Witaj
Gość

Wątek: Historia l2.com.pl  (Przeczytany 33953 razy)

Odp: Historia l2.com.pl
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 03, 2011, 11:07:57 pm »
Oj wcale nie odbiegamy od tematu to co poruszmy jest ściśle powiązane z historią naszego serwisu.

Bo wszyscy starzy użytkownicy budujący to forum, poszerzający bazę którą mamy obecnie pojawiło się na tym serwisie i pojawia się do tej pory bo nie było i jak widać dotąd  nie ma miejsca dla nich na innych serwisach.


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Historia l2.com.pl
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 03, 2011, 11:08:58 pm »
A tam, bardzo ciekawa rozmowa wyłoniła się z tego. Powiem prawdę, że od dawna nie było tematu, który by mnie tak zaciekawił. Z chęcią poczytam dalszych historii ów portalu :).

Najlepszym przykładem krytyki graczy privów - To aion. Oficjalna Polska stronka Aiona upada, a i tak administracja i userzy zamiast jakoś się pogodzić. Cały czas uprzykrzają życie niedzielnym privowym graczom. Nie jest to L2, ale przykład chyba dobry.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 03, 2011, 11:10:44 pm wysłana przez Polopiryn »
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 31

Odp: Historia l2.com.pl
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 04, 2011, 09:32:28 am »
Z tego co pamiętam na początku były 2 duże fora o l2. Nasze o (prawie tylko i wyłącznie )serwerach prywatnych  i oficjalne polskie forum l2 które było o serwerach oficjalnych. Nie tolerowano tam pirackich. U nas dział retail rozwinął się później po małej dyskusji wśród ekipy zarządzającej (inicjowaliśmy to ja z Polgim jeżeli mnie pamięć nie myli), założeniu odrębnej sekcji na forum (wcześniej był tylko jeden dział, tak jak o każdym prywatnym serwerze) i nadanie funkcji moderatorskiej aktywnemu graczowi z oficjala. Przez pewien czas odnotowywano tam mały ruch, jednak patrząc dzisiaj, dzięki zaangażowaniu wielu wspaniałych osób  bardzo się ta część rozwinęła z czego dumny jestem  :D


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Historia l2.com.pl
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 04, 2011, 10:04:33 am »
@Polgara

Podam Ci jeden przykład, który mogę wytłumaczyć i podać rzetelne informacje, ponieważ byłem tam swego czasu moderatorem, jak ten portal nie był jeszcze tak znany, przez ok. 2 lata. Dokładnie nie pamiętam. Serwisem tym jest l2-info.pl. Dawniej nie było żadnych ograniczeń względem serwerów prywatnych czy oficjalnych. Po jakimś czasie portal stawał się coraz bardziej popularny, więc padł pomysł aby ubiegać u NCsoft o tytuł "fansite". Administrator strony otrzymał odpowiedź, iż jedyny problem to brak zakazu dotyczącego promowania serwerów prywatnych. Kłopot ten został szybko rozwiązany, regulamin został w tej kwestii zmieniony, a forum wyczyszczone. Dalej jednak każdy gracz mógł pytać się na forum o rzeczy związane z l2, nie ważne czy grał na offie. l2-info.pl zostało polskim "fansitem", nie wiem na jak długo, ale już nim nie jest, a zakaz dot. serwerów prywatnych nadal obowiązuje.

Teraz przybliżę sytuacje takich graczy. Gracz musi napisać czy gra na privie czy na offie, jeśli oczekuję pomocy od innych użytkowników. Czasami trzeba napisać, że to co on opisuję jest wymysłem serwerów prywatnych itd. Mimo tego zawsze otrzyma pomoc i dobrą lub czasami też złą radę. Na tym portalu TAB'u dotyczy tylko nazw i reklam prywatnych serwerów, niczego więcej.
Oczywiście przez takie działanie bardzo wielu użytkowników przestało odwiedzać forum, ale to bez różnicy, ponieważ, myślę, że sprawa jest postawiona jasno. To tutaj znajduję się największe i najbardziej popularne forum o l2 w Polsce. L2-info to kompendium artykułów, poradników i innych rzeczy do przeczytania. Tak więc, forum l2-info nie może się równać z tym, a baza artykułów stąd nie może się równać z bazą artykułów z l2-info.

I z tymi prawami bywało różnie, zasadniczo kończyło się to tym że każde zapytanie lądowało w koszu.
A odpowiedzią było Za niezgodność z regulaminem.

Nie, żaden temat nie ląduje w koszu, jeśli użytkownik napiszę nazwę serwera prywatnego jest ona ukrywana przez moderatora, a autor topicu dostaję notkę, aby więcej tego nie robił. Temat zostaje. Jeśli stworzy topic z reklamą, temat usuwany, a autor - perm ban. To jest jasne przedstawione w regulaminie

Nie grasz na serwerze oficjalnym to tutaj się nie wypowiadaj.

Jak wyżej. Wystaczy napisać czy grasz na serwerze oficjalnym czy na prywatnym. Odpowiedź i tak dostaniesz.

Bo nie grając na serwie offa nie grasz w L2.

To jest filozofia (przepraszam za określenie) debili, którzy myślą, iż są lepsi, ponieważ grają na oficjalnym i mogą się chełpić i obrażać innych. Nic bardziej żałosnego. Dla jasności l2-info nie popiera tej teorii.

Tabu czemu nałożone?? Jesteś trochę w błędzie, bo na pewno to nie są główne powody, które podałeś.

Hmm. Nie za bardzo rozumiem. Na l2-info jest TAB'u na nazwy serwerów prywatnych, jak już mówiłem. Powody są takie same: mniej spamu = mniej pracy moderatorów, brak reklamy na każdym kroku, więcej wiarygodnych informacji, ponieważ część osób powie Ci czy to wymysł priva czy normalny aspekt gry.

PS Nie napisałem na pw, ponieważ myślę, że każdy ma prawo to przeczytać. ;]


Odp: Historia l2.com.pl
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 04, 2011, 11:22:02 am »
Trochę zły przykład podałeś. I byłem na 100% pewien że tą stronę podasz za przykład.

Ciężko jest komuś powiedzieć że jak gra na privie nie gra w l2, ciężko jest kasować posty graczom z privów,
dzięki którym właśnie portal ten powstał. To oni dla L2 info tłumaczyli teksty, to oni pisali poradniki.

Dla mnie wielkim zaskoczeniem było że admini zdecydowali się na zostanie Fansite.
My też rozważaliśmy taką możliwość ale dla nas ważniejsi byli/ są ludzie którzy razem z nami tworzyli ten serwis.
I rzeczą niewyobrażalną dla nas było usunięcie działów i treści związanych z priv serwerami bo w naszym przekonaniu zdradzilibyśmy tych użytkowników, jakbyśmy odcinali się od tych użytkowników dzięki, którym ten serwis istnieje.
Rozważaliśmy tez możliwość ukrycia działów tak jak przypuszczam zrobiło to l2 info, i dostęp  do nich ma tylko ograniczona liczba użytkowników :).
Ale przedłożyliśmy dobro naszych użytkowników, a cena zostania Fansite nie warta była świeczki.

Nie potrzebna nam była aż tak bardzo renoma Fansite.
I szczerze jak patrzę się na l2 info i zabawę adminów tej strony w fansite to miała chyba tylko jeden cel.
W dniu w którym zostali ogłoszeni fansite, na pół strony widniały ramki z napisem MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ,
I nawet był podany koszt miesięczny takiej reklamy, albo pisało że cena uzależniona od miejsca umieszczenia reklamy ale mogę sie mylić.

Jak również zastanawia mnie fakt że już chyba od ponad roku nie są na oficjalnej liscie fansite a na pierwszej stronie mają to w podpisie że są.


I tak piszesz o tym serwisie jakbyś chciał mu zrobić tu dobrą reklamę, bo tam coś od dłuższego czasu forum prawie umarło.

Beatronix tak w tym czasie to największe oficjalne polskie forum(fansite) padło nie działało przez kilka tygodni nastąpił rozpad ekipy i po przerwie powstały dwa serwisy jeden admin prowadzi stary serwis drugi admin prowadzi nowy serwis.
Wykorzystaliśmy okazję i zamiast robić z naszego serwisu fansite rozbudowaliśmy już istniejący dział.
L2 info natomiast w tamtym czasie istniało kilka miesięcy zmienili o 180 % politykę serwisu tak aby stać się fansite.



Nie wiem panowie czy zauważyliście ale od dłuższego czasu nie dość że jesteśmy najstarszą nieoficjalną polską stroną o l2,
do tego jesteśmy najstarszą w ogóle polską stroną o L2.






« Ostatnia zmiana: Czerwiec 04, 2011, 12:33:42 pm wysłana przez Polgara »


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Historia l2.com.pl
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 04, 2011, 02:02:18 pm »
Trochę razisz mnie tym, że mówisz, że robię reklamę l2-info. Nie robię, jestem obiektywny. //Soulern: True, nie robisz, i jakoś nie widzę by Polgara mówił o robieniu reklamy. Pisanie nazwy konkurencyjnej strony to nie reklama - tak tylko wspomnę ku przestrodze dla nieograniczania dalszej dyskusji.

Cytuj
Ciężko jest komuś powiedzieć że jak gra na privie nie gra w l2, ciężko jest kasować posty graczom z privów,
dzięki którym właśnie portal ten powstał. To oni dla L2 info tłumaczyli teksty, to oni pisali poradniki.

Hmm. Nie wiem jak jest tu, ale na l2 info nigdy nie było pełnej ekipy tłumaczy. Teraz jest ich powiedzmy 2 i widać jak właśnie dzięki nim, a nawet jednemu z nich portal się ostatnio rozrósł. Jeśli miałbym kogoś nazywać tłumaczem to właśnie jednego z nich. Mam do niego szacunek.
To bez różnicy czy poradnik tworzy gracz z offa, czy gracz z priva. Część starszych poradników jest jeszcze na stronie, a część się przedawniła po tym jak gra poszła do przodu i różne rzeczy się pozmieniały. Dalej jednak aby poradnik trafił na stronę wystarczy aby zawierał wiarygodne informacje i był na coś potrzebny.

Co do tej decyzji. Też nie byłem zwolennikiem, takich zmian. Równało się to uśmierceniem forum. Tyle, że na forum l2-info nie ma czegoś takiego jak community w przeciwieństwie do tego forum. Na l2-info nie ma nawet 50 stałych bywalców, tych tu nie da się zliczyć. Tak więc taka zmiana nie niosłaby takich konsekwencji tam, a miałaby straszne tu. Domeną l2-info są artykuły, nie forum.
Cytuj
Rozważaliśmy tez możliwość ukrycia działów tak jak przypuszczam zrobiło to l2 info, i dostęp  do nich ma tylko ograniczona liczba użytkowników :).

Nie ;D. Takiej zabawy nie było. Te fora zostały po prostu usunięte, a i tak nie było ich dużo. Tylko podforum DN było aktywne <rotfl>.



« Ostatnia zmiana: Czerwiec 04, 2011, 03:32:49 pm wysłana przez Soulern »


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Historia l2.com.pl
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 04, 2011, 03:09:50 pm »
Na l2 info artykuły są lepszej jakości, ponieważ są stałe osoby, które sie tym zajmują. Tutaj zas to najczesciej zwykli gracze uzupelniaja serwis o nowe artykuły. Co jest dosc duzo gorszym systemem i chyba tez dlatego zostałą powołana do zycia ranga redaktor.
Duza wiekszosc uzytkownikow tego forum to ludzie, ktorzy graja na privach. I decyzja o tym, by zostawic forum takie jest byla bardzo dobra. Dzieki temu serwis jest w dobrej formie i jest bardzo malo rzeczy na ktore mozna narzekac ;]


  • ********
  • Wiadomości: 1968

  • Pochwał: 1

Odp: Historia l2.com.pl
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 04, 2011, 04:15:19 pm »
Tak dla ciekawości podam, że nasze forum/strona jest najstarszym serwisem o l2 w ogóle (polskim oczywiście :P), a nazwe "nieoficjalny" miało już od samego początku i od samego początku miał taktować o graniu w l2 na privach. Głównie dlatego, że powstawał w czasach, kiedy Neostrada kosztowała 200zł za 1mb, a miesięczny abonament w przeliczeniu na złotówki jakieś 70 - ogólnie jeśli ktoś miał farta by w ogóle móc go opłacać, a nie mam na myśli tutaj o braku kasy :P
Nie udzielam pomocy przez PM...


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Historia l2.com.pl
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 04, 2011, 04:45:44 pm »
Sóper dawajcie jeszcze dluzsze posty, jestem pewien, ze 75% osob tego nie czyta.
Nie mozecie pisac "krociej a dokladniej"?



  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Historia l2.com.pl
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 04, 2011, 05:33:26 pm »
Sóper dawajcie jeszcze dluzsze posty, jestem pewien, ze 75% osob tego nie czyta.
Nie mozecie pisac "krociej a dokladniej"?

Jak nie umiesz czytać, to nie pisz :)
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Historia l2.com.pl
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 04, 2011, 06:04:08 pm »
Trochę razisz mnie tym, że mówisz, że robię reklamę l2-info. Nie robię, jestem obiektywny. //Soulern: True, nie robisz, i jakoś nie widzę by Polgara mówił o robieniu reklamy. Pisanie nazwy konkurencyjnej strony to nie reklama - tak tylko wspomnę ku przestrodze dla nieograniczania dalszej dyskusji. (...)

True story Soulern...

I tak piszesz o tym serwisie jakbyś chciał mu zrobić tu dobrą reklamę, bo tam coś od dłuższego czasu forum prawie umarło.

Również odniosłem takie wrażenie czytając posty Dickerta. Może gdybyś Soulern zaczął w końcu czytać ze zrozumieniem to co komentujesz to świat byłby lepszy, a ja odrobinę zdrowszy ;)

Odnosząc się do dyskusji jaka ma tu miejsce, to wydaje mi się, że tak jak i kiedyś również i teraz nikt nie powinien na tym forum zapominać o prywatnych serwerach i osobach grających na nich.
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Historia l2.com.pl
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 04, 2011, 06:14:07 pm »
Sóper dawajcie jeszcze dluzsze posty, jestem pewien, ze 75% osob tego nie czyta.
Nie mozecie pisac "krociej a dokladniej"?

Czyta, ten kto chcę.



  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: Historia l2.com.pl
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 04, 2011, 07:37:49 pm »
Odnosząc się do dyskusji jaka ma tu miejsce, to wydaje mi się, że tak jak i kiedyś również i teraz nikt nie powinien na tym forum zapominać o prywatnych serwerach i osobach grających na nich.

Dodam, że tylko skrajne przypadki opisywane przez osoby grające na privach pozostają tu bez odzewu i udzielenia sensownej pomocy.
Jeżeli ktoś napiszę gram na h.rate, 5 sub itp. to jest wiele osób, które mimo to pomogą. Oczywiście są przypadki, że nie przeskoczysz głupoty gmów więc wtedy wiadomo  :)

Temat na plus i b. potrzebny. Jak narzekacie, że długie posty to spokojnie jeszcze nie wszyscy masterzy wall of text się zjawili :wink:


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Historia l2.com.pl
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 04, 2011, 11:27:43 pm »
Kolejny temat privy vs nie privy ja dodam to co powtarzam od jakiegoś czasu. Sens istnienia priwów się wyczerpał wraz z darmowym ru offem.

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 157

  • Pochwał: 2

  • "MAD DOG" SMITH
    • MMOPlay Lineage II
Odp: Historia l2.com.pl
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 05, 2011, 02:05:06 am »
Kolejny temat privy vs nie privy ja dodam to co powtarzam od jakiegoś czasu. Sens istnienia priwów się wyczerpał wraz z darmowym ru offem.
Muszę się z tobą nie zgodzić, choć jeszcze do niedawna sam byłem o tym święcie przekonany :)

Btw. ktoś może chciałby spróbować siege oren na C1? :)
Oj tam oj tam


  • Wiadomości: 856

  • Pochwał: 9

  • AWTHPW
Odp: Historia l2.com.pl
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 05, 2011, 08:02:53 am »
Kolejny temat privy vs nie privy ja dodam to co powtarzam od jakiegoś czasu. Sens istnienia priwów się wyczerpał wraz z darmowym ru offem.

Sens privów jest bardzo prosty - granie na starych kronikach, nawet tymczasowo. Jednak granie na najnowszej kronice na privie zamiast offie/ruoffie to już bez sensu chyba że high rate.

Co do historii to ten serwis z privów się wywodzi, swego czasu większość porad i odpowiedzi na pytania jak coś działa pochodziła m.in. z abyssa. Artykuły na stronie naszej faktycznie nie są pierwszej jakości, ale tak zawsze było i to głównie na forum ludzie wchodzą po pomoc, akurat w tym przypadku nic się nie zmieniło i pewnie nie zmieni nawet jak będą dobre :P


We ride together, we die together.


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Historia l2.com.pl
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 15, 2011, 04:19:08 pm »
Sóper dawajcie jeszcze dluzsze posty, jestem pewien, ze 75% osob tego nie czyta.
Nie mozecie pisac "krociej a dokladniej"?
Książkę kiedyś czytałeś? oh w8, jedna strona to już wall-of-text QQ

On topic: Ja to widzę tak:
L2.com.pl = Forum (Generalnie to przeglądam to forum z powodu tego, że całe Community Lancera z ruoffa tu się wypowiada)
Lineage2-info.pl = Artykuły (Jak dla mnie, samo "info" w nazwie mówi za siebie)

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Historia l2.com.pl
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 18, 2011, 06:54:52 am »
Tbh jestem na tym forum juz ladne kilka lat, a strone serwisu widzialem moze ze dwa razy jak forum padlo. Tak to wyglada u wiekszosci userow, wiec szczerze gdyby pod l2.com.pl krylo sie tylko forum nikomu by to roznicy wielkiej nie zrobilo.
Swoja droga widzialem ostatnio jakies placze na l2info, ze im zla opinie wystawiamy na naszym forum, ciekawe do czego pili.

Cytuj
Lineage2-info.pl = Artykuły (Jak dla mnie, samo "info" w nazwie mówi za siebie)
Heh pamietam czas, ze probowalem z kims tam dyskutowac na temat jakiejs profesji, braklo niestety argumentow wiec co drugi post pytali sie na jakim privie gram. Dlatego sila rzeczy tamtejsze forum musi byc martwe, choc sam site musze przyznac ze informacje tam zawarte ma ciekawe i przydatne.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 18, 2011, 07:04:04 am wysłana przez Scorpion »
...


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Historia l2.com.pl
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 18, 2011, 10:29:38 am »
Cytuj
Lineage2-info.pl = Artykuły (Jak dla mnie, samo "info" w nazwie mówi za siebie)
Heh pamietam czas, ze probowalem z kims tam dyskutowac na temat jakiejs profesji, braklo niestety argumentow wiec co drugi post pytali sie na jakim privie gram. Dlatego sila rzeczy tamtejsze forum musi byc martwe, choc sam site musze przyznac ze informacje tam zawarte ma ciekawe i przydatne.
Jeżeli byłeś a w zasadzie jesteś zarejestrowany pod nickiem Scorpion, to musiałeś pisać tam bardzo dawno temu, bo nie ma żadnego logu od postów ;]

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Historia l2.com.pl
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 18, 2011, 07:04:43 pm »
Pamietam jak zostalem shejtowany na tamtym forum i dostalem perma bana za to, ze napisalem to co mysle i, ze moderatorzy nie spelniaja obowiazkow.
Ich forum to totalne dno, na pare prostych pytan, niektorzy musieli czekac 2 dni.



  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Historia l2.com.pl
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwiec 19, 2011, 11:40:25 am »
Kto tak nie twierdzi? Trzeba być debilem, żeby szukać w pierwszej kolejności odpowiedzi na nurtujące pytania na l2-info, niż na l2.com.pl

Jak już coś, to możesz dostać odpowiedź na chacie albo po przeczytaniu odpowiedniego artykułu.


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Historia l2.com.pl
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpień 15, 2011, 11:27:37 pm »
Sóper dawajcie jeszcze dluzsze posty, jestem pewien, ze 75% osob tego nie czyta.
Nie mozecie pisac "krociej a dokladniej"?
Moze Ci to obrazkami rozrysować?

Nawet nie wiem czy to jest moje pierwsze konto na tym forum ale juz nvm... Pamietam jeszcze kiedys takie inne forum juz nie istniejace chyba cos takiego "lineage2polska" jak upadło to przyszedlem tutaj.

A w ogole to widzialem na forum l2info odpowiedzi wladz tamtego forum na ten temat.


  • ********
  • Wiadomości: 3324

  • Pochwał: 14

  • Spam Slayer
Odp: Historia l2.com.pl
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpień 15, 2011, 11:41:37 pm »
A w ogole to widzialem na forum l2info odpowiedzi wladz tamtego forum na ten temat.

My również widzieliśmy. Mr Nikopol jest jednak bardziej zainteresowany odpowiadaniem użytkownikom w komentarzach do artykułu na swojej stronie niż odpowiadaniu mi na maile, więc...

And the odd crowd packed all around
Is listening still
Nobly
Subtly

http://dragcave.net/user/Nathel


  • *******
  • Wiadomości: 1630

  • Pochwał: 20

  • Ja jestem King Bruce Lee karate mistrz
Odp: Historia l2.com.pl
« Odpowiedź #48 dnia: Sierpień 17, 2011, 04:40:45 pm »
Pamietam rozmowe z tamtego roku lub z przed dwóch lat z Polgim na Skypie kiedy przez pół nocy :D (chyba do 4 rano) opowiadał mi historie powstania, działania i funkcjonowania forum (jestem ciekaw czy On to pamieta xD ). To forum macie racje przyciąga swoim community. Niektórzy się kochają inni nie mogą się znieść. Było na forum wiele dram, dzieki temu forum jest ciekawe i interesujące. Nawet ciekawie czyta się niektóre stare faile i bitwy. Ja osobiście od strony/forum o jakiejś grze oczekuje szybkiej porady a nie przedzierania się przez poradniki i szukanie pomocy w 10000 postach, oczywiscie dobry poradnik jest świetną pomocą. Dlaczego u nas poradniki są takie a nie inne? Prosta sprawa, nawet kiedy sie namęczysz poświęcisz czas, kilka przycisków w stosunku do poradnika się zmieni to ludzie potrafią cię zjechać aż się odechciewa dalszej pracy nad takim poradnikiem.

Pozdrawiam stara ekipe :) (ludzie sie zmieniają, forum się zmienia, administracja się zmienia a nawet dramaciarze i haterzy) co do historii forum to pamietam z historii forum jak Sal mial avatara jak siedzi w jakims ogrodzie na jakims fotelu :D

BTW. Dla zainteresowanych ciekawie sie czyta czyjes posty od najstarszego wtedy dostrzegamy jak sie rozwijał, zmieniał DORASTAŁ xD
Materid - Naia (Off) - Phantom Ranger - 40 lvl (Imperlot)
Salianka - Naia (Off) - DE Warrior - 10 lvl (Imperlot Academy)
http://www.dogorybrzuchem.pl - autorski blog o kulturze i spoleczeństwie.


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 31

Odp: Historia l2.com.pl
« Odpowiedź #49 dnia: Sierpień 18, 2011, 12:58:41 am »
Część najstarszych postów chyba została kiedyś usunięta, ale faktycznie, czytanie wiadomości od tych najwcześniejszych do najnowszych to moja ulubiona rozrywka :)