Witaj
Gość

Wątek: O kobiecych atrybutach @ L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)  (Przeczytany 20466 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Ciekawa dyskusja. Ale zgodzę się z poprzednikami odnośnie piersi ^^
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • Wiadomości: 777

  • Pochwał: 15

  • Onlife
Tirius nabijasz posty czy co? xD Jak rozmowa o cycuszkach może nie być ciekawa? Stety lub niestety Stwórca wyposażył nas facetów we w sumie irracjonalny zachwyt nad kobiecymi krągłościami który miał nam niegdyś, w czasach jaskiniowych, pomóc w doborze kobiety która będzie najlepszą karmicielką dla naszego potomka i choć przez te lata gusta się lekko zdewaluowały to nie może być opcji żeby rozmowa o piersiach nie była dla nas interesująca :P

Oczywiście bez urazy, to tylko taki dżołk. A poważnie to z narzeczoną stwierdziliśmy że o ile dla chłopaków (zazwyczaj) piersi swoich kobiet są jednym z najważniejszych ich atrybutów to nie robią nic w tym kierunku żeby dziewczynę stymulować żeby o te piersi zadbała. Moje dziewcze zna mnóstwo dziewczyn które kupują staniki gdzieś w tanich sklepach z chińską odzieżą lub bazarach. Może to wyda się wam głupie czy śmieszne ale naprawdę jest wielka różnica między tym jak piersi układają się w jakimś chińskim badziewiu a staniku wykonanym z dobrego oddychającego materiału i ukształtowane przez lata doświadczeń danej firmy w tej branży. Nawet jeżeli nie uwierzycie w to że tani stanik może powodować raka to uwierzcie w to że potrafi je zdeformować.  Dlatego przy okazji tematu chcielibyśmy z dziewczyną zaapelować do was chłopaki "DBAJCIE O CYCUSZKI SWOICH DZIEWCZYN!" :)
It's nice to be important but it's more important to be nice

In every life we have some trouble
 When you worry you make it double


Cytat: naris
How to PvP with a lock: Bind 1/3 of you keyboard to fear, 1/3 to dots and 1/3 to destruction spells.
Smash you head into the keyboard. YYYAAARRRGGGH!!!


  • Wiadomości: 198

  • Pochwał: 0

Nawet jeżeli nie uwierzycie w to że tani stanik może powodować raka to uwierzcie w to że potrafi je zdeformować.  Dlatego przy okazji tematu chcielibyśmy z dziewczyną zaapelować do was chłopaki "DBAJCIE O CYCUSZKI SWOICH DZIEWCZYN!" :)

No wszędzie ale tu się nie spodziewałam nawracania na dobrą "rozmarówkę":) ale +, może jakiś z ciekawości wymierzy swoją dziewczynęn i zrobi  :o takie oczy jak zobaczą jaki powinna nosić rozmiar a jaki nosi( a jaki dobry pretekst żeby sobie pomacać)
http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/index2.html
« Ostatnia zmiana: Październik 19, 2011, 11:57:02 pm wysłana przez Fabienne »


  • Wiadomości: 777

  • Pochwał: 15

  • Onlife
Cytuj
No wszędzie ale tu się nie spodziewałam nawracania na dobrą "rozmiarówkę"
Heh jakaś poczytność tego forum jest a nie mogło być lepszej okazji do wspomnienia o tym niż topik o cycuszkach. Tym bardziej że z autopsji wiem że dziewczyny tak łatwo nie zmienią swoich przyzwyczajeń (koleżanka mojej dziewczyny : "dałaś 120zł za zwykły biały stanik?! Ja znam miejsce gdzie za tą kwotę możesz mieć 4 czy pięć i znacznie ładniejsze"). Ja sam bagatelizowałem to wcześniej dopóki nie zobaczyłem jak piersi mojej dziewczyny wyglądają w zwykłych "chińczykach" a jak w markowych stanikach. Co więcej okazało się że w przypadku przesiadki na te drugie zmienił się również rozmiar, na mniejszy.W taniochach nawet przy większej rozmiarówce piersi dosłownie "wypływały" a tutaj przy mniejszych wszystko dopasowane jest idealnie.

A jak ktoś będzie się śmiał z tego to mam to gdzieś. Być może ktoś inny skorzysta i będzie się cieszył widokiem pięknych jędrnych piersi swojej piękniejszej połowy.

Cytuj
a jaki dobry pretekst żeby sobie pomacać
:evil: aż wstyd że to ty na to wpadłaś a nie ja, chłopak :roll:
It's nice to be important but it's more important to be nice

In every life we have some trouble
 When you worry you make it double


Cytat: naris
How to PvP with a lock: Bind 1/3 of you keyboard to fear, 1/3 to dots and 1/3 to destruction spells.
Smash you head into the keyboard. YYYAAARRRGGGH!!!


  • Wiadomości: 198

  • Pochwał: 0

Cytuj
Cytuj
a jaki dobry pretekst żeby sobie pomacać
:evil: aż wstyd że to ty na to wpadłaś a nie ja, chłopak :roll:


Zaczęłam grać w l2 bo gdzieś kątem oka przyuważyłam BladeDancerkę jak rzuca dance:)
« Ostatnia zmiana: Październik 21, 2011, 12:23:09 pm wysłana przez Fabienne »


  • Wiadomości: 89

  • Pochwał: 0

hmm to jedna z ciekawszych odpowiedzi na pytanie "jak zaczalem/zaczelam" grac w L2.
co do rekordow dziewczyn w pt, sam mialem 3 z tym ze nie byly wszystkie z polski. jedna byla z ruminii, druga z litwy, a trzecia z polski.
tak sie stalo ze 2 odeszly bo sie poklocily, lub zostaly wyrzucone juz nie pamietam, lecz faktem jest iz kobiety w l2 gorzej porozumiewaja sie niz faceci, przynajmniej ja tak to odczuwam z obserwacji
chociaz zdarzylo mi sie spotkac na roxy x5 jesli dobrze pamietam klan skladajacy sie tylko z dziewczyn (ok. 25) niestety nie wiem jakie byly losy tego klanu ale zapowiadalo sie ciekawie  :P
To jest ten dualbox ?!


  • Wiadomości: 198

  • Pochwał: 0

Ale to nie tylko w l2:) "Ktoś mądry" kiedyś powiedział "Wybacz, ale nie ufam czemuś, co krwawi pięć dni i nie zdycha". Od podstaw jesteśmy wredne i zawistne, a w l2 gdzie z automatu robicie z nas coś wyjątkowego konkurencja jest jeszcze bardziej nie wskazana. To takie uogólnianie wiadomo:)

Pazura o kobiedach
http://www.youtube.com/watch?v=Aqgj_GbAfyQ
http://www.youtube.com/watch?v=5DObOPRAWEk&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=pGoTQKhdHW0&feature=related

(przed teksty o kremach,kosmetyczka,ciuszkach itd)
- a wiecie co jest najgorsze dziewczyny?
-że to jest wszystko nie dla nas
-to jest po to ...żeby inne widziały
-wiecie jak u nas w świecie mężczyzn się to nazywa cholera?
-.....WYŚCIG ZBROJEŃ...

:)


  • Wiadomości: 757

  • Pochwał: 7

  • Over-LoL-E.D.
co do rekordow dziewczyn w pt, sam mialem 3
2 here :< a szkoda, bo grało się w Ich towarzystwie naprawdę fajnie :D


btw. bardzo fajny topic :D
想うだけでは叶わないけど、想わなければ始まらない。


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Ja grałem w klanie prowadzonym przez kobitkę i był to jeden z dwóch klanów w których fajnie spędzałem czas :)


  • Wiadomości: 89

  • Pochwał: 0

Absolute ?
ogolnie wydaje mi sie ze kobiety wprowadzaja troche inny klimat moze nie tyle w duzym klanie co w cp :)

To jest ten dualbox ?!


  • Wiadomości: 442

  • Pochwał: 10

  • offline.
Absolute ?
ogolnie wydaje mi sie ze kobiety wprowadzaja troche inny klimat moze nie tyle w duzym klanie co w cp :)
nom nom :D


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Ano co prawda, to prawda. Ostatnio grywam ze znajomymi w LoLa i jednego znajomego dziewczyna również w to gra, no i nie ma nic lepszego od "rejdzującej" dziewczyny, która wyzywa randomów, gdy jej nie idzie. Coś pięknego po prostu ^^. Na pewno obecność płci przeciwnej umożliwia rozmowy na bardziej szerokie tematy.

Doman - odnośnie staników, to przyznam Ci rację, że te drogie przynoszą lepszy efekt, no ale jak już wcześniej również wspomniałeś - są drogie i większość kobiet, dziewczyn nie chce nosić, ze względu właśnie na cenę. Chociaż to też z wiekiem wszystko się zmienia, bądź co bądź.
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Nie muszą być drogie - wystarczy kupić tańszy i go odrobinę przerobić, tylko "się nie chce...".


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Albo się nie umie  :P
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • Wiadomości: 757

  • Pochwał: 7

  • Over-LoL-E.D.
Ano co prawda, to prawda. Ostatnio grywam ze znajomymi w LoLa i jednego znajomego dziewczyna również w to gra, no i nie ma nic lepszego od "rejdzującej" dziewczyny, która wyzywa randomów, gdy jej nie idzie. Coś pięknego po prostu ^^. Na pewno obecność płci przeciwnej umożliwia rozmowy na bardziej szerokie tematy.
dziewczyna mojego kumpla również została 'wkręcona' i grała (głównie solo, na nieskolvlowym koncie) w LoLa, niestety po jakimś czasie stwierdziła, że zbyt mocno denerwuje się grając z takimi -jak to dyskretnie ujęła- 'idiotami'  :P
oglądanie Jej, grającej solo, sprawiało nam wiele frajdy  hahaha (granie z Nią również)
想うだけでは叶わないけど、想わなければ始まらない。


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

A powiedzcie mi kto tak na prawde zrozumie te dziewczyny? Ja ze swoja chodze prawie dwa lata I dalej nie wiem o co jej czasami chodzi:P
Ale ze tak powiem mam takie swoje powiedzonko:
Z DZIEWCZYNAMI TRZEBA TAK JAK Z MATMA, NIE TRZBA PROBOWAC ZROZUNIEC, TYKO TRZEBA JE UMIEC WYKORZYSTAC
:D
Pozdrawiam:)


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Myśl głową nie główką to zrozumiesz :D Ja po dwóch latach zbierałem już na pierścionek ;)


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Ja po dwóch latach zbierałem już na pierścionek ;)
Widac kto tu glowka myslal.. :D
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

(...)
Z DZIEWCZYNAMI TRZEBA TAK JAK Z MATMA, NIE TRZBA PROBOWAC ZROZUNIEC, TYKO TRZEBA JE UMIEC WYKORZYSTAC
(...)
Lol
Jeśli masz takie podejście do matmy, to no comments... Matma/fiza - jedyne przedmioty które wystarczyło zrozumieć, a nie uczyć się jak głąb na pamięć...
Podejście do dziewczyn przemilczę...

(...) Na pewno obecność płci przeciwnej umożliwia rozmowy na bardziej szerokie tematy...
(...)
... i uniemożliwia rozmowy na inne :D

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 89

  • Pochwał: 0

nie koniecznie  :D :D
co do podejscia lardila to dosyc plytkie myslenie na dluzsza mete nie pociagniesz chlopie napisales to tak jakbys nie kochal swojej dziewczyny  :oops:
To jest ten dualbox ?!


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Nie powiedziałem,ze ja nie kocham. Tylko ze jej czasami nie rozumiem a to robi różnice. a co do tego składania się na pierścionek to ja nie mam takiego zamiaru przez najbliższe 5 lat :P  Heh a tak w nawiasie to moja laska powiedziała ze chciała by dostać pierścionek wart co najmniej 1,5k. normalnie  :o Mozę żartowała czy coś, ale mi kasy nie szkoda choćbym miał dać za ten pierścionek 100k to bym tyle dał


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Heh a tak w nawiasie to moja laska powiedziała ze chciała by dostać pierścionek wart co najmniej 1,5k. normalnie  :o

Co się dzieje z tą dzisiejszą młodzieżą...  :D


  • Wiadomości: 89

  • Pochwał: 0

 :D
To jest ten dualbox ?!


  • Wiadomości: 777

  • Pochwał: 15

  • Onlife
Moja stwierdziła że to trochę głupota wydawać 1,5 koła za pierścionek po którym nie widać że jest z jakimś kamieniem szlachetnym i zdecydowanie za tą sumę wolała by sobie kupić kilka fajnych cacuszek ze svarowskim. Co też zrobiliśmy.

Cytuj
Zaczęłam grać w l2 bo gdzieś kątem oka przyuważyłam BladeDancerkę jak rzuca dance:)
Dlatego ja za jakiś tydzień czym prędzej pędzę do biedronki bo będzie nowy rzut gier LINK a wśród nich X-blades - h'n's bardzo podobny do Devil May Cry ale z ładnie "ubraną" heroiną w roli głównej :P
It's nice to be important but it's more important to be nice

In every life we have some trouble
 When you worry you make it double


Cytat: naris
How to PvP with a lock: Bind 1/3 of you keyboard to fear, 1/3 to dots and 1/3 to destruction spells.
Smash you head into the keyboard. YYYAAARRRGGGH!!!


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Ah te dziewczyny, z nimi zle a bez nich gorzej  :bump: