Witaj
Gość

Wątek: Lineage II, a inne mmo  (Przeczytany 4795 razy)

  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Lineage II, a inne mmo
« dnia: Listopad 24, 2011, 07:37:30 pm »
Co według was jest takiego w lineage II, że to akurat w neigo gracie, a nie np. w wowa? Sam jeszcze nigdy nie grałem, ale słyszałem, że ta gra to sam grind, więc moje pytanie, czy są fajne wydarzenia oprócz tych słynnych siegów? Są jakieś eventy, raidy bossów, czy inne wydarzenia, które urozmaicają młucenie tysięcznego wilka?


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Lineage II, a inne mmo
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 24, 2011, 07:45:15 pm »
Przede wszystkim masa PvP, a w WOWie masz tylko lol warfronty i lol areny.


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage II, a inne mmo
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 24, 2011, 07:45:26 pm »
w l2 masz
Siege i pvp, ktore jest najlepsze w grach mmo. Do tego dochodza wojny terytorialne(o flagi zamkow) i fortece, ktore mozna zdobyc.
Raid bossy "Epickie" to ciekawa rzecz tej gry, dzieki ktorym mozna zdobyc unikalny sprzet (bizuterie) ale i nie tylko.
Instancje, na ktorych tez mozna zdobyc troszke. Baylor, beleth, pailaki, delusion chamber, kamy i laby itd poszukaj na youtube...
L2 sie zmienia powoli, bo kiedys bylo inne, ale nadal jest troszke grindu.
Eventy sa na officialu raz za jakis czas, ale nasz official w wersji f2p dopiero wystartuje.
« Ostatnia zmiana: Listopad 24, 2011, 07:47:41 pm wysłana przez Thombstone »


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Lineage II, a inne mmo
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 24, 2011, 08:02:17 pm »
Co według was jest takiego w lineage II, że to akurat w neigo gracie, a nie np. w wowa? Sam jeszcze nigdy nie grałem, ale słyszałem, że ta gra to sam grind, więc moje pytanie, czy są fajne wydarzenia oprócz tych słynnych siegów? Są jakieś eventy, raidy bossów, czy inne wydarzenia, które urozmaicają młucenie tysięcznego wilka?

to co wyruznia l2 to:

- open word, nie masz podziału na 2 strony konfliktu.
- open pvp, możesz zaatakować każdego na 90% mapy
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 19

Odp: Lineage II, a inne mmo
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 24, 2011, 08:24:31 pm »
polityka


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage II, a inne mmo
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 24, 2011, 08:39:55 pm »
Polityka
Open world
open pvp
gra klanem, party.. samemu jesteś nikim
siege,forty,tw i walki o spota/epiki
tutaj NIE DOSTAJESZ WSZYSTKIEGO OD RĘKI ZA FREE.
pve to nie sedno gry, pve to droga do esencji tej gry, pvp.
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • Banned
  • Wiadomości: 210

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II, a inne mmo
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 24, 2011, 08:41:55 pm »
Stwórz postac ogarnij ją. Poczuj grind l2:D Stwórz klan. Wygraj licytacje o clan hall(miejsce gdzie klan się spotyka etc takie wasze mieszkanie). Stwórz crafta(kowal, który wytwarza nam przedmioty) zarabiaj nim na rynku, stwórz spoila(specjalista od zbierania matsów do tworzenia itemów). Złóż sprzęt. Wywołuj wojny klanowe. Zdobądź swoją fortece i broń jej. Zrób subclasse(druga profesja) dzięki której będziesz mógł dostać status nobless(tytuł szlachecki uprwniający do uczestnictwa w olimpiadzie). Walcz na olimpiadzie badź najlepszy sposród xxx ludzi. Zdobądź tytuł hero i broń go. Zorganizuj klan i zdobądź zamek, który będą szturmować inni i pokonaj broniących go. Załóż sobie korone usiądź na tronie poczuj to jak pokonałeś xxx ludzi dzięki pomocy innych i Twojemu dowodzeniu. Nałóż podatki na tereny podległe Twojemu zamkowi lub jeśli masz zamek który jest zwieszchnikiem całego kraju zbieraj podatki z całego kraju:D  W nastepnym tygodniu uczestnicz w terriory war czyli w każdym zamku na początku jest jeden ward(daję różne bajery). Decudyjesz czy bronić swojego warda, czy ukryć go czy zostawić w zamku gdzie częśc ludzi będzię go bronić, a reszta ludzi ruszy na grabierze z innych zamków wardów. Obroń swój i wykradnij z każdego innego zamku wardy i przynieś je do siebie. Poczuj jak będziesz musiał w np 100 ludzi wybornić je przed jakimiś 2000 tysiącami!: ) Poczuj to jak Ci się to uda jaki respect będziesz miał jacy ludzie będą szczęśliwi w Twoich szeregach jak Twoi wrogowie będą chcieli zostać Twoimi sprzymierzeńcami lub jaki hate będziesz miał od innych. Tydzień po territory war są znów oblężenia zamków więc mając wardy licz się z tym, że to po Twój zamek pójdzie większość serwera. Wybroń go i napisz z głosu hero gf. Poczuj ten flame:D Walcz o dostęp do epickich bossów (m.in queen ant- królowa mrówek, zaken-pirat przebywający na wyspie na swoim rozbitym statku, Antharas-smok schowany głęboko w swojej jamie, Valakas- kolejny smok schowany głęboko w wulkanie, baium- dawny historyczny władca, który został za coś tam przklety, znajduje się na szczycie ogromnej 13 piętrowej wieży, Frintezza-syn Baiuma- znajduje się głęboko w grobowcach, gra na fortepianie przez co przywołuje demony, które walcza za niego, Beleth- necromanta, który posiada swoją wyspę, etc...).  To od Ciebie będzie zależeć czy będziesz szarą myszka, czy bohaterem.:D
a ja tam jestem zadowolony bo na razie hb czyli klan z offa jest jedynym side a nie jakieś rumuńskie dzieci privow


  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage II, a inne mmo
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 24, 2011, 08:45:31 pm »
kall zlinkowal w innym poscie ale ja ci tu przelinkuje
http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,37636.0.html
Wielki Tutorial Lineage 2


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II, a inne mmo
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 24, 2011, 08:48:52 pm »
@FokuSs
Wow, ale to epicko zabrzmiało :D. A że mam wybujałą wyobraźnię to na mnie podziałało, no cóż spróbuję, chociaż nie gwarantuję, ze przetrwam. Nawet jeśli później gra jest ciekawa, ale rpzez pierwsze kilkadziesiąt godzin jest nudny grind, to sory, ale pewnie pójdę dalej grać w risena.


  • Banned
  • Wiadomości: 210

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II, a inne mmo
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 24, 2011, 08:55:55 pm »
NA zdrowie Ci to wyjdzie ja gram w to 4,5 roku i źle mie z tym czasami xD Na początku mi też sie strasznie nie chciało w to grać, ale nie miałem w co i w pewnym momencie zatrybiło:D Mogłem spalić płytę, albo kolegę jak mi to dawał xD Wiesz jak piszą, że teritorry war  etc to skąd masz wiedzieć o co biega. Chciałem to jakoś przybliżyć:D Grałem w wiele mmo, ale żadne nie zapewni Ci takich frajd jak: zdobycie hero, obronienie zamku gry jest was kilka razy mniej. :D
a ja tam jestem zadowolony bo na razie hb czyli klan z offa jest jedynym side a nie jakieś rumuńskie dzieci privow


  • Wiadomości: 499

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II, a inne mmo
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 24, 2011, 09:36:43 pm »
ale żadne nie zapewni Ci takich frajd jak: zdobycie hero, obronienie zamku gry jest was kilka razy mniej. :D
zabicie pl nooba i czekać aż zacznie płakać na shoucie, normalnie aż łezka kręci się - coś pięknego


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Lineage II, a inne mmo
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 24, 2011, 11:54:20 pm »
FokuSs: Przypadkiem nie jesteś pisarzem?  :D

Autor: jak chcesz grę bez grindu to polecam jakieś single player gierki

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Banned
  • Wiadomości: 210

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II, a inne mmo
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 25, 2011, 12:00:00 am »
W zasadzie to nie tylko walcze o online xDDD Poza tym, że zdania nie specjalnie potrafie skladac, to jest ok:D :bump:
a ja tam jestem zadowolony bo na razie hb czyli klan z offa jest jedynym side a nie jakieś rumuńskie dzieci privow


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 19

Odp: Lineage II, a inne mmo
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 25, 2011, 07:50:25 am »
l2 daje dużo swobody, ale jest też "okrutne". Młodsi gracze, ludzie o słabszych nerwach, bardziej wrażliwi i delikatni mogą sobie nie dać rady w bezpośrednim kontakcie z innymi graczami bez tzw. ochrony systemu.
Jeżeli nie nadążasz, jeżeli jesteś trochę słabszy, możesz zostać potraktowany przez własny klan, własne const party w taki sposób:
http://www.break.com/index/douchebag-bison-2217634


  • Wiadomości: 499

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II, a inne mmo
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 25, 2011, 11:20:48 am »
orlok to swoim graczom daliście sleepa/roota czy co innego zatrzymującego gracza i złożyliście w ofierze? xD


  • Banned
  • Wiadomości: 210

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II, a inne mmo
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 25, 2011, 11:34:10 am »
Ja jak uciekam to najsłabszemu feara wrzucam wtedy najszybciej dobiega do enemy a my jesteśmy już praktycznie w bezpiecznym miejscu xDD Strasdzny film:D A właśnie to wszystko zależy od gracza:D
a ja tam jestem zadowolony bo na razie hb czyli klan z offa jest jedynym side a nie jakieś rumuńskie dzieci privow