Witaj
Gość

Wątek: [L2J] L2Emi&L2com.pl - IL x7 - Server Resurrection 21.12.2018  (Przeczytany 61573 razy)

  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me

Serwer wystartował oficjalnie dnia 31.05.2018 czyli ma już pół roku, pomimo niskiego online dotrzymujemy danego słowa i serwer nadal jest Online.
Gracze którzy na nim pozostali to w większości gracze casualowi, zostaliśmy poproszeni przez nich o próbę ożywienia serwera, a więc to robimy. Na serwerze od startu zaszło wiele zmian, zostało naprawione wiele bugów, poprawiliśmy jego stabilność. (bo z nią były największe problemy)
Ciągle pracujemy nad udoskonaleniem plików, więc wszystkie zgłaszane błędy staramy się szybko naprawić.
Jeżeli grasz casualowo, szukasz serwera który ma aktywną administrację i będzie żył długo bez wipe to zapraszamy  :)

Oto lista zmian którą wprowadziliśmy w ramach Projektu "Server Resurrection":

-Darmowe Tickety na Broń / Zbroje / Biżuterie TOP D Grade
-Potki z Buffami na 20min dla Maga 10sztuk i Woja 10sztuk
-Coin na Premium Account (1 Dzień) 7sztuk, czyli każdy decyduje kiedy wykorzystuje swoje Coiny.
- Darmowa pierwsza i druga klasa, zmiana dostępna u Kota (Class Manager) lub w okienku wyskakującym po wbiciu 20 i 40 lvl'a, po zmianie każdej klasy gracz dostaje 5 Potek z Buffami oraz po drugiej klasy gracz dostaje dodatkowo Kupony na Broń Shadow C.  (3 Klasa działa standardowo - Quest)
- Maksymalna liczba kont online została zwiększona do 1+4
-Party EXP/SP x2

Zmiany dotyczące NPC Buffera (Newbie Buffer):
Od 1 lvl do 40 lvl gracze będą otrzymywać Master's Blessing Buffs na 2h.
Wojownk: Wind Walk, Berserker Spirit, Might, Shield, Haste, Blessed Body, Vampiric Rage, Magic Barrier, Guidance, Focus, Death Whisper, Greater Might, Chant of Victory.
Mag: Wind Walk, Berserker Spirit, Empower, Shield, Acumen, Blessed Body, Blessed Soul, Magic Barrier, Greater Shield, Wild Magic, Clarity, Prophecy of Water  .

Bez zmian zostaje przedział level'owy

Od 40 lvl do 61 lvl gracze będą otrzymywać Newbie Buff'y na 2h (Zmianie uległ tylko ich czas)
Wojownik: Might, Shield, Haste, Blessed Body, Blessed Soul, Vampiric Rage, Magic Barrier, Guidance, Regeneration.
Mag: Empower, Shield, Acumen, Blessed Body, Blessed Soul, Magic Barrier, Concentration, Regeneration.

Myślę że to powinno uprzyjemnić wbicie 40lvl'a, bo zapewne większość zgodzi się ze mną że 1-40 to bardzo nudny okres.

Dodatkowo co weekend będziemy uruchamiać "Eventy":
-Podwójny EXP/SP rate
-Podwójna Adena rate
-Podwójny Drop/Spoil rate
(oczywiście nie wszystkie w jednym czasie)
Dodatkowo GM'i będą rozdawać graczom buffy które uprzyjemnią i przyśpieszą im grę. (teraz też to robią)

Powyższe zmiany są już wprowadzone na serwerze, ale dodatkowo w planach jest wprowadzenie:

- Nauka skilli bez książek do 75lvl'a, do nauki skilli z 3 klasy książki będą wymagane.
- Możliwe że zostanie wprowadzony Auto Learn skilli do 40lvl'a

Wszystkie te zmiany mają na celu pomóc nowym graczom w pewnym stopniu dogonić aktualnie grających. Reaktywacja serwera jest głównie kierowana do graczy casualowych którzy nie lubią często zmieniać serwerów, do graczy którzy chcą być pewnie że serwer będzie stał długo bez "Wipe" i umożliwi im ciągłą grę bez strat.

"Oficjalnie" zmiany wejdą w życie w 100% dnia 21.12.2018 ok. godziny 20, zaraz po Maintenance.
Tego też dnia o godzinie 20:00 zostanie uruchomiony pierwszy Event: Podwójny EXP/SP oraz Adena!
Będzie on trwał do Niedzieli 23.12.2018 do godziny 23:59



Aktualnie ustawienia Serwera będą wyglądać tak:



Website: http://l2emi.eu/
Forum [EN]: http://l2emi.eu/Forum/
Forum [PL]: https://forum.lineage2.com.pl/index.php?board=431.0
Account Panel: http://www.base.l2emi.eu/account/
Drop Calc: http://www.base.l2emi.eu/drop/

Rate:
Exp - x7
SP - x7
Party Exp - x2
Adena - x5
Drop - x4
Spoil - x4
Drop Seal Stones - x4
Quest Reward - x1
Quest Item Drop - x2
Raid Boss Drop - x1
Raid Boss Drop Chance - x3
Epic Boss Drop - x1

Enchant:
Safe +3
Max +16
Chance 60%

Nowi Gracze:
-Darmowe teleporty do 40lvl'a
-Darmowe Tickety na Broń / Zbroje / Biżuterie TOP D Grade
-Darmowe Potki z Buffami na 20min dla Maga 10sztuk i Woja 10sztuk
-Darmowa pierwsza i druga klasa, zmiana dostępna u Kota (Class Manager) lub w okienku wyskakującym po wbiciu 20 i 40 lvl'a, po zmianie każdej klasy gracz dostaje 5 Potek z Buffami oraz po drugiej klasy gracz dostaje dodatkowo Kupony na Broń Shadow C.
-Newbie Buffer od 1lvl'a do 61 lvl'a, (Wszystkie Buffy z maksymalnym lvl'em)
   Od 1 lvl do 40 lvl gracze będą otrzymywać Master's Blessing Buffs na 2h.
   Wojownk: Wind Walk, Berserker Spirit, Might, Shield, Haste, Blessed Body, Vampiric Rage, Magic Barrier, Guidance, Focus, Death Whisper, Greater Might, Chant of Victory.
   Mag: Wind Walk, Berserker Spirit, Empower, Shield, Acumen, Blessed Body, Blessed Soul, Magic Barrier, Greater Shield, Wild Magic, Clarity, Prophecy of Water  .
   Od 40 lvl do 61 lvl gracze będą otrzymywać Newbie Buff'y na 2h.
   Wojownik: Might, Shield, Haste, Blessed Body, Blessed Soul, Vampiric Rage, Magic Barrier, Guidance, Regeneration, Focus.
   Mag: Empower, Shield, Acumen, Blessed Body, Blessed Soul, Magic Barrier, Concentration, Regeneration, Clarity.

Ustawienia ogólne:
-Low B Grade Broń, Zbroje, Biżuteria w Luxury
-Czas buffów WC/EE/SE/OL/PP – 20min (Retail), Dance/Songi/Koń/Kot 4min (Czyli x2)
-20 Slot buff +4 Divine Inspiration
-1 i 2 Klasa jest Darmowa. 3 Klasa Quest.
-.Menu - Repair, Zmiana Hasła, PM on/off, Trade on/off, Bind IP, Auto HP/CP.
-Lekki boost Core Ringa oraz Orfen Earinga.
-Quest na subclasę ulegnie drobnej modyfikacji, będzie można zaliczyć baiuma lub zafarbować 30 szmatek.
-Wszystkie Epic Bossy będą miały sztywne godziny respawnu + randomowy czas. (np. Baium co 4 Dni zawsze o 18 +/- 1h) [Data następnego respawnu będzie wyświetlana na stronie bez dokładnej godziny]
-Blokada IP na olimpiadzie, 1 IP = 1 Postać.
-Nielimitowany Offlineshop.
-Ilość aktywnych kont na HWID 1 + 4
-LS, GC, Enchanty w jednym stocku
-Anty-Bot, Anty-Cheat - L2s-Guard Protection
-Dodatkowy Bot Report na stronie, GMi będą dostawali powiadomienia o reportach In Game.
-Statystyki Top 50 PvP oraz Top 50 PK
-Własny Drop Kalkulator na stronie, będzie oparty na naszej Drop/Spoil Bazie Danych.
-Lokalizacja Serwera Francja, Strasbourg.

Zmiany w Setach Low B:

Cytuj
   Zubei:
    Heavy armor: (Ofensywny set Heavy)
    + 5 Speed
    + 4% HP recovery rate
    + 1 DEX
    + 1 STR
    - 2 CON


    Light Armor: (Ofensywny Light)
    +4 Evasion
    +2% P.atk / P.atk.Spd
    +1 STR
    -2 CON


    Robe Armor: (Coś dla manodajki? Krasia na rynek?)
    M. Atk. +10%
    MP Regeneration +2,5%
    MP +150
    +1 MEN
    -1 WIT




    Avadon:
    Heavy armor: (Defensywny set Heavy)
    +294 HP
    + 2 CON
    - 1 DEX
    - 1 STR
    with Shield +24% shield defense rate


    Light Armor: (Defensywny Light?)
    M. Def. +5.25%
    MP +100
    + 1 CON
    - 1 DEX
    Point at which a weight penalty is applied +5795


    Robe Armor: (Zostaje Retail)
    P. Def. +5.247%
    Casting Spd. +15%
« Ostatnia zmiana: Grudzień 27, 2018, 11:24:08 am wysłana przez Shanique »


  • Wiadomości: 71

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Emi&L2com.pl - IL x7 - START 31.05.2018
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 06, 2018, 09:40:05 pm »
Z szacunku do pracy całej ekipy (śledziłem od początku), wejdę i zobaczę jak to wygląda. Jak się spodoba, to zabawię na dłużej.
Pierwsze vote'y poszły!  8)


  • Wiadomości: 197

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Emi&L2com.pl - IL x7 - START 31.05.2018
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 06, 2018, 10:21:14 pm »
Lekki boost core i orfena, czyli co konkretnie? obniżony drop rate spellbooków w jakim celu?


  • Asgota
  • L2Emi- serwer partnerski
  • *****
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: [L2J] L2Emi&L2com.pl - IL x7 - START 31.05.2018
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 06, 2018, 11:34:44 pm »
Lekki boost core i orfena, czyli co konkretnie? obniżony drop rate spellbooków w jakim celu?

Statystyki Orfena i Core dodam niedługo, co do szansy na książki to gracze sami tak wybrali. My tu tylko sprzątamy ^^



  • Wiadomości: 341

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Emi&L2com.pl - IL x7 - START 31.05.2018
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 07, 2018, 12:21:05 am »
NO w końcu  :beksa:


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Emi&L2com.pl - IL x7 - START 31.05.2018
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 07, 2018, 09:40:48 am »
polski projekt bede gral na 100


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Emi&L2com.pl - IL x7 - START 31.05.2018
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 07, 2018, 09:42:11 am »
Lekki boost core i orfena, czyli co konkretnie? obniżony drop rate spellbooków w jakim celu?
bedzie mozna je fajnie sprzedawac


  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Emi&L2com.pl - IL x7 - START 31.05.2018
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 07, 2018, 11:50:22 am »
Cieszę się że wreszcie doczekaliśmy się oficjalnej daty startu. Zajrzę na serwer na pewno. A jak znajdę kumpla ( kumpli) do grania zostanę na dłużej. Kilka kwestii nadal pozostało jednak nie wyjaśnionych. Czy mam rozumieć ze skoro nie wspomniano w tym temacie o opcjach nad którymi mieliście się jeszcze zastanowić to przepadły one i na live ich nie będzie? Chodzi mi tutaj o dodatkowe skille dla dwarfów i ewentualnie WC. Nie ukrywam ze ciekawi mnie też jaką decyzje podjęliście w sprawie menu exp on/off. No i na koniec dotacja. Chyba największa tajemnica tego serwera. Od samego początku można było wiele informacji wyczytać na temat waszego serwera a gracze w różnych tematach na forum wypowiadali się co im pasuje a co nie ( do niektórych co mądrzejszych propozycji przychyliliście się i ja to doceniam mimo iż moje propozycje nie okazały się widocznie zbyt mądre). Jednak informacji na temat dotacji nigdy nie było zbyt wiele ( jeżeli już to lakoniczne). Wiem ze dotacja to wasza świętość ( przemyślana bardzo starannie, dopracowana w najmniejszych szczegółach i prawdopodobnie niepodważalna), dlatego zdaje sobie sprawę że jako gracz nie mogę mieć na nią praktycznie żadnego wpływu ale mimo to przed startem serwera chciałbym ją poznać dokładnie w szczegółach ( najlepiej w formie listy). Nie lubię niemiłych niespodzianek np. ( full c graty za dote) a tak przynajmniej będę wiedział czego się spodziewać.


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Emi&L2com.pl - IL x7 - START 31.05.2018
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 07, 2018, 03:43:30 pm »
Asgota dla mnie brakuje istotnej informacji nt. łączenia serwerów w przyszłości.
Czy ten serwer, będzie serwerem matką, i nie będzie miał wipa? Czy co jakiś czas powstanie nowy serwer, który po upływie jakiegoś czasu będzie łączony z tym serwerem ?


  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Emi&L2com.pl - IL x7 - START 31.05.2018
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 07, 2018, 06:11:28 pm »
Asgota dla mnie brakuje istotnej informacji nt. łączenia serwerów w przyszłości.
Czy ten serwer, będzie serwerem matką, i nie będzie miał wipa? Czy co jakiś czas powstanie nowy serwer, który po upływie jakiegoś czasu będzie łączony z tym serwerem ?

Popieram pytanie w 100%. Jeżeli planujecie łączyć ze sobą serwery ( a wiem że planujecie) to wszyscy powinni dokładnie wiedzieć na jakich zasadach ma się to odbywać. Taka informacja powinna być zamieszczona nie tylko tutaj ale i na stronie głównej serwera.


  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Emi&L2com.pl - IL x7 - START 31.05.2018
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 07, 2018, 06:27:44 pm »
Cytuj
-Subclass Raid Bosses 24h +6h Random

Nie za dużo troszkę? :) Retail chyba było 12+8... Dałoby się chociaż też wrzucić ich spawn na stronkę jak dla epików?


  • Asgota
  • L2Emi- serwer partnerski
  • *****
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: [L2J] L2Emi&L2com.pl - IL x7 - START 31.05.2018
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 07, 2018, 11:11:40 pm »
Cytuj
-Subclass Raid Bosses 24h +6h Random

Nie za dużo troszkę? :) Retail chyba było 12+8... Dałoby się chociaż też wrzucić ich spawn na stronkę jak dla epików?

Pomyłka, miało być 12h +6h Random. Myślę że będzie można dodać je do listy.

Asgota dla mnie brakuje istotnej informacji nt. łączenia serwerów w przyszłości.
Czy ten serwer, będzie serwerem matką, i nie będzie miał wipa? Czy co jakiś czas powstanie nowy serwer, który po upływie jakiegoś czasu będzie łączony z tym serwerem ?

Tak to będzie pierwsza edycja i do niej będą dołączały kolejne, świeży serwer będzie uruchamiany mniej więcej co pół roku, następnie dołączy do głównego.

Cieszę się że wreszcie doczekaliśmy się oficjalnej daty startu. Zajrzę na serwer na pewno. A jak znajdę kumpla ( kumpli) do grania zostanę na dłużej. Kilka kwestii nadal pozostało jednak nie wyjaśnionych. Czy mam rozumieć ze skoro nie wspomniano w tym temacie o opcjach nad którymi mieliście się jeszcze zastanowić to przepadły one i na live ich nie będzie? Chodzi mi tutaj o dodatkowe skille dla dwarfów i ewentualnie WC. Nie ukrywam ze ciekawi mnie też jaką decyzje podjęliście w sprawie menu exp on/off. No i na koniec dotacja. Chyba największa tajemnica tego serwera. Od samego początku można było wiele informacji wyczytać na temat waszego serwera a gracze w różnych tematach na forum wypowiadali się co im pasuje a co nie ( do niektórych co mądrzejszych propozycji przychyliliście się i ja to doceniam mimo iż moje propozycje nie okazały się widocznie zbyt mądre). Jednak informacji na temat dotacji nigdy nie było zbyt wiele ( jeżeli już to lakoniczne). Wiem ze dotacja to wasza świętość ( przemyślana bardzo starannie, dopracowana w najmniejszych szczegółach i prawdopodobnie niepodważalna), dlatego zdaje sobie sprawę że jako gracz nie mogę mieć na nią praktycznie żadnego wpływu ale mimo to przed startem serwera chciałbym ją poznać dokładnie w szczegółach ( najlepiej w formie listy). Nie lubię niemiłych niespodzianek np. ( full c graty za dote) a tak przynajmniej będę wiedział czego się spodziewać.

Co do dodatkowych skilli na tą chwile nie wprowadzimy tego, gdyż zostało zbyt mało czasu... Możliwe że pojawią się w trakcie Live serwera, prawdopodobnie po cotygodniowym maintenance.
Dotacja, ta odsłona pochłonęła do tej pory (pół roku) ogromne koszta, które oczywiście się nie zwracały gdyż serwer jest w fazie BETA (Pomijając jedną darowiznę "na zachętę" chyba o kwocie 10 Euro) Przydało by się uzyskać jakikolwiek zwrot, także cudów nie oczekujcie...
Jeszcze nie wiem co dokładnie będzie ani jaką będzie miało konfigurację ale prawdopodobnie będzie to:
- Pierwsza oraz Druga klasa.
- Premium Account (EXP/SP 50%, a Drop i Spoil będzie albo 25-30%, albo nie będzie bonusu [0%], jeszcze nie wiadomo)
- Scrolle z teleportami do różnych miast
- Kolor Nicku i Title
- Usunięcie Karmy / PK
- Czapki
- Unjail (Jail to będzie kara za Botowanie i wszelkie inne przewinienia)
- Jakieś Consumables a w nim może być np. GHP, Dualsword Craft Stamp, Potki z buffami itp.
Nie wykluczam też pojawienia się Starter Packów D i C grade, może się to wydawać "bostem" ale jednak będzie miało to też swoją cenę, a to tylko C grade...
Pamiętaj też o tym że to dzięki dotacji serwer będzie się rozwijał.
« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2018, 12:33:19 am wysłana przez Asgota »



  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Emi&L2com.pl - IL x7 - START 31.05.2018
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 08, 2018, 08:24:45 am »
Dota jak na E-Globalu calkiem spoko ale +50% do xp to za duzo nawet tam maja 25-30% tylko runy


  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Emi&L2com.pl - IL x7 - START 31.05.2018
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 08, 2018, 09:34:56 am »
Mam nadzieje ze z tym 50% EXP/SP boostem to tylko pomyłka i że będzie tak jak napisał kolega wyżej max 25-30%. W przeciwnym wypadku zgłaszam oficjalny protest  :o

Asgota co do C gratów napisałeś tak :

"Nie wykluczam też pojawienia się Starter Packów D i C grade, może się to wydawać "bostem" ale jednak będzie miało to też swoją cenę, a to tylko C grade...
Pamiętaj też o tym że to dzięki dotacji serwer będzie się rozwijał."

Dla jednych c graty to tylko c graty ale dla innych c graty to aż c graty. Mógłbym zaakceptować kompromis z c gratami za dote ale tylko tymi z luxory. Nie akceptuje np. full plate seta czy topowych broni c za dote ( jeżeli to wprowadzicie, zajrzę na serwer ale uważam to za spory minus dla serwera). Czy nie wydaje ci się że wprowadzając topowe itemki c grade za dote spłycacie ta gre ? Przecież i tak większość graczy gra w ten sposób że nie składają żadnych b gratów. Bijąc w c grade dobijają do 61 levela i od razu wskakują w a grade. Dając im na start sprzęt w którym wbiją sobie 21 leveli spłycacie tą gre wyłącznie do składania a i s gratów. Mówisz że to będzie miało swoja cene. Ale bądźmy realistami jak będzie za tanie to żle bo zniszczy ekonomie serwera, jak będzie za drogie to nikt nie będzie kupował ( a przecież serwer musi zarobić na siebie). Poza tym jest jeszcze coś. Wspomniałem w innym temacie o tzw. trofeach. Ja wiem że c graty to dla was szmelc. Ale czy szmelcem jest np. full plate set wbity na +6 ? Nie wydaje mi się. Jest wart tyle co czysty set a grade ( np. tallum). To samo tyczy się broni c wbitej na 10+++. Nawet jeśli ustawicie wysoka cene za te fanty dla przeciętnego gracza, zawsze znajdzie się ktoś komu nie brak kasy i żeby zabłyszczeć przed innymi narobi se latarek na pokaz. W takim przypadku satysfakcja z posiadania wspomnianego przeze mnie trofeum jest już znikoma.


  • Wiadomości: 197

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Emi&L2com.pl - IL x7 - START 31.05.2018
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 08, 2018, 02:40:07 pm »
popieram to co piszą wyżej, 50% do expa imo za dużo, 30% max i powinno być ok


  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: 0

  • clickbait
Odp: [L2J] L2Emi&L2com.pl - IL x7 - START 31.05.2018
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 08, 2018, 06:32:10 pm »
Zmniejszyć prem na 30% i poza tym wszystko si.
Ile client można odpalić? Jest limit?



Zawitam  8)
Addicted


  • Wiadomości: 341

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Emi&L2com.pl - IL x7 - START 31.05.2018
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 08, 2018, 09:56:13 pm »
Widzę, że możliwość wyciągnięcia kapusty przerosła Admina. RIP


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Emi&L2com.pl - IL x7 - START 31.05.2018
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 08, 2018, 11:20:57 pm »
Od dłuższego czasu nie gram. To będzie mój ostatni serwer. Mam nadzieję ze będzie warto :D


  • Wiadomości: 119

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Emi&L2com.pl - IL x7 - START 31.05.2018
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 08, 2018, 11:48:55 pm »
To będzie mój ostatni serwer.

Każdy tak mówi  8)


  • Asgota
  • L2Emi- serwer partnerski
  • *****
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: [L2J] L2Emi&L2com.pl - IL x7 - START 31.05.2018
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 09, 2018, 12:52:55 am »
Widzę, że możliwość wyciągnięcia kapusty przerosła Admina. RIP
?? ?? ??

Zmniejszyć prem na 30% i poza tym wszystko si.
Ile client można odpalić? Jest limit?



Zawitam  8)
popieram to co piszą wyżej, 50% do expa imo za dużo, 30% max i powinno być ok
Mam nadzieje ze z tym 50% EXP/SP boostem to tylko pomyłka i że będzie tak jak napisał kolega wyżej max 25-30%. W przeciwnym wypadku zgłaszam oficjalny protest  :o

Jeżeli chcecie można obniżyć do 30%, dla mnie to po prawdzie bez różnicy :)
Myślę że warto zrobić 30% EXP/SP, 30% Adena, 10% Drop/Spoil (Już nie spinajcie się o te 10%...)

"Nie wykluczam też pojawienia się Starter Packów D i C grade, może się to wydawać "bostem" ale jednak będzie miało to też swoją cenę, a to tylko C grade...
Pamiętaj też o tym że to dzięki dotacji serwer będzie się rozwijał."

Dla jednych c graty to tylko c graty ale dla innych c graty to aż c graty. Mógłbym zaakceptować kompromis z c gratami za dote ale tylko tymi z luxory. Nie akceptuje np. full plate seta czy topowych broni c za dote ( jeżeli to wprowadzicie, zajrzę na serwer ale uważam to za spory minus dla serwera). Czy nie wydaje ci się że wprowadzając topowe itemki c grade za dote spłycacie ta gre ? Przecież i tak większość graczy gra w ten sposób że nie składają żadnych b gratów. Bijąc w c grade dobijają do 61 levela i od razu wskakują w a grade. Dając im na start sprzęt w którym wbiją sobie 21 leveli spłycacie tą gre wyłącznie do składania a i s gratów. Mówisz że to będzie miało swoja cene. Ale bądźmy realistami jak będzie za tanie to żle bo zniszczy ekonomie serwera, jak będzie za drogie to nikt nie będzie kupował ( a przecież serwer musi zarobić na siebie). Poza tym jest jeszcze coś. Wspomniałem w innym temacie o tzw. trofeach. Ja wiem że c graty to dla was szmelc. Ale czy szmelcem jest np. full plate set wbity na +6 ? Nie wydaje mi się. Jest wart tyle co czysty set a grade ( np. tallum). To samo tyczy się broni c wbitej na 10+++. Nawet jeśli ustawicie wysoka cene za te fanty dla przeciętnego gracza, zawsze znajdzie się ktoś komu nie brak kasy i żeby zabłyszczeć przed innymi narobi se latarek na pokaz. W takim przypadku satysfakcja z posiadania wspomnianego przeze mnie trofeum jest już znikoma.

Jeżeli Starter Packi D i C pojawią się w ACP w Sklepie to będzie to nasza ostateczna decyzja. Prawda jest taka że jednym ten pomysł się podoba innym nie, jak z resztą wszystkie ustawienia tego projektu, od samego początku były różne zdania.
Kolejna sprawa taki Set C, tak po prawdzie ile to roboty go złożyć? do tego recki 100%... Godzina? No może Plate 2h... Ale Karmian?! Sam grałem na serwerach z Dotacją na Top C jako starter Pack i jakoś mnie to tak w oczy nie raziło bo i jak zaraz zrzucało się ten armor i zakładało A...
Co do osób z nadmiarem "siana", jeżeli ktoś ma jego nadmiar i chce wydać go na grę to i tak nic go nie powstrzyma, nie kupi seta na stronie to kupi adenę od graczy i osiągnie swój cel, a nawet więcej... Dla mnie nic to nie zmienia...
Cena za Starter Pack nie będzie niska, ale nie będzie też on też miał kosmicznej kwoty...

Lista dotacji powinna pojawić się jakoś tydzień przed startem, ponieważ nie tylko ja o tym decyduję.



Przepraszam że tak długo czekaliście na odpowiedz, ale brak czasu robi swoje...
camar dba o mój wolny czas :D



  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Emi&L2com.pl - IL x7 - START 31.05.2018
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 09, 2018, 07:02:46 am »
To będzie mój ostatni serwer.

Każdy tak mówi  8)

Teraz juz seri :) Gralem na La2Dream, teraz weszla nowa edycja. Napalałem sie na ten serwer, ale sobie odpuscilem (wiosna, ładna pogoda itp)


  • Asgota
  • L2Emi- serwer partnerski
  • *****
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: [L2J] L2Emi&L2com.pl - IL x7 - START 31.05.2018
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 09, 2018, 09:08:30 am »
To będzie mój ostatni serwer.

Każdy tak mówi  8)

Teraz juz seri :) Gralem na La2Dream, teraz weszla nowa edycja. Napalałem sie na ten serwer, ale sobie odpuscilem (wiosna, ładna pogoda itp)

Poczekamy do zimy :D
Każdy prędzej czy później wraca :D



  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Emi&L2com.pl - IL x7 - START 31.05.2018
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 09, 2018, 09:21:29 am »


Jeżeli Starter Packi D i C pojawią się w ACP w Sklepie to będzie to nasza ostateczna decyzja. Prawda jest taka że jednym ten pomysł się podoba innym nie, jak z resztą wszystkie ustawienia tego projektu, od samego początku były różne zdania.
Kolejna sprawa taki Set C, tak po prawdzie ile to roboty go złożyć? do tego recki 100%... Godzina? No może Plate 2h... Ale Karmian?! Sam grałem na serwerach z Dotacją na Top C jako starter Pack i jakoś mnie to tak w oczy nie raziło bo i jak zaraz zrzucało się ten armor i zakładało A...
Co do osób z nadmiarem "siana", jeżeli ktoś ma jego nadmiar i chce wydać go na grę to i tak nic go nie powstrzyma, nie kupi seta na stronie to kupi adenę od graczy i osiągnie swój cel, a nawet więcej... Dla mnie nic to nie zmienia...
Cena za Starter Pack nie będzie niska, ale nie będzie też on też miał kosmicznej kwoty...

Lista dotacji powinna pojawić się jakoś tydzień przed startem, ponieważ nie tylko ja o tym decyduję.



Przepraszam że tak długo czekaliście na odpowiedz, ale brak czasu robi swoje...
camar dba o mój wolny czas :D

Asgota

Wiesz dlaczego nie razi mnie dota na c graty z luxory ? Bo ten badziew i tak można kupić za krysze w luxory. Ale jak chcesz mieć top c grade to musisz poświecić tak jak napisałeś minimum 1 - 2 godziny ( w przypadku full plate seta dużo więcej bo niektóre keye sa tylko z dropu ). Na broń top c też trzeba trochę zasobów (głównie AA) i mammon musi być w pobliżu więc tego też nie składa się od razu ( czasem trzeba na niego czekać cały tydzień). Jest taka broń c nazywa się Dwarven Hammer i bardzo ciężko ją zdobyć bo nie wymieni się u mammona a keye są tylko z dropu i to z najsilniejszych mobków na tym levelu ( Archaic laboratory). Gracz z nadmiarem siana kupi sobie 10 setów ( np. full plate) lub 10 sztuk jakiejkolwiek broni c w celu enchantowania a zwykły gracz zdobędzie maksymalnie 1 sztukę seta lub broni w danym dniu. Kto ma większe szanse na wbicie całego seta na +6 albo broni na 10++ ?

Napisałeś też że gracz z nadmiarem siana nawet bez dotacji kupi sobie adene od innych. To prawda. Ale zapomniałeś o tym że żeby zdobyć top c graty będzie musiał sam ruszyć po nie tyłek albo kupić od innych. A ci inni też będą musieli poświęcić swój czas żeby to zdobyć ( chociażby te 1 - 2 godz.) Wiec ten gracz z nadmiarem siana nie będzie miał dostępu do dużej liczby itemków do enchantowania  i równowaga miedzy nim a zwyczajnymi graczami zostanie zachowana.

Na koniec chciałem spytać ( pomijając elementy gry nie związane z wirtualnymi itemkami), Czy ta gra polega tylko na składaniu a i s gratów ? Bo według ciebie c graty to taki syf że wszyscy zapominają o nim gdy tylko wbiją 61 lvl. B grade też przecież prawie nikt nie składa. Są gracze którzy potrafią cieszyć się z każdego zdobytego itemku nawet c grade a jeśli dodatkowo uda się go wbić na wysoki enchant radocha jest jeszcze większa. Ponieważ low b grade ma być dostępne w luxory ( a topów b prawie nikt nie będzie krafcił), wprowadzając dotacje na c graty spłycasz ta grę wyłącznie do składania a i s grade. Zdobywanie i enchantowanie c gratów traci swój urok a przez to radocha jest mniejsza.

Są gracze którzy nienawidzą dotacji i nigdy nie zadotują. Jeśli chodzi o mnie to możliwe że zrobię dotacje ( jeśli serwer przypadnie mi do gustu i postanowię na nim zostać, ale to zależy głównie od graczy i atmosfery). Jedno raczej jest pewne. Na pewno nie zrobię takiej dotacji żeby masowo wbijać c graty na wysoki enchant ( a lubię się w to bawić ). Aż taki kasiasty nie jestem. Zatem moje szanse na wbicie c gratów względem kasiastych są mizerne. W ten sposób jedna z moich ulubionych zabaw traci sens. Całe szczęście że ta gra nie polega tylko na ulepszaniu c gratów. Mam nadzieje że inne aspekty gry na waszym serwerze zadowolą mnie na tyle bym został u was na dłużej.


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Emi&L2com.pl - IL x7 - START 31.05.2018
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 09, 2018, 09:58:12 am »


Jeżeli Starter Packi D i C pojawią się w ACP w Sklepie to będzie to nasza ostateczna decyzja. Prawda jest taka że jednym ten pomysł się podoba innym nie, jak z resztą wszystkie ustawienia tego projektu, od samego początku były różne zdania.
Kolejna sprawa taki Set C, tak po prawdzie ile to roboty go złożyć? do tego recki 100%... Godzina? No może Plate 2h... Ale Karmian?! Sam grałem na serwerach z Dotacją na Top C jako starter Pack i jakoś mnie to tak w oczy nie raziło bo i jak zaraz zrzucało się ten armor i zakładało A...
Co do osób z nadmiarem "siana", jeżeli ktoś ma jego nadmiar i chce wydać go na grę to i tak nic go nie powstrzyma, nie kupi seta na stronie to kupi adenę od graczy i osiągnie swój cel, a nawet więcej... Dla mnie nic to nie zmienia...
Cena za Starter Pack nie będzie niska, ale nie będzie też on też miał kosmicznej kwoty...

Lista dotacji powinna pojawić się jakoś tydzień przed startem, ponieważ nie tylko ja o tym decyduję.



Przepraszam że tak długo czekaliście na odpowiedz, ale brak czasu robi swoje...
camar dba o mój wolny czas :D

Asgota

Wiesz dlaczego nie razi mnie dota na c graty z luxory ? Bo ten badziew i tak można kupić za krysze w luxory. Ale jak chcesz mieć top c grade to musisz poświecić tak jak napisałeś minimum 1 - 2 godziny ( w przypadku full plate seta dużo więcej bo niektóre keye sa tylko z dropu ). Na broń top c też trzeba trochę zasobów (głównie AA) i mammon musi być w pobliżu więc tego też nie składa się od razu ( czasem trzeba na niego czekać cały tydzień). Jest taka broń c nazywa się Dwarven Hammer i bardzo ciężko ją zdobyć bo nie wymieni się u mammona a keye są tylko z dropu i to z najsilniejszych mobków na tym levelu ( Archaic laboratory). Gracz z nadmiarem siana kupi sobie 10 setów ( np. full plate) lub 10 sztuk jakiejkolwiek broni c w celu enchantowania a zwykły gracz zdobędzie maksymalnie 1 sztukę seta lub broni w danym dniu. Kto ma większe szanse na wbicie całego seta na +6 albo broni na 10++ ?

Napisałeś też że gracz z nadmiarem siana nawet bez dotacji kupi sobie adene od innych. To prawda. Ale zapomniałeś o tym że żeby zdobyć top c graty będzie musiał sam ruszyć po nie tyłek albo kupić od innych. A ci inni też będą musieli poświęcić swój czas żeby to zdobyć ( chociażby te 1 - 2 godz.) Wiec ten gracz z nadmiarem siana nie będzie miał dostępu do dużej liczby itemków do enchantowania  i równowaga miedzy nim a zwyczajnymi graczami zostanie zachowana.

Na koniec chciałem spytać ( pomijając elementy gry nie związane z wirtualnymi itemkami), Czy ta gra polega tylko na składaniu a i s gratów ? Bo według ciebie c graty to taki syf że wszyscy zapominają o nim gdy tylko wbiją 61 lvl. B grade też przecież prawie nikt nie składa. Są gracze którzy potrafią cieszyć się z każdego zdobytego itemku nawet c grade a jeśli dodatkowo uda się go wbić na wysoki enchant radocha jest jeszcze większa. Ponieważ low b grade ma być dostępne w luxory ( a topów b prawie nikt nie będzie krafcił), wprowadzając dotacje na c graty spłycasz ta grę wyłącznie do składania a i s grade. Zdobywanie i enchantowanie c gratów traci swój urok a przez to radocha jest mniejsza.

Są gracze którzy nienawidzą dotacji i nigdy nie zadotują. Jeśli chodzi o mnie to możliwe że zrobię dotacje ( jeśli serwer przypadnie mi do gustu i postanowię na nim zostać, ale to zależy głównie od graczy i atmosfery). Jedno raczej jest pewne. Na pewno nie zrobię takiej dotacji żeby masowo wbijać c graty na wysoki enchant ( a lubię się w to bawić ). Aż taki kasiasty nie jestem. Zatem moje szanse na wbicie c gratów względem kasiastych są mizerne. W ten sposób jedna z moich ulubionych zabaw traci sens. Całe szczęście że ta gra nie polega tylko na ulepszaniu c gratów. Mam nadzieje że inne aspekty gry na waszym serwerze zadowolą mnie na tyle bym został u was na dłużej.


Proste rozwiązanie itemy z doty nie mogą być wyżej wbite niz na plus 3 i sa przypisane do postaci a dwa zwiększcie trochę szanse na drop key np na buty pl i tyle wszyscy sa szczęśliwi


  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Emi&L2com.pl - IL x7 - START 31.05.2018
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 09, 2018, 11:25:46 am »
Asgota

Jeżeli potwierdzisz że możecie zrobić tak jak zaproponował Sartir, przestanę marudzić :P
Chodzi mi tutaj nie tylko o przypisanie zdotowanego itemku do danej postaci ( bo o tym wspominałeś już wcześniej że tak będzie), ale o blokadę enchantu do max +3.