Witaj
Gość

Wątek: TH (jeszcze rogue) lf cp  (Przeczytany 1515 razy)

  • Wiadomości: 856

  • Pochwał: 9

  • AWTHPW
TH (jeszcze rogue) lf cp
« dnia: Luty 03, 2016, 08:56:00 pm »
j/w, th lf cp. Mam 29 lvl, od soboty wbilem 9 lvli, wczesniej troche zbieralem kase na eq. Moj online jest ograniczony, ok 4h 18-22. Troche zawsze zanizam, jak popadne w nolife to jest 18-2 albo i wiecej. W weekendy roznie - bywa, ze cale dnie, a bywa ze wcale. Mam alt chara spoila, umiem na siebie zarobic. Madrze wykorzystuje swoj online i szukam tez cp, ktore potrafi cos wiecej niz klikac assist na lucznikach (czyli mysli). Od razu mowie, ze jesli macie 15 lvli wiecej to NIE WIEM czy nadgonie. Przez ostatnie lata gram na midach C5/IL. Gardze kronikami wyzszymi niz IL, a low rate privy sa juz od dawna gorsze od midow. Mam troche frapsow, ustawione sa jako prywatne aktualnie, a czesc skasowana, bo ruskie lamusy mnie raportowaly do yt, ale jak ktos bedzie chcial to moge udostepnic. Na classicu goszcze od 2 tygodni. Wiecej na priv albo pm w grze Apokaliptik(jak nie ma, to mozna probowac Yaveshinerr lub mail).
PS. Mam TS, mikrofon i inne podstawowe szmery bajery, o ktore zawsze sa pytania.
PS2. Interesuje mnie normalna gra bez botow i miliona driverow.

We ride together, we die together.


  • Wiadomości: 856

  • Pochwał: 9

  • AWTHPW
Odp: TH (jeszcze rogue) lf cp
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 13, 2016, 10:25:42 pm »
33 lvl, zem w klanie axxisshadow. Troche tempo mi ostatnio spadło, bo znów odezwała sie dusza krasnoluda :D

We ride together, we die together.


  • Wiadomości: 856

  • Pochwał: 9

  • AWTHPW
Odp: TH (jeszcze rogue) lf cp
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 21, 2016, 08:22:46 am »
36 clanless, LF PVP FFS

We ride together, we die together.