Witaj
Gość

Wątek: KONKURSIK - czyli konkurs dla graczy na Lineage.pl  (Przeczytany 3975 razy)

  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
KONKURSIK - czyli konkurs dla graczy na Lineage.pl
« dnia: Grudzień 03, 2016, 09:26:30 pm »



Witam serdecznie naszych forumowiczów, którzy zamierzają zagrać na serwerze Lineage.pl, który ma swoje wielkie otwarcie już 16.12!


Jako, że zbliżają się kolejne Święta Bożego Narodzenia, a po drodze Mikołaj to mamy dla tych, którzy zamierzają wystartować na Lineage.pl prezenty.
1 Miejsce to 100 donate coinów
2 Miejsce to 100 donate coinów
Nagroda pocieszenia to 50 donate coinów

A co to za konkursik? Otóż z racji mikołaja i świąt oraz z racji faktu, że to forum jest dedykowane miłośnikom L2, poszukujemy prac związanych tematycznie z L2 i Świętami. Może to być screen, może to być wasze dzieło, wszystkie chwyty dozwolone o ile będą w temacie. Zatem zapraszam do wrzucania waszych dzieł w postach poniżej.

     - Tak więc zaczynamy dziś, a ostatecznym dniem wrzucania prac jest 10.12.
     - Następnie otworzę głosowanie, głosować będzie można do 15.12. Autorzy dwóch najlepiej ocenionych prac dostaną po 100 donate coinów, a Administracja naszego forum przyzna nagrodę pocieszenia w postaci 50 donate coinów dla pracy, która nam spodoba się najbardziej.
     - Ogłoszenie wyników 16.12.
     - Odbiór nagród po uruchomieniu serwera.


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: KONKURSIK - czyli konkurs dla graczy na Lineage.pl
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 05, 2016, 10:02:22 pm »
Trochę human'owi twarz zżółkła (tak, to jest human  :P), ale nie było innego wyjścia  :)

Link: https://scr.hu/Gnrw6y

P.S: Wydałem 10 zł na cienkopisy, więc mam nadzieję, że uda się coś wygrać  :D


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: KONKURSIK - czyli konkurs dla graczy na Lineage.pl
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 10, 2016, 02:52:44 pm »
dziś ostatni dzień!!


  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: 0

Odp: KONKURSIK - czyli konkurs dla graczy na Lineage.pl
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 10, 2016, 08:05:35 pm »


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: KONKURSIK - czyli konkurs dla graczy na Lineage.pl
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 13, 2016, 10:56:06 am »
Witam uczestników zabawy, jako, że było was aż dwóch ( ;) ) to rezygnujemy z głosowania. Obaj dostaniecie po 100 coinów oraz dodatek za odwagę +25 coinów dla każdego z was!

Po starcie serwera napiszcie mi na PW wasze nicki w grze a ja postaram się w jak najkrótszym czasie dostarczyć waszą nagrodę.

Dziękujemy za wzięcie udziału w zabawie i życzymy udanej gry na Lineage.pl