Witaj
Gość

Wątek: spoilowanie a nowe części l2 (pytanie przede wszystkim do retailowców)  (Przeczytany 1187 razy)

  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Witam,

Ponieważ nigdy nie grałem na retku a mam pytanko o to czy coś nie jest czasem bugiem więc proszę o wypowiedz kogoś kto się zna :)

Z tego co pamiętam, kiedyś w l2 jak się spoilowało to to czy wyciągnę spoil moba zależało od tego, czy lvl spoilującego był odpowiednio zgodny z lvlem moba. Dmg mógł zadawać ktokolwiek (prawda to czy nie?)

Natomiast teraz (gram na gracia epilogue) zauważyłem że aby wyciągnąć spoil z moba zależy nie tylko od lvla spoilującego ale także od lvla osoby która zadała dmg (innymi słowy mob musi zostać zabity przez osobę o lvl odpowiednio zgodnym z lvl moba).

Moje pytanie: czy to się zmieniło w którejś z ostatnich kronik, czy też zawsze tak było? A może po prostu na moim serwie jest bug?

dzięki z góry za pomoc,
Delude


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: spoilowanie a nowe części l2 (pytanie przede wszystkim do retailowców)
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 11, 2010, 04:48:13 pm »
Nie. Teraz jak spoilujesz to osoba w rzucająca spoila powinnam mieć najlepiej 2 lvl więcej lub mniej od potworka na który wpada spoil. Więc im wyższy lub mniejszy lvl tym gorzej spoil działa.

Oczywiście lvl dobijającego też ma znaczenie, ale nie tak bardzo jak twój lvl.
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 327

  • Pochwał: 10

Odp: spoilowanie a nowe części l2 (pytanie przede wszystkim do retailowców)
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 11, 2010, 06:33:27 pm »
Na offie kiedyś jak grałem, było tak, że TYLKO level spoila miał znaczenie (level krasnala był mniej ważny) i dmg mógł zadać ktokolwiek. Dobrym pomysłem na dobry spoil był destro 75 + kraś 40 w cata of branded.

Nie wiem natomiast jak to jest teraz, ale w żadnym changelogu nic na ten temat nie zauważyłem

Whtever walks in my heart,
Will walk alone...


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 4

Odp: spoilowanie a nowe części l2 (pytanie przede wszystkim do retailowców)
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 11, 2010, 10:34:05 pm »
od gracia epilog osoba bijąca tak samo jak spoiler musi mieć lvl w okolicach lvla moba. jak bedzie miała go na niebiesko to spoila nie będzie. wystarczy ze ktos z high lvl raz uderzy moba lub rzuci mu jakis debuff i spoila nie bedzie.