Witaj
Gość

Wątek: Tanki - Prezentacja  (Przeczytany 39712 razy)

  • Wiadomości: 147

  • Pochwał: 1

Tanki - Prezentacja
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 07, 2006, 04:24:57 pm »
Jedyna, zarazem skuteczna ;)
Bo paradise trafił szlag ;)


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

Tanki - Prezentacja
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 07, 2006, 04:47:44 pm »
Takie pytanie: Na kiego grzyba tankowi DMG?? On ma byc twardy, a w pvp ma zmeczyc wroga zeby mial juz dosc walki bo leje sie juz 20 min... A poza tym gdzie dopatrzyles sie w moim poscie czegos o DMG i drainie?? Pal ma maly p.atk i o tym kazdy wie, ale po pewnym czasie i tak maja dosc walki z nim, bo on cie wali slabo bo slabo ale hp/cp schodzi a ty go nie uderzasz a miziasz, a mizianie sobie uleczy w 5 sec...


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Tanki - Prezentacja
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 07, 2006, 04:52:09 pm »
Gdzieś już kiedyś była dyskusja odnośnie tego, czy Archer to Thorin. W końcu ustalono prawdziwą wersję? Bo mi ciężko uwierzyć, że jest inaczej. Granicząca z fanatyzmem wiara w możliwości TK w PvP, absolutny brak krytyki wobec tego tanka... No i oczywiście tyrady o expieniu solo. Tylko Thorin byłby w stanie coś takiego napisać. No, chyba że ma brata. O, bym o ortografii zapomniał :D

TK nie da się expić solo, bo w sumie zabija chyba wolniej nawet od dwarfa spoilera (mniejsza siła). O warsmithie z jego naprawdę mocnym mechanic golemem (na beast SS i beast BSS - o ile może ich używać... zresztą, bez nich sobie też radzi) nie wspominając. Co do bicia mocnych mobów  solo - i warcryerem niektórzy potrafią, tyle że trwa to 5 razy krócej ;]

Co do DA - to chyba najlepszy z tanków. Może się budzić ze sleepa panterą, ma dużo m-def, life draina, zadaje najwięcej dmg z tanków (z panterą na beast SS-ach oczywiście). Ma dużo HP, sporo obrony, najwięcej CON. No i nie wygląda jak elf ani nie biega jakby zbierał grzyby. W PvP rozwala TK bez kłopotu stunując, drainując i bijąc panterą. Przy odrobinie szczęścia nie da elfowi nawet dobrze się wybudzić.

SwS jako tank to już w ogóle kawał tygodnia. Mało HP, na tarczę zbyt wielu ciosów nie pozbiera, a brak Final Fortress i Shield Fortress sprawiają, że 20-25% HP to dobry moment na... poproszenie kumpli o resa.


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Tanki - Prezentacja
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 07, 2006, 05:02:15 pm »
a ja mam tu takie bardzo wazne pytanko - od ktorego lvu sk ma 3 cubica <- bo trzy to chyba max i od ktorego lvu ma shield stuna ?


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Tanki - Prezentacja
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 07, 2006, 05:19:25 pm »
SK nie ma shield stuna. A 3. cubic - viper - dostaje na 49 poziomie bodajże. Na przyszłość: sprawdź w dziale "umiejętności" na stronie, a nie pytaj się na forum.


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: 8

Tanki - Prezentacja
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 07, 2006, 06:23:49 pm »
Cytat: Ryltar
SwS nie ma hate aura...

Chyba wiesz na jakich serwerach on gra? :>



EPI Citadel
Warrior bez EQ ze skillami na pole - 28 lv - nie gram
Orc Shaman z top ng na 16 lvlu :P


  • Wiadomości: 97

  • Pochwał: 0

Tanki - Prezentacja
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 07, 2006, 06:51:30 pm »
:P o co wam biega przyznałem sie do błedu faktycznie niema heita :P gram na serwerach tak samo normalnych jak ty chyba ze ty grasz na huj wie czym kosmicznych :P
I am the bone of my sword.
Steel is my body, and fire is my blood.
I have created over a thousand blades.
Unaware of loss.
Nor aware of gain.
Withstood pain to create many weapons.
Waiting for one's arrival.
I have no regrets, this is the only path.
My whole life was "Unlimited Blade Works."


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 15

  • Nothing is forgotten, Nothing is forgiven!
    • Ulubiona strona L2
Tanki - Prezentacja
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 07, 2006, 09:10:44 pm »
Cytat: Archer
o mego TK na extrem np grałem wtedy z wiekszościa forum i wszyscy widzieli go w akci


No widzieliśmy.... i byleś żałosny... chciałbym przypomnieć Ci naszą walkę. Ja swoim SK coś koło 55lvl i Ty TK chyba powyżej 65 lvl... dostałeś wklepy takie że nie potrafiłeś sie z gleby podnieść....  8)
a jak szedleś expić to z całym swoim klanem wiec nie gadaj że w wiekszości solo walczyles...  :shock:

Cytat: Koni
• agression/hate aura rozwijane do końca: skille służące do ściągania moba/lub kilku dookoła na siebie w celu odciągnięcia ich od reszty drużyny, która dobrze dobrana eksterminuje je bez uszczerbku na zdrowiu.
• możliwość wysokiego rozwinięcia skila HAM - heavy armor master: zwiększa obronę noszonych przez tanka ciężkich zbroi


i tak naprawdę tylko te dwa pkt określają tanka... ja bym dodał jeszcze tylko od zarąbania HP ;)


Cytat: Zychu
No coz archer coraz bardziej zaczyna przypominac mi Thorina - sposob mowienia(Thorin jak z obrazka), mania TK(to chyba tylko Thorin tak umie), zaczynam myslec ze to Thorin  


To jest Thorin... przecież z Salem juz to udowodniliśmy...  :roll:


Cytat: Loofah
Gdzieś już kiedyś była dyskusja odnośnie tego, czy Archer to Thorin. W końcu ustalono prawdziwą wersję? Bo mi ciężko uwierzyć, że jest inaczej. Granicząca z fanatyzmem wiara w możliwości TK w PvP, absolutny brak krytyki wobec tego tanka... No i oczywiście tyrady o expieniu solo. Tylko Thorin byłby w stanie coś takiego napisać. No, chyba że ma brata. O, bym o ortografii zapomniał  


Patrz powyżej  :P  :twisted:  :wink:  :D


Cytat: Archer
gram na serwerach tak samo normalnych jak ty chyba ze ty grasz na -_-' wie czym kosmicznych


człowieku jeszcze wczoraj twierdziłeś że grasz na serwerze x1500 gdzie jeszcze skille z subklas masz wszystkie naraz  :o  ... to według Ciebie jest normalny serwer?  :shock:  sory ale Thorin/Archer jesteś jednym wielkim looolem (by nie powiedzieć noobem - bo nie lubie tego slowa)


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Tanki - Prezentacja
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 07, 2006, 09:33:49 pm »
Cytuj
i tak naprawdę tylko te dwa pkt określają tanka...


Ja bym dodal jeszcze shield mastery,UD i defect arrow.

Cytuj
a ja mam tu takie bardzo wazne pytanko - od ktorego lvu sk ma 3 cubica <- bo trzy to chyba max i od ktorego lvu ma shield stuna ?


Cubic na 49 a zeby uzywac 3 naraz to 55 dostajesz cubic mastery 2.

TK jest o tyle ciezki ze miejscami dlugo sie z nim walczy(on ma duzo defa a SK ataku) i tyle ale w koncu pada i nawet nie trzeba wlaczac zadnych GS i SF.


  • Wiadomości: 192

  • Pochwał: 0

Tanki - Prezentacja
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 25, 2006, 06:38:55 pm »
A ja sie chce spytac nefryla kiedy bedzie topic o summonach ?:D o daggerach ? i o kims tam jeszcze ;P


  • Wiadomości: 240

  • Pochwał: 4

  • Guild Wars nerd
Tanki - Prezentacja
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 25, 2006, 07:56:13 pm »
Sami nic nie robią (oczywiście nie wszyscy) a do pracy zaganiają lenie  :cry: Ledwo co się wakację rozpoczęły, a coś ostatnio  braknie chęci do siedzenia przed kompem >.> Postaram się niedługo coś napisać.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Tanki - Prezentacja
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 25, 2006, 11:14:16 pm »
Jak chcesz o summonerach to ci moge malego Helpa zrobic tylko PMuj


  • Banned
  • Wiadomości: 296

  • Pochwał: 4

Tanki - Prezentacja
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 29, 2006, 12:25:50 pm »
Pytansko:

Dlaczego piszecie ze w niektorych przypadkach nie warto inwestowac w skill? Np. 'kto chce byc paladynem nie traci sp na draina...' Przeciez to skill ulatwiajacy expienie przed 40lvl i tak czy siak mozna go uzywac przez 20 lvli O_o

Koszt SP w porownaniu z iloscia sp potrzebna na wykup skilli na wyzszy lvlavh(60-70) jest smiesznie malutki.
SP nie brakuje....
Hindemith - SE - Full C5



  • Wiadomości: 644

  • Pochwał: 11

  • Allways follow my dreams.
Tanki - Prezentacja
« Odpowiedź #38 dnia: Lipiec 01, 2006, 09:53:04 am »
No na high ratach zawsze Paladynem opuszczałem Draina, ale jak grasz na Retailu czy Low Rate serverach to Drain się strasznie przydaje.
Your journey's never end

<--= They see me rollin They hatin Patrolling they tryin to catch me ridin dirty =-->



  • Wiadomości: 240

  • Pochwał: 4

  • Guild Wars nerd
Tanki - Prezentacja
« Odpowiedź #39 dnia: Lipiec 01, 2006, 12:41:42 pm »
Na retailu jest naprawdę czasem ciężko o SP. Czasem nie można pozwolić sobie na zakup wszystkich skilli. Sam Drain na low levelach  przydatny aż tak nie jest. A tankiem można spokojnie wylevelować na 2nd joba (na retailu) będąc na Boss Raidach i w Adv Party, a tam raczej dmg nie jest naszą robotą. Nawet jeśli wykupimy Draina Knightem i idziemy na Paladyna to co potem? Będziemy go używać Palkiem? Na pewno nie,  to nie jest  postać na solo (jedynie na undeady). SK czy DA - owszem, oni mogą solować, DA ma panterkę, a SK od groma skili magicznych i tam się drain na pewno przyda.


  • Banned
  • Wiadomości: 296

  • Pochwał: 4

Tanki - Prezentacja
« Odpowiedź #40 dnia: Lipiec 08, 2006, 05:44:47 pm »
O czym ty mowisz? jakie braki SP?

Gram SE (a bufferzy maja duzo skilli, nie?) i nie brakuje mi SP....

Wiec jakim cudem paladynowi moze braknac SP (a ma mniej do wykupienia?)
Hindemith - SE - Full C5



  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Tanki - Prezentacja
« Odpowiedź #41 dnia: Lipiec 09, 2006, 10:47:19 pm »
Cytuj
(a ma mniej do wykupienia?)


SE:skile co 4 lvl
Pal:Co 3 lvl

Po 12 lvl wykupujecie tyle samo skili.Nie martw sie sp wydajesz tyle samo a nie wiem po jakiego c**** mi bow mastery jak ide na AW.


  • Wiadomości: 240

  • Pochwał: 4

  • Guild Wars nerd
Tanki - Prezentacja
« Odpowiedź #42 dnia: Lipiec 09, 2006, 11:01:15 pm »
Cytat: ixi
O czym ty mowisz? jakie braki SP?



Grałeś kiedyś na globalu? Albo widziałeś jak ktoś gra? Ja grałem, miałem sporo postaci i wiem jak jest z SP. To nie jest żaden prywatny serwer gdzie możesz wszystko wykupić.


  • Banned
  • Wiadomości: 296

  • Pochwał: 4

Tanki - Prezentacja
« Odpowiedź #43 dnia: Lipiec 09, 2006, 11:06:33 pm »
Skadze znowu! nie gralem na grobalu! nie gralem nigdy w l2 i wypowiadam sie na ten temat!

Mowie JAK JEST, dzisiaj dotarlem do 52lvlu, i na 40% mam wykupione wszystkie skille(oprocz mastery na light armor, bo nie potrzebuje) wiec NIE MOW ZE SP BRAKUJE.

Miales sporo postaci? na globalu? moze lvl 15......
Hindemith - SE - Full C5



  • Wiadomości: 240

  • Pochwał: 4

  • Guild Wars nerd
Tanki - Prezentacja
« Odpowiedź #44 dnia: Lipiec 09, 2006, 11:18:12 pm »
Zabawne, bardzo zabawne, szczególnie sarkastyczny ton waszmościa. Sorry ale już muszę to napisać: Nie podoba się opis? Tak bardzo przeraża Cię napis "nie marnuje SP na draina, którego nie może rozwijać jako Paladyn?" Ja napisałem tutaj swoje przemyślenia, swoje rady itp. Oczywiste błędy jak opisy skili poprawiłem. Miałem Knigta na 36 lvlu. Draina nie używałem, ponieważ chciałem być Paladynem, a SP nie starczało mi na wszystko. A Ty, grając bufferem porównujesz go do postaci Melee? Buffer dostaję (20-40) skile co 5 lvli, Knight co 3, kalkulacje są proste.


Cytat: ixi

Miales sporo postaci? na globalu? moze lvl 15......


Aj, aj aj! *łapie się przesadnie za głowę* Sarkazm pierwsza klasa, udał Ci się.

Dla mnie jest to EoT.

EDIT Jak już powiedziałem, nie mam się zamiaru dalej sprzeczacz. Dla mnie EoT.


  • Banned
  • Wiadomości: 296

  • Pochwał: 4

Tanki - Prezentacja
« Odpowiedź #45 dnia: Lipiec 10, 2006, 12:23:44 am »
nie o to mi chodzi...

na skille sprzed 40 potrzebujesz mniej sp niz na te po i pozniej, wiec i tak pozniej nawet nie zauwazysz braku tych kilku sp.


Ps: paladynem tez gralem, 60lvl.
Hindemith - SE - Full C5



  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Tanki - Prezentacja
« Odpowiedź #46 dnia: Lipiec 10, 2006, 09:34:41 am »
Ale po co wykupywac jakies glupie skile ktore mi sie nie przydadza a tak sobie zaoszczedze na cos innego.Bo po co mi jako Palus Knight shield mastery i sword/blunt mastery jak ide na BD? przyda mi sie to?


  • Wiadomości: 573

  • Pochwał: 19

  • Insane
Tanki - Prezentacja
« Odpowiedź #47 dnia: Lipiec 10, 2006, 10:49:55 am »
oczywiscie ze ci sie przyda zeby szybciej podxpic do 40...
jezeli zaczynasz grac od zero to glupi power shot wymiata i warto go kupic bo ssy sa za drogie...

to jest tak jakbys chcial expic wind strikiem lv1 bo potem ci sie nie przyda... potem tyle SP co wydasz na tego wind strikea bedziesz dostawac z jednego moba...


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Tanki - Prezentacja
« Odpowiedź #48 dnia: Lipiec 10, 2006, 11:50:32 am »
Ta tylko ze magiem to winda mam do 3 bo potem go nigdy nie uzywam.Szkoda SP i tyle.


  • Wiadomości: 573

  • Pochwał: 19

  • Insane
Tanki - Prezentacja
« Odpowiedź #49 dnia: Lipiec 10, 2006, 12:10:33 pm »
wiesz to jeszcze zalezy o jakis servie mowisz...
bo jak za 1 moba masz 5 lvl to rzeczywiscie sie nie oplaca...
i czy exp rate = sp rate