrzymaniu skilla MM (Might Mortal). Dużo HP, dash omijający cp, szansa że skille zjadą Ci hp/cp do 1. Sand bomb - zmniejsza accurac (+ evasion PW --> misss,misss.....misss).
Your journey's never end

<--= They see me rollin They hatin Patrolling they tryin to catch me ridin dirty =-->



  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

Odp: Th w C5
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 23, 2007, 10:15:43 pm »
Skilla Might Mortal? Wydawało mi się że jest to już nieaktywne SA do niektórych broni. Może chodziło ci o 3 blowa jakim jest Critical Blow który na jakiś czas zwiększa szansę na wejście pozostałych skilli.
Abyss 7x=> Necromancer 72+


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: Th w C5
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 23, 2007, 11:02:11 pm »
...w c5 najsłabiej z daggerów wbija blowy...

Dalej wejście blowa zależy od DEXa (TH ma najmniej) więc od C4 nic sie nie zmieniło.

...co się zmienia dopiero bo otrzymaniu skilla MM (Might Mortal)...

Nie ma takiego skilla. Might Mortal to dawno wycofane SA z daggerów. Relikty krążą jeszcze po rynku.

...dash omijający cp...

Dash to skill dający szybkiego speeda. Zapewne chodziło ci o backstab który omija CP.
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • Wiadomości: 87

  • Pochwał: 3

Odp: Th w C5
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 24, 2007, 09:33:25 am »
th w c4 bez 3 profy to byl cienki. nalepiej th mial w c3 z np. ds +mm to tymiatalo. a od c4 i c5 th wymiecie innych tankow i fighterow. a co do lucznikow czy magow to wymiecie ich ale nie w "uczciwym" pvp bo trzeba do nich podejsc a jak dostaniesz od lucnzika hamstringa a o magach juz nic nie mowie ze zgon pewny. na siegach cos takiego jak th czy da lub nawet glad czy tyrant sa nie przydatni. na siegach jak wiadomo lucznicy i magowie wiec z siegami sie pozegnaj bo duzo tam nie zrobisz (no chyab ze enemy zaczna uciekac to kozackie backstaby ich wybija)


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Th w C5
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 24, 2007, 10:32:25 am »
a jednak Dagerzy na siegu sie moim zdaniem przydaja:
1) przy wejsciu do zamku ,blowy moga szybko rozbic "life control tower" i flagi...
2) na siegu walka nie toczy sie tylko na otwartej przestrzeni gdzie tylko magowie i lucznicy sobie radza,np. atakujac na zamek zajęty przez jakis klan ,czasami walka rozegra sie w srodku zamku na malej przestrzeni gdzie dagerzy mogą pokazac co potrafia...

DA... hmm ktos musi wziąć na klate przy rozwalaniu bram zamku etc? UD i ognia...a z tego co dobrze pamietam to w c5 a moze i w c4 nawet tank ktory wbije sie w tlum i da Hate aura od razu jest stargetowany przez 19812 przeciwnikow co daje pole do popisu wymienionym przez ciebie łucznikom i magom ,którzy według ciebie na siegu tylko sie przydaja...

siege to współpraca wszystkich klas... a lucznicy i magowie wykonuja z racji na swój zasięg tylko końcówke - zabic przeciwnika ale bez dobrego backup'a duzo by nie zdziałali...


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: Th w C5
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 24, 2007, 12:21:45 pm »
th w c4 bez 3 profy to byl cienki. nalepiej th mial w c3 z np. ds +mm to tymiatalo. a od c4 i c5 th wymiecie innych tankow i fighterow.
zabrzmiało to jakbyś twierdził że TH to tank :P...anyway wytłumacz mi jak chcesz wymiatać Tanków i Fighterów za pomocą TH ?....Destro Zaelot + Frenzy gf, Tyrant Zaelot + cokolwiek gf, Glad zbyt dużo by wymieniać (gf...), co do tanków, masz zamiar ich smyrać aż zaczną się śmiać i zakrztuszą się ?...genialna taktyka.
Cytat: Cywil
na siegach cos takiego jak th czy da lub nawet glad czy tyrant sa nie przydatni.
pogadamy jak jakiś dagger przejdzie pomiędzy melee do healer'ów i range (BB/Dash i dujesz :P). Fakt faktem dobrze zorganizowany klan będzie miał party (lub kilka) w których interesie będzie ochrona robe user'ów, tym nie mniej nie zawsze to wystarczy :P.
EPI :
Valeth - AW 6x


  • Wiadomości: 87

  • Pochwał: 3

Odp: Th w C5
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 24, 2007, 12:49:42 pm »
wg. mnie adventurer zasieka kazdego fightera i tanka. skille walna w DA za hmm ponad 1k jak znam zycie i jak wejdzie kilka criticow to DA lezy. nie ma nic lepszego w zwarciu jak adventurer ktory wie do czego slozy jego postac. taki glad tez padnie przy th. no ale na siegach to jak widze kolegow thowcow to z lukami sobie pomykaja na murach ale nie spisuja sie tak zacnie jak np. sh, necro czy he


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: Th w C5
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 24, 2007, 01:01:51 pm »
wg. mnie adventurer zasieka kazdego fightera i tanka. skille walna w DA za hmm ponad 1k jak znam zycie i jak wejdzie kilka criticow to DA lezy. nie ma nic lepszego w zwarciu jak adventurer ktory wie do czego slozy jego postac. taki glad tez padnie przy th. no ale na siegach to jak widze kolegow thowcow to z lukami sobie pomykaja na murach ale nie spisuja sie tak zacnie jak np. sh, necro czy he
1k w DA ?....raczysz żartować, conajwyżej w jego pantere, co do samego DA najlepszym wyjściem byłby Dash i bieg w stronę przeciwną zanim oberwiesz Shackle. Parę critów ?...haha, waląc critami nie przekroczyłbyś nawet bariery 200 dmg.

Co do kwestii siege, TH wymaga większych umiejętności niż np wspomnieni SH, Necro czy HE. Więc to jest też kwestia 'skilla' twoich kolegów.
EPI :
Valeth - AW 6x


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Th w C5
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 24, 2007, 01:10:42 pm »
ON mówi PRAWDE ! Ja SK dostaje z lethiala za 1400 ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 644

  • Pochwał: 11

  • Allways follow my dreams.
Odp: Th w C5
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 24, 2007, 05:56:04 pm »
Sprostowanie:

Chodziło mi o Backstab skill który omja cp.

Dodatkowo na 78 GH, WR czy AT otrzymują Focus Death zmniejszające szanse na criticala ale zwiększające szanse na blowa. Nie wspominam o focus chance i focus power Adventurera.

Jak lethal strike wejdzie (z lethal strike czy critical blow) to 1,5k w tanka to normalka,robe/light usery chyci za 3k-5k...

Co do innych dagerów to Blinding bow owns... instant kill, szybkość sadzenia blowami zwiększona, dodatkowo odsłaniasz plery (nie dotyczy tanków oprócz DA).
Your journey's never end

<--= They see me rollin They hatin Patrolling they tryin to catch me ridin dirty =-->



  • Wiadomości: 581

  • Pochwał: 4

  • We live for the One. We die for the One.
Odp: Th w C5
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 24, 2007, 06:12:50 pm »
1. Lethal Strike zmniejsza (chyba) HP albo CP albo oba do 1
2. AT to Adventurer? Adventurer nie dostaje Focus Death tylko Focus Chance i Power
3. Blinding Blow raczej zwieksza M. Speed a nie A. Speed


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Th w C5
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 24, 2007, 10:57:07 pm »
Blind zwiększa szybkość biegania. Nie wiem jaki dmg bo to szitstwo nigdy mi nie siadło ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 644

  • Pochwał: 11

  • Allways follow my dreams.
Odp: Th w C5
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 25, 2007, 06:09:52 pm »
Przeczytałem skilla i pisze o szybkości biegania. Może mi się wydaje ale jak koleś wsadza bindinga (charakterystyczny dźwięk) to potem sypią się blowy ładnie - binding ma taki sam dmg jak deadly blow, z tym, że jak go użyjesz to na pasku masz buffa (coś a'la aura flare)
Your journey's never end

<--= They see me rollin They hatin Patrolling they tryin to catch me ridin dirty =-->



  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Th w C5
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 26, 2007, 02:37:22 am »
wiem, wiem. Blinda uzywa sie do uciekania ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

Odp: Th w C5
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 27, 2007, 10:12:09 pm »
Mam 58lvl swoim TH i zaraz będę miał dooma lighta. Mam z nim taki problem że mogę wygrać z ludźmi na 60+lvl a mogę przegrać z ziomkami na 45 lvl. Czemu tak się dzieje.. Czemu te blowy wchodzą tak różnie. Mam Ds focus i tatoo na dex+4..powinno byc ok ale nie jest może jakaś rada. A i czy założenie dooma dużo mi pomoże? Będę wtedy miał 37 dex.
Abyss 7x=> Necromancer 72+


  • Wiadomości: 644

  • Pochwał: 11

  • Allways follow my dreams.
Odp: Th w C5
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 28, 2007, 08:33:26 pm »
Większy dex - większa szansa na wejście blowa. Ale jak sam pisze możesz wygrać z 6x, możesz przegrać z 4x - zasada prosta - szczęście / fart. L2 w dużym stopniu opiera się na szczęściu.

co do blowów to rada taka moja - staraj się jaknajczęściej walić w plery -> większa szansa na landing, masz dye +4 dex więc jest dobrze to tyle... doom powinien zwiększyć nieco szanse na wejście blowów.
Your journey's never end

<--= They see me rollin They hatin Patrolling they tryin to catch me ridin dirty =-->



  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: Th w C5
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 29, 2007, 05:23:53 pm »
Co do TH - w c5 najsłabiej z daggerów wbija blowy, co się zmienia dopiero bo otrzymaniu skilla MM (Might Mortal).
chyba chodziło ci o:
   Critical Blow         With an increased chance of success, you attempt an extremely deadly attack on your foes. A Lethal Strike is possible. An equipped dagger weapon is required to use this skill. Power 2091. Effect 1.

P.S. kazdy dager staje sie przepotezny na trzeciej profce + bufy, build +dex dagger sa crt.dmg wlaczyc vision stance oraz Focus Skill Mastery, Focus Chance(pw,th), Focus Death(pw,aw), Focus Power (aw,th) wsumie 5 blowow kazdy ma przy bufach an atak speed i sile krytykow poprostu masakra, Teksańska i na dodatek piłą łańcuchową...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2007, 05:30:01 pm wysłana przez Bade »
tired...


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

Odp: Th w C5
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 12, 2007, 03:44:28 pm »
Z tego co wiem, szanse na blowa zwiększają także buffy(baa dodatkowo dodają w ciula dmg), dlatego nabuffowany TH ma sporą przewagę nad innymi nabuffowanymi postaciami, bo jego blowy lepiej i mocniej wchodzą.


  • Wiadomości: 54

  • Pochwał: 0

Odp: Th w C5
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 24, 2007, 12:35:41 pm »
Z tego co wiem, szanse na blowa zwiększają także buffy(baa dodatkowo dodają w ciula dmg), dlatego nabuffowany TH ma sporą przewagę nad innymi nabuffowanymi postaciami, bo jego blowy lepiej i mocniej wchodzą.
C3?? ;)


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: Th w C5
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 25, 2007, 11:08:01 am »
Z tego co wiem, szanse na blowa zwiększają także buffy(baa dodatkowo dodają w ciula dmg), dlatego nabuffowany TH ma sporą przewagę nad innymi nabuffowanymi postaciami, bo jego blowy lepiej i mocniej wchodzą.
C3?? ;)

Jeśli już to C1, C2. W C3 nastapiły zmiany (blowy zależące od DEX itp).
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • Wiadomości: 54

  • Pochwał: 0

Odp: Th w C5
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 25, 2007, 04:58:00 pm »
Moze masz racje. Gram na privie i zmienilo sie to u nas dop jak weszlo c4. Na offie moze bylo juz wczesniej. :)