Witaj
Gość

Wątek: Uwaga na gościa o nicku Luc1371  (Przeczytany 11877 razy)

  • Wiadomości: 275

  • Pochwał: 0

Odp: Uwaga na gościa o nicku Luc1371
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 14, 2015, 12:35:11 pm »
Co za typ z Ciebie... dostałeś passy na postać o co Ci chodzi? nagrałem filmik jak logowałem się na chara na emaila po czym wpisałem Ci password i wszystkie dane w okno i po 10 minutach nagrałem filmik jak się logowałem i pisało że hasło zostało zmienione...
Sram na Ciebie i na tą Twoją milicje :D jesteś śmieszny i nie zmyślaj i nie rób z siebie debila bo nie masz dowodów że Cię człowieku oszukałem a ja mam dowody że tego nie zrobiłem pozdro palancie, konfident  zrób pałę prowadzącemu może przyśpieszy poszukiwania hahaha
Krecik już wystawia wąski ze swej dziurki, co nie?  :afro: :afro: :afro:


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: Uwaga na gościa o nicku Luc1371
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 14, 2015, 12:50:18 pm »
Co za typ z Ciebie... dostałeś passy na postać o co Ci chodzi? nagrałem filmik jak logowałem się na chara na emaila po czym wpisałem Ci password i wszystkie dane w okno i po 10 minutach nagrałem filmik jak się logowałem i pisało że hasło zostało zmienione...
Sram na Ciebie i na tą Twoją milicje :D jesteś śmieszny i nie zmyślaj i nie rób z siebie debila bo nie masz dowodów że Cię człowieku oszukałem a ja mam dowody że tego nie zrobiłem pozdro palancie, konfident  zrób pałę prowadzącemu może przyśpieszy poszukiwania hahaha

Widać, że już trzęsiesz portkami, czego się boisz skoro jesteś niewinny...

Ja się nie boje, poprostu mnie wkur... że jakiś dzieciak który mówi że ma tyle kasy że mnie do poprawczaka wsadzi
Staram się bronić swojej opini wiesz? Ty byś chciał żeby jakiś błazen bluźnił na Ciebie skoro nic nie zrobiłeś?


  • Wiadomości: 275

  • Pochwał: 0

Odp: Uwaga na gościa o nicku Luc1371
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 14, 2015, 01:05:38 pm »
Co za typ z Ciebie... dostałeś passy na postać o co Ci chodzi? nagrałem filmik jak logowałem się na chara na emaila po czym wpisałem Ci password i wszystkie dane w okno i po 10 minutach nagrałem filmik jak się logowałem i pisało że hasło zostało zmienione...
Sram na Ciebie i na tą Twoją milicje :D jesteś śmieszny i nie zmyślaj i nie rób z siebie debila bo nie masz dowodów że Cię człowieku oszukałem a ja mam dowody że tego nie zrobiłem pozdro palancie, konfident  zrób pałę prowadzącemu może przyśpieszy poszukiwania hahaha

Widać, że już trzęsiesz portkami, czego się boisz skoro jesteś niewinny...

Ja się nie boje, poprostu mnie wkur... że jakiś dzieciak który mówi że ma tyle kasy że mnie do poprawczaka wsadzi
Staram się bronić swojej opini wiesz? Ty byś chciał żeby jakiś błazen bluźnił na Ciebie skoro nic nie zrobiłeś?
Hehehe co będzie jak się rodzice dowiedzą, że się do poprawczaka wybierasz? xDD Przestaną dawać kieszonkowe! I zabiorą komputer i smartfona! :(
Piszesz o innych że dzieciaki, jak ty się jeszcze do poprawczaka kwalifikujesz xDDDDDDDDD


  • Wiadomości: 64

  • Pochwał: -1

Odp: Uwaga na gościa o nicku Luc1371
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 14, 2015, 01:22:43 pm »
to paranoy


  • Wiadomości: 43

  • Pochwał: 0

Odp: Uwaga na gościa o nicku Luc1371
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 14, 2015, 01:40:21 pm »
ten typ to scamer, ma 2 topiki ze kupuje adene i sprzedaje yulla z earth wyrmem. gdzie są 2 na servie i nie maja go Polacy.

http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,57081.0.html

http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,57082.0.html

Itemow nie pokaże ci nawet na screnie głupio się tłumacząc. Ofc najpierw on musi dostać siano, albo adene. Bo inaczej nie robi dilów :)

Konto na forum założone 4 dni temu i już ma 30 postów z ogłoszeniami.
Swoją drogą fajna przestroga dla innych, żeby nie ufali tak pierwszym lepszym.

PS. proszę o pochwałę za szczegółowe śledztwo :)


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: Uwaga na gościa o nicku Luc1371
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 14, 2015, 02:00:08 pm »
ten typ to scamer, ma 2 topiki ze kupuje adene i sprzedaje yulla z earth wyrmem. gdzie są 2 na servie i nie maja go Polacy.

http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,57081.0.html

http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,57082.0.html

Itemow nie pokaże ci nawet na screnie głupio się tłumacząc. Ofc najpierw on musi dostać siano, albo adene. Bo inaczej nie robi dilów :)

Konto na forum założone 4 dni temu i już ma 30 postów z ogłoszeniami.
Swoją drogą fajna przestroga dla innych, żeby nie ufali tak pierwszym lepszym.

PS. proszę o pochwałę za szczegółowe śledztwo :)

Haha ja grałem na core jak Tobie pampers zmieniali kolego ;) na allegro sprzedałem ponad 60kkk weź się lecz...


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: Uwaga na gościa o nicku Luc1371
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 14, 2015, 02:01:55 pm »







Coś image nie działa więc... wklejam link do pobrania.... i kto tu jest dzieciakiem? :D http://speedy.sh/R3ERH/idiota.bmp
Proszę, zapoznajcie się z tym zrzutem mojego ekranu i sami sobie odpowiedzcie przed jakimkolwiek oskarżaniem kogokolwiek dobrze?
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 14, 2015, 02:14:09 pm wysłana przez luc1371 »


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Uwaga na gościa o nicku Luc1371
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 14, 2015, 02:21:41 pm »

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 289

  • Pochwał: 2

Odp: Uwaga na gościa o nicku Luc1371
« Odpowiedź #33 dnia: Kwiecień 14, 2015, 02:25:40 pm »







Coś image nie działa więc... wklejam link do pobrania.... i kto tu jest dzieciakiem? :D http://speedy.sh/R3ERH/idiota.bmp
Proszę, zapoznajcie się z tym zrzutem mojego ekranu i sami sobie odpowiedzcie przed jakimkolwiek oskarżaniem kogokolwiek dobrze?

Po tym screenie jeden i drugi siebie warci :)


  • Wiadomości: 275

  • Pochwał: 0

Odp: Uwaga na gościa o nicku Luc1371
« Odpowiedź #34 dnia: Kwiecień 14, 2015, 02:33:43 pm »







Coś image nie działa więc... wklejam link do pobrania.... i kto tu jest dzieciakiem? :D http://speedy.sh/R3ERH/idiota.bmp
Proszę, zapoznajcie się z tym zrzutem mojego ekranu i sami sobie odpowiedzcie przed jakimkolwiek oskarżaniem kogokolwiek dobrze?

Po tym screenie jeden i drugi siebie warci :)
Toć ten niby screen zalatuje nędznym fotoszopem. Zresztą admin sobie może sprawdzić pmy jak coś.


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Uwaga na gościa o nicku Luc1371
« Odpowiedź #35 dnia: Kwiecień 14, 2015, 02:41:00 pm »
ten typ to scamer, ma 2 topiki ze kupuje adene i sprzedaje yulla z earth wyrmem. gdzie są 2 na servie i nie maja go Polacy.

http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,57081.0.html

http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,57082.0.html

Itemow nie pokaże ci nawet na screnie głupio się tłumacząc. Ofc najpierw on musi dostać siano, albo adene. Bo inaczej nie robi dilów :)

Konto na forum założone 4 dni temu i już ma 30 postów z ogłoszeniami.
Swoją drogą fajna przestroga dla innych, żeby nie ufali tak pierwszym lepszym.

PS. proszę o pochwałę za szczegółowe śledztwo :)


Wypraszam sobie... Jestem z Polski i mam Earth Wyrma na Core ><
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 14, 2015, 02:47:41 pm wysłana przez Shanique »


  • Wiadomości: 275

  • Pochwał: 0

Odp: Uwaga na gościa o nicku Luc1371
« Odpowiedź #36 dnia: Kwiecień 14, 2015, 02:44:13 pm »
BTW nadal się zastanawiam, skąd się biorą dosłownie tacy IDIOCI, którzy przedmioty/postacie z gierek kupują/sprzedają bez użycia allegro. Gdyby to poszło przez allegro to dziś nie byłoby tego tematu i obrzucania się gnojem. Macie oboje nauczkę.


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: Uwaga na gościa o nicku Luc1371
« Odpowiedź #37 dnia: Kwiecień 14, 2015, 03:22:42 pm »
Ha ha passy które podał na maila i konto są zmyślone nie da się na nie zalogować i też mam na to dowody. Po potwierdzeniu przelewu więcej się nie pojawiłeś i ja bym olał to kasę bo dla mnie to drobne, ale chce cię dorwać złodzieju i to zrobię! To złodziej i oszust i dzieciak do tego. I skoro jesteś taki nie winny i dorosły to czemu od razu mięsem walisz zamiast to wyjaśnić ? Jeżeli Policja tego nie rozwiąże to spotkamy się w sądzie.


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Uwaga na gościa o nicku Luc1371
« Odpowiedź #38 dnia: Kwiecień 14, 2015, 03:25:38 pm »
To tak właśnie działa... 30 zł tu 300 zł tam... nikomu nie chce się walczyć o "drobne" a koleś się bogaci ^^


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: Uwaga na gościa o nicku Luc1371
« Odpowiedź #39 dnia: Kwiecień 14, 2015, 03:52:38 pm »
Dobra ja już się tutaj nie wypowiadam, idź sobie na tą policję konfidencie z urojoną psychiką,  schizofreniku paranoidalny
:D współczuję Twoim dzieciom że mają takiego głupiego tatę, który kłamie w żywe oczy wymyśla i robi z siebie kretyna. nara


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Uwaga na gościa o nicku Luc1371
« Odpowiedź #40 dnia: Kwiecień 14, 2015, 04:04:06 pm »
Dobra ja już się tutaj nie wypowiadam, idź sobie na tą policję konfidencie z urojoną psychiką,  schizofreniku paranoidalny
:D współczuję Twoim dzieciom że mają takiego głupiego tatę, który kłamie w żywe oczy wymyśla i robi z siebie kretyna. nara


Lepszy taki niż złodziej i naciągacz :P


  • Wiadomości: 289

  • Pochwał: 2

Odp: Uwaga na gościa o nicku Luc1371
« Odpowiedź #41 dnia: Kwiecień 14, 2015, 04:28:18 pm »
Mogę już to zamknąć czy chcecie jeszcze trochę pogadać :D?


  • Wiadomości: 64

  • Pochwał: 0

Odp: Uwaga na gościa o nicku Luc1371
« Odpowiedź #42 dnia: Kwiecień 14, 2015, 04:39:50 pm »
Ha ha passy które podał na maila i konto są zmyślone nie da się na nie zalogować i też mam na to dowody. Po potwierdzeniu przelewu więcej się nie pojawiłeś i ja bym olał to kasę bo dla mnie to drobne, ale chce cię dorwać złodzieju i to zrobię! To złodziej i oszust i dzieciak do tego. I skoro jesteś taki nie winny i dorosły to czemu od razu mięsem walisz zamiast to wyjaśnić ? Jeżeli Policja tego nie rozwiąże to spotkamy się w sądzie.
nic ci to nie da na policji nawet jesli masz "dowody" w postaci rozmow z gg/skype jesli nie handlowales przez allegro
sad i adwokat luca ewentualnie cie wysmieje bez umowy o sprzedaz


Lepszy taki niż złodziej i naciągacz :P
na pewno? typ wysyla pieniadze bez allegro od tak a potem zachowuje sie jak szczeniak tym samym obrzucajac identyczna obelga oponenta? jak dla mnie to wieksza patola niz ten zlodziej
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 14, 2015, 04:48:48 pm wysłana przez mearvius »


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Uwaga na gościa o nicku Luc1371
« Odpowiedź #43 dnia: Kwiecień 14, 2015, 06:40:04 pm »
ten koleś to na 110% scammer,
jego biznes z kluczami do bota też jest w całości wymyślony.

m4rkos jak masz jego dane/numer konta możesz też odwiedzić urząd skarbowy, dojebią go zapewne lepiej niż policja, tym bardziej, że muszą weryfikować zgłoszenia )


  • Wiadomości: 275

  • Pochwał: 0

Odp: Uwaga na gościa o nicku Luc1371
« Odpowiedź #44 dnia: Kwiecień 14, 2015, 07:09:23 pm »
ten koleś to na 110% scammer,
jego biznes z kluczami do bota też jest w całości wymyślony.

m4rkos jak masz jego dane/numer konta możesz też odwiedzić urząd skarbowy, dojebią go zapewne lepiej niż policja, tym bardziej, że muszą weryfikować zgłoszenia )
Ale za co niby? Podatku od takich rzeczy o takiej wartości się nie płaci.


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Uwaga na gościa o nicku Luc1371
« Odpowiedź #45 dnia: Kwiecień 14, 2015, 07:54:29 pm »
Ale za co niby? Podatku od takich rzeczy o takiej wartości się nie płaci.
jeżeli sprzedajesz cokolwiek nie będąc w posiadaniu tego X miesięcy - musisz, do tego jak twoja sprzedaż jest systematyczna (np. adeny z X serwów przez kilka mcy) musisz mieć zarejestrowaną działalność i płacić jeszcze więcej :D

jak ktoś sobie "dorabia" w taki sposób, to w ciągu 5 lat które będą kontrolowane uzbiera się już całkiem sporo przelewów z dupy.


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: Uwaga na gościa o nicku Luc1371
« Odpowiedź #46 dnia: Kwiecień 14, 2015, 08:23:50 pm »
kornes dziękuje za poradę na pewno skorzystam, ten złodziej oczernia mnie teraz pisząc zupełną bzdurę także nie przejmujcie się jego wypowiedziami to oszust i uważajcie, nie ma szczęścia że udało mu się mnie oszukać bo ja nie będę się ze szczeniakiem bawił. P.S Luc tak się tu wypowiadasz a do mnie na gg lub pm z targowiska żadnego nie napiszesz, boisz się czy o co chodzi. Szukaj dobrych prawników gnoju bo koszty sądowe pokrywa przegrywający sprawę. I jeszcze jedno znajdę cię ...


  • Wiadomości: 275

  • Pochwał: 0

Odp: Uwaga na gościa o nicku Luc1371
« Odpowiedź #47 dnia: Kwiecień 14, 2015, 08:26:21 pm »
Ale za co niby? Podatku od takich rzeczy o takiej wartości się nie płaci.
jeżeli sprzedajesz cokolwiek nie będąc w posiadaniu tego X miesięcy - musisz, do tego jak twoja sprzedaż jest systematyczna (np. adeny z X serwów przez kilka mcy) musisz mieć zarejestrowaną działalność i płacić jeszcze więcej :D

jak ktoś sobie "dorabia" w taki sposób, to w ciągu 5 lat które będą kontrolowane uzbiera się już całkiem sporo przelewów z dupy.
O proszę, nie słyszałem. Z tego co wiem to trzeba się zarejestrować jako firma jeśli się dokonało ponad jakąś określoną ilość transakcji np poprzez allegro (4000? albo mniej, nie pamiętam), aczkolwiek mogę się mylić.


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Uwaga na gościa o nicku Luc1371
« Odpowiedź #48 dnia: Kwiecień 14, 2015, 08:55:40 pm »
mylisz się ;), wystarczy sprzedaż, która nosi znamiona ciągłości i jest zorganizowana (są jakieś widełki, ale to urzędnik interpretuje czy ciągła czy nie) to powinieneś założyć DG, odprowadzać składki na ZUS/zdrowotne i jak jeszcze jakimś cudem wychodzisz na plus (czyli zarobisz więcej niż te ~3k wolne od podatku), to jeszcze podatek :D


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Uwaga na gościa o nicku Luc1371
« Odpowiedź #49 dnia: Kwiecień 14, 2015, 09:13:41 pm »
Zaraz się okaże, że koleś będzie musiał mieć kasę fiskalną w domu :D