Witaj
Gość

Wątek: MMORPG solo?  (Przeczytany 6442 razy)

  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

  • Graveland to kupa nad kupami!
    • Fajna stronka
MMORPG solo?
« dnia: Styczeń 18, 2007, 10:18:19 pm »
Witam,
Chcialbym zapytac czy znacie jakas gre typu MOORPG w ktora mozna grac solo lub w 2-3 osoby? Bo w lineage czy GW to jednak sie wiecej ludzi przydaje, a za bardzo nie mam z kim grac.
Graveland kupa nad kupami! Nie dajcie sie nabrac! GMi z kim chca z tym trzymaja i zachowuja sie jak dzieci!


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Odp: MMORPG solo?
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 18, 2007, 10:22:28 pm »
http://pl.wikipedia.org/wiki/MMORPG

sam nie wiesz co piszesz....

Prędzej juz rpg na MP...
Lineage 2 Classic EU


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

  • Graveland to kupa nad kupami!
    • Fajna stronka
Odp: MMORPG solo?
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 18, 2007, 10:26:57 pm »
ehhhh moze nie wyrazilem sie zbyt jasno, chodzi mi o taka gre w ktorej dalo by sie expic solo, tak wiem, ze w lineage sie da ale jest to utrudnione bo to gra zespolowa. Nie chodzi mi o to zeby ludzi nie spotykac tylko zebym mogl sam sobie grac w swiecie ulokowanym online...
Graveland kupa nad kupami! Nie dajcie sie nabrac! GMi z kim chca z tym trzymaja i zachowuja sie jak dzieci!


  • Wiadomości: 386

  • Pochwał: 3

  • [AP]cOmbos
Odp: MMORPG solo?
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 18, 2007, 10:53:44 pm »
Z tego co widziałem to Last Chaos się do tego nadawał. Te Dungeony. Ale niestety nie wiem jak na pozniejszych lvl . Ja tylko dobiłem 15 chyba. Zawsze możesz sprobować


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Odp: MMORPG solo?
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 19, 2007, 01:25:25 pm »
nie rozumiem jaki w tym sens? ...
Lineage 2 Classic EU


  • *******
  • Wiadomości: 2218

  • Pochwał: 20

  • JUŻ 18 LAT z lineage2.com.pl !!
    • Age Of Splendor
Odp: MMORPG solo?
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 19, 2007, 01:27:21 pm »
Witam,
Chcialbym zapytac czy znacie jakas gre typu MOORPG w ktora mozna grac solo lub w 2-3 osoby? Bo w lineage czy GW to jednak sie wiecej ludzi przydaje, a za bardzo nie mam z kim grac.

Silkroad Online - spelnia twoje warunki i gorąco polecam...
Lineage SINCE 2005 !

Classic club - Dion x3
NightBird -  [lvl.x]


  • Wiadomości: 386

  • Pochwał: 3

  • [AP]cOmbos
Odp: MMORPG solo?
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 19, 2007, 03:54:06 pm »
A ja wręcz odwrotnie . Silkroad jest jednym z bardziej monotonych MMORPG.
Może na początku wydawać się ciekawy , ale potem bez znaczenia. W kółko to samo.


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

  • Graveland to kupa nad kupami!
    • Fajna stronka
Odp: MMORPG solo?
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 19, 2007, 05:30:58 pm »
nie rozumiem jaki w tym sens? ...
Tak, nie rozumiesz. A ja nie rozumie sensu twojego postu.

Dzieki za propozycje gier!
« Ostatnia zmiana: Styczeń 19, 2007, 05:34:51 pm wysłana przez wogvorph »
Graveland kupa nad kupami! Nie dajcie sie nabrac! GMi z kim chca z tym trzymaja i zachowuja sie jak dzieci!


  • *******
  • Wiadomości: 2218

  • Pochwał: 20

  • JUŻ 18 LAT z lineage2.com.pl !!
    • Age Of Splendor
Odp: MMORPG solo?
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 20, 2007, 01:23:12 pm »
A ja wręcz odwrotnie . Silkroad jest jednym z bardziej monotonych MMORPG.
Może na początku wydawać się ciekawy , ale potem bez znaczenia. W kółko to samo.

ciekawe ktory lvl dobiles ze tak mowisz
na wyzszych lvlach to sama przyjemnosc

- walki gildiowe
- wyprawy na uniqe moby
- caravan system
- zroznicowanie itemow
(jak masz w l2 masz bopa to ma okrelsoną ilosc ataku. a w silku itemy mogą miec od 1-100% ataku na dany lvl. - np bron ma 100 ataku dajmy ze to jest 30% a moze miec ta sama bron 130ataku i to bedzie 90%, do tego unikalne itemy typu seal of star , seal of moon czy seal of sun.)

dobij chociaz 50lvl a sam sie dowiesz...
(max lvl w grze 80 - po europe update bedzie max lvl 90)
Lineage SINCE 2005 !

Classic club - Dion x3
NightBird -  [lvl.x]


  • Wiadomości: 386

  • Pochwał: 3

  • [AP]cOmbos
Odp: MMORPG solo?
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 20, 2007, 03:05:04 pm »
Lol , zapomnialeś dodać małpke za silki.

Taa ile masz tych unikatowych mobów ? 4 ?
Walki gildi są imo denne.
Sam system rozwoju postaci jest bezsensowny. Do tego dodaj 3 rodzaje broni.
Caravana - na początku wydaje się ciekawe , ale po paru razach zaczyna się do nudzić.
A do tego dochodzi jeszcze najgorsze co może być zmiana zawodu kiedy się chce.

Kiedyś mi kolega mówił , że dojechał sam jakiegos unikata , krolową tygrysa czy jakoś tak. (Widziałem screen) >> LOL SOLOWAC SAMEMU RAIDY<<


  • *******
  • Wiadomości: 2218

  • Pochwał: 20

  • JUŻ 18 LAT z lineage2.com.pl !!
    • Age Of Splendor
Odp: MMORPG solo?
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 22, 2007, 04:18:14 pm »
solowal jak mial "x" lvli wyzej.
poza tym zawodow nie mozna zmieniac jak sie chce bo trzeba sie zapisac do jednej z frakcji i wtedy za jej opuszczenie są kary (u nas na iSRO jeszcze tego nie wprowadzili ale na kSRO juz jest)
ta gra jest w fazie beta testow takze dopiero sie rozwija. np u koreancow jest juz EUROPA i max lvl 90 a u nas dopiero co otworzyli Takla Makan i max lvl 80
Wejdzie do nas europa to zmienisz zdanie co do gry gdyz bedzie podzial klasowy na rogue,bard,mage itp...
Lineage SINCE 2005 !

Classic club - Dion x3
NightBird -  [lvl.x]


  • Wiadomości: 386

  • Pochwał: 3

  • [AP]cOmbos
Odp: MMORPG solo?
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 22, 2007, 05:39:51 pm »
No słyszałem o tej Europie. Kto wie , może wtedy zagladne na Silka spowrotem.

Ale na razie Silk jest biedny.


  • *******
  • Wiadomości: 1822

  • Pochwał: 20

  • Siła!
Odp: MMORPG solo?
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 22, 2007, 07:53:17 pm »
A ja wręcz odwrotnie . Silkroad jest jednym z bardziej monotonych MMORPG.
Może na początku wydawać się ciekawy , ale potem bez znaczenia. W kółko to samo.

ciekawe ktory lvl dobiles ze tak mowisz
na wyzszych lvlach to sama przyjemnosc

- walki gildiowe
- wyprawy na uniqe moby
- caravan system
- zroznicowanie itemow
(jak masz w l2 masz bopa to ma okrelsoną ilosc ataku. a w silku itemy mogą miec od 1-100% ataku na dany lvl. - np bron ma 100 ataku dajmy ze to jest 30% a moze miec ta sama bron 130ataku i to bedzie 90%, do tego unikalne itemy typu seal of star , seal of moon czy seal of sun.)

dobij chociaz 50lvl a sam sie dowiesz...
(max lvl w grze 80 - po europe update bedzie max lvl 90)


Fajnie pieknie, ale ta gra jest faktycznie monotonna...karawany sa nudne i malo oplacalne, jedyna rozrywka to thiefy przeprane postacie, czasami nie jest za fajnie bo na 90% cie ubija

Wyprawy na Unicue Moby...Stoisz na spotach i czekasz na bossa, prawdopodobienstwo zabicia moba, malutka.

Zeby nabic 70 lvl trzeba naprawde sie napocic...ok. rok czasu trzeba grac czy osiagnac taki sukces ( o ile nie grasz codziennie po 12-16godz)

Duuużo Hackerów jest !!! inaczej Scammer, jak gralem w silkaokradli kolesia, majacy 68 lvl ! Miał Glavie SoS-a ! I co taki czlowiek moze zrobic? nic... Robi postać od nowa...


Walki gildiowe...Bardzo rzadko sa uprawiane i dandetne.

PVP polega na 20% techniki a 80% szczescia, wejda ci crytyki, Wygrywasz.

"Czekaj...Czy ja k***a lubię poziomki?"


  • Wiadomości: 69

  • Pochwał: 0

Odp: MMORPG solo?
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 28, 2007, 06:40:44 pm »
Heh fakt pogralem, dobilem 23 lev i tak totalnie sie znudzilem, ze juz nie gram, nuda jak diabli, najgorsze jest to ze wybor mobow prawie nie istnieje, lejesz ciagle to samo. Zabawa w thiefa czy huntera, fajna moze kilka razy, pozniej nuda, unikalne bossy sa obstawione przez high levele, wiec nie ma szanas na 23 lev zabic nic, zwlaszcza, ze jest jeden boos na tym lev^^
Questy to jyuz totalna porazka, dostajesz questa zbierz 100 jakis smieci z jakiegos moba, lejesz pol dnia, zbierzesz idziesz szczesliwy, ze juz koniec, cos sie odmieni, a tu nastepny quest zabij 200 tych mobow co wczesniej, a jak juz skonczysz to ci dadza 3 quest, zabij 300 tych samych mobow^^^^ Paranoja z nuda pomieszana :D
Te twoje sos czy som praktycznie nie dropia, znajomy gra 2 lata i jeszcze mu nic nie droplo ^^, owszem znajdziemy je u sprzedajacych, ceny za luk na przyklad 16 lev siegaja kilkunastu czy kilkudziesieciu milionow^^, kiedy do 30 lev moze uzbierasz z 2,3 miliony:)

Co do grania samemu polecam rfonline, moze l2 wygrywa z nia mnogoscia mobow, zroznicowaniem ras i klas, ale jako odskocznia nawet ciekawe.
W poszukiwaniu fajnego serwera :)


  • Banned
  • Wiadomości: 227

  • Pochwał: 2

Odp: MMORPG solo?
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 28, 2007, 09:58:16 pm »
L2 bardzo dobrze spelnia twoje warunki. Do pelni szczescia wystarczy zagrac SE + nuker (najlepiej Necro lub SH), do tego moze byc jakis BD, tank lub kras. Podstawa jest duo nuker + recharger i mozna "solowac"/ biegac w malym party do upadlego... Ew poszukaj jakiegos klanu...




  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

  • Graveland to kupa nad kupami!
    • Fajna stronka
Odp: MMORPG solo?
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 30, 2007, 07:33:05 pm »
Hehe, "solowac" to znaczy grac samemu :) W sumie SH dojechalem do 67lvlu i jakos nie mialem gdzie isc, ale sadze, ze w vos jeszcze bym podciagnol troche sam. Ale pozniej co? Tym bardziej ze sh/necro jeszcze jakos to idzie, ale takim tankiem :P to juz w ogóle :) Lubie ludzi zabijac :D ale nie lubie z nii gadac :P wlec dlatego moorpg i dlatego solo ^.-
Graveland kupa nad kupami! Nie dajcie sie nabrac! GMi z kim chca z tym trzymaja i zachowuja sie jak dzieci!


  • Wiadomości: 119

  • Pochwał: 2

Odp: MMORPG solo?
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 30, 2007, 08:36:10 pm »
Gram w WoWa na oficjalu i jak na razie daje rade solo i z tego co slyszalem postac mozna bez problemow wyexpic solo, tyle ze na tamtejszy odpowiednik raidow solo nie pojdziesz :D


  • Wiadomości: 115

  • Pochwał: 0

Odp: MMORPG solo?
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 01, 2007, 04:09:05 pm »
Solo? do tego nadaje sie Archlord. Party można wziąć po to, by mieć towarzystwo na chacie + auto podnoszenie itemków. Ja polecam grę, moją opinnie? na gg prosze kontakt  :)


  • Wiadomości: 284

  • Pochwał: 1

Odp: MMORPG solo?
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 20, 2007, 09:49:11 am »
summonerzy w l2 mogą solo... fakt z kasa może być cienko... ale można wydostać się z finansowego dołka... dla summonera delfów łatwe jest także party bo mass summon phantom cubic robi swoje ^^


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: MMORPG solo?
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 04, 2024, 10:11:32 am »
Ja mam identycznie i dobrze to rozumiem.
SWTOR to fajne MMORPG które gra się solo (a ludzi tam mnóstwo od lat)
i Neverwinter troche też