Witaj
Gość

Wątek: manor a freya  (Przeczytany 1448 razy)

  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

manor a freya
« dnia: Grudzień 28, 2010, 10:39:56 pm »
Witam,

Mam pytanie jak teraz wygląda manor (teraz tzn. np. freya) na jakiś godnych zaufania (czyli retail :) ) serwach?

Chodzi mi przede wszystkim o jedno pytanie: czy tuż przed restartem manora, w czasie kiedy jest on 'under maintanance' mozna sobie spokojnie w okienku skupu owoców ustawić ile sprzedajemy i w jakim mieście i spokojnie czekać ze stoperem na odpowiedni moment i kliknąć sell z nadzieją na sellnięcie wszystkiego za jednym razem?
Czy też może trza czekać z ustawieniem sprzedaży aż się manor restartuje, co powoduje że sprzedawanie owoców robi się wyścigami w klikaniu?

Pytam sie bo pamietam ze kiedys (dawno temu :P) było tak że tylko spokojnie się czekało z ustawionym wszystkim ze stoperem na kliknięcie sell... a teraz gram na priva na freyi i jakieś dziwne jazdy są więc nie wiem czy to bug czy to kwestia kroniki...

Pozdr.


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: manor a freya
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 28, 2010, 11:01:20 pm »
Może boty kupują może wina priva:P W tym systemie od wieków prawie nic się nie zmieniało

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: manor a freya
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 28, 2010, 11:46:51 pm »
Boty nie kupują bo ostatnio sprzedałem owoce na 350 CLek... a mam refleks szachisty :D ale jestem pazerny więc mnie to nie zadowala

Jeśli ktoś zna 100% pewna odpowiedz na moje pytania to proszę o wypowiedź :)