Witaj
Gość

Wątek: Szukam ludzi do gry na l2 classic club x3  (Przeczytany 1925 razy)

  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Szukam ludzi do gry na l2 classic club x3
« dnia: Sierpień 22, 2017, 01:52:43 pm »
Hej,

Jak w temacie, szukam ludzi do gry na l2 classic club. Robię TYRKA - idealnie byłoby gdyby ktoś zdecydował się na wc/pp/spoila ale nie będę wybrzydzać jak zrobicie coś innego ^^

Zacząłem 3 dni temu, wbiłem 20 lvl i ostatnie 2 dni spoilowałem kasę na TOP d grade fisty, więc jeśli jeszcze nie zaczeliście to mogę na was poczekać.

Gram 2-4h dziennie w godzinach 20-24. Jestem aktywny i dlatego chciałbym żeby ludzie z party grali też chociaż te 2h dziennie, inaczej odjedziemy od siebie lvlami za bardzo :f

Tak czy inaczej jakby ktoś był zainteresowany to piszcie na skype: F__E__N albo w grze IGN: FinalFen (chociaż do whisperów wymagają wbicie 20 lvla :f)


  • Wiadomości: 222

  • Pochwał: -2

Odp: Szukam ludzi do gry na l2 classic club x3
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 22, 2017, 06:18:28 pm »
nie lepiej Ci wbijac na classic.ws ?  stoi z 3 tygodnie, jest polski klan, i troche mniej gonienia


  • Wiadomości: 192

  • Pochwał: 0

Odp: Szukam ludzi do gry na l2 classic club x3
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 22, 2017, 09:20:30 pm »
Zapraszamy na nowy oficjalny serwer classica, przynajmniej bedzie na pewno stabilny, classic.ws watpie zeby sie dlugo utrzymal, natomiast classic.club nie jest taki zly :)


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: Szukam ludzi do gry na l2 classic club x3
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 27, 2017, 03:59:48 pm »
mozna prosic i jakis kontakt do was chetnie bym zagral tylko na pewno wy juz macie po 20+lvl pewnie moge wskoczyc np. na wc, ol


  • Wiadomości: 236

  • Pochwał: 0

Odp: Szukam ludzi do gry na l2 classic club x3
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 25, 2017, 12:48:25 am »
my zaczęliśmy w paru znajomych typowe mele aoe pt póki co lvle 20+ mamy wc 40 lvl, sk, bd,WL, dzis ee zaczął, fajnie by bylo jakby był z powołania, sws, bp lecz jakiś aktywny dd tez mile widziany. pm "dzudzak gram w godzinach 19-24