Witaj
Gość

Wątek: Destroyer [Destro]  (Przeczytany 303712 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #575 dnia: Marzec 23, 2008, 10:56:24 am »
Tyrant ma jednak jedną poważną wadę. Żeby naprawdę kosił musi utrzymac poniżej 30% HP, Destro nie musi (myślę, że jakieś >90% forumowiczów gra na prv serwerach a tam IL jest). Destro zapodaje frenzy i z vampiric ragem może naprawdę sporo ubic nim padnie. Tyrantowi te 10sek nieśmiertelności za bardzo nie pomoże. Włączy bizona, włączy nieśmiertelnosc. Przez 10sek zabije max. 3-4 playerów. Skończy się nieśmiertelnosc. Dojedzie do niego dagger, wlepi backstaba i to już koniec tyranta.

Czy destro rozwali sam całe party? nie wiem, nie testowałem jeszcze osobiście. Myślę, że jak będą nawet troche myślący to mogą miec problem.
Sam pamietam jak zabilem 4-ech destroyerem bez najmniejszego problemu. Po zabiciu wszystkich mialem 0cp (nie mialem przy sobie akurat potek) ale HP full (vr), gdybym miał przy sobie miecz dwureczny (lvle 52-61 zrobilem w 2dni bijac polem. Damascusa +7 nosilem przy sobie tak na wszelki wypadek) zamiast jednorecznego poszloby jeszcze latwiej (Damascusem mialem male problemy z trafianiem archera i daggera)


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #576 dnia: Marzec 23, 2008, 02:14:06 pm »
Kazda postac ma zalety i wady,destro i tyrant rowniez. Kazdego tyranta ktorego dotad napotkalem,zniszczylem... Ale nie powiem,jezeli pomyslalby ze swoimi czarami to nie zdazylbym wlaczyc frenzy ;) Owszem jezeli przeciwnik jest myslacy bierze mnie na target i wystarczy lucznik w draconicu zeby mnie sciagnac.

Destro>Tyrant imo dlatego ze destro jest w stanie doslownie zniszczyc full party,2-3 tytanow jest w stanie zabic dobrego RB na full supporcie, na lionhearcie + toogle skillach bardzo trudno o stuna lub jakiekolwiek paralize. Nie wiem jak jest u tyranta,poprostu w jakiej nie znalazlby sie sytuacji ginie szybko i bez zadnego problemu. Z tego co tu slyszalem tyrant jest dobry na szybkie podbiegniecie,np do maga. Osobiscie nie widzialem takiej akcji ale moge uznac to za + tyranta.

Co do hp destro,im mniej tym lepiej(bez przesady) bezsensowne jest wbiegniecie we wrogie party bez frenzy bo gowno zdzialamy,nie zdazymy nawet nic wlaczyc,dlatego 78 lvl jest idealnym lvlem dla destro poniewaz dostaej wtedy earthqueaka i jest w stanie samodzielnie zjechac sobie hp za pomoca homu conversion,crush of doom,armor crush i owego earthqueaka. Powiem krotko,z moich wiadomosci wynika ze Destro>tyrant,jezeli kos bedzie w stanie udowodnic mi ze tak nie jest chetnie zobacze/poslucham :)


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #577 dnia: Marzec 23, 2008, 03:01:20 pm »
Destro jest mocny dopiero na 30% hp(jest wtedy wręcz nie do zabicia w h2h), a bez tego - kupa mięsa, leje średnio mocno i w ogóle średni.

Tyrant jest taki 'wyrównany".


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #578 dnia: Marzec 23, 2008, 04:50:11 pm »
Jak już wcześniej napisałem Destro potrzebuje tylko 30% do zaaktywowania skilli. Tyrek musi byc na poziomie 30%HP, IMO olbrzymia różnica.

że bez frenzy jest kupą mięsa co średnio bije bym się też nie do końca zgodził. Na samym rage wyciąga już całkiem ładne obrażenia.


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #579 dnia: Marzec 23, 2008, 06:13:46 pm »
Taa... tylko co robi tyrek (np. na pumie i ff) ze skilli , a co robi destro?

Destro walnie 2-3skille i czeka na reuse lejac dość słabo.

Max combo tyrka(2nd) = AoE+blaster+stun+aoe+hurri - a to bardzo boli imo.

Ogólnie i tak imho destro ' bardziej boli innych '
A tyrant jest uniwersalny.


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #580 dnia: Marzec 23, 2008, 06:18:12 pm »
30% dla Tyranta to prawie 4,5k HP. Nie pada w cale póxniej od Destro, bo ten z kolei często w Tallumie biega, aby szybciej Freenzy wlepić.

Od CT1 Destro też musi mieć 30% HP, a co ważniejsze najpierw 5 sec, aby dobiec. Tyrant potrzebuje 2 sec.
A właśnie Tyranta to targetują od razu, a Destro to jak połowę ludzi zabije tak? I od razu musi się dagger pojawić i to na jego plecach no niezłe fatum.

A ja bym się zgodził, że Destro bez Freenzy zbyt dużo nie działa.


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #581 dnia: Marzec 23, 2008, 07:51:30 pm »
Owszem nie zdziala,bo to wlasnie dzieki frenzy destro mozemy nazywac destro (;


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #582 dnia: Marzec 23, 2008, 09:44:45 pm »
tylko gorzej jak destro dostanie slowa;p


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #583 dnia: Marzec 23, 2008, 11:29:56 pm »
A ja bym się zgodził, że Destro bez Freenzy zbyt dużo nie działa.
Aha... 2900 p.atk i krytyki rzędu 2k w full zbuffowanego HE 80 to nic takiego? coż, troszkę inaczej postrzegamy to zadanienie.


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #584 dnia: Marzec 24, 2008, 08:48:40 am »
do full zbuffowanego he to niepowinines dobiec jak ten he to nie lamka


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #585 dnia: Marzec 24, 2008, 09:08:22 am »
do full zbuffowanego he to niepowinines dobiec jak ten he to nie lamka
1. wiekszosc HE to lamy
2. na mass pvp jest zamęt i nie ma problemu z dobiegnieciem do przeciwnika. Daggerowiec jest o wiele szybszy i mniejszy przez co trudniej go zaznaczyc, ale skoro on dobiega bez najmniejszego problemu to i destro dobiegnie, wystarczy troche pomyslec i miec farta
3. HE to byl przyklad, robe userzy (ktorzy beda jeszcze wieksze baty dostawac) juz tak latwo nie uciekna (nawet z dc robe set)


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #586 dnia: Marzec 24, 2008, 11:15:11 am »
Tylko jak już ma podlecieć do kogoś to mu brak buff slotów na wszelkie buffy ochronne typu Mental Shield, Elemental Protection itp (22 buff sloty).

Jak odpali swojego LH, to Freenzy już mu zbije jakiś buff.

2k DMG w HE to już z HD +7, albo +5 i clan might.


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #587 dnia: Marzec 24, 2008, 06:32:01 pm »
Nie, setup wzialem osiagalny dla zwyklego smiertelnika
HD +3, IC set, full buff, +5str, bez zadnych hero skilli, bez zadnych epic jewelli i wlasnie bez clan might. Jedyny jaki blad zrobilem to to, ze wzialem greater might a jak wiemy na pvp g.shield>g.might. HE full zbuffowany rowniez bez hero skilli.


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #588 dnia: Marzec 24, 2008, 08:45:00 pm »
To w porywie zada 2k DMG. Ale równie dobrze mógłby zadać 1,6k DMG.


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #589 dnia: Marzec 25, 2008, 09:09:20 pm »
Owszem do HE nie bedzie podbiec latwo,z racji tego ze mam malo p.defa/hp/cp ale moim plusem jest to ze malo ktory stun we mnie wejdzie. Oczywiscie nie podwazam sily HE ale jak juz do niego dobiegnie to polowa sukcesu,bo malo ktory zdazy uciec jak dostanie pare hitow c(; co innego z magami,wystarczy jeden myslacy bishop ktory wrzuci mi trance i po zawodach,kiedy wszyscy czlonkowie party umieraja ja zostaje na sam koniec,bez zaskoczenia,bez frenzy i z malym p defem.


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #590 dnia: Marzec 26, 2008, 04:57:30 pm »
Bardziej od stuna cię detarget zaboli, bo możesz się wykoleić w połowie drogi... I nie wiem, czy jakiś HE będzie się w stuna bawił, seria z regularów i leżysz.


PS. To magowie z bishopami nie biegają? Z tego co mi Montezuma napisał, to oni mają Bisha i najlepiej 2 EE...


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #591 dnia: Marzec 26, 2008, 05:02:42 pm »
Bardziej od stuna cię detarget zaboli, bo możesz się wykoleić w połowie drogi... I nie wiem, czy jakiś HE będzie się w stuna bawił, seria z regularów i leżysz.


PS. To magowie z bishopami nie biegają? Z tego co mi Montezuma napisał, to oni mają Bisha i najlepiej 2 EE...
bo niebiegnie sie od 1km i z gotowym fx na wroga , tylko klickasz tak aby postac iegla w jego kierunku...........
detarget to atut slabawy , chyba ze na mass jak ci komp laguje.


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #592 dnia: Marzec 26, 2008, 05:09:08 pm »
Zależy, w którym momencie Detarget dostaniesz...


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #593 dnia: Marzec 26, 2008, 05:16:05 pm »
Imho zwykle destro dobiega, zabijaja go, dostaje resa itd. ale IMO on nie jest dobry do tego typu akcji(choć jak mu wyjdzie to jest ciekawie) - mi się np. podoba gdy destro na frenzy stoi obok naszego biszkopta/ee i ich ratuje przed daggerami(i innymi dd na maly dystans).

Tak btw. to zobaczcie sobie filmik LastResort (z supreme nanaki x15) fajna (IMO) akcja tam była - siege o bandit stronghold, snipe line, jakiś destro na frenzy się 'przebił' i zabił nawet ladnie kilka osob. (Akcja kręcona przez BinKz - HE ze snipeline)


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #594 dnia: Marzec 27, 2008, 10:49:14 am »
Praktycznie moge stwierdzic ze 90% zalezy od wroga,jezeli w pore mnie zauwazy i sciagnie to jestem bezuzyteczny,lecz jezeli biegne w tlumie trudno jest mnie zauwazyc i ztargetowac,wlasnie wtedy w zamieszaniu moge zrobic najwieksza rozrobe c(;


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #595 dnia: Marzec 27, 2008, 12:01:01 pm »
Tak btw. to zobaczcie sobie filmik LastResort (z supreme nanaki x15) fajna (IMO) akcja tam była - siege o bandit stronghold, snipe line, jakiś destro na frenzy się 'przebił' i zabił nawet ladnie kilka osob. (Akcja kręcona przez BinKz - HE ze snipeline)
A skad mozna takowy pobrac? nigdzie nie znalazlem linku, na livepvp nie ma.


  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #596 dnia: Marzec 27, 2008, 12:04:09 pm »
http://hosted.filefront.com/binkz1337

ktorys z tych filmow, good luck.


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #597 dnia: Marzec 27, 2008, 03:01:24 pm »
Nazwa filmu - lastresortnanaki


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #598 dnia: Marzec 27, 2008, 10:33:16 pm »
Faktycznie ladnie ich wykosil ten destro :D
fraps nawet ciekawy, fajnie sie oglada od czasu do czasu PvP w C/B grade :D


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #599 dnia: Kwiecień 15, 2008, 04:30:15 pm »
Witam.
Ostatnio myślałem o zagraniu Destro i mam pytanie: Czy grajac na il/kamaelu, łuk powinien sie jeszcze znajdować sie w eq? Czy juz jest mniej wydajny w porownaniu do c4?