Witaj
Gość

Wątek: [Carpet Cleaners] CP@Drama  (Przeczytany 8330 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

[Carpet Cleaners] CP@Drama
« dnia: Maj 09, 2012, 12:41:28 pm »
to pieczątka już nowy serwer owni? ; o
« Ostatnia zmiana: Maj 13, 2012, 08:46:50 pm wysłana przez RazielIII »
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 1

Odp: [Carpet Cleaners] CP@Dama
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 09, 2012, 01:53:18 pm »
to pieczątka już nowy serwer owni? ; o

To już się strasznie nudne robi, żenada kompletna. Próbujesz komuś zaimponować tymi docinkami?
Cytat: skrzydlaty
Jak wykupisz Premium Life u Pana Boga to zwiększy Ci dobe do 30h.
:D :D :D :D


  • Wiadomości: 194

  • Pochwał: 0

Odp: [Carpet Cleaners] CP@Dama
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 09, 2012, 02:25:38 pm »
to pieczątka już nowy serwer owni? ; o

To już się strasznie nudne robi, żenada kompletna. Próbujesz komuś zaimponować tymi docinkami?

Czy kolejna docinka jest nudna czy kolejny post o kolejnym cp/klanie/serwerze Hella jest nudne? Czy może to dokładnie to samo?? Dlaczego to samo? bo wchodzę sobie na forum widzę nowy post to go czytam? Potem okazuje się że to ta sama nuda  :oops:
http://Insomnia.org.pl było mineło ;)


  • Wiadomości: 225

  • Pochwał: 0

Odp: [Carpet Cleaners] CP@Dama
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 12, 2012, 03:07:34 pm »
Co by nie mówić o Alarionie to tu ma racje co chwile widać kolejny post jak HellSign kolejny serv owni  :D


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: [Carpet Cleaners] CP@Dama
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 12, 2012, 03:20:16 pm »
Co by nie mówić o Alarionie to tu ma racje co chwile widać kolejny post jak HellSign kolejny serv owni  :D
A ty masz lvl taki co ja w grudniu, Interlude ssie ludzie ode mnie nie chca tam grac :)


Sorki, ze ownie serwery, ale zywotnosc 80% privow aktualnie spadla to smiesznego poziomu
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: [Carpet Cleaners] CP@Dama
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 12, 2012, 05:17:29 pm »
powodzenia i czekamy za tydzien na info o quicie!
 :oops:
retired


  • Wiadomości: 194

  • Pochwał: 0

Odp: [Carpet Cleaners] CP@Dama
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 12, 2012, 05:43:37 pm »
powodzenia i czekamy za tydzien na info o quicie!
 :oops:

Tydzień? Chyba wszyscy ci mówią że jesteś zbytnim optymistą  :oops:
http://Insomnia.org.pl było mineło ;)


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: [Carpet Cleaners] CP@Dama
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 12, 2012, 05:57:31 pm »
powodzenia i czekamy za tydzien na info o quicie!
 :oops:

Widze ze quitnales z core i grasz w tere kiedy nowa gra? :D
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 63

  • Pochwał: 0

Odp: [Carpet Cleaners] CP@Dama
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 12, 2012, 08:18:50 pm »
Co by nie mówić o Alarionie to tu ma racje co chwile widać kolejny post jak HellSign kolejny serv owni  :D
A ty masz lvl taki co ja w grudniu, Interlude ssie ludzie ode mnie nie chca tam grac :)


Sorki, ze ownie serwery, ale zywotnosc 80% privow aktualnie spadla to smiesznego poziomu

5k online na IL z ktorego quitnoles. Nie zapowiada sie na krotka zywotnosc...

Po za tym nie polacam tego jegomoscia do wspolnej gry. Wbil do klanu, postawil CP, pogral tydzien, ojeb** ludzi, quitnol. Jeszcze mnie bezczelnie obraza za swoj idiotyzm. Nic dziwnego ze international community na rosyjskich serwerach jest takie kiepskie, kiedy takie zje** graja w ta gre. Gdyby to ode mnie zalezalo to bym dal takiemu bana na l2 i kazde inne mmo.

Powinien powstac specjalny topic na tym forum, kogo unikac w grze, zeby pozniej ludzie bez niczego nie zostawiali. Osobiscie ciesze sie ze wyszlo szydlo z worka i wiecej go na oczy juz nie zobacze ale mimo wszystko ludzie jego pokroju powinni byc tepieni.


No to by bylo na tyle. Mam nadzieje ze nikt wiecej nie nabierze sie na jego gadanie. Powodzenia oszuscie i zlodzieju :)


PS. Ciekawe co mi madrego odpiszesz ciolku:)

PS 2. Mam nadzieje ze nie dostane -% do  obrazania poniewaz wyswiadczam przysluge graczom piszac prawde w taki dosadny sposb ;)


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: [Carpet Cleaners] CP@Dama
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 12, 2012, 08:23:46 pm »
Cytuj
No to by bylo na tyle. Mam nadzieje ze nikt wiecej nie nabierze sie na jego gadanie. Powodzenia oszuscie i zlodzieju
KOGO ? :D

Cale CP poza Vizjereiem, 5g, Lynxxem idzie na goda, bo :"
Aaaa Helu interlude jest takie nudne....


do dostepu maja krafta/spoila all maty, 5g dostal na nobla, na ktorego ja farmilem z innym czlonkiem CP, lynxx juz nie dostal ale dostanie 1/3 matsow a to no ze tak ujme :)



Cytuj
PS. Ciekawe co mi madrego odpiszesz ciolku:)

Dla Twojej wiadomosci gdyby nie to ze interlude samo w sobie jest srednie i tak mielismy isc do innego klanu, Twoj to tragedia.

Wstaje Hekaton - Volgar(ode mnie z CP) go zabiera w dziure i zbija 10%(calkiem twardy rb) klan zamiast przyjsc dobic
"Nie ja ide farmic qi na 3rd"

itd. itd. :) GL, tak samo stoi ant queen a u was 13 os online z czego od nas z cp 9, faktorzy :D


---------------------------------

A tak w ogóle to o co bijesz? O to, ze wiekszosc nobli w tym klanie byla ode mnie z cp? O to, ze praktycznie cale pt odchodzi? My sie znamy? Bo siedzielismy u was w klanie tylko dla mass resa :D



« Ostatnia zmiana: Maj 12, 2012, 08:27:52 pm wysłana przez HellSign »
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 1

Odp: [Carpet Cleaners] CP@Dama
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 12, 2012, 08:39:00 pm »
Niektórzy są tak płytcy, że aż się nie chce pisać nic na ich temat...

Free  :bump:
Cytat: skrzydlaty
Jak wykupisz Premium Life u Pana Boga to zwiększy Ci dobe do 30h.
:D :D :D :D


  • Wiadomości: 63

  • Pochwał: 0

Odp: [Carpet Cleaners] CP@Dama
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 13, 2012, 10:59:45 am »
Cytuj
No to by bylo na tyle. Mam nadzieje ze nikt wiecej nie nabierze sie na jego gadanie. Powodzenia oszuscie i zlodzieju
KOGO ? :D

Cale CP poza Vizjereiem, 5g, Lynxxem idzie na goda, bo :"
Aaaa Helu interlude jest takie nudne....


do dostepu maja krafta/spoila all maty, 5g dostal na nobla, na ktorego ja farmilem z innym czlonkiem CP, lynxx juz nie dostal ale dostanie 1/3 matsow a to no ze tak ujme :)



Cytuj
PS. Ciekawe co mi madrego odpiszesz ciolku:)

Dla Twojej wiadomosci gdyby nie to ze interlude samo w sobie jest srednie i tak mielismy isc do innego klanu, Twoj to tragedia.

Wstaje Hekaton - Volgar(ode mnie z CP) go zabiera w dziure i zbija 10%(calkiem twardy rb) klan zamiast przyjsc dobic
"Nie ja ide farmic qi na 3rd"

itd. itd. :) GL, tak samo stoi ant queen a u was 13 os online z czego od nas z cp 9, faktorzy :D


---------------------------------

A tak w ogóle to o co bijesz? O to, ze wiekszosc nobli w tym klanie byla ode mnie z cp? O to, ze praktycznie cale pt odchodzi? My sie znamy? Bo siedzielismy u was w klanie tylko dla mass resa :D

ty myslisz ze mi jakis problem zrobiles?? Ja dobrze wiedzialem ze qutiniecie predzej czy pozniej. Wiem ze ludzie tez quitna. Nie poszedlem na serwer w celu ownienia go od pierwszego tygodnia. Chcesz epiki pierwszego dnia to idz na hr z 200 online. Ja gram for fun i ludzie, ktorzy z nami graja nie maja parcia na szklo tak jak ty masz.

Napisalem post zeby ludzie uwazali na ciebie, bo z takimi ludzmi jak ty, nikt nie pgora sobie dluzej jak 2 tygodnie na serwie. Teraz idz ownic sobie kolejny serwer.


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 1

Odp: [Carpet Cleaners] CP@Dama
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 13, 2012, 01:41:46 pm »
Napisalem post zeby ludzie uwazali na ciebie, bo z takimi ludzmi jak ty, nikt nie pgora sobie dluzej jak 2 tygodnie na serwie. Teraz idz ownic sobie kolejny serwer.
Cool story.
Cytat: skrzydlaty
Jak wykupisz Premium Life u Pana Boga to zwiększy Ci dobe do 30h.
:D :D :D :D


  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: [Carpet Cleaners] CP@Dama
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 13, 2012, 01:51:04 pm »
Akurat Core/Interlude po drodze był Aion, Terra, chyba jeszcze jakieś privy l2. Mam dłużej wymieniać? Jak na nie całe pół roku to się nagrał prawdziwy pro.


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 1

Odp: [Carpet Cleaners] CP@Dama
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 13, 2012, 01:56:36 pm »
Akurat Core/Interlude po drodze był Aion, Terra, chyba jeszcze jakieś privy l2. Mam dłużej wymieniać? Jak na nie całe pół roku to się nagrał prawdziwy pro.
Jesteś taki tępy czy udajesz głupiego? Z Core odeszło całe nasze CP w jednym czasie z powodu niskich rat, w Aiona chwile pograłem z nim, ale stwierdziłem, że szit totalny ta gra, nie mam pojęcia co się działo u niego w Terze/Nanna IL, ale nie oszukujmy się IL to przeszłość, a zamiast grać w Terę już dawno zdecydowaliśmy grać w GW2, więc chyba popełniłeś jakiś fail kolego. Jakieś privy? :) Jeden - OverWold, z którego odeszła bardzo duża liczba osób z powodu bugów i tygodniowego DDoS.
Cytat: skrzydlaty
Jak wykupisz Premium Life u Pana Boga to zwiększy Ci dobe do 30h.
:D :D :D :D


  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: [Carpet Cleaners] CP@Dama
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 13, 2012, 02:00:21 pm »
Wieć jeżeli przychodzicie na serwer doskonale wiedząc że raty 1x, a potem odchodzicie bo za małe raty to coś jest z wami nie tak raczej. Niestety ale bo tylu quitach raczej na 99,99% pewne że i tu quitniecie po tygoniu.

Ps: Zaś sam Hellsign już się nawet boi pokazać w sekcji core bo wie doskonale jakie zdanie mają ludzie o nim tam i nikt go już poważnie nie traktuje. To teraz podejmie próbe tutaj co się skonczy szybkim failem oczywiscie.
« Ostatnia zmiana: Maj 13, 2012, 02:09:04 pm wysłana przez Grande »


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: [Carpet Cleaners] CP@Dama
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 13, 2012, 02:15:44 pm »
Rozumiem, ze jak gram na serwerze to nie moge z niego odejsc(przynajmniej w pierwszym miesiacu) bo inaczej zostane ogloszony quiterem? Hmm, who care? Jezeli nei podoba mi sie serwer to z niego odchodze i ide na inny, jak mi sie z nudzi albo odechce mi sie tam grac to odchodze, szukam nastepnego. W czym wy tu macie problem? Jest tu -_-' jakis regulamin - nie mozesz quitnac z serwera na ktorym grasz przez co najmniej miesiac, bo inaczej bedzie QUITEREM? Zle to swiadczy o pt liderze? Ok, dla was zle, dla kogos dobrze, kazdy ma swoje zdanie wiec zachowajcie je dla siebie. :o Rozumiem, gdybyscie tutaj przyszli i napisali - "pt lider jest zlodziejem, tu i tu sa dowody, dzialo to sie tu i tu, ostrzegam zainteresowanych. Albo, lider nie radzi sobie z pt, jest burdel etc etc. Ale kuraw pisanie - nie dochodzcie do tego pt bo lider gra tydzien i idzie dalej jest zalosne.


Ok takim rozumowaniem ocenie klan waisosirius.

Nie dochodzcie do tego clanu, lider nie ma parcia na szklo, ma zamiar zaczac cos znaczyc na serwerze jak polowa skoczkow z niego odejdzie.
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 1

Odp: [Carpet Cleaners] CP@Dama
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 13, 2012, 02:17:05 pm »
Żaden gracz, który wcześniej nie grał na ru offie nie był przygotowany na GoD z takimi ratami. Niektórym to nie odpowiadało, więc w porę odeszli, bo to była strata czasu robić przez 4 gdziny codziennie to samo? Jak kto woli, ale ja na przykład nie siedzę 24/7 przed kompem i nie mam czasu żeby tłuc XX mobów i robić te same instancje, więc wolę sobie to przyspieszyć idąc na wyższe raty, to chyba logiczne nie? Poszedłem na EU offa, pograłem, było fajnie dopóki lvl szedł, potem zwolnił, więc stwierdziłem, że szkoda czasu.

EOT
« Ostatnia zmiana: Maj 13, 2012, 02:19:47 pm wysłana przez Cezary93 »
Cytat: skrzydlaty
Jak wykupisz Premium Life u Pana Boga to zwiększy Ci dobe do 30h.
:D :D :D :D


  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: [Carpet Cleaners] CP@Dama
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 13, 2012, 02:24:39 pm »
Piszesz jak byś od wczoraj grał w gry mmo. To chyba logiczne że im wyższy lvl tym wolniej leci exp, i nie gadaj tu o GOD bo na retailu zawsze wszystko było wolno więć jak ktoś szedł tam powinien być przygotowany na to że nie będzie od razu wszystkiego. No chyba że brakuje rozumu ci albo nie potrafisz czytać i po miesiącu gry się zorientowaliście na jakich ratach gracie. Ale pociesze cię tutaj też im wyższy lvl tym wolniej leci exp wiec nie masz tam po co iść.


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 1

Odp: [Carpet Cleaners] CP@Dama
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 13, 2012, 02:36:12 pm »
Piszesz jak byś od wczoraj grał w gry mmo. To chyba logiczne że im wyższy lvl tym wolniej leci exp, i nie gadaj tu o GOD bo na retailu zawsze wszystko było wolno więć jak ktoś szedł tam powinien być przygotowany na to że nie będzie od razu wszystkiego. No chyba że brakuje rozumu ci albo nie potrafisz czytać i po miesiącu gry się zorientowaliście na jakich ratach gracie. Ale pociesze cię tutaj też im wyższy lvl tym wolniej leci exp wiec nie masz tam po co iść.
Chyba cofnąłeś się w rozwoju gościu, wyraźnie pisałem, że nie mam tyle czasu na grę i nie cieszy mnie ciągła farma więc idę na wyższe raty, żeby się bawić, to takie trudne do zrozumienia? Robisz z siebie bałwana i klauna w tym momencie, więc przystopuj i idź sobie pofarmić trochę na core  hahaha
Cytat: skrzydlaty
Jak wykupisz Premium Life u Pana Boga to zwiększy Ci dobe do 30h.
:D :D :D :D


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: [Carpet Cleaners] CP@Dama
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 13, 2012, 03:27:54 pm »
CORE -> (Kolega namówił mnie Aiona) dobiłem 3x Lv - ta gra jest słaba .... -> Overworld(całe PL/ENG speaking community, albo prawie całe odeszło po 1.5tyg ddosie) ->


Interlude NANNA, no to wbiłem z moim teamem, (prawie każdy z nich nie CHCE GRAĆ NA INTERLUDE, więc idziemy pograć na tego ASIMA). + to nie był serwer na poważnie, gdyby nie to że 5os z CP nie chce grać na IL ciurali byśmy dalej.


W Tere nie grałem i nie mam zamiarów, na chwilę obecną ASIMA-> GW2(i też nie na starcie bo nie lubię się pakować w płatne MMO jak nie są tego warte, a same beta testy to za mało)





TOP QUITER Z POLSKI :
L2.ws wrzesien - grudzien(serwer padl) -> CORE (grudzien-> koncowka lutego) (odchodzimy całym CP, bo przy ratach x2 min farmy dzienni - czyt insty itd. to 4h -> akurat nasz prime time~) ->

Overworld(zajmujemy zamek, aq, baium) -> 1.5tyg DDOS -> prawie all cp quit z serwera na inny ->

Interlude for fun, ludzie jednak nie chcą grać na IL -> Asima.ws (team z którym gram już od x czasu)
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: [Carpet Cleaners] CP@Dama
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 13, 2012, 04:42:34 pm »
Piszesz jak byś od wczoraj grał w gry mmo. To chyba logiczne że im wyższy lvl tym wolniej leci exp, i nie gadaj tu o GOD bo na retailu zawsze wszystko było wolno więć jak ktoś szedł tam powinien być przygotowany na to że nie będzie od razu wszystkiego. No chyba że brakuje rozumu ci albo nie potrafisz czytać i po miesiącu gry się zorientowaliście na jakich ratach gracie. Ale pociesze cię tutaj też im wyższy lvl tym wolniej leci exp wiec nie masz tam po co iść.
Chyba cofnąłeś się w rozwoju gościu, wyraźnie pisałem, że nie mam tyle czasu na grę i nie cieszy mnie ciągła farma więc idę na wyższe raty, żeby się bawić, to takie trudne do zrozumienia? Robisz z siebie bałwana i klauna w tym momencie, więc przystopuj i idź sobie pofarmić trochę na core  hahaha

Dobra czegos tu nie rozumiem. Nie masz duzo czasu na gre, ale masz dosc czasu, by zmieniac co chwile serwery?
Z reszta za miesiac zobaczymy kto bedzie mial racje. Imo nie posiedzicie tam wiecej, niz 2 miesiace.


  • Wiadomości: 856

  • Pochwał: 9

  • AWTHPW
Odp: [Carpet Cleaners] CP@Dama
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 13, 2012, 04:46:55 pm »
2 miesiace?! optymista ;d

We ride together, we die together.


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 1

Odp: [Carpet Cleaners] CP@Dama
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 13, 2012, 04:59:37 pm »
Dobra czegos tu nie rozumiem. Nie masz duzo czasu na gre, ale masz dosc czasu, by zmieniac co chwile serwery?
Z reszta za miesiac zobaczymy kto bedzie mial racje. Imo nie posiedzicie tam wiecej, niz 2 miesiace.
Wolisz iść do roboty i pracować 8h codziennie i zarabiać 1000zł czy pracować 3h i zarabiać 3000zł?
Jeśli tego nie rozumiesz, to nie wiem jaki mieliście poziom w szkołach :)
Cytat: skrzydlaty
Jak wykupisz Premium Life u Pana Boga to zwiększy Ci dobe do 30h.
:D :D :D :D


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: [Carpet Cleaners] CP@Dama
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 13, 2012, 05:15:17 pm »
A co to za porownanie? Jak zmienie prace kasa mi zostaje, zmieniajac serwer zaczynam wszystko od nowa.
Do tego wybierajac serwer wiem co moge od niego oczekiwac. Choc po zaliczeniu faila mamy kilka wymowek do wyboru:
- za niski rate
- ten l2j ma bugí!
- one side server
- za niski online
- brak international community
- zjebana dotacja, itd.
A to, ze wiekszosc tych powodow towarzyszyla serwerowi od poczatku jego powstania jest z reguly malo istotnym faktem.