Witaj
Gość

Wątek: GE,składanie sprzętu  (Przeczytany 1815 razy)

  • Wiadomości: 43

  • Pochwał: 0

GE,składanie sprzętu
« dnia: Grudzień 26, 2010, 06:05:58 pm »
Czesc !
Mam pare pytan,jako prawie totalny newbie ; d

Jeśli miałbym zamiar grac tyrantem na server gracia epiloguie,raty x10 to jak radzicie mi składac sprzet ?
Tzn nie ma tego łatwego questa na a grade armor i to sporo utrudnia,a z dropa wiadomo,ze jest ciezko :)
Radzicie moze przeskoczyc z b grade z luxory od razu na s grade ( najpierw chyba weapon,potem set ? ) czy jednak pomeczyc sie i z dropa zebrac te recki a grade ?
Prosiłbym o opinie,z góry dzięki :))


  • Wiadomości: 169

  • Pochwał: 0

Odp: GE,składanie sprzętu
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 26, 2010, 06:14:55 pm »
A grade sprzęt nie jest ci aż tak potrzebny wystarczy jakieś dobre pt i możesz od razu składać s grade najpierw broń bo łatwiej się składa  :)
i do tego możesz dorzucić sobie wilka zawsze pomaga w koksie  :D


  • Wiadomości: 43

  • Pochwał: 0

Odp: GE,składanie sprzętu
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 26, 2010, 06:34:45 pm »
a jak powiedzmy,ze gramy w duo 2 tyrantó ,codziennie po 3h ,to jak byłoby lepiej ? ; d bo 2 osoby to wiadomo,ze szybko nie złoża s grade :)
Dziękuje za odpowiedz :D


  • ******
  • Wiadomości: 1045

  • Pochwał: 10

Odp: GE,składanie sprzętu
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 26, 2010, 06:36:28 pm »
Czesc !
Mam pare pytan,jako prawie totalny newbie ; d

Jeśli miałbym zamiar grac tyrantem na server gracia epiloguie,raty x10 to jak radzicie mi składac sprzet ?
Tzn nie ma tego łatwego questa na a grade armor i to sporo utrudnia,a z dropa wiadomo,ze jest ciezko :)
Radzicie moze przeskoczyc z b grade z luxory od razu na s grade ( najpierw chyba weapon,potem set ? ) czy jednak pomeczyc sie i z dropa zebrac te recki a grade ?
Prosiłbym o opinie,z góry dzięki :))
Latasz w commonach/shadowach do s grade. O common a grade pewno na rynku nie bedzie tak trudno. C grade commony ( weapon od npc u ktorego zmieniasz profe) B grade shadow itemy w giran (armor może byc nadal c grade)
Cytuj
Gimnazjaliści moderatorami forum. To smutne.

Cytuj
serv na max 2-3h mam all +16 i co dalej


  • Wiadomości: 43

  • Pochwał: 0

Odp: GE,składanie sprzętu
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 26, 2010, 06:38:09 pm »
Wszystko pięknie Jac0l dzięki,ale co gdy na serverze jest taki custom i nie ma common itemek ?  :beksa:


  • Wiadomości: 252

  • Pochwał: 0

Odp: GE,składanie sprzętu
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 26, 2010, 06:41:32 pm »
zmien serwer xD
Abyss x7: Leathien Moonlllight Sentinel 78 sub necro 75/ex hero:D
Celes:Leathien Sagi 77/ sub cardi x77/Titan 76/AW x6:(   
l2 Existance x7:Onix Dominator 80<3 sub sh 75 ex hero:D


  • Wiadomości: 43

  • Pochwał: 0

Odp: GE,składanie sprzętu
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 28, 2010, 09:19:49 pm »
Dobra,to powiedzmy,ze commony są etc i grając w 2 osoby tylko,bez clanu,const i te sprawy tez będzie lepiej biegac w commonach az do s grade i nie bawic sie w składanie a grade ? recki na armor a jest ciezko zdobyc od kiedy nie ma q w gc,na bron duzo mastów całkiem + nie jest o wiele lepsza od tej b grade ,no a np q na s grade weapon jest w maire łatwy ,gorzej z varka i ketra na armoa,ale przeboleje sie chyba
Wiec podsumowując : gram w 2 osoby ( 2 tyrantów,no i wc na plecach ) i lepiej będzie nam biegac az do s w commonach,rajt ?:)


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: GE,składanie sprzętu
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 28, 2010, 09:27:13 pm »
tak
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77