Witaj
Gość

Wątek: Kuźnia-miejsce spotkań  (Przeczytany 1593 razy)

  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Kuźnia-miejsce spotkań
« dnia: Listopad 10, 2017, 10:19:36 am »
Cześć w wyniku wczorajszej spontanicznej decyzji zdecydowałem że otworze serwer na komunikatorze Discord gdzie niezależnie od wieku,płci czy klanu gracze Lineage 2 na serwerze Skelth bedą mogli się spotykać aby po prostu pogadać i spędzić ze sobą miło czas.
Kuźnia bo tak nazywa sie serwer jest miejscem neutralnym gdzie bedzie można zdobyć potrzebną wiedze , zasiegnąć informacji czy po prostu posiedzieć razem i spędzić miło świeta , nowy rok czy po prostu wpadać aby pogadać co jest mi potrzebne gdyż od wczoraj jestem przykuty do łóżka po operacji a poruszanie sie sprawia mi spory problem i tak bedzie przez kolejne trzy miesiące i nie bede ukrywał po prostu brakuje mi towarzystwa i wiekszość czasu spedzam przy komputerze. Mam nadzieje że mój pomysł wam sie spodoba zapraszam każdego  :D zamiesze tu linka mam nadzieje że bedzie działał a jak nie to zaproście mnie do znajomych na Disco nick Kowal#4664 wtedy zaprosze was na kanały https://discord.gg/YruRXtn  a i jeszcze jedno wrazie by mnie nie było przy kompie to prosze chwilke zaczekać dojde do kompa ale powoli ;)
« Ostatnia zmiana: Listopad 10, 2017, 10:24:09 am wysłana przez Kowal87 »