Witaj
Gość

Wątek: Lokacja Hellbound  (Przeczytany 3372 razy)

  • Wiadomości: 136

  • Pochwał: -1

Lokacja Hellbound
« dnia: Maj 06, 2009, 11:51:17 am »
Jakiego rodzaju pt moga farmic na HB? Chodzi o to czy lepiej rade daja magowie/luki/melee, jaki dokladny sklad pt. Z gory dzieki.
WR 82/80/75/75 - Dex x4 (retired)


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: Lokacja Hellbound
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 06, 2009, 02:15:01 pm »
Łuki i melee, nukerzy mają przechlapane.
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • Wiadomości: 136

  • Pochwał: -1

Odp: Lokacja Hellbound
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 07, 2009, 02:11:40 pm »
Czy takie pt jak feline king+bd+sws+cov+healer+jeden dagger dajmy na to, ma co tam w ogole szukac i czy takie pt moze tam expic efektywnie?.
WR 82/80/75/75 - Dex x4 (retired)


  • Wiadomości: 323

  • Pochwał: 4

Odp: Lokacja Hellbound
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 07, 2009, 04:42:34 pm »
Za mało DD.


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Lokacja Hellbound
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 07, 2009, 06:58:06 pm »
Bez przesady, że za mało DD. Przedwczoraj byłem w party 2 i pół osobowym. Znaczy ja (HP 78) + SD (79) + fenrir (71) + SE 68 oop (dla VRa)
Na plaży dało się bić. Ostrożnie, bo ostrożnie, ale szło. Fenrir padł 2 razy, ja padłem tylko raz. Ale biorąc pod uwagę, że byłem w Tallum robe i z jewelami Maj, to wiecie, i tak niezły wynik :D:D SD w IC secie dark resist i HW w dualach +4. Ja miałem duale kesh +5.
Oczywiście nie można mówić o _farmieniu_ całego HB, ale na plażę wystarczył nasz zestaw :)

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • ******
  • Banned
  • Wiadomości: 1262

  • Pochwał: 4

Odp: Lokacja Hellbound
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 07, 2009, 07:13:46 pm »
Czy takie pt jak feline king+bd+sws+cov+healer+jeden dagger dajmy na to, ma co tam w ogole szukac i czy takie pt moze tam expic efektywnie?.
patrz pogrubione, MastJedi


dodajcie do tego pt tyrka to jakoś będzie szło :D
I'm offline.


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: Lokacja Hellbound
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 07, 2009, 08:39:49 pm »
Żeby mysleć o jakimkolwiek expie poza mobami przy porcie potrzebujesz full party lub destroyer + support jesli myślisz o aoe.
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Lokacja Hellbound
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 08, 2009, 12:17:23 am »
No, my expiliśmy efektywnie :) 4 kamienie w 2 godziny. Po 2 na łeb (nie licząc psa :P). Pokażcie mi party, w którym w 2 godziny dostaniecie po 2 kamienie na łeb, o itemach questowych nie wspominając. :D. No., może AoE. Nie byłem na AoE na HB, to nie wiem. :D
Owszem, tylko plaża. Ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma. Podobnie z Tyrkiem. Wolę iść w duo z SD na plażę, niż czekać ileś czasu na full-ideal party do farmienia w głębi.

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 460

  • Pochwał: 0

    • Moja strona
Odp: Lokacja Hellbound
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 08, 2009, 10:37:27 am »
No, my expiliśmy efektywnie :) 4 kamienie w 2 godziny. Po 2 na łeb (nie licząc psa :P). Pokażcie mi party, w którym w 2 godziny dostaniecie po 2 kamienie na łeb, o itemach questowych nie wspominając. :D. No., może AoE. Nie byłem na AoE na HB, to nie wiem. :D
Owszem, tylko plaża. Ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma. Podobnie z Tyrkiem. Wolę iść w duo z SD na plażę, niż czekać ileś czasu na full-ideal party do farmienia w głębi.

Pozdrawiam

Mieliście farta, że tyle wam poleciało :)